• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غرور ِ سمپادی بودن

سمپادیا مغرورن؟

• بله.همشون.

رای‌ها: 34 6.4%
  • اکثرشون.

رای‌ها: 187 35.0%
  • بعضیاشون.

رای‌ها: 209 39.1%
  • تعداد اندکشون.

رای‌ها: 79 14.8%
  • همه متواضع اند.

رای‌ها: 27 5.1%

• رای‌دهندگان
    534

dark-night

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
fazanegan
پاسخ : سمپاد و غرور

با @ قبلی موافقم .

خدا رو شکر میکنم ، چون اون زمان ، بدم نمیومد قبول شم ( نمیدونم شایدم دوست داشتم :-? ) .

ام الان احساس خودم ....... :-&......... :-<

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

چرا؟

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

مغرور نیستن واقعا". چرا میگی مغرورن؟

شاید یه عده غرور به سمپاد و مرکزشون داشته باشن و نسبت به اون مغرور باشن،ولی تو زندگی شون و رفتار های کلی شون غرور ندارن که چون سمپادین فلان و اینها ..

?

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

آخه وقتی نظرات و حرفای خیلیارو میخونم به این پی میبرم.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

ولی بعضیا واقعا مغرورن و البته ممکنه بخاطر سمپادی بودن باشه یا نباشه به هر حال همه جا آدم مغرور هست!

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

شاید به خاطر اینه که همه جا بهشون میگن شما بهترین هستید

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

همه جا کجا میگن بهشون؟

شاید سال ها پیش اینجوری بوده والا الان فکر نکنم اینجوری باشه!

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

همیشه بحث من بابقیه همینه ولی اوناک این فکرارومیکنن هم تقصیرندارن چون ب آدمایی برمیخورن ک مغرورن فکرمیکنن همه همین جورین

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

والا ماكه نديديم :-??

بعضيا دوست دارن اينطورى فكر كنن...

يه جور خاصيه،ميدونى غرور نيس ولى خييليا درك نميكنن و اسمش رو ميزارن غرور..تو مركز ما كه اينطوريه..اينو تو بانگ يكى از بچه ها خوندم"اگه ديگران فكر ميكنند مغرورى،درحالى كه تو هيچ غرورى در خود نمى بينى ،بدان داراى ويژگى خاصى هستى كه ديگران قادر به درك آن نيستند"

يه چيزى تو همين مايه هابودش..

قشنگ همينطوريه..مامان بابام تو كارگاه ميگفتن مثلا اون دوستت چقدر مغروره و اينا..درصورتى كه اينطورى نيس....همه سمپادى ها يه خصوصيتى دارن كه براهمه قابل درك نيس. فقط اونايى ميفهمن كه مثه خودشون هستن..واسه همينه كه سمپاد خاصه..چون تعدادى بچه هستن با توانايى هايى خيلى زياد كه خيييلى از كاهاشون برا مردم جامعه قابل درك و ملموس نيست...براهمين اكثر سمپاديا(از جمله خودم)عاشق مدرسه شون هستن..من مدرسه رو بيشتر از خونمون دوست دارم ،خيلى بيشتر..اونجا هركارى بكنى طلبكارانه نگاهت نميكنن،حتى معلما...(به جر اونا كه با عقايد آموزش پرورش تربيت شدن)جايه كه نياز نيس تظاهر كنى مثله بقيه هستى،مثله بقيه بايد رفتار كنى...من چند روز مانتوم رو پشت و رو ميپوشيدم تو مدرسه!(يادش بخير،كارگاه)هيچ كس بهم نگفت درستش كن..به اين خاطر سمپاد و آدماش شدن يه تيكه از وجودم. وحتى از خودمم هم برام با ارزش تر شدن..جورى كه حاضرم برا اين كه سمپادم در اوج باشه هر كارى بكنم..واسه همين وقتى تو تايپيك "فقط به خاطر سمپاد"گفتى مسخره خيلى ناراحت شدم..شايد باورت نشه ،ولى با فكر كردن به اين كه الان ممكنه سمپاد برا مراكز جديد (كه نصف بيشتر رو تشكيل ميدن)يه جاى عادي باشه گريه ام گرفت.
ميبينى؟اينطورى ميشه همه وجودت و همه چيزت و همه دنيات،ميشه يه جايى كه فقط توى اون خودت هستى و آرامش دارى ميشه قلمروت و تو بيرون از قلمروت بايد وانمود كنى كه مثله بقيه هستى.وانمود كردن سخته...غير طبيعيه و بعضيا بهش ميگن غرور..و بهت ميگن سمپاد مغرورت كرده!!!!درحالى كه سمپاد تنها چيزيه كه قسمتى از تو رو زنده نگه داشته...بعد تو ميشينى فكر ميكنى(الان دارم سير تفكرات خودمو ميگما،به كسى بر نخوره،تو=خودم،اوكى؟)به اين كه چرا اينطوريه،به اين كه چرا اين قدر احمقى..بعد به اين نتيجه ميرسى كه ياتو ديوونه اًى يا بقيه:) تازه به يه عالمه نتيجه احمقانه ديگه هم ميرسى،نتايجى كه مطمعنى هيچ كس اين قدر احمق نيس كه باورش كنه،پس پيش خودت نگهشون ميدارى.بعد فرداش توى مدرسه يكى بهت ميگه يا من ديوونه ام يا خانوادم...بعدش اين جمله خييلى براتو خوشاينده،اونجا پيش يه عالمه آدم هستى كه مثله تو هستن(اكثرشون)اينجورى لمسش ميكنى..
بعدش ميشه بزرگترين نقطه ضعفت!!چيزى كه حتى خواهر كوچيكت هم با بد وبيراه گفتن بهش ممكنه اشكت رو دربياره!!!

آره جونم اينجوريه كه برات مهم ميشه بعدش بزرگ كه شدى نبايد يادت بره كه همه دنيات كجابوده.نبايد يادت بره كى ياطت داد يه جور ديگه هم ميشه نگاه كرد،فكر كرد..نبايد سمپاد رو يادت بره...وحتى اگه سمپاد اين قدر برات با ارزش نشد و تو تو دنياى آدماى ديگه راحت ترى،نبايد باتمام زندگى يه عالمه آدم(يا حد اقل يكى كه هست؟!!!)شوخى كنى!

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

شاید شما و دوستات اینطوری هستی ولی خیلیاشون عقیده دارن که تیزهوشانیا از همه باهوش ترن و اصلا هم حرف دیگه ای رو قبول ندارن من خیلیا رو میشناسم که امتحان تیزهوشان ندادن ولی خیلی مخن ما تو مدارس دیگه هم رتبه المپیادی داریم یعنی اونا چون تو تیزهوشان نیستن باهوش نیستن؟؟؟

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از Dawn :
شاید شما و دوستات اینطوری هستی ولی خیلیاشون عقیده دارن که تیزهوشانیا از همه باهوش ترن و اصلا هم حرف دیگه ای رو قبول ندارن من خیلیا رو میشناسم که امتحان تیزهوشان ندادن ولی خیلی مخن ما تو مدارس دیگه هم رتبه المپیادی داریم یعنی اونا چون تو تیزهوشان نیستن باهوش نیستن؟؟؟

من نگفتم فقط اونايى كه اينجا هستن باهوشن..(صد البته كه تو هر جامعه اى استثنا هستش)

گفتم اونا يى كه انجا هستن اكثرشون يه فرقى دارن كه برا بقيه ملموس نيست..اين وسط هم خيليا هستن كه واقعا مغرور اند ولى همه اون آدمايى كه من به عنوان يه سمپادى واقعى قبولشون دارم و براشون واقعا احترام قائلم از نظر خيييييليا مغروراند..ولى من هيچ غرورى توشون نميبينم بت وجود اين كه رابطه چندانى باهشون ندارم.

در كل تو سمپاد آدم مغرور هم هست ولى اونا كه به نظرِمن(تاكيد ،آقاجون نظر شخصيه منه)واقعا باآدماى ديگه فرق دارن و ديد ديگه اى دارن هيچ كدومشون مغرور نيستن تا اونجا كه ديدم.

يه احتمال ديگه هم اينه كه چون رابطه برقرار كردن با بقيه براشون سخته و ترجيح (؟)ميدن تنها باشن بقيه بهشون ميگن مغرور؟؟؟!

دركل نميتونى بگى "سمپاديا مغرور اند"...

مهسافت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
صنایع غذایی

اولـَن ـِش این نظر سنجی ـه عالی ـه ! میشه هـَر پَنج تاُ انتخاب کرد !

ولی دربارهِ سوالِ تاپیک همه جا خوب و بَد هَست و ما هم آدَمِ مغرور داریم و هم غیرِ مغرور ! این صفت ربط ـی به سمپادی بودَن نداره .

[هر چند سمپاد ـَم دیگه .]

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Dawn :

من با اینکه سال اولی بود که اینجا بودم و تو یکی از مدارس تازه تاسیس ولی با وجود معلم های خوبی که داشتم فهمیدم چقدر سمپاد عالیه
بهم زندگی رو فهموندن
فهموندن که زندیگ درس نیست سمپاد درس نیست
سمپاد زندگیه x:

شما هم تا نیای داخل سمپاد 99 درصد متوجه نمیشی ما سمپادی ها چی میگیم
از جمله :
با حرف زهرا (This is me ) هم کاملا موافقم! >:D<

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

اکثرا مغرور نیستن ولی دیده میشن کسایی که فک میکنن چون تو این مدارسن از بقیه بهترن ازونا نتیجه بهتری میگیرن ازونا زیادتر میفهمن و ...

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از farzaneh.b :
اکثرا مغرور نیستن ولی دیده میشن کسایی که فک میکنن چون تو این مدارسن از بقیه بهترن ازونا نتیجه بهتری میگیرن ازونا زیادتر میفهمن و ...

اینجور آدم ها ربطی به سمپاد نداره همه جا آدم های مدعی وجود داره!

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

به نقل از #..!!!...f@himeh...!!!..# :
اینجور آدم ها ربطی به سمپاد نداره همه جا آدم های مدعی وجود داره!
آره شاید بعضی ها چون باهوش واقعی نیستن و فقط خرخونن جو میگیرتشون

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Dawn :
و خیلی دلایل دیگه هم میتونه باشه!

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

به نقل از #..!!!...f@himeh...!!!..# :
و خیلی دلایل دیگه هم میتونه باشه!
به هر حال به هر دلیلی توشون مغرور هست

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

به نقل از Dawn :
ربطی به خرخونی نداره..بعضیا تو ذاتشون..ممکنه خرخونم نباشن..یه مقدار اعتماد به نفس بسیار بالا..
ذاتیه دیگه..

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Dawn :
به هر حال به هر دلیلی توشون مغرور هست

و اینا فقط تو سمپاد نیست! و همه جا پیدا میشه!!!

باهوش بودن و خرخون بودن و اینا همه یه طرفه

محیط زندگیشون اعتماد به سقفشون و چیزای دیگه
(اینایی که گفتم منظورم همه آدما بود نه لزومن بچه های سمپاد!)

بالا