• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کارتون های زمان ما!

کمک فوری
یه انیمیشن سریالی یادمه که یه پسر بچه با یه مشت جک و جونور توی یه فانوس دریایی زندگی میکردن
یه ملوانی هم توش بود که یه پا نداشت و تو اون قسمتی که من یادمه دنبال یه کوسه سفید میگشت، اون قسمتی که یادمه هم موضوعش فروش بسته های کارامل بود
اگه اسمشو یادتونه لطف میکنید بگید، میخوام خاطراتمو از تو گور بکشم بیرون D:

من از بستنیا بستنیا میترسیدم ((:
برای رد پای آبی هم حرص میخورم :D
گربه سگ رو دوس داشتم
لاک پشتای نینجا خیلی هیجانی بود برام
سمندون که زمان ما نبود ولی از اونم میترسیدم ((:
زی زیگولو ام نمیفهمیدم چی میگه گاهی اوقات :D

کارتون خفنای دوران بچگی ما پسرا
یکیش لاکپشتای نینجا بود یکیش آتوبات ها همون تبدیل شوندگان ولی خداییش یکی بود کامل یادم نیس ولی فک کنم اسمش مگامن بود ی پسره ک زره آبی داشت خیلی خفن بود:D

کمک فوری
یه انیمیشن سریالی یادمه که یه پسر بچه با یه مشت جک و جونور توی یه فانوس دریایی زندگی میکردن
یه ملوانی هم توش بود که یه پا نداشت و تو اون قسمتی که من یادمه دنبال یه کوسه سفید میگشت، اون قسمتی که یادمه هم موضوعش فروش بسته های کارامل بود
اگه اسمشو یادتونه لطف میکنید بگید، میخوام خاطراتمو از تو گور بکشم بیرون D:
ملوانی که یه پا نداشت و دنبال یه کوسه که نه اما وال سفید میگشت منو یاد موبی دیک انداخت :))

دوستان هر کی صبح های مدرسه
ساعت 6 بیدار میشد که کارتون های صبح زود رو ببینه

پرچمو ببره بالا

آرتور
وایی شاید بقیه دوسش نداشتن اما من واقا با هیچی عوضش نمیکنممم :((
هنوزم اگه بذارهه هر روز پامیشم ببینم:))
تمام کودکی من با آرتور ‌و خواهرش و مدرسه اشون گذشتت

آخرین ویرایش:
ملوانی که یه پا نداشت و دنبال یه کوسه که نه اما وال سفید میگشت منو یاد موبی دیک انداخت :))
تو خود پست اول نوشتم بعد پاکش کردم، یه تقلیدی بود از اون ولی خب کوسه رو جایگزین کرده بود به نظرم ارزش گفتن نداشت ((:

میگ میگ!!!
ب شخصه صبحا ک میخواستم برم مدرسه اول اونو میدیدم بعد میرفتم...

تام و جری و پلنگ صورتی،
رد پای آبی
ساعت برنارد(البته کارتون نبود!)
توپولوها!!!!
لاک‌پشت‌های نینجا و تبدیل‌شوندگان
ی آقایی هم بود ک با کاغذ و مقوا و اینا کاردستی درست میکرد، اونم خیلی دوس داشتم...

بقیشم الان یادم نیس، بعداً مینویسم!!!

من انقدر بچه بودم سی دی داشتم که اگه می خواستن جدید برام بخرن باید صدسال می گشتن ولی در کل عاشق کارتون شاهزاده مونونوکه بودم که البته برای سنم سنگین بود ولی من از بچگی از چیزای سختی که نمی فهمیدم خوشم می یومد;))

فقط زورو
یادمه یه قسمتو 3 بار دوبله کردن !

ووویی یه رد پای ابی بود ک خ باحال بود ♡♡♡♡
این قهرمانان تنیس هم اینقدر پخش کردن دیگه اپیزود هاش رو حفظیده بودم .. بعد بچه بودم نم دونستم کراش چیه ..الان ک می دونم چیه فهمیدم رو یکیشون کاش داشتم اون ایموجی ک با کف دست می زنه رو سرش
سندباد هم خ می دوستیدم :T38

من عاشق کارتون های پسرونه بودم و هستم
مثلا زورو ، لاک پشتای نینجا و فوتبالیستا
الانم اگه هر کدومشونو تو تلویزیون پخش کنن حتی اگه درس هم داشته باشم با کله میریم نگاه میکنم

والا من یادم نمیاد کارتون چی نگا میکردم ولی حد اقل از الان به نظرم بهتر بود شایدم بزرگ میشی نظرت تغیییر میکنه ولی خاله ها و عمو های رو هیچ وقت یادم نمیره الان به نظرم خیلی لوس میان
یه عروسکی بود مل مل که تازگیا دوباره اومده اونم خوب بود ولی الان بازم مسخره به نظر میاد
اصلا دهه نودیا کارتون و تلویزیون نگا میکنن؟

والا من یادم نمیاد کارتون چی نگا میکردم ولی حد اقل از الان به نظرم بهتر بود شایدم بزرگ میشی نظرت تغیییر میکنه ولی خاله ها و عمو های رو هیچ وقت یادم نمیره الان به نظرم خیلی لوس میان
یه عروسکی بود مل مل که تازگیا دوباره اومده اونم خوب بود ولی الان بازم مسخره به نظر میاد
اصلا دهه نودیا کارتون و تلویزیون نگا میکنن؟
آره نگاه میکنن
پسر خاله خودم نمونه اشه . اصلا انگار تلویزیون مال خودشه کلا رو شبکه پویاس

آره نگاه میکنن
پسر خاله خودم نمونه اشه . اصلا انگار تلویزیون مال خودشه کلا رو شبکه پویاس
زمان ما شبکه پویام نبود که ظهرا باید مینشستیم کنار خونواده اخبار میدیدیم

چند روز‌پیش مامانم ی‌چیزی گفت ک باعث شد شاخکام بزنه بیرون!!!
بهم گفت تو بچه بودی(پنج تا هفت هشت سالگیم)، به خانه برمی‌گردیم می‌دیدی!، اونم چ بخشی! بخش کارشناس روانشناسیشو!!!
میگه ی خانوم روانشناسی بوده ک من هرهفته برنامه.شو دنبال میکردم!!!

و افسوس من از این ک یادم نمیاد اسم اون خانومه چی بود!!!

ولی خدایی چ فکری می‌کردم ک بجای کارتون(در کنارش!) روانشناسی کودک رو دنبال میکردم!:|:-?

مگ مگ و دوستان زبل(در واقع Ovide and the Gang). هنوز هم مشتاقم اگه قسمتاییشو ندیده باشم پیدا کنم و ببینم. حیف که الان وقتشو ندارم و الا غیر از همهٔ فیلم و سریالایی که میخوام ببینم کلی انیمیشن(اعم از فیلم و سریال) هم هست که باید دید.

یه انیمیشن بود به اسم آنجلز فرندز! من عاااشقش بودم! و وینکس و مگامن.
رد پای آبی هم خیلی دوس داشتم.
و از همه بیشتر، یک سریال انیمیشن ایرانی به اسم خداوند لک لک ها را دوست دارد. چندین بار تا آخر دیدمش!

انیمیشن داستان‌های کوشا!!
عاشق سبزه بودم :))

امیلی و الکساندر
باب اسفنجی
ساعت برنارد
یه اتوبوس نارنجی هم بود و کوچیک میشد و می رفت ماجراجویی. چی بود اسمش؟

Back
بالا