• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیسم

Niloofar.z

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
پاسخ : سمپادیسم

به نقل از uranuscelona :
باور کنید من عاشق سمپادیسم هستم
و کاری هم به بستنی خریدن دیگران ندارم فقط 2 تا مدرسه فرزانگان رو مقایسه کردم فکر کنم سوتفاهم پیش اومده

ممنون از رفع ابهامتون!
صرفا نظرم رو گفتم!
arvin عزیز اگر چند تا پست پایین تر رو میخوندی، متوجه میشدی! :)
بیخیال اونقدرا مهم نیست!

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

فرق توي رفتارهامون وجود داره،ميشه گفت شايد ازبيرون که نگاه کني خيلي مشخص باشه حتي،ولي نميتونيم بگيم اين فرق هاخوبه يا بد،مثل اخلاق آدم هاکه باهم فرق داره.براي هرکس يه مسئله ممکنه مهم باشه که از نظر ديگري نيست.اتفاقي که توسمپادافتاده اينه که تاحد زيادي اين موضوع که چيزي برات مهم باشه يانه توبچه هاشبيه هم شده!ميشه گفت همون ارزش ها_حتي!

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

اصن کار درستی نیست که بین خودمون و دانش اموزا دیگه فرق زیادی بزاریم درسته یکم درسامون سختره اما به همون نسبت بهمون امکانات دادن
تازه من خودم خیلیا رو میشناسم (خیلی زیادن) که از بجه های ما خیلی بهتر عمل میکنن از هر لحاظ

Ahmad1375

Ahmad
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ارومیه
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

والا من به شخصه فرقی بین دانش آموزای دیگه و مدرسه خودمون نمیذارم.درسته مدرسه خوبیه ولی زیاد فرقی با سایر مدارس نداره.اونا هم زرنگ دارن،ما هم؛اونا هم همین کتابا رو مبخونن و همین کنکور رو میدن.همون تنبلایی که اونجا هست تو سمپاد هم هست.
به خاطر همین هم وقتی ازم سوال می کنن کجا میخونی هیچوقت نمیگم سمپاد یا تیزهوشان.

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

به نقل از احمدII :
والا من به شخصه فرقی بین دانش آموزای دیگه و مدرسه خودمون نمیذارم.درسته مدرسه خوبیه ولی زیاد فرقی با سایر مدارس نداره.اونا هم زرنگ دارن،ما هم؛اونا هم همین کتابا رو مبخونن و همین کنکور رو میدن.همون تنبلایی که اونجا هست تو سمپاد هم هست.
به خاطر همین هم وقتی ازم سوال می کنن کجا میخونی هیچوقت نمیگم سمپاد یا تیزهوشان.
موافقم اما همین کتابارو نمیخونن ما داریم سطح بالاتر میخونیم یکم فک کن یادت میاد :D

ska

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
با المپیاد بود که یادگرفتم دانشجو باشم نه دانش اموز
رشته دانشگاه
شیمی کاربردی

ما با بچه های دیگه از ازل فرق نداشتیم وقتی وارد راهنمایی شدیم و رتبه ی چنده کنکور سال فلان از اول راهنمایی بقل دستید بوده یا بقل دستید مدال فلان المپ رو داره و خودت فلان شخصیتی !!!! وقتی همه یه هدف دارید و اونم درس خوندن تا سر حد مرگه =))(اغراق داره البته...) وقتی سال سوم دبیرستان وقتی به اینده فکر می کنی واسط عادیه که به تلاش برای پذیرش توی دانشگاه پرینستون یا ام ای تی مشغولی و وقتی می گی من برای طلا شدن چی کم دارم و چیزی پیدا نمی کنی ؟؟؟
به مرور در عرض 7 سال با ادمی که به قبول شدن توی دانشگاه دولتی فکر می کنه متفاوت می شی اهدافت انگیزه ات علایقت سلایقت و ... فرق می کنه و این یه واقعییته
وقتی دبیرستان بودم این رو خیلی حس نکردم همیشه هم سغی کردم که خودم رو با بقیه یکی بدونم ولی بقیه نسبت به من موضع می گرفتن
ولی الان که دانشجو هستم می بینم که چقدر متفاوتیم ولی این تفاوت باید تا حد خودباوری پیش بره و بهغرور نرسه!!!!
کمتر بچه ی غیر سمپادی هست که مثه یه سمپادی فکر کنه !!!
اونا ما رو درک نمی کنن وقتی با کلی ذوق یه مطلب رو براشون میگی انگار اصلا نمیشنون
ما هم اون ها رو نمیفهمیم البته نه در همه ی زمینه ها!!!

این یک بی درکیه متقابله :))
ما همیشه می تونیم این احساس نیاز به بودن در جمع سمپادی ها رو با دنیای مجازی رفع کنیم و قدره هم رو بدونیم
دم همهی بچه های سمپادی گرم >:D< x:

Mordred

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۲
شهر
مشهد

خب...

به نظر من این که سمپادی ها با بقیه فرق میکنن درسته ولی خود سمپادی ها هم با همدیگه فرق میکنن مثلا بعضیا کارشون تو درس درسته(true story) بعضیا تو نحوه ی صحبت و متقاعد کردن(true story again) و... (البته استثناهایی هم وجود داره مثل من که شانسی قبول شدن) فک کنم منظور رو گرفتین دیگه
و به نظرم این جمع شدن میتونه باعث بروز بیشتر این استعداد های درخشان بشه ولی این که بخوایم به خاطرشون فخر بفروشیم یه چیز دیگس خلاصه ما(شما) شاخیم(ن) B-)

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

به نقل از Niloofar.z :
شخصا سمپادیسم رو دوس دارم!!
فکر نکنم تو مدرسمون کسی مثل من از ته قلبش سمپادو دوس داشته باشه!
یه حس خاصه. غرور و افتخار! نه به مدرسمونا(اصلا بویی از سمپاد نبرده! :(()
به زمانی که راهنمایی بودیم و سمپاد اینجا یه اسم و رسمی داشت!
(اصلا هم ربطی به این که کی واسه کی بستنی میخره نداره!)
آدم میتونه سمپادی باشه، عاشق سمپاد باشه، واسه دوست دخترش هم همه چی بخره...
عاغا من دوچار دوگانگی ناشی از پست شدم!
سمپاد چ ربطی ب دوس دختر داره؟! ن خدایی؟!!؟ :
این ار اون مورداس ک میگن ربطش ب بی ربطیشه ها!!!!!

Alone_but_happy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي 1
شهر
اروميه
دانشگاه
تو فكرشم ...
رشته دانشگاه
بي سوادي محض !! ولی پزشکی هم

با اينا كه نبايد مغرور بشيم و بين بچه هاي بقيه مدارس بهتر از ماها هست موافقم .

ولي يه حال و هواي ديگه اي بين تيزهوشاي واقعي هست كه به كلاس و مدرسه و روابط دوستي و ... يه شور و حال ديگه اي ميده ...

يه خورده طرز فكرمون متفاوته ... همين ... :>

s.sh.14

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

راستش فکر می کنم که ما خود به خود یه کم با بقیه طرز تفکراتمون فرق داره....
نمیگم که ما با بقیه فرق داریم نه اما به خاطر محیطی که توش قرار گرفتیم و درواقع طرز فکری که بهمون
یاد داده شده فرق داریم.
شاید خیلی از آدما هم اگه تو شرایط ما بودن مثل ما می شدن....
اما خوب کلا خوشحالم که توی سمپاد بودم
چون به بعضی چیزا توجه می کنم که بقیه توجه نمی کنن و خیلی چیزای دیگه.......

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
پاسخ

جالبه که تو این مورد برای من اصلا مشکلی پیش نیومده هیچ، به هر کی هم گفتم تو تیزهوشان میخونم گفته خوش به حالت و اینا و اینکه من خیلی دوس داشتم جو سمپاد مثل جو بقیه مدارس بود. بچه های سمپاد شاید خیلی شادتر از بقیه باشن و اینا ولی بزرگتر از سنشون برخورد میکنن . اکثریت فکر میکنن میدونن ولی واقعا خیلی محدوده ی فکریشون کوچیکه ولی تو مدارس عادی کسی که نمیدونه، ادعایی هم نداره و این عالیه. اصلا کل این تاپیک و نظر هایی که توش داده شده واسم عجیب بود. هیچ آدمی با اون یکی فرق نداره ، فقط همگی با عربا فرق داریم، اینو یادتون باشه !

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

واسه منم فرقی نمیکنه زیاد.....اخه به نظرم توی همین سمپادم خیلیا هستن که نباید باشن...(قصد توهین ندارم) :)
و حتی خیلیارو میبینم که تو مدارس عادی درس میخونن و خیلی هم با استعدادو باهوشن
واسه همین دیگه غرور زیادی ندارم و خودمو متفاوت نمیبینم و با بچه های مدرسه های دیگه خیلی حال میکنم مگر این که کلا طرف شوت باشه :-" :-" :-"...که خوب تو سمپاد هم هستن این دسته فراوون...اینه که مهم خود دانش اموز واسم نه مدرسه ای که توش درس میخونه

Vip

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
بزارحالادیپلمموبگیرم

اصلابه سمپادی یا عیرسمپادی ربطی نداره.کلن یه سری ادماوجوذارن که بابقیه یه فزقایی میکنن.یه سریاشون مثه من ترجیح میدن باکسی زیادپسرخاله نشن باتنهاییشون حال میکنن و یه سری اخلاقای خاص دارن.حالآین ادماتعدادشون توسمپادیابیشتره.دلیل نمبشه :-??

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Vip :
اصلابه سمپادی یا عیرسمپادی ربطی نداره.کلن یه سری ادماوجوذارن که بابقیه یه فزقایی میکنن.یه سریاشون مثه من ترجیح میدن باکسی زیادپسرخاله نشن باتنهاییشون حال میکنن و یه سری اخلاقای خاص دارن.حالآین ادماتعدادشون توسمپادیابیشتره.دلیل نمبشه :-??

همه آدما با هم فرق دارن نمیشه گفت یه عده چون فرق دارن فلان جورن !!! ;;)

Vip

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
بزارحالادیپلمموبگیرم

ولی به نظره من اکثره ادمایه دوروورم خیلی شبیه هم فکرمیکنن تفاوت این ادماباادمایه دیگه بیشتره.فقط نظرمه :-" :-" :-"

mahsun

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

اصلا مگه فرقیم وجود داره؟ منک اصلن اینطوری فک نمیکنم! جایگاه اجتماعی آینده ماها هیچ رابطه ای ب سمپادی بودنمون نداره پ واس چی الکی ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :) مهم فرداس نه امروز و اینجا...

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

خوب واقعا هم تفاوتهایی هست
اونا به چیزایی اهمیت میدن که برای ما پشیزی گاهی اوقات ارزش نداره
اما من اصلا خودمو برتر نمیبینم و اصلا هم مغرور نیستم
ما از اونا به خاطر طرز تفکرمون جداییم
وگرنه همه آدمیم و فرقی با هم نداریم

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

ما تو درسامون بهتریم اونم تازه شاید!! درس هم که همه چیز نمیشه اخلاقو رفتارو هنرو...خیلی مهم تر از درسن

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

شایدیه تفاوت هایی بین ماودوستای غیرسمپادی باشه ولی نمیشه که بقیه ونادیده گرف من به شخصه سعی میکنم هیچ وقت کاری نکنم دوستاموازدست بدم.ولی دقت کردین وقتی توی یه موقعیت جدیدبادوستای جدیدقرارمیگیری سعی میکنی بیشترباهاشون اشنابشی شایدهمین موضوع باعث فراموش شدن دوستان قدیمی بشه :-<

anneshirly_ba

boshra
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان-گناوه
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از بهار1998 :
شایدیه تفاوت هایی بین ماودوستای غیرسمپادی باشه ولی نمیشه که بقیه ونادیده گرف من به شخصه سعی میکنم هیچ وقت کاری نکنم دوستاموازدست بدم.ولی دقت کردین وقتی توی یه موقعیت جدیدبادوستای جدیدقرارمیگیری سعی میکنی بیشترباهاشون اشنابشی شایدهمین موضوع باعث فراموش شدن دوستان قدیمی بشه :-<

دقیقا همینطور گاهی دوستای جدید باعث فراموش شدن قدیمیا میشن!
در ضمن همیشه ما سمپادیا نیستیم که خودمونو جدا می بینیم اکثر اوقات بقیه هستن که مارو جدا از خودشون میدونن :)

بالا