• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قوانین و اطلاعیه ها + نظرات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع HTC
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
انجمن همچین تاپیکی نداشت گفتم که شاید زدنش باعث شه که یکم شه تو فعال شدن کمک شه
با کمک نظرهای شما :)
به نظرتون چیکارکنیم که این انجمن فعال شه؟ مسابقه ای چیزی به نظرتون خوبه؟ یا چی؟
این انجمن قبلا فعال بوده چیکار کنیم که یکم به اون دورانش برگرده به نظرتون؟

در کنار نظرات و پیشنهاداتتون اگر انتقادی هم هست میتونید در میان بگذارید (;

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : قوانین و اطلاعیه ها + نظرات و پیشنهادات

به نظر من مهم ترین عامل اینه که بعد تخصصیش رو ازش نگیریم ، تاپیکا تخصصی بمونه . حتی اگر کم بازدید کننده داشته باشه به نظر من اشکالی نداره . هر چند مطالب تخصصی هم میشه جذاب کرد طوری که جذب شن مردم .

( تاپیک هپاتیتم بزن :-" )

• شروع کننده موضوع

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

مطلب تخصصی باشه خیلی کم میان شرکت کنن #-o.انجمن الان تقریبا شده پاسخ به سوالات پزشکی بهداشتی و سلامت شما اینجوری که یکی سوال میپرسه و کسایی که اطلاعی از قبل داشتن میان و جواب میدن نمیگم بدها ولی یه جوریه که کسی واسه به دست اوردن اطلاعات تلاش نمیکنه که ی چیزی هم یاد بگیره ... یه اینجور چیزی
تاپیک های قبلی هم قدیمی شدن اینجوری که کسی طرفشون نمیره اصلا :-< تاپیک های جدید هم یه سوالی داشته باشن میپرسن و دیگه هم پیگیری نمیکنن :-<
یکم فعال تر شه خب :-"
چجوری میشه جذاب کرد؟

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

اینجا انتقادات نداریم؟ :D

میخواستم بگم نگین جان روی تاپیک "من چه مشکلی دارم " باید کلا زیاد تمرکز شه.چون بعضی اوقات ممکنه راهکاری برای کسی بدن که در حین اینکه برای یکی مفیده برای کسی دیگه ضرر داشته باشه.البته الان مشکلی نداره . ;;)

• شروع کننده موضوع

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از جام طلا :
اینجا انتقادات نداریم؟ :D

میخواستم بگم نگین جان روی تاپیک "من چه مشکلی دارم " باید کلا زیاد تمرکز شه.چون بعضی اوقات ممکنه راهکاری برای کسی بدن که در حین اینکه برای یکی مفیده برای کسی دیگه ضرر داشته باشه.البته الان مشکلی نداره . ;;)
به نقل از نگین . :
در کنار نظرات و پیشنهاداتتون اگر انتقادی هم هست میتونید در میان بگذارید (;
:D :D

تمرکز(!!) و توجه میشه تا حدی که اطلاعات داشته باشم خودم، اما بعضی وقت ها هم هست که خودم اطلاع زیادی ندارم :-?? :-"
کاربرایی که خودشون راهنمایی میکنن و یا راهکار میگن هم باید بیشتر توجه داشته باشن که ممکنه اشتباه باشه حرفی که میزنن!
ولی باشه چشم تمرکزم رو بیشتر میکنم و اگر اطلاعی نداشتم تو کتاب ها یا نت میگردم و پرس و جو میکنم تا مشکلی پیش نیاد.
مرسی :)

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

این تاپیک درست قفل شد ، اما اینم بدونید که توی پزشکی ، سانسور یک سری قضایا خیلی زیان آور تر از سانسور نکردنشونه ، یعنی خب این تاپیک بحث درست و حسابی ـی نداشت ، اما صحبت در مورد این موارد توی مسائل پزشکی و بیماری هایی مثل ایدز و هپاتیت و ..و لازمه . خلاف قوانین هم اصولا نباید باشه . کلا گفتم حواستون باشه دچار خود سانسوری ِ مفرط نشیم :D

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

الان که تابستونه و اینا، تاپیکایی مثل این رو نمیشه داشت دوباره؟ :D

• شروع کننده موضوع

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از MissMarvelous :
الان که تابستونه و اینا، تاپیکایی مثل این رو نمیشه داشت دوباره؟ :D
انشالا خواهيم داشت ;;) :d

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

یه سوال
تاپیک موسیقی درمانی چرا پاک شد؟
نه کپی پیست بود و نه نامربوط

×در پ.خ جواب داده شد

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

سلام !
خسته نباشید .

1- انجمن از قوانین کلی سایت پیروی می کنه ،

2- پست هایی که فقط حاوی نقل قول باشه ،فقط اسمایل داشته باشه توش ، پستای بی ربط ، بدون اخطار قبلی پاک می شه .

3- تاپیک هایی که جای بحث نداشته باشه یا کپی پیست باشه ، تا 5 روز قفل می شه تا محتوا و جهت خاص
و امکان بحث رو در تاپیک ایجاد کنید و کپی پیست ها رو خلاصه و با دست خودتون بازنویسی کنید و این رو به مدیر انجمن اعلام کنید
( از طریق پ.خ ) ،در غیر این صورت حذف می شه .

4-برای مطالبی که در ضمن پست هاتون خلاصه میکنید و میذارید از جاهای دیگه ، از منبع استفاده کنید .
گذاشتن اونا در نقل قول ، به پستتون شکل بهتری می ده .

5-نظرات و پیشنهادهای خودتون رو در این تاپیک برای بهبود عملکرد انجمن از ما دریغ نکنید .

6- تاپیک های جامعی در انجمن می بینید ، مثل تاپیک پوست و مو و دهان و دندان ،
بحث های جدیدی که شکل می گیره و در این تاپیکا می شه جاش داد.سعی کنید از زدن تاپیک خودداری کنید اگر هم احتیاج به تاپیک جدا هست اول با من (مدیر انجمن) هماهنگ کنید و بعد تاپیک رو بزنید
اگر هم نظر سنجی لازمه هماهنگ کنید براتون گذاشته بشه.

ممنونم از همه ی شما و مدیرای قبلی ، که نوشته من فشرده و بازنویسی نوشته های اوناست .

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

ی سوالی مسابقه شماره2 هنو هستش؟
تا کی وقت جواب دادن هستش؟

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

نه قرار بود هفته پیش برگزار بشه اما به دلایلی جور نشد این هفته میذارم سوالهاشو .

دیگه همه چیزو همونجا تو تاپیکش توضیح میدم (;

پ.ن : منظورم مسابقه شماره 3 بود :-"""" 2 که دیگه نیست به برندشم جایزه دادن رفت خواهر من :-""" ولی 3 در پیشه ;;)

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

سلام دوستان
تو این دوره ک من هستم مث دوره های دیگه هم مسابقه پزشکی خواهیم داشت و هم انتخاب کاربر برتر یکسری کارای دیگه هم انشالله انجام میشه ک ....
بگذریم. شما نظری،ایده،پیشنهادی برای این انجمن ندارین؟؟؟ خوب انجمن خیلی وقته مدیر نداشته و تو این چن وقت شاید خیلی از بچه ها ایده هائی تو ذهنشون به وجود اومده باشه اگر شما هم این ایده هارو دارین خوشحال میشم بهم بگین
موفق باشین

• شروع کننده موضوع

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

بیست سوالی پزشکی؟بعد این تاپیک چه اطلاع مفیدی به بچه ها میده؟ چه چیز خاصی رو بررسی میکنه؟
حالا درسته اون پزشکی آخرش و چیزایی که انتخاب میکنید به پزشکی ربط داشته باشه،ولی به جای این تاپیک ها اگه با چهارتا تاپیک های تخصصی و هیجان انگیز دیگه بخواید فعالیت انجمن رو بالا ببرید بهتر نیست؟
فعالیت هم بالا نرفت حداقل بیست سوالی و گل یا پوچ و این جور بازی ها راه نندازید دیگه ! :-"

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

به نقل از نگین . :
بیست سوالی پزشکی؟بعد این تاپیک چه اطلاع مفیدی به بچه ها میده؟ چه چیز خاصی رو بررسی میکنه؟
حالا درسته اون پزشکی آخرش و چیزایی که انتخاب میکنید به پزشکی ربط داشته باشه،ولی به جای این تاپیک ها اگه با چهارتا تاپیک های تخصصی و هیجان انگیز دیگه بخواید فعالیت انجمن رو بالا ببرید بهتر نیست؟
فعالیت هم بالا نرفت حداقل بیست سوالی و گل یا پوچ و این جور بازی ها راه نندازید دیگه ! :-"
درسته حق با شماست. این 20 سوالی ک الان هست بعد یک مدت از بین میره با یکی از مدیرا تصمیم گرفته شد ک فعلا باشه. چون ک اگر دقت کرده باشین کم کم تاپیک های قدیمی هم داره بالا میاد فک میکنم عمر این تاپیک بیشتر از یک هفته نشه!
بعد این تاپیک بی مصرف بی مصرف هم نیست! حداقل بچه ها با یک اصطلاح،اندام یا هر چیز دیگه میتونن آشنا بشن. مثلا همین که فکر کنن ک مثلا اون چه چیزی میتونه باشه ک بافت باشه اینجوری باشه اونجور باشه خودش خوبه یا مثلا توی یکی از موضوعات راهنمائی بچه ها این بود که این بیماری از کمبود نیاسین به وجود میاد. خوب این خودش میتونه خیلی کمک کنه چون خیلی از بچه ها نمیدونستند خب یاد میگیرن اینجوری
ولی درسته خیلی به درد انجمن تخصصی نمیخوره بعد یک مدت حذف میشه :)

• لایک
امتیازات: swz

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از مهـشـاد :
درسته حق با شماست. این 20 سوالی ک الان هست بعد یک مدت از بین میره با یکی از مدیرا تصمیم گرفته شد ک فعلا باشه. چون ک اگر دقت کرده باشین کم کم تاپیک های قدیمی هم داره بالا میاد فک میکنم عمر این تاپیک بیشتر از یک هفته نشه!
بعد این تاپیک بی مصرف بی مصرف هم نیست! حداقل بچه ها با یک اصطلاح،اندام یا هر چیز دیگه میتونن آشنا بشن. مثلا همین که فکر کنن ک مثلا اون چه چیزی میتونه باشه ک بافت باشه اینجوری باشه اونجور باشه خودش خوبه یا مثلا توی یکی از موضوعات راهنمائی بچه ها این بود که این بیماری از کمبود نیاسین به وجود میاد. خوب این خودش میتونه خیلی کمک کنه چون خیلی از بچه ها نمیدونستند خب یاد میگیرن اینجوری
ولی درسته خیلی به درد انجمن تخصصی نمیخوره بعد یک مدت حذف میشه :)
بحث این نیست که بی‌فایدهٔ بی‌فایده‌ست.بحث اینه که آیا نفعش بیشتره یا ضررش؟ این‌همه تاپیک خوب توی انجمن هست بعد علاقه‌مندان پزشکی تمام ترافیک انجمن رو به بیست‌سوالی اختصاص دادند. درسته که یک اصطلاحی یادگرفته می‌شه، امّا با چه کیفیتی؟ با چه‌سرعتی؟ مثلاً هر ده تا پست اسپم، نهایتش می‌شه یاد گرفتن یک اصطلاح که خب نمی‌ارزه. ضمناً اگر خودتونم می‌دونید تاپیک مهّم و باارزشی نیست، چرا مهّمش می‌کنید که کاربرای فکر کنن از تاپیکای خوب انجمنه و توجّه‌شون بش جلب شه؟ چرا مدیریت انقدر ازش استقبال می‌کنه مثلاً.
نهایتاً به نظر من وقت رو تلف نکنید و زودتر حذفش کنید. :]

+ راه فعّال کردن انجمن، هر چند وقت یک‌بار ۸۰٪ تاپیکا رو با هم آپ‌کردن، نیست.

• لایک
امتیازات: HTC

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

درمورد این بیست‌سوالی پزشکی؛
به نظر من خیلی هم خوب هست، مشکل خیلی خاصی به‌وجود نیاورده که بخواد حذف بشه،
من خودم به خاطرش حتی رفتم یکی از جزوه‌هامو از لای کلی جزوه پیدا کردم و نگاه کردم تا جواب رو پیدا کنم، و بعدش احساس کردم که دلم میخواد جزوه رو دوره کنم، چون دیدم که خیلی‌ـش یادم رفته؛ و قسمتیش رو هم خوندم دوباره 8-> ...
میتونین فکر کنین که خیلی بیکارم که بخاطر این تاپیک ِ بقول شما نامفید رفتمُ دنبال ِ جواب گشتم، اما بنظرم که اصلا اینطور نباشه ...
حالا قصدم این نبود که بگم چون ممکنه من یهوقت بخوام برم جزوه‌ی زیستمو درآرم ُ نگاه کنم، این تاپیک رو بزارین بمونه، طبیعتا تاثیرات ِ دیگه‌ای هم داشته/خواهد داشت.

هر چی خودتون صلاح می‌دونین ...

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

در مورد این 20 سوالی به نظرم خیلی هم مفیده
مثلا این جوابایی که توسط بچه ها انتخاب میشن
آدم میره تو گوگل سرچ می کنه یا از دایره المعارفی چیزی استفاده می کنه! که مثلا این بیماری یا عضو بدن مربوط به کدوم دستگاه هست و از این جور چیزها
این تاپیک به شخصه برای من بی استفاده نبود. اگه توجه کرده باشین به خاطر همین 20 سولی هم که شده بچه ها به تاپیکای دیگه این انجمن هم سر میزنن و انجمن رو از همین خلوتی در میارن
می دونین ... خیلی ها هستند که به خاطر این که تاپیکای این انجمن تا حدودی تخصصیه ( و بایدم باشه ) به این انجن سر نمی زنند و فقط کاربرای همیشگی میان .و اگه بازم دقت کرده باشین تا قبل از ایجاد این تاپیک فقط همون یه سری از کاربرای همیشگی می اومدن ولی الان چند تا کاربر جدید هم کم کم دارن وارد عمل میشن
تازه اگه به گفته ی شما ابن تاپیک مفید نباشه پس برای چی خیلی از انجمن های دیگه همچین تاپیکی ( 20 سوالی ) دارند؟
امیدوارم درمورد قفل این تاپیک تجدید نظر کنین ولی بازم هر جور که خودتون می دونین ولی به نظرم یه نظر سنجی بذارین بد نیست

• شروع کننده موضوع

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

هرکسی از یه دید به انجمن نگاه میکنه و از یه دید نظر میده
من که الان اومدم و انقاد میکنم از این تاپیک،دیدم به این انجمن این بود که بیایم تخصصی تر به بحث ها بپردازیم و تاپیک های خوب رو ادامه بدیم ،تاپیک های خوب بزنیم و اینجوری حداقل کاری کنیم که کسایی که علاقه دارن تو انجمن پیداشون شه.کسایی هم که به اینجور بحث هایی علاقه ندارن مجبور نیستن بیان خب!که بخوایم به زور مسابقه یا 20سوالی بیارمشون!
دید شما اینجوریه که فعالیت انجمن رو بالا ببریم به قیمت پایین اومدن کیفیت؟
وجود 20سوالی چه ربطی به تاپیک های دیگه داره؟ الان من دو روز پیش یه پست دادم هیچکی اعلام وجود نکرده ... بعد از همون موقع تاحالا این تاپیک چند صفحه رفته روش؟
چرا نیایم این اصطلاح ها و چیزهایی که شما میگید توی اون تاپیک یاد میگیرید رو توی تاپیک های دیگه خیلی بهتر و منسجم تر یادتون ندیم؟ / یاد نگیریم .
من از دید خودم دارم میگم. چرا تاپیک مهم انجمن پزشکی بیست سوالیه؟ / من میام توی انجمن و یه نگاه میکنم میبینم بیست سوالی تاپیک خوب و مهم این انجمنه، میبینم همه ی تاپیک های خوب توی صفحه های 4 و 5ن.همه ی امیدم از این انجمن بی امید میشه!
چرا به جای اینکه بیام توی اون تاپیک بپرسم بیماریه؟ مربوط به اعضای درونیه؟ مربوط به اعضای بیرونیه و غیره (این خوش بینانه بود! من نخوندم سوال ها رو اونجا:-") به جای اینکه برم فلان کتاب و فلان سایت رو بخونم که به جواب برسم، جواب رو توی هر تاپیک دیگه ای مطرح نکنم و بررسیش کنیم؟ خیلی بهتر و کامل تر نخواهد بود؟
بحث اینه وقتی یه کاری رو میشه خیلی بهتر انجامش داد،چرا بدترین راه رو انتخاب کنیم؟

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

به نقل از SaϔnA.M :
بحث این نیست که بی‌فایدهٔ بی‌فایده‌ست.بحث اینه که آیا نفعش بیشتره یا ضررش؟ این‌همه تاپیک خوب توی انجمن هست بعد علاقه‌مندان پزشکی تمام ترافیک انجمن رو به بیست‌سوالی اختصاص دادند. درسته که یک اصطلاحی یادگرفته می‌شه، امّا با چه کیفیتی؟ با چه‌سرعتی؟ مثلاً هر ده تا پست اسپم، نهایتش می‌شه یاد گرفتن یک اصطلاح که خب نمی‌ارزه. ضمناً اگر خودتونم می‌دونید تاپیک مهّم و باارزشی نیست، چرا مهّمش می‌کنید که کاربرای فکر کنن از تاپیکای خوب انجمنه و توجّه‌شون بش جلب شه؟ چرا مدیریت انقدر ازش استقبال می‌کنه مثلاً.
نهایتاً به نظر من وقت رو تلف نکنید و زودتر حذفش کنید. :]

+ راه فعّال کردن انجمن، هر چند وقت یک‌بار ۸۰٪ تاپیکا رو با هم آپ‌کردن، نیست.

خب با این حرف ک جزء تاپیکای مهمه موافقم :لایک ممنون بابت تذکر!

+اوایل مدیریت این کار و میکردم ولی الان دقیقا کاری ک میگین رو انجام میدهم!

به نقل از آیدا ;) :
در مورد این 20 سوالی به نظرم خیلی هم مفیده!
مثلا این جوابایی که توسط بچه ها انتخاب میشن !
آدم میره تو گوگل سرچ می کنه یا از دایره المعارفی چیزی استفاده می کنه! که مثلا این بیماری یا عضو بدن مربوط به کدوم دستگاه هست و از این جور چیزها!
این تاپیک به شخصه برای من بی استفاده نبود. اگه توجه کرده باشین به خاطر همین 20 سولی هم که شده بچه ها به تاپیکای دیگه این انجمن هم سر میزنن و انجمن رو از همین خلوتی در میارن!
می دونین ... خیلی ها هستند که به خاطر این که تاپیکای این انجمن تا حدودی تخصصیه ( و بایدم باشه ) به این انجن سر نمی زنند و فقط کاربرای همیشگی میان ! و اگه بازم دقت کرده باشین تا قبل از ایجاد این تاپیک فقط همون یه سری از کاربرای همیشگی می اومدن ولی الان چند تا کاربر جدید هم کم کم دارن وارد عمل میشن!
تازه اگه به گفته ی شما ابن تاپیک مفید نباشه پس برای چی خیلی از انجمن های دیگه همچین تاپیکی ( 20 سوالی ) دارند؟
امیدوارم درمورد قفل این تاپیک تجدید نظر کنین ولی بازم هر جور که خودتون می دونین ولی به نظرم یه نظر سنجی بذارین بد نیست
+ در ضمن اگه می خواین قفل کنین، بکنین ولی حذف نکنین :(
در واقع همه انجمن ها این بیست سوالی رو دارند ولی فعلا ک مال این انجمن به مشکل خورده ک رفعش میکنیم
در اون مورد هم باید بررسی کنیم ببینیم چجوری میشه. احتمالا تاپیک سر جاش میمونه ولی با یک روال دیگه!

به نقل از نگین . :
هرکسی از یه دید به انجمن نگاه میکنه و از یه دید نظر میده
من که الان اومدم و انقاد میکنم از این تاپیک،دیدم به این انجمن این بود که بیایم تخصصی تر به بحث ها بپردازیم و تاپیک های خوب رو ادامه بدیم ،تاپیک های خوب بزنیم و اینجوری حداقل کاری کنیم که کسایی که علاقه دارن تو انجمن پیداشون شه.کسایی هم که به اینجور بحث هایی علاقه ندارن مجبور نیستن بیان خب!که بخوایم به زور مسابقه یا 20سوالی بیارمشون!
دید شما اینجوریه که فعالیت انجمن رو بالا ببریم به قیمت پایین اومدن کیفیت؟
وجود 20سوالی چه ربطی به تاپیک های دیگه داره؟ الان من دو روز پیش یه پست دادم هیچکی اعلام وجود نکرده ... بعد از همون موقع تاحالا این تاپیک چند صفحه رفته روش؟
چرا نیایم این اصطلاح ها و چیزهایی که شما میگید توی اون تاپیک یاد میگیرید رو توی تاپیک های دیگه خیلی بهتر و منسجم تر یادتون ندیم؟ / یاد نگیریم .
من از دید خودم دارم میگم. چرا تاپیک مهم انجمن پزشکی بیست سوالیه؟ / من میام توی انجمن و یه نگاه میکنم میبینم بیست سوالی تاپیک خوب و مهم این انجمنه، میبینم همه ی تاپیک های خوب توی صفحه های 4 و 5ن.همه ی امیدم از این انجمن بی امید میشه!
چرا به جای اینکه بیام توی اون تاپیک بپرسم بیماریه؟ مربوط به اعضای درونیه؟ مربوط به اعضای بیرونیه و غیره (این خوش بینانه بود! من نخوندم سوال ها رو اونجا:-") به جای اینکه برم فلان کتاب و فلان سایت رو بخونم که به جواب برسم، جواب رو توی هر تاپیک دیگه ای مطرح نکنم و بررسیش کنیم؟ خیلی بهتر و کامل تر نخواهد بود؟
بحث اینه وقتی یه کاری رو میشه خیلی بهتر انجامش داد،چرا بدترین راه رو انتخاب کنیم؟

ببینید اگر شما دقت میکردین متوجه میشدین ک از وقتی ک تاپیک 20 سوالی زده شده انجمن از هر لحاظ فعال تر شده از جمله تاپیک های صفحه اول تقریبا در روز پست دارند همشون و این هم اون نتیجه بود ک میخواستیم.
بعدش اینکه این انجمن علاوه بر اینکه تخصصی هستش عمومی هم میتونه باشه چون بالاخره هر کس باید یکسری اطلاعات عمومی را داشته باشه. انجمن ما طوری ک اگر اطلاعات نداشته باشه تو تاپیکاش نمیتونه فعالیت کنه در نتیجه کلا دیگه سمت اون انجمن نمیاد ولی وقتی حتی اگر بتونه با 4تا سوال ی چیزی رو حدس بزنه کم کم سمتش کشیده میشه و مطالعه بیشتر میشه و میاد تو تاپیکای دیگه و تاپیک ها فعال میشه و بچه های بیشتری رو میارند به انجمن. این همون برنامه ی ما برای انجمن بود
در مورد اون پست هم گفتین دادین: وقتی بچه ها اطلاعات ندارند نمیتونن بیان حرف بزنن درسته؟ قبول دارم اینم باید جوری باشه ک بیان بشینن کتاب بخونن اطلاعات بدن مثل 20 سوالی ولی تو 20 سوالی مطالب رو کم کم میخونن و کم کم تو ذهن میره ولی تو اینجور تاپیک ها اگر بخوان چیزی بخونن باید ی پست بلند بالا بدن و 50% کپی پیست خواهد بود. گفتین کسی ک نمیخواد فعالیت کنه چرا به زور بیاریمش؟ خوب شاید یک نفر دلش میخواد تو تاپیک فعالیت داشته باشه ولی علم لازم رو نداره بالاخره باید از ی جائی شروع کنه یا نه؟ این 20 سوالی حکم یک مقدمه داره کم کم میخونن اطلاعات میگیرند و کم کم پاشون تو تاپیک ها باز میشه.
دوستان فقط من ی چیز بگم بهش فکر کنید!
ی مدت تصمیم گرفتیم برای رو آوردن تاپیک ها به جای پست دادن موضوعشون رو بذاریم تو بحث هفتگی تا ی اطلاعات کلی داده بشه بعد ک اون هفته تموم میشد مثلا دلشون میخواست میرفتن تو تاپیکی ک موضوع هفته گذشته بود فعالیت میکردند ولی متاسفانه از اونجائی ک تو این بحث ها فقط منو فهیمه و نیلوفر بودیم تاپیک و بستم چون تاپیک فقط مال ما سه تا نیست!
اونموقع چرا فعالیت نداشتین توش؟ چرا برای تشویق بچه ها نیومدین پست بدین؟ چرا حالا ک یک تاپیکی به اسم "20 سوالی" زده میشه ناراحت میشین و گلایه میکنین ولی تاپیک "بحث هفتگی" وقتی زده شد همه ساکت بودند انجمن ساکت تر؟ تاپیک نه خیلی تخصصی بود نه خیلی ابتدائی در حد "20 سوالی" پس باید توش پست داده میشد!
همونطور ک گفتم اینجا انجمن کاملا تخصصی نیست و همه باید خرده اطلاعاتی داشته باشند و مثل عکاسی نیست ک اگر علمشو نداشته باشی هیچی نمیشه پزشکی،بهداشت و سلامت چیزی هستش ک همه باید ی حداقلی در موردش بدونند
الانم تاپیک 20 سوالی رو قفل کردم تا با مشورت با مدیران دیگه به یک نتیجه برسیم
در آخر از همتون تشکر میکنم ک میائین حرفاتون رو میزنید ولی خواهشا وقتی چیزی باب میلتون نیست فقط حرف نزنین در همه وقت حرفاتون رو بزنید حتی با لایک رضاییتون رو نشون بدید لطفا

بالا