• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

به نقل از آرمان حقیقی :
@ بهزاد 93 : آقا لطف داری :D . ولی خداییش الان کجا منو میشناسن افراد ؟:D زمانای قدیم مثلا سال کنکورم اینا واقعا زیاد پست اینا میدادم اکثریت رو میشناختنم و بالعکس ! ولی الان شاید از هر 100 نفر نهایت نهایت 6 7 نفر رو میشناسم . که اون هم صرفا به خاطر میتینگاست :D
ولی به هرحال محبوبیتت زیاده دیگه :-"
:D

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

یادی می‌کنم از نودودویی‌های از دست رفته‌ی سایت.
بیایید بگرییم.

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

جا داره شدیداً تشکر کنم از کسی که این تاپیک رو زد و باعث یادآوری خاطرات بسیار زیادی و دوست‌داشتنی شد؛ باورم نمی‌شه انقدر گذشته باشه از همه‌ چیز...

اول از همه که،
به نقل از ParNiaN.D :
شخصیت Lorca همیشه برام جالب بوده. وقتی پستاشو میدیدم فکر میکردم چقدر من و اون شبیهیم! ولی هیچ وقت جرئت نکردم واسه دوست شدن باهاش اقدام کنم. امروز رفتم تو پروفایلش دیدم من و اون تو یه روز عضو سایت شدیم. 13ژانویه سال 2009. دارم از این پست استفاده میکنم که بگم ارادت داریم خدمتِ شما خانوم :)

از دیدن این قسمت پستت ذوق‌زده شدم...
اما برام این سوال پیش اومد که انقدر ترسناک بودم؟
با عرض ارادت و علاقه‌ی بسیار :)

خیلی تلاش کردم از همه‌ی آدم‌هایی بگم که اسم‌شون مثل فیلمی که روی دور تند باشه از جلوی چشمم رد می‌شه...حس عجیبیه؛ حس اتصال با آدم‌هایی که در حقیقت پشت یک سری کاراکتر و کلمه و شکلک وجود دارن، اما هیچ تصویری، هیچ صدایی، هیچ چیز دیگری ازشون توی ذهنم نیست. سمپادیا تاریخ کوتاه و مهمی از زندگی من رو رقم زد؛ از بحث‌های داغ زشت و زیبای سیاسی (بیشتر از همه با بچه‌های شهید قدوسی قم) گرفته تا بحث‌های کودکانه‌ سر تاریخ و موسیقی و مذهب و نوشته‌های احساسی و دوست‌داشتنی توی شخصی‌نوشته‌ها...
کاش توانایی این رو داشتم که تصاویر مبهم و خاطره‌انگیز توی ذهنم رو از چهره‌ی تک‌تک کسانی که بعضی‌هاشون هنوز هم گوشه و کنار سایت پیدا می‌شن و خیلی‌هاشون دیگه نیستن و تنها می‌شه به پروفایلشون خیره شد، روی این صفحه بریزم و روی «ارسال» کلیک کنم...

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

حالا من یه سری از بچه ها رو یاد میکنم شایدم نرفته باشن از سایت.

نیلوفر خاطره ها از نیلوفر برمیگرده به یه سری ماجرا هایی (از نظر من جالب)که خب باعث شذه بود ن تنها من بلکه خیلی های دیگه رفتارا و پستای نیلوفر خانوم رو دنبال کنن اساسی.منم یکی از اون نفرات بودم که خب یه دردمون تو خیلی از مواقع یکی بود و همینم باعث شد یه زمینه اشنایی بین ما پیدا بشه.
دیدم روان شناسی میخونه خیلی خوشحال شدم واقعا بهش میاد.

مازیار: برعکس اینکه خیلیا شاید فکر کنن به خاطر عقاید و یه سری تفکراتمون منو و مازیار باید الان دقیقا مثله کاردو پنیر باشیم اتفاقا کاملا اشتباه میکنن.همین تفاوت دیدگاهامون باعث اشناییمون شد.خب البته من به صورت چراغ خاموش اینستاگرامشو هم چک میکنم که باید اعتراف کنم عممممرا فکرشو نمیکردم این تیپی باشه.والا..
در مجموع با اینکه خیلی خیلی خیلی دیدگاهامون باهم متفاوته ولی با هم کنار اومدیم.شیوه بحث کردنش رو نسبت به بقیه هم فکراش بیشتر قبول دارم.
یه سری کارام کرده که نباید میکرده :)) توضیح بیشتر نمیدم به هیچ وجه.چون از دیدگاه خودش چرا نکنه؟خییعلیم خوبه. :لایک

بهار: بهار که با ورودش به سایت کاملا تابلو بود ازون ادماییه که برعکس کلیت سایت طرفای جنبه تفریحی سایت نمیره،بیشتر تو بحثای اعتقادی و جامعه شناسی و این چیزا پیداش میشد.اوایل که با اینکه تازه کار بود ولی یه پستای طویلی میداد تو چامعه شناسی که من میخاسم بخونم دونه ذونه موهامو میکندم،خب بشر،یکمم به فکر اینایی باش که میخوان بخونن پستاتو. :|
خلاصه همکاریمون تو اعتقادی باز هم با اینکه بهار هم ی سری عقایدش مخالف من بود خیلی عالی بود و تفکراتش از نظر من جالب.
چه شبا بود که با هم دیگه در مورد یه موضوع جامعه شناسی یا اعتقادی شرو میکردیم به بحث کردن و سه چهار ساعت هم ادامه پیدا میکرد.نکته جالب در مورد بحثای ما دو نفر این بود که برخلاف روال کلی سایت که وقتی دو نفر توی یه تاپیک با هم بحث میکنن صدسالم که حرف بزنن اخرش بازم هیچ کس حرفای اون یکیو قبول نمیکنه اما ما خیلی از عقاید هم دیگه رو قبول کردیم این یه تجربه عالی بود تو بحث کردن برای من .
چند روز قبلم که تولدش بود،تولدت مبارک.

راستی اون شیخه بود تو مدرستون :)) هنوزم هس؟هنوزم مثه قبله؟ :-"

فاطمه رحمتی : کلا از غذای سلف دانشگاشون خیلی راضیه این بشر. :))
فکر میکنم از یه خانواده ادبی باشه.حذاقل اینطور به نظر میرسه.یه شوخی وحشتناک با من کرد هنوز که هنوز یادم میفته دوس دارم بهش حمله کنم.
من دیگه حرفی ندارم :|

محمدرضا: یکی از وظیفه شناس ترین مدیرای سایت که خیلی قبولش دارم.همیشه دیگه وقتی از همه جا ناامید میشدم پ.خ میدادم به محمدرضا.حالا حداقل جوابمونو که میداد دیگه... :-" والا... عشقه معیییینه ها.عجیییب.
مکه ام فک کنم رفتی نه؟حاجی یه تکون... :))

سعیده:این دیگه واقعا رفته از سایت.
درجه کاربریشو نگا نکنین قدیمیه انصافا.یکی از اولین نفراتی که تو سایت شناختمش.شخصیتش از اول برای من مورد سوال بود.خیلی خیلی عجیب بود.اصلا یه سری روحیات داشت که خاصه خودش بود.براساس ساخته های ذهنی که ادم داره به هیچ وجه نمیتونه باهش رفتار کنه چون ایشون یه موجود جدیده کلن (;

اولین اشناییمونم برمیگرده به اینکه من میخاسم توصیفش کنم گفت هیچکس نمیتونه منو درست توصیف کنه منم گفتم اتفاقا منم نمیتونم هیچ کسو درست توصیف کنم اما به گفته خودش این دفه رو با تمام جزییات درست گفته بودم.اهنگ ستاره از حمیدعسکری رو هم بهم داد هنوزم که هنوزه خیلی دوس دارم این اهنگو.

فاط و مهرانه :
اینا هستن قویا هم دارن ادامه میدن به فعالیتشون.
اشتباه هم نشده رو لینک که کلیک کنید میره تو پروفایل خودم،میخام برین ببینین اینا با بانگ من چه ها که نمیکنن ینی :| :)) دوقولوهای به هم چسبیده ی سایت.ینی هرجا یکیشون باشه اون یکی انگار موشو بسوزونن سریع ظاهر میشه.خیلی موجودات عجیبین زیاد تو نخشون نرید.

فرشته : دختر منه :)) این قدر این به من گفت بی معرفت بی معرفت بی معرفت دیگه خودم از خودم حالم بهم میخوره.خب البته حقم داره.اولین خانواده سمپادیایی بود که شرکت کردم فرشته یکی از دخترام بود انصافا هم بهترین خانواده سمپادیایی بود که تا حالا داشتم واقعا میگم.یادش بخیر.
الان که نمیدونم این خانوادم کجا رفتن اصلا !! :))

یغما : این بنده خدا هم یه زمانی مدیر حرف بزن بود یه بار بیچاره اومد بالای حرف بزن یه دعای ساده نوشت چنان پریده بودن بهش که انگار سر بریده.منم اون زمان به اندازه بضاعت خودم از این کارش حمایت میکردم همینم شد باعث اشناییمون.کلا شخصیت واقعیش با شخصیت تو سایتش 180 درجه متفاوته.فکر کنم الان دیگه درسشو تموم کرده باشه و پرستار شده باشه.موفق باشی تو زندگیت خانوم پرستار.

تزار: ایشون هم که خواهرمون بوده.دیگه توضیح موضیحم نداره کلا این شخصیت.همین دیگه.عاشق اسمایلیه :| هم هست.بقیه ویژگیهای شخصیتیشو همه میدونن دیگه از بس که تو سایت شناخته شدس .الانام که دیگه دانشجو شده :)) قیافه تو اصن به دانشجچوا میخوره خداییش؟
ولی نه خداییش حقت بود تلاش کرده بودی امیدوارم موفق باشی.
فقط خانوم مهندسی برق امیرکبیر یادته یه بار result رو چی خوندی؟
حالا من نمیگم دیگه ...

سروناز: خیلی کم میاد و میره ولی من از نظر اطلاعاتش واقعا بهش افرین میگم با این سن و این اطلاعات واقعا جای تحسین داره.کلن هم خوبو بد داره حالش موقعی که حالش بده نباید زیاد باش کل کل کنی میزنه تو حالت اساسی :))

روژین: انزژی که این موجود داره رو اگه یک صدمش رو به یه ترقه تزریق کنن اون ترقه تبدیل میشه به بمب اتم. :|
والا راست میگم.من تصوری که ازش دارم اینه که مثه توپ شیطونک باشه مثلا :| .الانم که شریف میره و کلاس میذاره و B-) .امیدوارم همیشه ی زندگیت همونطور با انژری باشیو به اطرافیانت هم انرژِی بدی.

شقایق :از مدیرای سابق خیلی خوب سایت.با نظم،وظیفه شناس،مرتب و پیگیر.البته اون زمانی که مدیر بود یه سری گلایه ها هم داشت که خب به نظر من حق داشت.الان که دیگه مدیر نیسی ولی کاش میبودی.
فکر کنم رفتن من به اعتقادی هم کار همین شقایق بوده باشه :-?

والسلام

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از میعاد :
سعیده:این دیگه واقعا رفته از سایت.
درجه کاربریشو نگا نکنین قدیمیه انصافا.یکی از اولین نفراتی که تو سایت شناختمش.شخصیتش از اول برای من مورد سوال بود.خیلی خیلی عجیب بود.اصلا یه سری روحیات داشت که خاصه خودش بود.براساس ساخته های ذهنی که ادم داره به هیچ وجه نمیتونه باهش رفتار کنه چون ایشون یه موجود جدیده کلن (;

اولین اشناییمونم برمیگرده به اینکه من میخاسم توصیفش کنم گفت هیچکس نمیتونه منو درست توصیف کنه منم گفتم اتفاقا منم نمیتونم هیچ کسو درست توصیف کنم اما به گفته خودش این دفه رو با تمام جزییات درست گفته بودم.اهنگ ستاره از حمیدعسکری رو هم بهم داد هنوزم که هنوزه خیلی دوس دارم این اهنگو.

فاط و مهرانه :
اینا هستن قویا هم دارن ادامه میدن به فعالیتشون.
اشتباه هم نشده رو لینک که کلیک کنید میره تو پروفایل خودم،میخام برین ببینین اینا با بانگ من چه ها که نمیکنن ینی :| :)) دوقولوهای به هم چسبیده ی سایت.ینی هرجا یکیشون باشه اون یکی انگار موشو بسوزونن سریع ظاهر میشه.خیلی موجودات عجیبین زیاد تو نخشون نرید.
اولیو که آدرسشو ننوشتی :-"
فاط و مهرانم آدرسشونو اشتباه نوشتی با این قدر فعالیت تو سایت هنوز نمیدونید که آدرس "http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile" برای هر کس میشه پروفایل خودش نه مال تو :-" مال تو میشه: http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=13496

M.V.M

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
ma

به نقل از sadlove :
عاقا به دلم افتاده اینجا پست بدم :))))
اما مشکل اینجاست که خیلیا هستن اینجا که میشناسمشون :)))))
شاید 300 400 نفری باشن اگه کسی جا موند ببخشه دیگه X_X :D

× اولین نفر سایرا سایته . بهترین دوستم . کسی که از خواهرم بیشتر دوسش دارم . از همه بهم نزدیکتره و تو سختیا همیشه پشتم بوده..
فک کنم یه سالی میشه نیومده سایت و خیلیا نمیشناسنش .

× گیسو . نمیدونم چی بگم . دختر مهربونیه گاهی رو اعصابم بوده :D بحث سر اینکه من نمیفهممش و اینا :D ولی اینا نمک دوستیمونه :D
به جز این همیشه منو یاد خاطره هامون تو رضا صادقی میندازه شاید تنها کسی بود که اونجا برام خاطره خوب ساخت . خیلی دوست خوبی بوده برام >:D<

× شادی . اولین بار تو رضا صادقی شناختمش . بنظرم دختر منطقی هست .
;;)

× سوگند . فقط یه خاطره ازش دارم قابل گفتن نیست اینجا :-""""
یه مدت هم غیبش زد شمارشو عوض کرد دو سال حالشو از گیسو میپرسیدم :D
بعد از چهار سال چند شب پیش حرفیدیم :)))) زیاد یادم نمیاد ازش..

× محمدرضا . تنها کسی بود از فروم که سال کنکور کمکم کرد منو از یاد نبرد . یه جورایی پشتیان من اینجا اون بود .
الانم خیلی کمکم میکنه . امیدوارم بتونم جبران کنم اینا رو . (:

× مریم . نشد یه بار بحرفم باهاش دعوامون نشه :)))) وبلاگ مشترک داشتیم 8->
روزایی که سایرا بیمارستان بود اونو ساختیم..
خدا بیامرزتش.. (:

× همید . دوستای خیلی خوبی بودیم . ولی از سایت رفتمو برگشتم همه چی تموم شده مثکه .
دستبندا 8->

× حانیه . همکار پزشکیم . هنوز عذاب وجدان دارم که چرا بخاطر اینکه رفتم استعفا داد . خیلی دلم برات تنگ شده .

× فاطیما . اولین دوست صمیمیم تو سمپادیا بود . چهار سال پیش . ازش خبر ندارم اصن .
بهترین خاطرم ازش پارک ازادی بود من از ترن میترسم عاقا این منو بزور برد سوار کرد بعد تلافیشو در اوردم بردمش کشتی میترسید دو دستی چسبیده بود بهم :)))))

× ایمان . اون هماهنگی که کردیم ترقه انداخت تو مدرسمون :)))))
فک کنم سه سالیه نیومده فروم رفت از ایران :-<

× مهرنوش . یکی که همیشه بهم ارامش میده >:D< یکی که باعث شد بهترین ادم زندگیمو بشناسم >:D<

× الی . سی اف های تابستون دوم :)))) بهترین تابستون زندگیم بود :)))))
مخصوصن سر اون قضیه بذر و ندا اینا :-""""

× محدثه . یه ادم نامرد که نمونه نداره :د
ولی بهترین سوژه واسه غیبت کردنه :)))))

× یاسمن . یه شب تا صبح چت کردیم بعد اون پستای مشابه رو گذاشتیم کلی ذوق و اینا اومدن پاکش کردن مدیرا :))))
چیز دیگه ای یادم نمیاد ازش :د

× lof . ظاهرن ادم خوبی بود مهربون بود ولی نمیدونم یهو چرا بد شد همه چی :D
یه اشتباه هم کرد بهش نگفتم :))))) یه ویژگی مشابه هم باهاش دارم دوتامون نابیناییم :D

× علی ع . به جرئت میگم تنها کسیه که شاید ادعا کنه ادم بدیه ولی خیلی پسر خوبیه .
من اخر تو رضا صادقی نفهمیدم کیه :|

× سارا(کوزت) . من خیلی دوستش داشتم . اما یه اشتباهم باعث شد ازم بدش بیاد . حقم داشت .
کلن بر خلاف اونی که نشون میده خیلی دختر خوب و مهربونیه .

× گوهر . یه دوست خوب که سر یه خانواده سمپادیا بخاطر سو تفاهم زود قضاوت کرد و رفت (:
ولی الان پیشمه >:D< فروم نمیاد دیگه .

× رها . همون سوم راهنمایی باهاش دوست شدم یه مدت اومد فروم دیگه 4 ساله نیومده . الانم پزشکی تهران میخونه..

× نگار.ام ار . خیلی صمیمی بودیم خیلی زیاد نمیدونم چی شد که همه چی تموم شد . الانم دلخوشی زیادی ازش ندارم .
ولی جالترین قسمت این بود که بلند شدیم رفتیم عفیف اباد ساعت 7 گفتن تعطیله :)))))

× پوریا عابدی . همه میدونن که با دیگران فرق میکنه . ادم دو رویی نیست و حرف دلشو راحت میگه حتی چیزاییو هر کسی نمیگه پوریا راحت میگه . در مورد من قضاوت اشتباه کرد . فک کرد دوستیمون واسه اینه که رابط بین منو کس دیگه ای باشه اما اینجور نبود پوریا واسه من یه دوست خوب بود.. (:
یه سری افکاراش واقعن لایک داره .

× ارمان اریا . بر خلاف نظرایی که بقیه میگن من میگم پسر خیلی خوبیه . اولین پسریه که هیچ وقت به من دروغ نگفت . زندگیش افکارش هر جوری هست من درکش میکنم . در مورد اولین برخوردم باهاش هنوز عذاب وجدان دارم :))))) :-""""

× مهلا . :|
کلن یاد اونشب میفتم . هنوز چیزایی که برام خرید رو دارم حتی .

× ملی و مونا .
ملی دختر مهربونیه . اول فک میکردم خیلی لوسه و از خود راضی :-"""" ولی یه سری چیزا فهمیدم که نظرم عوض شد .
مونا نمیدونم یوزرش چیه ولی ملی باعث شد بشناسمش . فقط خارج از اینجا حرفیدم باهاش .

× یه یوزر بود یادم نمیاد سایه داشت فک کنم توش :-""" هر چی بود من از یوزرش خیلی خوشم میومد تو اواتارش تسبیح بود فک کنم .

× کوروش . خاطره خوبی ندارم ازش :D یه بار یه پست دادم بعد منه گیج یه چیزیو گوشه یه صفحه ندیده بودم پست داد کلی دعوام کرد که حواست کجاست و اینا :| :D

× فرشید . پسر خوبیه . جالبین چیزی که ازش فهمیدم شهرش بود که نمیتونم بگم ویرایش میکنه پستمو :))))) :-"""
تا حالا حرف اشتباه نشنیدم ازش :)))) مغرور نیست اصن . یه شبم قرار بود تو شب نشینی مرغ بده که نداد :)))))

× مطهری . اعتراف میکنم اونوقتا ازش خیلی میترسیدم یه بار پی ام دادم بهش قلبم تا تو حلقم اومد :))))
اما الان حس میکنم اونقدرم ترسناک نیست بنده خدا :D

× محسن . اولین کسی بود اونوقت از کاربرای قدیمی که اومد شرح سمپادیا رو برام توضیح داد . از این تاپیکا بود یه مدت میدن شکایت و گله و این حرفها من اونوقت دو تا ستاره داشتم 50 60 تا لایک بعد رفتم اعتراض که این چه وعضشه :)))) الان پستمو میبینم کلی از خودم میخندم :)))) سر این بهم پی ام داد :D
48302047816946718404.png

× صادق درویشی . نمیدونم کجاست زندست :د
اون زمان تو سختیام خیلی کمکم کرد و طرز فکرش خیلی بهم شبیه بود . یکم زود باور بود :- اس
دو ساله غیبش زده :D

× نگار مرتضوی . اصن صحنه ای که دیدیم همو اولین بار هیچوقت یادم نمیره :))))
اوضاعی داشتیم سال اول دبیرستان با این :))))

× علی صنعتی . سمپادی نبود ولی به هر حال یه روز اینجا شناختمش . خیلی خاله زنک بود :-""" خیلی دروغ میگفت :-""""
بیخی اصن :-"""

× امیر ابلیس . اصن یادم نمیاد ازش در حد اسم یوزر :D

× مرضیه . فقط یه بار حرف زدیم باهاش سر یه اواتارم که عکس یکی از بچه های مدرسشون بود تو گالری پخش شده بود :|

× مهران(انیاک) . ادم خوبیه . حرفهای بدی پشتشه اما هیچ وقت باور نکردم . مغرور نیست . خاطره خوبی نداریم با هم . نمیدونم چی شد اصن . عذاب وجدان دارم همیشه نسبت بش :د
دو تا شکلات هم باید بهش بدم هنوز نگهشون داشتم ;;)

× lollipop . نه اسمشو یادم میاد نه شهرشو . فقط تنها چیزی که ازش یادمه اینه که میخواست بیاد شیراز کلن دختر خوبی بود :-""""
اسمشو یه دفعه تو پستهای قدیمیم دیدم (:

× مسعود (xray) . سرم کلاه گذاشت با نقشه کشی از قبل بین منو دوستم فاصله انداخت . اولین شوعر خانواده سمپادیام . :))))
حلالش نمیکنم :)))))

× پرهام . دومین شوعر سمپادیام :)))) ادم جالبیه یه خاطره ازش که دارم سه سال پیش شب امتحان نهایی ادبیاتش ساعت 11 اومد بم گفت هنو شروع نکردم :))))) برنامه ریختیم تا 1 خوند خوابید 3 بیدارش کردم تا صبح خوند :))))) ;;) چهرش به شخصیتش نمیاد بنظرم :D

× موشیراموشینه (؟ :د ) . زیاد نمیشناسمش . کلن یه بار در حق من یه کار خوب کرد مدیونشم :D

× kinder . اسمشم یادم نمیاد به مولا :د فقط یوزرش یادمه :د

× اخوی . همیشه اول پستاش مینوشت سلام :D بعد توی گیاهان دارویی و چیزای ماورا طبیعی و طب سوزنی اینا اطلاعاتش خوب بود :D
تلپاتی بازی کردنش به ماها هم رسید شب تا صبح با دوستان تلپاتی بازی میکردیم البته به شیوه ای دیگر و خاص :-""""

× پری ناز . ;;) :D
یادم نمیاد زیاد ازش :-""" :- حافظه ضعیف . یادمه سال سوم زیاد چت میکردم باهاشو اینا :-""" حالا تو سی اف ها یا یاهو دقیق یادم نیس :-""" یه اواتارم داشت این ادم قرمزه (اسمشو یادم نمیاد :د ) هعی اینور اونور میرفت :D اونو خ دوست داشتم از رو این میشناختمش تو سایت :D دخمل خوبیه کلن ;;) >:D<

خیلیای دیگه هستنا ولی دیگه حوصلم نمیشه تایپ کنم :))))
ببخشید رک گفتم بعضی حرفها رو :-""""
خوشحالم که اسمای ما هم اینجا هس
مرسی مرسی x: x:

جدا ممنون اومدم تو این تاپیک یهو فک کردم خیلی غریبم بعد دیدم نیستم
اخه ما 3 نفریم که اکانتای خودمونو بن کردیم با یه اکانت نا شناس مثلا اومدیم کسی نشناسدمون :-"

مهرناز : چشمم روشن :-""""

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

تزار: ایشون هم که خواهرمون بوده.دیگه توضیح موضیحم نداره کلا این شخصیت.همین دیگه.عاشق اسمایلیه :| هم هست.بقیه ویژگیهای شخصیتیشو همه میدونن دیگه از بس که تو سایت شناخته شدس .الانام که دیگه دانشجو شده :)) قیافه تو اصن به دانشجچوا میخوره خداییش؟
ولی نه خداییش حقت بود تلاش کرده بودی امیدوارم موفق باشی.
فقط خانوم مهندسی برق امیرکبیر یادته یه بار result رو چی خوندی؟
حالا من نمیگم ...

[/quote]

ازعجیب ترین اتفاقیه ک ممکن بود ب چ شم ببینم یکیش این بود ک اسم من تو دو تا پست اینجا بیاد...
خاهرت بودم دیگه؟؟؟حالا شدیم بود؟؟
دماغو من کجا دو نقطه خط دوس دارم.چرا دوس داری منو یه قاتل زنجیره ای نمایش بدی همه جا :)))
دانشجو هم معلومه ک بهم نمیخوره.چون من کلا ب ادمای عادی هیچ شباهتی ندارم چ برسه ب دوستان خرخون. :D

گو د میو جانم.بله یادمه.تو هم ک کم نمیزاشتی انقد مارو مسخره کردی :))
ممنون یاد قدیما انداختیم.مرسی ؛)

• لایک
امتیازات: BIKAS

...............

کاربر فوق‌فعال

به نقل از میعاد :
فاطمه رحمتی : کلا از غذای سلف دانشگاشون خیلی راضیه این بشر. :))
فکر میکنم از یه خانواده ادبی باشه.حذاقل اینطور به نظر میرسه.یه شوخی وحشتناک با من کرد هنوز که هنوز یادم میفته دوس دارم بهش حمله کنم.
من دیگه حرفی ندارم :|

از کل اون دانش گا لعنتی از یه غذای سلفش راضیم. همونم سوژش میکنی؟؟؟ :(
اون شوخیه رو بیخیال دیگه :-" کینه شتری که میگن اینه ها :|

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از tezar :
ازعجیب ترین اتفاقیه ک ممکن بود ب چ شم ببینم یکیش این بود ک اسم من تو دو تا پست اینجا بیاد...
خاهرت بودم دیگه؟؟؟حالا شدیم بود؟؟
دماغو من کجا دو نقطه خط دوس دارم.چرا دوس داری منو یه قاتل زنجیره ای نمایش بدی همه جا :)))
دانشجو هم معلومه ک بهم نمیخوره.چون من کلا ب ادمای عادی هیچ شباهتی ندارم چ برسه ب دوستان خرخون. :D

گو د میو جانم.بله یادمه.تو هم ک کم نمیزاشتی انقد مارو مسخره کردی :))
ممنون یاد قدیما انداختیم.مرسی ؛)

خاک بر سرت فحشا رو عمومیش نکن هرکسی معنی اینا رو نمیفهمه :))

به نقل از Fateme Rahmati :
از کل اون دانش گا لعنتی از یه غذای سلفش راضیم. همونم سوژش میکنی؟؟؟ :(
اون شوخیه رو بیخیال دیگه :-" کینه شتری که میگن اینه ها :|

سوژه؟ن بابا سوژه نبود که :))

اون یکیم کینه نیس الان یادم میاد بش میخندم ولی خب خداییش اونجا شرایط ی جوری بود کفری شده بودم از دستت حسابی

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

راستی اون شیخه بود تو مدرستون هنوزم هس؟هنوزم مثه قبله؟

نه خوشبختانه دیگه نیس :))
ااون اگه خودش میموند هم ما با لگد پرتش میکردیم بیرون :-"

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-&quot;&quot;
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

چند روز بود داشتم دنبال این تاپیکه میگشتم :D

بعد یهو باز هجوم اورد همه ی خاطرات 2-3 سال پیش :))
امروز دیگه فکر نکنم از قدیمیا جز محمد و فرشید و سارا حقیقی(کوزت) کسی مونده باشه
خیلیا میان ولی مثلا در حد همون خوندن و اینا،بهرحال هرچی باشه اینجا سمپادیاست و نمیشه ازش صد در صد دل کند!

ارمیتا ثابتی اشرف: همه میگفتن سر دعوا با مطهری رفته و یادمه تو روبوکاپ و اینا خیلیکارش درست بود و از قیافش تنها چیزی که یادمه عکس فیس بوکش بود که یک سیب دستش بود فک کنم

ندا: ازون ادمای خیلی منطقی بود،یادمه یبار اون اوایل اومدبم تذکر داد اما انقد تذکرشو خوب داد ک اصلا ناراحت نشدم ازش:د

ارمان حقیقی: همیشه فک میکردم فامیل ساراشونه :)) بعدا همش مباحثمون کنکور و اینا بود و بعد دیگه الان تو فضاهای مجازی دیگه جزو دوستامه و کلا از اولشم خیلی ادم منطقی و کم حاشیه ای بود .فک کنم بعضی وقتا ی سر هم به اینجا میزنه

فرشید: خیلی چیزی ک تو واقعیت هست با اون چیزی ک فکر میکردم فرق داشت،ولی در کل خیلی با مرام و مهربون و خوبه همیشه فکر میکردم خیلی خشک و بداخلاقه ولی واقعا و اصلا و ابدا نیس.ترسناک هم نیست

سارا حقیقی: من دقیقا یادمه تابستون قبل ازینک سارا بیاد مشهد ماها چقدر ذوق زده بودیم ک میاد مدرسه ی ما :)) و خب خاطرات ضبط اون پادکست معروف :))

امیرابلیس: واای خیلی بچه باحالیه :)) تو سایت خیلی شلوغ میکرد و فک کنم دو سه باری بنش کردن و خیلی اهل فوتبال و اینا بود و همش کل کل میکرد :))

.!؟ : مریم که خب یهو با هم دوست شدیم و خیلی خیلی دختر خوب و باهوشی بود و هست،اخلاقاشم شبیه من بود در کل خیلی دوسش دارم.خیلی هم قد بلندو ایناس 8->

دکتر انیاک: مهران هم بچه ی بامرامی بود و هست. ازش یه المپیاد کامپیوتر توی اینجا یادمه :D و خب عقاید خاص خودش راجع ب هیتلر و اینا :D

سروش فرشچین: خیلی کم تو سایت دیدمش واقعا از وقتی یادمه ولی خب دف میزنه و ادم جالبی بود واسم تو یه برهه،واقعیتشم یکم بدتر از مجازیشه :D یکم خشن و خشکه تو واقعیت

ستاره شریعتی: یک دختر پر انرژی که کارای سخت میکنه و عاشق سوسکه :))

بیتا: بیتا رو یادم نیس کجا دیدم ولی یادمه دیدمش :))

زهرا جلالی: عکاس خیلی ماهر و عکساش همیشه جذاب طور بود و کارای کامپیتری و ایناش خوب بود

سپیده رومی زاده: همیشه با پگاه بودن و اینا :D شخصیتش تو واقعیت خیلی خوبه و میگه و میخنده و صمیمی عه،البته تو مجازیشم همینقدر خوبه و هست.کلا ادم باش راحته

پرستو جووون: عزیز دلم >:D< خیلی میسشم و خانوم دکتر شده و کلا از هر لحاظ خوب و دوست داشتنیه

بابک متولی: اشناییمون دور نیست،ولی عمیقه :D تو اصفهان حسابی مهمون نوازی کرد و ناز و مهربون و خوش اخلاقه.واقعا خیلی خوش اخلاقه

پگیور: یه زمانی با عماد پرو یادمه اسم عمادو عمیور گذاشته بودن و اینا :)) خیلی گوگولی و نازه و دوباری ک دیدمش هربار نظرم همین بوده و هست و خواهد ماند ک بسیار گوگولیه

گوهر: اشناییمون سر ی مقاله واسه ریاضی شروع شد و هنوز که هنوزه دوستیم >:D< خیلی گل و بلبل و خوبه

مریم مشایخی:واقعا این ادم در یک کلام معنی میشه "با مرام" خیلی دوسش دارم >:D<

خیلــــــــــــــــی های دیگم هستن ک واقعا دستم خسته شد :)) باز بعدا میام بقیشونو میگم ک تاپیک هی بیاد بالا
و در اخر

میم ح دال : محمد مطهری :)) از زمان ما شخصیتش دقیقا همینجوری خشک و رسمی و عصا قورت داده بود!جوری ک همه میترسیدیم ازش و یادمه اولین بار " :D " که گذاشت همه هی نقل قول میکردیمش و خوشال بودیم ک از محمد مطهری دیدیم یکجا ازین اموجیا استفاده کنه:)) بعد من فکر میکردم حالا دیگه بهتر شده و اینا تو سایت،دیدیم نه بابا هنوزم مث سابقه:))) واقعا جزو ادماییه که اصلا و ابدا مجازیش به دل نمیشینه ولی واقعیتش و توی دوستیش خیلی خوبه،خیلی عاقله و خیلی کمک میکنه.خلاصه قبل ازینک راجع بش نظر بدین یکبار تو واقعیت ببینینش :))

NiCeAnGeL

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
ساری

پس من فقط فکر می کردم که محمد برای ما این جوریه نگو از اول هم هم این طور بوده :)) :))

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

خب از رفته ها

اقاي ميلاد طاهريان:ادم بسيار كنجكاوي بودن ،واينكه مهربون ومنطقي بودن ،بعد اينكه فهميدم ازدواج كرده خيلي خوشحال شدم

اقاى علي دباغي : هرجا هستن موفق باشن.

اقاي اردلان عباسي. :خب مثن داداشم بود،خيلي حرفاش ضد ونقيض داشت ،ادمه جالبي بود.

ضهرا :ادمه بسيارمهربون وشوخ طبع ،يكم مغرور ،ولى در كل دوست داشتني

محدثه م :خيلي دختر خوب وخوش اخلاق ،دركل ادمه شادي به نظر مياد

اقافرشيد:ادمه بسيار خوب ومهربون ،خيلي به عقيدهاش پا بنده ،بعد اينكه بسيار به من لطف دارن،عكسه شو ديدم جا خوردم با تصورات م يكي نبود .

ارنواز :دوسته بسيار خوبه من كه منو اصن تنها نذاشت ،خيلي دختره مهربون ودوست داشتنيه،از بهترين دوستان سمپاديم هستن وهمدرديم باهم

زينب شريعتي :دختره بسيارشاد ،هميشه به ياد شم ،عروسم كه شده .خوشبخت بشه عروسي شم منوانسيه وفريده دعوتيم ;))خبرنگارم كه هست

سارينا :خيلي مهربون ،مامانه خودمه ،بسيار اروم ،بامحبت ،توصندلي داغش تركونديم :))

مُنا:دختره شاده وسرحال ،عكاسه خوبيه به نظرم ماهره يعني ،اشپزيش هم بد نيس باتوجه به اينستا (; ;))

مريم :دختره بسيار ناز ومهربون ،اولين دوسته سمپاديايي من ،همدردبوديم يه زماني، توبانگش هميشه پلاسم ،منو دوست داره :-[

اقاى محمد مطهري :خب من ازش ميترسم خيلي :)):))))كلن ترسناكه خيلي،بعد اينكه توصندلي داغش گفت من اعصابي براش نذاشتم :-"

اقاي پوريا عابدي:ادمه بسيار اجتماعي،بعد اينكه هميشه ميخواستم از امتيازاش جلو بزنم :)):)))يكم ازش ميترسم :D

اقاي بهزاد اشجعي :ادمه بسياركنجكاو واينكه هميشه حالش خوبه وبهش حسودي مي كنم.

اقاي سينا رئيسي :ادمه بسيار خنده رو ،شاد،حرف بزناش باحاله ،مغرورم هست ولي كلن پسره خوبيه

صالح مالكي:ادمه بسيار اجتماعي ،وقتى عصبي ميشه ترسناك ميشه ،منو زياد مسخره كردولي اشكال نداره :))

اناهيتا نجفي:دختره بسيار خوب واحساساتي وقتى رتبش دو شد خيلي خوشحال شدم

همينا خسته شدم (يادم اومد مي نويسم باز)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

خب من فقط سه نفر از مدیران سایت رو می شناسم
آقای مطهری(مدیر کل ماضی و مضارع و مستقبل :)) ): در طی تحقیقات میدانی و محلی B-) متوجه شدم که متهم بسیار سعی دارد که در فضای مجازی خودش را خشک و به قول بروبچ عصا قورت داده نشان دهد :-w ولی در عمل اصلا این طور نیست ~X( ! بسیار مودب و با مرام است! اگر با وی رفیق شوید خواهید شناختش! مدیر بسیار لایق
مریم(واسه ما مریمه شما باس بگی سرکار خانم مشایخی :-w ): رفیق گل خودم که چند وقتیه یه ذره کم یاد هم می کنیم! شوخ و خونگرم! بسیار آدمه موفقیه! امیدوارم در آینده بتونم راضیش کنم که برگرده(الکی مثلا خودش دلش نمیخواد هر کی ندونه من میدونم چقدر سرش شلوغه)
زهرا( شما با اسم ZedZi می شناسی و میگی :D ) : دوست گلی که اگه باهات دوست بشه همیشه وفاداره بهت! بسیار راز نگهدار! محتاط و محافظه کار(از نوع خوب)! خیلی محجوب! یه مقدار اولش ممکنه خجالتی به نظر بیاد! یه مدت با هم المپیاد شیمی بودیم ولی بعدش از شیمی دراومد! اهل ذوق! دوست دار طبیعت!

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

آقای بهزاد 93 و ریحانه کلوز x: متشککککرم *-:

بهزاد منو هنوز درک نکرده خیلی جالبه :))

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

یادی هم بکنیم از علی میم. :‌))

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از کوزت :
آقای بهزاد 93 و ریحانه کلوز x: متشککککرم *-:

بهزاد منو هنوز درک نکرده خیلی جالبه :))
نه دیگ این واسه اون موقس
الان دیگ درکت کردم تقریبن :D

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از ایلیا :
یادی هم بکنیم از علی میم. :‌))

بذار به این یاداوری، باقی مدیر های فاجعه ی اون دوره رو هم اضافه کنیم. اسماشون چی بود ؟‌
بذارید برم از پست استعفا دست جمعیشون کپی کنم بیارم.

کهکشان ، علی، پوریا[.ک] و مهسا.

من دوره ی مدیریت اینارو همیشه با ریاست جمهوری احمدی‌نژاد و رهبری خامنه ای مقایسه میکنم.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از مازیمون :
بذار به این یاداوری، باقی مدیر های فاجعه ی اون دوره رو هم اضافه کنیم. اسماشون چی بود ؟‌
بذارید برم از پست استعفا دست جمعیشون کپی کنم بیارم.

کهکشان ، علی، پوریا[.ک] و مهسا.

من دوره ی مدیریت اینارو همیشه با ریاست جمهوری احمدی‌نژاد و رهبری خامنه ای مقایسه میکنم.

میذاشتی دو روز بگذره چهار تا پست بزارم بعد شروع کن، حداقل حرف من و کار من و این دوستای من رو حرف زدن نذار دهنم باز بشه بگم اون پشتا کی تو رو کرده تو دیوار و چه چیزی خواستیو ندادنت ، بعد این هفت هشت ماه هنوزم کارت سفسطه و توهینو رل بازی کردنه
این سه تای دیگه که نیستن جوابتو بدن ولی نزار جایاونام پته تو و کسایی که جلو ملت هزار تا حرف میزنن , به خیال اینکه کسی نیست جواب بده و حرفشون رو کرسیه
من دو روزه دارم تو این سایت بعد هشت ماه فعالیت میکنم ت این دو روز ان تا پ خ، یه پست حرف بزن یه بالا منبر رفتن اقای مازیمونو تا الان
میخواینم بعد از این مدت باز تا یه مدت اعصاب به فنا بدین بگین همه اوایی که شروع میکنین پشتشون چرت گفتن بیان بعد بگو ف هنوز خدا رو شکر یه دلایلی هست از سر دوستی یا غرض یکی بیاد همچین پستی بگه اینجا هست من جواب بدم برا بقیه نه ، اگرم تو این فکرین که اینا نیستن هرچی بگین میشه حرف راست بزنین منو بنم کنین که دیگه نتونم بینمو جواب بدم .

تا دو مین دیگه نیان بگن علی میم تو اومدی جای غیر مربوط پست مشوش کننده اذهان گذاشتی صلوات ، صرق ربط اونایی که اون روز استعفا دادن یه نفر به نام مهسا سادات شهشهانی بود که خیلیا بش میگفتن مادربزرگ سایت تو آمار و فعالیت های سایتم اسمش هست.
2. کهکشان (ادیبه)
3. پوریا ک
4. فاطمه رحمتی
5. محسن
7. نیرمان (ادیب)
8. salove (مهرناز)
و من
بگم که بعدش نیان بگن داره فولان میگه نصف اینا گفتن ما سرمون شلوغه رفتیم نیرمان و ژالان و محسن

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

خوب حالا که نوشتی چی نوشتی! یه ترجمه هم بکن منم بفهمم چی نوشتی :))

بالا