• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات نرم افزاری

پاسخ : سوالات و مشکلات نرم افزاری

به نقل از A F S H I N :
منظورتون از هاید سیستمی چیه ؟
فایل هایی که هاید کردی به هیچ وجه دیده نمیشن ؟
اگه اینطوری شده که باید بگم ویروسه ! :D
برای رفعش هم یا باید ویروس رو از بین ببرین یا فایلتون رو بشناسین تو نوار بالا اسمش رو وارد کنین واردش بشین کلیک راست کنین پروپرتس بعدش تیک هاید رو بردارین و تائید کنین که فایل های داخل اون فولدر هم از حالت هاید خارج بشه بعد اینطوری میتونین فایل هاتون رو ببینین ! :D
هاید سیستمی شده یعنی ؛من هایدشون نکردم خودش ناپدید شد...بعداز اینکه show hidden file رو زدم ظاهر شد بعد که پروپرتیس رو زدم که هیدنشو بردارم نمیشد...تیکش نمیرفت.....ویروسی شده...ولی شنیده بودم یک نرم افزار برای ظاهرشدن فایلا هست براهمین پرسیدم تا بفهمم اسم نرم افزارش چیه؟؟؟؟

به نقل از adeleh :
هاید سیستمی شده یعنی ؛من هایدشون نکردم خودش ناپدید شد...بعداز اینکه show hidden file رو زدم ظاهر شد بعد که پروپرتیس رو زدم که هیدنشو بردارم نمیشد...تیکش نمیرفت.....ویروسی شده...ولی شنیده بودم یک نرم افزار برای ظاهرشدن فایلا هست براهمین پرسیدم تا بفهمم اسم نرم افزارش چیه؟؟؟؟
من به شخصه چنین چیزی تا به حال ندیدم ،اطلاعاتی ندارم نمیدونم چطوریه ، ولی همیشه به نظر من بهترین راه عوض کردن ویندوزه ! :-"

به نقل از adeleh :
اون فایل هارو بریز رو فلش بعد ببرش روی یه کامپیوتر دیگه امتحان کن!
نیو فولدر هاید میشه فقط یا همه فایلا هاید میشه ؟!

اینجا رو بخون.

یه تعدادی عکس با دوربینم گرفته بودم [ک خیلی هم عزیز بودن برام]،من همه ی این عکس ها رو تو دوربینم چک کردم ولی وقتی مموری کارتِ دوربینو برداشتم تا عکسا رو بریزم رو سیستمم هیچکدوم عکسا نبودن :|

بم گفتن ریکاوری کنم ک از ایـن استفاده کردم و همه ی فایلای مربوط ب یک سالِ پیشم برگشت ولی این عکسا نه :|

چیکار کنم؟

به نقل از کیـمیـا :
یه تعدادی عکس با دوربینم گرفته بودم [ک خیلی هم عزیز بودن برام]،من همه ی این عکس ها رو تو دوربینم چک کردم ولی وقتی مموری کارتِ دوربینو برداشتم تا عکسا رو بریزم رو سیستمم هیچکدوم عکسا نبودن :|

بم گفتن ریکاوری کنم ک از ایـن استفاده کردم و همه ی فایلای مربوط ب یک سالِ پیشم برگشت ولی این عکسا نه :|

چیکار کنم؟
عکسا روی مموری سیو شدند !؟
اگه سیو شده باشند الکی پاک نمیشن و اگه پاک شن و شما از اون فلش استفاده نکرده باشی باید ریکاوری شه!
اگه پاکشون نکردی شاید هیدن شده باشند! اول فلش رو باز کن همه فایل هارو انتخاب کن بعد بزن Properties ببین حجمشون چقدره بعد دوباره بیا تو mycomputer روی فلشت کلیک چپ کن بزن properties دوباره ببین used space چقدره اگه تفاوت زیادی کرد احتمالا کامپیوترت یا فلشت ویروسی شده و فایلا هیدن شده! در اینصورت برو یک خدمات کامپیوتری کاربلد بهش بگو واست درستش کنه ! :-"

سلام بر دوستان مهندس و استادان سمپادی
یه مشکلی پیدا کردم که تا حالا نه من نه فکر کنم افراد زیادی باهاش مواجه شده باشند
لبتاپ من هاردش 750 گیگه و حدود 670 گیگش هم پر شده اما به دلیل اینکه فایل ها تنوع زیادی داشتند تصمیم گرفتم که پارتیشن های بیشتری ایجاد کنم و از اونجایی که شرکت مایکروسافت لطف کردن و گزینه تقسیم پارتیشن ها رو داخل disk management گذاشتند و من هم بار اولم بود که این کار رو میکردم خبر نداشتم که با این کار دیسک ها از حالت بیسیک به حالت داینامیک تغییر میکنند و خلاصه شروع کردم به پارتیشن بندی و تقسیم دیسک ها از جمله دیسک ویندوز
بعد از 6 یا 7 ماه که خواستم ویندوز رو عوض کنم تازه فهمیدم که چه کرده بودم و بیخیال عوض کردن ویندوز شدم تا اینکه یه سری سلسله اتفاقات سخت افزاری و نرم افزاری در کامپیوتر افتاد که نیاز به توضیح نیست و اما این آخریش که در حرکت خفنی که نرم افزار aomei dynamic disk converter انجام داد برخی از فایل های ویندوز پاک شد!............
پاک شدن فایل های ویندوز همانا و بالا نیومدن ویندوز همانا و نصب نشدن ویندوز از طریق بوت بدلیل داینامیک بودن همانا و بالا نیومدن safe mode همانا و بکاپ نگرفتن من همانا و restore نشدن از طریق بوت همانا و .... بدبخت شدن من همانا........

اساتید بزرگ و مهندسین نخبه اگر راهی به نظرتون میرسه یه پیامی بذارید...دستتون هم درد نکنه... خدا خیرتون بده!!

سلام.. من یکی از درایو های لب تاپم فرمت شده.. و فایل های خیلی مهمی توش داشتم. ویندوز 7 روی لب تاپم نصبه.. خواهش میکنم همین الان کمکم کنید خیلی فایل هام مهم بودن

به نقل از fafa moradi :
سلام.. من یکی از درایو های لب تاپم فرمت شده.. و فایل های خیلی مهمی توش داشتم. ویندوز 7 روی لب تاپم نصبه.. خواهش میکنم همین الان کمکم کنید خیلی فایل هام مهم بودن
نتیجه ی یه سرچ ساده !

به نقل از fafa moradi :
get recover my file

من نمیتونم ویندوز نصب کنم :-"
وختی که موقه بوت شدن اینتر میکنم میره تو ستاپ روی همون صفحه ی اولش که گردالیه میچرخه(یا صفحه ی مشابه این)گیر میکنه
با 3 تا ویندوز 7 امتحان کردم با یدونه ویندوز 8 هم امتحان کردم بعد 5 دقیقه یه عرور میده
معاون فناوریمون گف مشکل از سی دی ویدوزه ولی آخه 4 تا سی دی که خراب نیست تازه دوتاشونو قبلا روی یه پی سیه دیگه نصب کرده بودم :-"

بنده از گوگل کروم استفاده می‌کنم. بعضی وقتا نیاز هست که تو یه سایت با چند تا اکانت مختلف لاگین کنم. این‌جور مواقع با یکی از اکانتا تو حالت معمولی می‌رم و یکی رو تو incognito mode. حالا اگه بخوام با بیشتر از دو تا اکانت لاگین کنم چی‌کار باید کرد؟

به نقل از کیارش :
بنده از گوگل کروم استفاده می‌کنم. بعضی وقتا نیاز هست که تو یه سایت با چند تا اکانت مختلف لاگین کنم. این‌جور مواقع با یکی از اکانتا تو حالت معمولی می‌رم و یکی رو تو incognito mode. حالا اگه بخوام با بیشتر از دو تا اکانت لاگین کنم چی‌کار باید کرد؟
میتونی از chrome://settings قسمت Users یوزر های مختلفی بسازی و هرکدوم میشن مثل یک کروم مجزا

من از مدیر بخشl معذرت میخوام که یه پست روj. تو چند تاپیک گذاشتم...نمیدونم کجا جای درستشه..

لطفا یک نفر پله پله و در حد سطح فهم من ! بگه چگونه برنامه هایی که اپدیتش تو گوگل پلی استور هست رو اپدیت کنم.گوگل پلی استور به من اپدیت نمیده میگه این خدمات در کشور شما قابل اراءه نیست..
اگر وی پی ان بگیرم حل میشه?

به نقل از معصومه :
من از مدیر بخشl معذرت میخوام که یه پست روj. تو چند تاپیک گذاشتم...نمیدونم کجا جای درستشه..

لطفا یک نفر پله پله و در حد سطح فهم من ! بگه چگونه برنامه هایی که اپدیتش تو گوگل پلی استور هست رو اپدیت کنم.گوگل پلی استور به من اپدیت نمیده میگه این خدمات در کشور شما قابل اراءه نیست..
اگر وی پی ان بگیرم حل میشه?
خب ایران تحریمه و همونطور که گفتید خدمات نمیده به ایران، با وی پی ان حل میشه اما یه راه هست که خیلیا ازش استفاده میکنن بازاره!
بازار یه اپلکیشن ایرانیه، مث گوگل استور... http://cafebazaar.ir/
البته آپدیت ها یخورده با تاخیر توش گذاشته میشن ولی به هرحال استفادش راحتتره
-----------
بازم کسی چیز بهتری داره بگه؛ وحی منزل نیست حرفای من! (;

به نقل از سَجاد :
خب ایران تحریمه و همونطور که گفتید خدمات نمیده به ایران، با وی پی ان حل میشه اما یه راه هست که خیلیا ازش استفاده میکنن بازاره!
بازار یه اپلکیشن ایرانیه، مث گوگل استور... http://cafebazaar.ir/
البته آپدیت ها یخورده با تاخیر توش گذاشته میشن ولی به هرحال استفادش راحتتره
-----------
بازم کسی چیز بهتری داره بگه؛ وحی منزل نیست حرفای من! (;
دقیقا منم همیشه از بازار استفاده میکنم ولی اپدیت برنامه ای که از بازار گرفتم رو خود بازار نداره..

راستی...یه دوستم تو گوشیش ما کت. myket داشت..من هرچی سرچ میکنم فقط یه سری سایت ایرانیه.خیلی برنامه ها رو از مای کت میگرفت..

اَپ های Play-Store (از سایت Play-store.ir بگیرید) و پلازا ( Plazza.ir ) هم هستند..

نرم افزاری هس که با مودم ADSL بشه با کامپیتر زنگید؟!! :-?

به نقل از SN|O|W WH!TE :
نرم افزاری هس که با مودم ADSL بشه با کامپیتر زنگید؟!! :-?
برنامه ی وایبر برا پی سی!!!

به نقل از ایلیا :
من نمیتونم ویندوز نصب کنم :-"
وختی که موقه بوت شدن اینتر میکنم میره تو ستاپ روی همون صفحه ی اولش که گردالیه میچرخه(یا صفحه ی مشابه این)گیر میکنه
با 3 تا ویندوز 7 امتحان کردم با یدونه ویندوز 8 هم امتحان کردم بعد 5 دقیقه یه عرور میده
معاون فناوریمون گف مشکل از سی دی ویدوزه ولی آخه 4 تا سی دی که خراب نیست تازه دوتاشونو قبلا روی یه پی سیه دیگه نصب کرده بودم :-"
لطفا اینو جواب بدید بدجور گیرکردم :-"

Back
بالا