• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادياي علم و صنعت

ahmadreza94

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبابایی قزوین
شهر
قزوین
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : سمپادياي علم و صنعت

به نقل از amparisay :
معیارهات برای قضاوت در مورد دانشگاه به نظرم خیلی نپخته است... زمان ما همگروهی دختر میشد داشت، اما واقعا اونقدر چیز اهمیت داری نبود هیچوقت واقعا. در مورد بسیج هم به نظرم معیار انتخاب دانشگاه نمیتونه باشه چنین مساله ای...

ببین دانشگاه ها تو همین چیزاشون باهم فرق میکنن...تو نشاط...تو فعالیتاشون...فعالیت های غیر درسی...وگرنه همه جا باید درس خوند....میگی معیارام نا پختس...باید چه معیارایی رو ببینم....وقتی اینجا اصن به آدم خوش نمیگذره...جاش اینقد بده...خب دیگه چه انتظاری هست؟

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ahmadreza94 :
ببین دانشگاه ها تو همین چیزاشون باهم فرق میکنن...تو نشاط...تو فعالیتاشون...فعالیت های غیر درسی...وگرنه همه جا باید درس خوند....میگی معیارام نا پختس...باید چه معیارایی رو ببینم....وقتی اینجا اصن به آدم خوش نمیگذره...جاش اینقد بده...خب دیگه چه انتظاری هست؟
اگر شما بدون داشتن همگروهی دختر و کلاس موسیقی توی دانشگاه بهتون خوش نمی گذره، دیگه والا من بی تقصیرم... در کل هم کسی نمیره دانشگاه که خوش بگذرونه هااا، به نظرم اشتباه اومدی کلا...!

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از ahmadreza94 :
مختلط نیست دیگه...دانشگاه های دیگه حتی هم گروهی آزمایشگاشون دختره!!
در ضمن اینکه هیچ ارزشی برای دانشجوهاشم قائل نیست معلومه دیگه...
و اینکه بسیجشم به شدت خودخواهه...فقط خوشو میبینه...شما برو بسیج دانشگاه شریفو ببین که چقد معقولانه عمل میکنه و به همه اجازه صحبت میده..کلی برنامه تریبون آزاد میذاره....کلی چیز دیگه....اما اینجا چی؟

چ شما طرفدار شریفین! :‌)) :‌/
هم‌گروهی ـه آز جنس مخالف باشه موضوع مهمیه؟ :-? خیلی ها معذب ـَن سر این موضوع! بعدشم اگه کاری چیزی هست تو غیر کلاس و آز و تو وقتای آزاد تو دانشگاه میشه انجام داد!

ahmadreza94

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبابایی قزوین
شهر
قزوین
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از amparisay :
اگر شما بدون داشتن همگروهی دختر و کلاس موسیقی توی دانشگاه بهتون خوش نمی گذره، دیگه والا من بی تقصیرم... در کل هم کسی نمیره دانشگاه که خوش بگذرونه هااا، به نظرم اشتباه اومدی کلا...!

ببین از کل حرفای من چسبیدی به اون تیکه خوش بگذره...ولی باز به هر حال میگم آره باید خوش بگذره....باید از زندگیت لذت ببری...باید از جایی که هستی و کاری که میکنی لذت ببری...بعدشم زمین و زمان میگن که رفتین دانشگاه فقط درس نخونین...خب اونجوری دیگه چه فرقی داره با مدرسه.....میشه عین مدرسه...اون همه درس خوندیم آخرشم هیچی بلد نیستیم...نه زندگی کردن بلدیم نه علم و دانش درست و حسابی داریم [-(

ahmadreza94

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبابایی قزوین
شهر
قزوین
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از فرزآنه. :
چ شما طرفدار شریفین! :‌)) :‌/
هم‌گروهی ـه آز جنس مخالف باشه موضوع مهمیه؟ :-? خیلی ها معذب ـَن سر این موضوع! بعدشم اگه کاری چیزی هست تو غیر کلاس و آز و تو وقتای آزاد تو دانشگاه میشه انجام داد!

اتفاقا من چون نمیخوام کاری چیزی داشته باشم..میگم مختلط باشه....تازه میگی معذبن...میگم همه کیفش به همونه...به این که با این مسئله چطور کنار بیای...خلاصه میگم دانشگاهمین چیزاش خوبه که من بلد نیستم... :-$

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

تو تکلیفت هنوز با خودت مشخص نیست عزیز دل من :) از من میشنوی، همین امروز شهامتش رو داشته باش، تصمیمت رو بگیر، درس رو توی این دانشگاه که از قضا نه ارتباط داری توش با دخترا، نه خوش می گذره، نه علم یاد می گیری، نه بقیه رو معذب می کنی، نه کسی معذبت می کنه، کلا همه چیش بده انصراف بده، برو یه بلیط بخر، برو پاتایا. قول می دم خیلی هم خوش بگذره بهت! :) واسه علم هم که بقیه گفتن درس نخون دیگه، برو آمپول علم بخر تزریق کن، حل میشه! :)
یه حرفایی میزنی، مرغ پختۀ سر میز شام هم خندش میگیره به قرعان! عزیز من، دانشگاه جای درس خوندنه. هرکسی هرچیزی غیر از این گفته بهت، اشتباه کرده. اگر هم به قول خودت "اتفاقا چون نمیخوای کار داشته باشی" هم سرت به کار خودت باشه، بشین درست رو بخون، که فردا پس فردا که شدی ترم 7 نشینی غصه بخوری که چرا از همون اول درس نخوندم.

ahmadreza94

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبابایی قزوین
شهر
قزوین
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از amparisay :
تو تکلیفت هنوز با خودت مشخص نیست عزیز دل من :) از من میشنوی، همین امروز شهامتش رو داشته باش، تصمیمت رو بگیر، درس رو توی این دانشگاه که از قضا نه ارتباط داری توش با دخترا، نه خوش می گذره، نه علم یاد می گیری، نه بقیه رو معذب می کنی، نه کسی معذبت می کنه، کلا همه چیش بده انصراف بده، برو یه بلیط بخر، برو پاتایا. قول می دم خیلی هم خوش بگذره بهت! :) واسه علم هم که بقیه گفتن درس نخون دیگه، برو آمپول علم بخر تزریق کن، حل میشه! :)
یه حرفایی میزنی، مرغ پختۀ سر میز شام هم خندش میگیره به قرعان! عزیز من، دانشگاه جای درس خوندنه. هرکسی هرچیزی غیر از این گفته بهت، اشتباه کرده. اگر هم به قول خودت "اتفاقا چون نمیخوای کار داشته باشی" هم سرت به کار خودت باشه، بشین درست رو بخون، که فردا پس فردا که شدی ترم 7 نشینی غصه بخوری که چرا از همون اول درس نخوندم.

خودم خیلی دلم میخواد انصراف بدم....ولی مجبورم...این همه درس نخوندم که علم و صنعت بخواد جلوی پیشرفتمو بگیره...ایشالا این 4 سالم زودتر تموم بشه ما سریع تر از اینجا بریم...و واقعا متاسفم از طرز تفکرتون و قانع بودن به علم و صنعت....تو همین وضعیتی که هست

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ahmadreza94 :
خودم خیلی دلم میخواد انصراف بدم....ولی مجبورم...این همه درس نخوندم که علم و صنعت بخواد جلوی پیشرفتمو بگیره...ایشالا این 4 سالم زودتر تموم بشه ما سریع تر از اینجا بریم...و واقعا متاسفم از طرز تفکرتون و قانع بودن به علم و صنعت....تو همین وضعیتی که هست
دلیلی برای تاسف خوردنت نمی بینم. به لحاظ علمی دانشگاه علم و صنعت یکی از بهترینهاست، من اومدم دانشگاه که درس بخونم، پس علم و صنعت خوبه. تو اومدی توی دانشگاه که کارای دیگه بکنی و خوش گذرونی کنی و فکر کردی اومدی مهمونی، پس علم و صنعت رو دوس نداری. دلیلی نداره به حال همدیگه تاسف بخوریم. من درسم رو خوندم و از علم و صنعت رفتم، دلیلی هم برای دختربازی توی دانشگاه ندیدم، پس جو و فضای علم و صنعت برام بد نبود. دلیل تاسف خوردنت رو درک نمی کنم.

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

كلا خب علم و صنعت جو نسبتا مرده اي داره. اينو نميشه منكر شد.

تشكل ها و گروهاي هنري فعالشم سر جاش هستن ولي واقعا جوري نيس كه يكي كه سال اوليه مياد تو دانشگاه جلو چشمش باشه و بتونه بره توشون.

يني كلا دست يه سري خاصه تا اونجايي كه من تا الان متوجه شدم

soheilkahkeshan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي بروجرد
شهر
بروجرد
دانشگاه
علم و صنعت تهران
رشته دانشگاه
برق الکترونیک

با یکسال تجربه در علم و صنعت .کاملا باahmadreza94 موافقم این یک سال دوستای دانشگاه تهرانی من حسابی حال کردن از هز لحاظ که فکرشو بکنی ولی ما نابود شدیم... این دانشگاه یه زمانی پیانو داشته نزدیک سر درش به هر حال علم و صنعت اصلا دانشگاه نیست و نمیتونه یک تصویر خوب از جامعه سالم و ایده آل بده ....به درد افرادی میخوره که میخوان فقط دور و بر مذهب زندگی کنند و ... یه مثال جالب بزنم اینکه علم و صنعت مثه صدا و سیمای خودمونه حتی عده ای رو از دین ممکنه زده کنه..... اگر جو خشک . مرده نمیخواین سعی کنید این دانشگاه رو انتخاب نکنید ..... ای کاش هیچوقت نمیومدم اینجا.....از ماست که بر ماست!!!!! همه جا از علوم پایه نمره واسه معدل ذخیره می کنند ما باید تقاص پس بدیم تو علوم پایه!!!!!
جشن ها رو که قربونش برم .... انجمن اسلامی هم که نداریم .......باز خوبه شورای صنفی برگشته!!!
لعنت به بخت و اقبال من چی میخواستم و چی شد ...
در جواب به amparisay باید بگم که ما نگفتیم که پارتی ساحلی بزارن!!! گفتیم که بر دانشگاه افراد تند رو حکومت نکنند و همه چیز با حفط اعتدال باشه مثه دانشگاه تهران که بهترین جو ممکن رو داره و هر کس به سبک خودش داره از زندگی دانشجویی لذت می بره!!!!! در ضمن علم و صنعت نوش جونت!!!! ما که به درک به شما خوش بگذره!!!! والسلام

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از سهيل طباطبايي :
با یکسال تجربه در علم و صنعت .کاملا باahmadreza94 موافقم این یک سال دوستای دانشگاه تهرانی من حسابی حال کردن از هز لحاظ که فکرشو بکنی ولی ما نابود شدیم... این دانشگاه یه زمانی پیانو داشته نزدیک سر درش به هر حال علم و صنعت اصلا دانشگاه نیست و نمیتونه یک تصویر خوب از جامعه سالم و ایده آل بده ....به درد افرادی میخوره که میخوان فقط دور و بر مذهب زندگی کنند و ... یه مثال جالب بزنم اینکه علم و صنعت مثه صدا و سیمای خودمونه حتی عده ای رو از دین ممکنه زده کنه..... اگر جو خشک . مرده نمیخواین سعی کنید این دانشگاه رو انتخاب نکنید ..... ای کاش هیچوقت نمیومدم اینجا.....از ماست که بر ماست!!!!! همه جا از علوم پایه نمره واسه معدل ذخیره می کنند ما باید تقاص پس بدیم تو علوم پایه!!!!!
جشن ها رو که قربونش برم .... انجمن اسلامی هم که نداریم .......باز خوبه شورای صنفی برگشته!!!
لعنت به بخت و اقبال من چی میخواستم و چی شد ...
در جواب به amparisay باید بگم که ما نگفتیم که پارتی ساحلی بزارن!!! گفتیم که بر دانشگاه افراد تند رو حکومت نکنند و همه چیز با حفط اعتدال باشه مثه دانشگاه تهران که بهترین جو ممکن رو داره و هر کس به سبک خودش داره از زندگی دانشجویی لذت می بره!!!!! در ضمن علم و صنعت نوش جونت!!!! ما که به درک به شما خوش بگذره!!!! والسلام
به ما هم خوش نگذشت، چون نیومده بودیم دانشگاه که خوش بگذرونیم، اومده بودیم درس بخونیم که خوندیم :) درسته سر همین درس هم اذیت شدیم، اما واقعا اونقدری نبود که بخوایم مثل شما شاکی باشین. مثالت رو هم نفهمیدم، چون اصلا مثال نبود، مثل اینکه پاکش کردی. در ضمن، از در علم و صنعت که میای بیرون، متوجه میشی که جامعۀ ما بسیار مریض تر از جو علم و صنعته، و به نظرم زندگی توی جایی مثل دانشگاه تهران اتفاقا با زندگی روزمره همخونی بیشتری داره. من هیچ جای صحبتم نگفتم جو علم و صنعت خیلی خوبه. گفتم که من برای "جو" دانشگاه انتخاب نکردم، برای دانش + گاه انتخاب کردم. شما می تونستین در کنار درس خوندن توی این فضا، تشریف ببرید جاهای دیگه و از زندگی لذت ببرید :) می دونی، مثل اینه که بگی چرا جو دبیرستان مرده است، همه فلانن، چرا تو مدرسه پیانو نیست. کسی چرا اون سوالا رو توی مدرسه نمی پرسه؟! چون کسی توی مدرسه دنبال این مسائل نیست. به هر حال ارشد هست، دکترا هست، میتونید برید جاهای دیگه. اما این رو مطمئن باشید، علم و صنعت با جو مردۀ خودش، خیلی چیزها هنوز برای یاد دادن به همه داره :)

soheilkahkeshan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي بروجرد
شهر
بروجرد
دانشگاه
علم و صنعت تهران
رشته دانشگاه
برق الکترونیک

یک ساعت نشستم فکر کردم ....مردونه تا حد زیادی قبول دارم حرف شما رو الان...ولی به نظرم بسته به اعتقادات آدم باید "جو" رو هم تاثیر داد متاسفانه "دانشگاه " لغت خوبی نیست برای چنین مکان هایی ....چون با اینکه درس باز هم در اولویته ولی یاد گرفتن کار های اجتماعی و امکانات شهر و خیلی چیزای دیگه که همون "جو" اسمش میشه رو هم باید در نظر گرفت اما اینکه علم در اولویته کاملا حق با شماست( من منظورتون رو اول متوجه نشدم)...در ضمن بله من هم عصبی بودم کمی افراطی نظر دادم ولی چیزی پاک نکردم اصلاح کردم (;

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از سهيل طباطبايي :
یک ساعت نشستم فکر کردم ....مردونه تا حد زیادی قبول دارم حرف شما رو الان...ولی به نظرم بسته به اعتقادات آدم باید "جو" رو هم تاثیر داد متاسفانه "دانشگاه " لغت خوبی نیست برای چنین مکان هایی ....چون با اینکه درس باز هم در اولویته ولی یاد گرفتن کار های اجتماعی و امکانات شهر و خیلی چیزای دیگه که همون "جو" اسمش میشه رو هم باید در نظر گرفت اما اینکه علم در اولویته کاملا حق با شماست( من منظورتون رو اول متوجه نشدم)...در ضمن بله من هم عصبی بودم کمی افراطی نظر دادم ولی چیزی پاک نکردم اصلاح کردم (;
صد درصد جو هم مهمه! اما این رو بدون، کارهای اجتماعی توی جامعه خیلی خیلی کمتر از همین علم و صنعت هم انجام میشه. سیاسی که کلا تعطیله. اما این رو بدون، از جو بستۀ دبیرستان، وارد یه جو باز شدن، باعث میشه خیلی ها به سمت و سوی تباهی کشیده میشن. تو خودت رو نگاه نکن که یه پست من میدم میشینی راجع بهش فکر می کنی، سمپادی مملکت هستی. خیلی ها هستن که واقعا توی فقر فرهنگی یی بودن که دیدن جو باز براشون به صورت یهویی واقعا جز تباهی چیزی به همراه نداره. من توجیه نمی کنم فضا رو، منم توی علم و صنعت رنج کشیدم. اما واقعا باید بپذیریم، علم و صنعت با همۀ بدی هاش، نمونۀ کوچیک شدۀ جای بدی به اسم ایرانه. توی دانشگاه اگه بهت حراست گیر بده بگه یقه ات چرا بازه، قطعا بهت بر می خوره. اما اینو مطمئن باش فردا پسفردا با یقۀ باز بری سر کار، بهت تذکر نمی دن، اخراجت می کنن. اگه توی دانشگاه نشستی یه آدم بسیار بدترکیب با ریش کثیف، لباس چرک، شکمی اندازۀ بشکه و تسبیحی در دست میاد و میگه این خانوم چه نسبتی با شما داره و دلت می خواد تبدیل بشی به یه تن تی ان تی و منفجر شی تو صورتش، توی جامعه نمیپرسن، می گیرن می برنت، حرف هم زیاد بزنی کتکت می زنن مشتی. اگه توی دانشگاه پیانو نیست، به قول خودت توی صدا و سیما هم نیست. کنسرتا هم تازه تعطیل میشه خیلی وقتا. اگه تریبون آزاد نیست، خوب توی جامعه هم نیست. تازه مطبوعات رو هم میگیرن میندازن مسئولینش رو توی هلفدونی. اگه پارک بانوان داره، خوب توی تهران هم هست. کسی هم نخواد نمیره. اگه سلف و کتابخونه و آزمایشگاه و همه چیش جداست، خوب همه جای این مملکت هم جداست...! اما اینجا یه سری فضاهای بازتری هم داری قطعا، یه فرقهایی هم داره. به نظرم اگه توی دانشگاه تهران بر فرض روابط آزادتره، بسیار میشناسم آدمایی رو که توی اون جو خراب شدن و بر باد رفتن. نمیگم این درسته ها! میگم این اختلاف بین دانشگاه و محیط عادی و عام جامعه اگه تعدیل نشه، منجر به یه سری لغزش هایی میشه، که شاید برگشت ناپذیر باشه. یه شبه نمیشه ره صدساله رفت جان برادر، یواش یواش :)

ahmadreza94

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبابایی قزوین
شهر
قزوین
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
عمران

بحث شما در مورد دبیرستانو قبول دارم...یعنی اینکه ما اصن به این چیزا فکر نمی کردیم که بخوایم بگیم چرا نیست...ولی حالا که اومدیم دانشگاه بهش فکر می کنیم!دانشگاه های دیگه رو میریم می بینیم...بعدش اینجا رو...خودتون ببینید..چه اتفاق خاصی تو علم و صنعت میفته؟اصن نامی ازش تو تلویزیون هست؟همایشی؟چیزی؟ هیچی...این دانشگاه دانشجو های خودشو از داشتن اینترنت محروم کرده..چه برسه به این چیزا...1درصدم از اینکه اومدم علم و صنعت راضی نیستم...نه جاش مناسبه...نه جوش..نه چیز دیگش...بعدشم جناب amparisay شما میگی اومدیم دانشگاه درس بخونیم...دیگه ما که از دانشجوهای شریف و تهران و امیرکبیر بالاتر نیستیم...اونا به همه ابعاد زندگی شون میرسن...کسی که بخواد نابود بشه نابود میشه چون کسی جلوشو نگرفته...کسی که بخواد درس بخونه درسشو میخونه...ائنم چون کسی جلوشو نگرفته...اما اینجا چی...برای هممون متاسفم...مشکلات سال اول که برای همه هست...ولی برای ما با علم و صنعت دو چندانه!

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

شما موقعیت جغرافیایی دانشگاه رو با امیرکبیر مقایسه میکنی حالت بهم میخوره! چجوری دارید زندگی میکنید اونجا؟
عزیزم زندگی که فقط درس نیست! پرورش روحیات و شخصیت هم هست که دانشگاه یک جایی هم برای علم و هم برای پرورش! که متاسفانه کاملا مشخصه علم و صنعت باهاتون چی کار کرده!

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Ali pasha 4/20 :
شما موقعیت جغرافیایی دانشگاه رو با امیرکبیر مقایسه میکنی حالت بهم میخوره! چجوری دارید زندگی میکنید اونجا؟
عزیزم زندگی که فقط درس نیست! پرورش روحیات و شخصیت هم هست که دانشگاه یک جایی هم برای علم و هم برای پرورش! که متاسفانه کاملا مشخصه علم و صنعت باهاتون چی کار کرده!
شما دقیقا پرورش رو چی تعریف می کنید که علم و صنعت با من کار خاصی انجام داده و اون کار رو انجام نداده؟!
خیلی چیزهای بی ربط دیگه هم با هم مقایسه شد قبلش.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از amparisay :
شما دقیقا پرورش رو چی تعریف می کنید که علم و صنعت با من کار خاصی انجام داده و اون کار رو انجام نداده؟!
خیلی چیزهای بی ربط دیگه هم با هم مقایسه شد قبلش.
من یه چیزی بگم؟!‌
به نظرم شما خیلی دارید تک بعدی به دانشگاه نگاه می‌کنید.
دانشگاه فقط برای درس خوندن نیست. جایی هست برای رشد آدم از نظر اجتماعی. چون دانشگاه اولین جاییه که آدم بعد از رسیدن به سن قانونی و عملا ورود به جامعه واردش می‌شه و در نتیجه باید واسط خوبی باشه دانشگاه بین محیط بسته و به شدت محفوظ و ایمن مدرسه و محیط خیلی باز و ناامن جامعه. باید آدم رو رشد بده از نظر اجتماعی و کاملا آماده‌ش کنه برای ورود به جامعه که این کار از طریق تشکل‌ها و انجمن‌های مختلف باید انجام بشه. و به نظر من وظیفه‌ی یه دانشجو فقط درس خوندن نیست هرچند که باید درس هم بخونه. ولی باید بفهمه دور و برش چی می‌گذره و بتونه تحلیل کنه مسائل دور و برش رو و به درک سیاسی برسه و ... یا مثلا باید فرصتی براش فراهم بشه که استعدادهای هنری یا غیره رو رشد بده. همونطور که تو مدرسه فقط درس نمی‌خوندیم! بلکه کلی فعالیت‌های فوق برنامه داشتیم و اصلا یکی از ویژگی‌های خوب سمپادی‌ها همین چند بعدی بودن و شرکت فعال تو برنامه‌های فوق برنامه‌شون هست.
حرف این دوستانی هم که دارن می‌گن از این نظر علم و صنعت خوب نیست همینه.
اگر نه نمی‌گن باید دانشگاه بشه دیسکو فرضا! (به قول یکی از استادامون و یا بشه پاتایا یا هرچی!!!)

ahmadreza94

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبابایی قزوین
شهر
قزوین
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مهســـــــــــــا :
من یه چیزی بگم؟!‌
به نظرم شما خیلی دارید تک بعدی به دانشگاه نگاه می‌کنید.
دانشگاه فقط برای درس خوندن نیست. جایی هست برای رشد آدم از نظر اجتماعی. چون دانشگاه اولین جاییه که آدم بعد از رسیدن به سن قانونی و عملا ورود به جامعه واردش می‌شه و در نتیجه باید واسط خوبی باشه دانشگاه بین محیط بسته و به شدت محفوظ و ایمن مدرسه و محیط خیلی باز و ناامن جامعه. باید آدم رو رشد بده از نظر اجتماعی و کاملا آماده‌ش کنه برای ورود به جامعه که این کار از طریق تشکل‌ها و انجمن‌های مختلف باید انجام بشه. و به نظر من وظیفه‌ی یه دانشجو فقط درس خوندن نیست هرچند که باید درس هم بخونه. ولی باید بفهمه دور و برش چی می‌گذره و بتونه تحلیل کنه مسائل دور و برش رو و به درک سیاسی برسه و ... یا مثلا باید فرصتی براش فراهم بشه که استعدادهای هنری یا غیره رو رشد بده. همونطور که تو مدرسه فقط درس نمی‌خوندیم! بلکه کلی فعالیت‌های فوق برنامه داشتیم و اصلا یکی از ویژگی‌های خوب سمپادی‌ها همین چند بعدی بودن و شرکت فعال تو برنامه‌های فوق برنامه‌شون هست.
حرف این دوستانی هم که دارن می‌گن از این نظر علم و صنعت خوب نیست همینه.
اگر نه نمی‌گن باید دانشگاه بشه دیسکو فرضا! (به قول یکی از دوستانمون و یا بشه پاتایا یا هرچی!!!)
دقیقا با حرف شما موافقم...چیزی که در علم و صنعت وجود نداره...این دوست ما جناب amparisay میگن که اومده بودن دانشگاه درس بخونه و به این کارا کاری نداشته...خب علم و صنعت یا هر جای دیگه براش چه فرقی می کرد..

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار

پ چرا علم و صنعتیا انقد منفعلن؟!
رقبا فعالنا!

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

آقایه علم وصنعتی خیرپیدا میشه بره آموزش دانشگاشون چندتاسوال واسه من بپرسه؟پ.خ پلیز

بالا