• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

khali_ahp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1
شهر
تهران
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

Vaghean ye mosht adam in ja dore ham jam shodin ke hichi az metal baretun nist. Hamatun mikhayn sabet konin masalan shakhin. Har kasi aghideye khodesho dare. In guruham lovisman va be aghayedeshun amal mikonan. Hichkudumetun be texta deghat nemikonin. Textaye guruhayi mesle behemoth, decide, burzum, marduk hame chizo roshan mikone.

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از At the left hand ov god :
Vaghean ye mosht adam in ja dore ham jam shodin ke hichi az metal baretun nist. Hamatun mikhayn sabet konin masalan shakhin. Har kasi aghideye khodesho dare. In guruham lovisman va be aghayedeshun amal mikonan. Hichkudumetun be texta deghat nemikonin. Textaye guruhayi mesle behemoth, decide, burzum, marduk hame chizo roshan mikone.
چون خودت تند صحبت میکنی دلیلی نمیبینم که باهات محترمانه صحبت کنم..
1-فارسی تایپ کن
2-شما میشه بگی چند وقته که اومدی فروم و نسبت به این تاپیک چقد آشنایی داری که این حرفا رو میزنی؟
3-هیپکس (به غیر از یه عده محدود) اینجا ادعایی نداره.. وهیچکس هم نمیگه من شاخم.. یه پست به من نشون بده که یکی یه چیز فخر فروشانه گفته باشه..
4-اونی که داره شاخ بازی درمیاره شمایی.. این مکتبی که شما اسمشو بردی (lovism) به نظرت چند نفر در موردش میدونن؟ غیر از اینه که میخواستی بگی منم بلدم؟
5-برای جلب توجه همیشه لازم نیست خودت رو از بقیه جدا نشون بدی.. و لازم نیست بقیه رو در مقابل خودت ببینی..

khali_ahp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1
شهر
تهران

1. Az 5 sale pish injam, comment nemizaram, dalil bar nabudam nist. 2. Esme helliono shenofti, mifahmi man kiam. 3.to ke hichi rajee be aghayede bozorgayi mesle nergal ya lovay nemiduni, behtare be jaye nazar dadan rajee be black, beri pop gush koni va azash lezat bebari.

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

1. Az 5 sale pish injam, comment nemizaram, dalil bar nabudam nist. 2. Esme helliono shenofti, mifahmi man kiam. 3.to ke hichi rajee be aghayede bozorgayi mesle nergal ya lovay nemiduni, behtare be jaye nazar dadan rajee be black, beri pop gush koni va azash lezat bebari.
چرا جدیدا حالم از همه کسایی که ادعا دارن به هم میخوره.. چرا جو اینجا این طوری شده .. چرا تو میخوای منو سوسک کنی.. مگه چیزی گیرت میاد.. از کسی که ادعا میکنه همه چی حالیشه و بقیه هیچی حالیشون نیست متنفرم به خدا .. و از اونجایی که حوصله بحث کردن با این آدما رو ندارم , پس باشه آقا اصن تو بردی ,خوبه؟ یک هیچ به نفع تو.. مث اینکه خیلی تو زندگیت عقده شده که کسی بت بگه "باشه , تو برنده.."..
ما اینجاییم واسه اینکه در مورد "موزیک" صحبت کنیم.. نه در مورد عقاید آقایون X و Y .. تاپیک فلسفه و عرفان همین بقله میتونی بری اونجا عقایدت رو مطرح کنی..
در ضمن من از هر چی لذت ببرم گوش میدم و به کسی هیچ ربطی نداره.. با اینکه تو عمرم تا حالا پاپ گوش ندادم, اما اگه یه روز احساس کنم ازش لذت میبرم , میرم گوش میدم.. و هیچوقت مث شما خودم رو الکی محدود نمیکنم..

khali_ahp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1
شهر
تهران

Hala muhato nakkan jigar. :D dandunat shikast.

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

Mavad chie dustan. Ye omr kelisao pop be hame zur gofte. Tu hameye doranam hamintor bude. Hala guruhayi ba ahangao karashun mokhalefat mikonan bayad begim mavad masraf mikonan?
ببخشید شما که اینقد اطلاعاتتون در زمینه موسیقی بالاست(!) ینی منظورتون از این حرف اینه که مواد مصرف نمیکنن اینا؟؟ دیگه این یکی ته اش بود به خدا..

khali_ahp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1
شهر
تهران

Dige hale javab dadaneto nadaram. Hal dashtamam arzeshe bahs kardan nadari.

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

Dige hale javab dadaneto nadaram. Hal dashtamam arzeshe bahs kardan nadari.
بعععله... خیلی جالبه ها.. توهینتون رو که میکنین.. جواب درست و حسابی هم که به آدم نمیدین (ازتون میخوام یه پست به من نشون بدین که ملت توش شاخ بازی درآورده باشن, به من میگین من 5 ساله اینجام!! آخه چه ربطی داشت؟) , وقتی هم میخوایم درست بحث کنیم که اینطوری.. واقعا عجب آدمایی پیدا میشن.. اصن من قرار بود دیگه نیام اینجا ..

** در ضمن اون shift+alt رو که بگیرید کیبورد فارسی تایپ میکنه.. صرفا جهت مطلع شدنتون گفتم..

khali_ahp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1
شهر
تهران

Khahesh mikonam bazam bia.

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

تو خودتو ناراحت نکن حمید جان !

@ امیر حسین : بابا مجبوری هر جا گیر میاری با آبروی حلی 1 بازی کنی ؟!
خوب مردم این کارا رو میبینن میگن حلی یکیا فلانن!

loverman

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
tehran

فک کنم LaVey باشه نه lovay :-"

khali_ahp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1
شهر
تهران

familish lavey bude, maaruf be lovay.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بیخیال ما هم از این بحث ها با تارا زیاد کردیم(سر بلک متال و مرلین عزیز :D)
فایده ای که نداره هیچی
دوستی ها رو هم از بین میبره...
(;

loverman

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
tehran

به نقل از Out Of Control :
فایده ای که نداره هیچی
(;
آها مثلا با تارا خیلی دوست بودی ؟ B-)

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

من یه مقداری از bible of satan رو خوندم . ولی یه مشکل اساسی داره کتابش .
چرا وقتی که دنیا این همه زیبایی داره ما بچسبیم به بدیهاش؟!
به همتون توصیه میکنم بخونینش
راجع به ساتانیسم خیلی چیزایی هست که باید بدونید .
من نمیگم بده ساتانیسم چون شاید شما برداشت دیگری ازش بکنید

• لایک
امتیازات: Dizzy

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از Apathetic :
به نقل از Out Of Control :
فایده ای که نداره هیچی
(;
لطفا اسپم ندید :))

#########################
لیریک های evanescence رو گرفتم همش رو x:
نمی دونم چرا کم کم دارم با lamb of God هم ارتباط برقرار می کنم

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

اووو!! چه خبره این جا!

در مورد آنتونی لاوی هم منم معتقدم اگه کسی نشناسه اون و فلسفشو نمی تونه راجع به بلک قضاوت کنه.چون این یعنی چسبودن بلک به شیطان پرستی و کوبینش، درحالی که اصلا نمی دونه شیطان پرستی چی هست ...
به نقل از Apathetic :

این دقیقا ینی چی؟
این برداشت دقیقا به همین بی منطقی و چرتی برداشت پایین هست:

- تلویزیون روشنه
- ینی نیم ساعت پیش برق رفت؟

×خجالت هم خوب چیزیه! نمی دونم چه طوری بعضیا روشون میشه بعضی پستارو بدن.واقعا برام سواله.تاپیک کلا شده اسپم!
والا من می گفتم کسایی که اهل متالن بیش تر اهل تفکرن و حرفای بی خود و بی معنی نمی زنن ولی خب تو این تاپیک چیزای جالبی دیدم! منطق های فضایی ...

×فردیم که داره فینگلیش می نویسه ننویسه لطفا ... :)

× انقدر هم تحت تاثیر حرفایی که spark می زنه قرار نگیرید.آدم روانی همه جا هست.آیرن میدن و آلیس کوپر هم یک کنسرت دارم ازشون که حال آدمو بهم می زنه ...
اینا اصن شخصیتایی نیستن که بخوایم بلک رو باهاشون بشناسیم ...

البته بارزام (ورگ) اعتقادش از سیتینیسم و لاوی جداس
به نقل از PeiHaghi :
دشمنی با مسیحیت به معنای شیطان پرستی و ظلم و وحشی گری نیست !
خیلی افراد دیگه ای بدون که کاملاً در صلح و بدون وحشی گری در مسیحیت اصلاح ایجاد کردن و به مخالفت با افراط گرایی دینی بودن .
بعد حالا یکی توی یه دورانی سال ها پیش اومده به یه تعداد از پیشینیانت که حتی معلوم نیست جد تو بوده باشن یه ظلمی کرده !
تو باید نوادگان اونا رو که حتی شاید مخالف اجدادشون هم باشن اذیت کنی ؟!

در مسیحیت اصلاح ایجاد کردن؟! :-?
این طور که گفته شد، خیلی ساده و بی منطق بیان شد.شما می خوای راجب یه مسئله قضاوت کنی، حتما باید از زاویه ی مخالف و موافق (ینی خود کسی که این کارو انجام داده) بهش نگا کنی
خود ورگ یه نوشته ای داره:

“Joining a sub-culture, any sub-culture, for whatever reason, is as I see it never a legitimate self-expression. It is always a result of sheep mentality; a wish to belong somewhere.”

اگر اشتباه نکنم، 16 سال تو زندان بوده و تو این مدت وقتش رو اختصاص داده و خوندن در مورد فرهنگ نروژ و حتی خودشم در این مورد یک کتاب چاپ کرده
معتقد کشور خودشون، نروژ، فرهنگ خودشو داشته و می گه چرا وقتی ما خودمون فرهنگ خودمونو داریم، باید یه فرهنگ بیگانه رو بپذیریم؟ تازه فرهنگی که به زور به ما تحمیل شده.
ساکنین نروژ قبل از ورود مسیحیت قوم وایکینگ بودن که معتقد بودن به فلسفه ی "پگانیسم"، اعتقاد به خدایان باستان.ورگ می گه من پگانیسمم چون این چیزیه که متعلق به کشور منه
خودشم میگه من معتقد به خدا و شیطان نیستم، ینی دین رو قبول نداره که بخواد معتقد به افراط درش باشه ...
شایان ذکره که مسیحیا خیلی از وایکینگ هارم زدن کشتن سر همین قضیه ی این که مسیحیت رو نمی پذیرفتن

یا حتی میگه تا حد ممکن کالای نروژی بخرید یا نهایتا تولید اروپا.البته یه عکس دیدم ازش فرش ایرانی زیر پاشه ولی خب این مسئله هنریه ...

اینا افرادین که بلک متال باهاشون معرفی میشه که حالا من این یه مورد رو راجبش تحقیق کردم، نه افرادی مثل سایلنسر مثلا که کلا یه آلبوم داده! بله اونام آدم.یا مثلا شاینینگ یه گروه نهیلیسته دپرسن، خب اونام آدمن بالاخره ...

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از تـــــــــــــــارا :
اووو!! چه خبره این جا!

در مورد آنتونی لاوی هم منم معتقدم اگه کسی نشناسه اون و فلسفشو نمی تونه راجع به بلک قضاوت کنه.چون این یعنی چسبودن بلک به شیطان پرستی و کوبینش، درحالی که اصلا نمی دونه شیطان پرستی چی هست ...
این دقیقا ینی چی؟
این برداشت دقیقا به همین بی منطقی و چرتی برداشت پایین هست:

- تلویزیون روشنه
- ینی نیم ساعت پیش برق رفت؟

×خجالت هم خوب چیزیه! نمی دونم چه طوری بعضیا روشون میشه بعضی پستارو بدن.واقعا برام سواله.تاپیک کلا شده اسپم!
والا من می گفتم کسایی که اهل متالن بیش تر اهل تفکرن و حرفای بی خود و بی معنی نمی زنن ولی خب تو این تاپیک چیزای جالبی دیدم! منطق های فضایی ...

×فردیم که داره فینگلیش می نویسه ننویسه لطفا ... :)

× انقدر هم تحت تاثیر حرفایی که spark می زنه قرار نگیرید.آدم روانی همه جا هست.آیرن میدن و آلیس کوپر هم یک کنسرت دارم ازشون که حال آدمو بهم می زنه ...
اینا اصن شخصیتایی نیستن که بخوایم بلک رو باهاشون بشناسیم ...

البته بارزام (ورگ) اعتقادش از سیتینیسم و لاوی جداس
در مسیحیت اصلاح ایجاد کردن؟! :-?
این طور که گفته شد، خیلی ساده و بی منطق بیان شد.شما می خوای راجب یه مسئله قضاوت کنی، حتما باید از زاویه ی مخالف و موافق (ینی خود کسی که این کارو انجام داده) بهش نگا کنی
خود ورگ یه نوشته ای داره:

اگر اشتباه نکنم، 16 سال تو زندان بوده و تو این مدت وقتش رو اختصاص داده و خوندن در مورد فرهنگ نروژ و حتی خودشم در این مورد یک کتاب چاپ کرده
معتقد کشور خودشون، نروژ، فرهنگ خودشو داشته و می گه چرا وقتی ما خودمون فرهنگ خودمونو داریم، باید یه فرهنگ بیگانه رو بپذیریم؟ تازه فرهنگی که به زور به ما تحمیل شده.
ساکنین نروژ قبل از ورود مسیحیت قوم وایکینگ بودن که معتقد بودن به فلسفه ی "پگانیسم"، اعتقاد به خدایان باستان.ورگ می گه من پگانیسمم چون این چیزیه که متعلق به کشور منه
خودشم میگه من معتقد به خدا و شیطان نیستم، ینی دین رو قبول نداره که بخواد معتقد به افراط درش باشه ...
شایان ذکره که مسیحیا خیلی از وایکینگ هارم زدن کشتن سر همین قضیه ی این که مسیحیت رو نمی پذیرفتن

یا حتی میگه تا حد ممکن کالای نروژی بخرید یا نهایتا تولید اروپا.البته یه عکس دیدم ازش فرش ایرانی زیر پاشه ولی خب این مسئله هنریه ...

اینا افرادین که بلک متال باهاشون معرفی میشه که حالا من این یه مورد رو راجبش تحقیق کردم، نه افرادی مثل سایلنسر مثلا که کلا یه آلبوم داده! بله اونام آدم.یا مثلا شاینینگ یه گروه نهیلیسته دپرسن، خب اونام آدمن بالاخره ...
لاوی یه آدمی بوده که عقلش رو به کار برده .
یعنی حتی اگه از عقلش در هر راهی هم استفاده کرده باشه حداقل میدونم که فکر کرده و یه کاری انجام داده. پس به هر حال روحش شاد (شایدم ناراحت؟!)

دقیقاً منظورم مارتین لوتر بود . اشاره ای به وایکینگا و پگانیسم نکردم .
1. من گفتم شیطان پرستی (ساتانیسم . چند صفحه قبل بحث شد که شیطان پرستی و پگانیسم فرق داره ) تو گفتی پگانیسم .
2. منظور من بیشتر به کشتن آدما بود .
3. فرهنگی که بیش از هزار سال به یک کشوری تحمیل بشه فرهنگ اون کشور میشه . چه بخوایم چه نخوایم . بنابراین سوزوندن کلیسا ها سودی نداره ( هرچند اگر توی ایران هم همچین آدمایی پیدا میشد قطعاً مسجد ها رو میسوزوندن ( هرچند مسجدای ایران خییلی معماری خوفی دارن و حیفن)).

در ضمن ورگ پگانیسته نه پگانیسم

• لایک
امتیازات: Dizzy

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

میگم یه سوال
چرا تو نروژ وصع اینقد خرابه؟؟ نصف گروهای بلک مال نروژن.. فک کنم بیچاره ها از بس هیچ دردی ندارن زده به سرشون دیگه..
ولی کلا یکی از دلایل دپرشن حاد اینه که هیچ مشکلی واسه حل کردن توی زندگیت نداشته باشی.. :-? فک کنم دلیل اصلیش همین باشه آخه به نظرم نروژ کشور خیلی مرفه ایه..

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از PeiHaghi :
لاوی یه آدمی بوده که عقلش رو به کار برده .
یعنی حتی اگه از عقلش در هر راهی هم استفاده کرده باشه حداقل میدونم که فکر کرده و یه کاری انجام داده. پس به هر حال روحش شاد (شایدم ناراحت؟!)

دقیقاً منظورم مارتین لوتر بود . اشاره ای به وایکینگا و پگانیسم نکردم .
1. من گفتم شیطان پرستی (ساتانیسم . چند صفحه قبل بحث شد که شیطان پرستی و پگانیسم فرق داره ) تو گفتی پگانیسم .
2. منظور من بیشتر به کشتن آدما بود .
3. فرهنگی که بیش از هزار سال به یک کشوری تحمیل بشه فرهنگ اون کشور میشه . چه بخوایم چه نخوایم . بنابراین سوزوندن کلیسا ها سودی نداره ( هرچند اگر توی ایران هم همچین آدمایی پیدا میشد قطعاً مسجد ها رو میسوزوندن ( هرچند مسجدای ایران خییلی معماری خوفی دارن و حیفن)).

در ضمن ورگ پگانیسته نه پگانیسم

در مورد خط آخر ببخشید سوتی دادم! ورگ که نه! هر آدم اهل فلسفه ای که معتقد به یه مکتبه، باید ت بدیم به آخرش. دیگه تلویزیون روشنه تمرکز ندارم واقعا. ببخشید

یادم رفت در مورد کلیسا بگم
خودش میگه که موقعی که مسیحیا اومدن، کل معابد وایکینگ ها رو از بین بردن به طوری که الان هیچ معبدی ازشون نمونده تو نروژ مگر این که تو این گشتای تاریخی پیدا کنن
چطور به آتیش زده شدن اونا به مسیحیا اعتراض نمی شه؟ کلیسا هم مربوط به فرهنگ ما نیست و نباید وجود داشته باشه تو نروژ

اون "خصومت نسل اندر نسل" که آریا گفت خیلی جمله ی بدیه!

مارتین لوترم وقتی رسید به اون جایی که می خواست به شعاراش عمل نکرد
و منظور شما هم فهمیدم ولی اصلاح در مسیحیت فکر نمی کنم جمله ی درستی باشه چون که دین از سمت خدا میاد (این طور میگن خود اهلش) و قابل تغییر توسط انسان نیست

در مورد شیطان پرستی خیلی بیش تر ازینا باید تحقیق شه.کلی فرقه دارن و من واقعا الان درست نمی دونم دقیقا چی هستن که بخوام نظر بدم ولی چیزی که می دونم اینه که تو این تاپیک هیچ کی اون قدری که باید در این باره نمی دونه پس بهتر وارد حوزه شیطان پرستی نشیم و نقد یا تاییدش هم نریم ... :-?

به نقل از hamid-GM :
میگم یه سوال
چرا تو نروژ وصع اینقد خرابه؟؟ نصف گروهای بلک مال نروژن.. فک کنم بیچاره ها از بس هیچ دردی ندارن زده به سرشون دیگه..
ولی کلا یکی از دلایل دپرشن حاد اینه که هیچ مشکلی واسه حل کردن توی زندگیت نداشته باشی.. :-? فک کنم دلیل اصلیش همین باشه آخه به نظرم نروژ کشور خیلی مرفه ایه..

اصن مهد بلک متال همین نروژه.گرچه که از گروهایی مثل ونوم شروع شد که یه گروه انگلیسی بود ولی مهم بلک رو نروژ می دونن همه.سر همون قضایای دهه 90
اون سوئیس هست که خیلی مرفهه (اشتباه نکردی؟)، البته من خودم در مورد رفاه در نروژ اطلاعی ندارم، اینی که میگم شاید مسخره باشه ولی به نظرم سرمای هوا هم خیلی تاثیر داره ...

بالا