• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

زمین را نجات دهیم!

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست
پاسخ : زمین را نجات دهیم!

خب اگه طراح وب نیاز دارین میتونین رو من حساب کنید،

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از Lily Delicated :
آقاي مطهري درست ميگن,شلوغش نكنيد.
فوقش 2 نفر ميخوايم كه به امور داخلي انجمن و گروه برسن. 3 نفر هم واسه تحقيق و پزوهش. عضوگيري رو بچه هاي اجرايي هم ميتونن انجام بدن. واسه تبليغات هم يه گرافيست ميخوايم,يه طراح وب. همين. اگه تعدادشون زياد باشه باز بايد يكي بياد بين اون تعداد زياد هماهنگي ايجاد كنه. به اين افراد هم اگر آقاي مطهري موافق باشن به خاطر تشكر از زحماتشون يه نشان مخصوص مثلا "محيط بان" ميديم.
مگه ما چیزی به غیر از این گفتیم ... ؟! فقط این که این اعداد رو همین جوری مشخص نکنیم بهتره . به نظرم واسه تحقیق و پژوهش 3 یا 4 نفر کافی و لازمه . واسه تبلیغات هم 3 نفر خوبه ... . واسه اجرایی هم 3 نفر بذاریم و عضوگیری هم یک نفر خوبه ... د

دوستان نظر دیگه ای دارند ... ؟! :-?

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

عضو گیری ی نفر کم نیس؟من میگم2 نفر!

...roze...

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

یه سوال یعنی الآن دیگه کسی اعلام آمادگی بخواد بکنه تاثیری نداره؟؟؟

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

عضو گیری تا ساعت24روز چهارشنبه بود!فعلن عضو گیری نداریم تا اعلام بعدی

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

سلام من قبلا اعلام امادگی کرده بودمالان هستم جزو گروه دیگه؟ :D
2 نفر واسه اجرایی خیلی خیلی کمه هرچی اجرایی بیشتر باشه خوب بهترهن هست ب نظرم بیشتر میتونیم الودگی رو کم کنیم اخه با 2 نفر ک کاری نمیشه کرد
واسه عضوگیری هم 1نفر کمه اومدیمو اون یه نفر یهو نتونس کاری بکنه خوب بعدشم اگه چند نفر توی یه گروه باشن مشورت و ایده و.. میره بالا بهترم هست

Sepidd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ژنتيك.

سلام و خسته نباشید میگم بچه ها که انقدر با حوصله وقت میذارن و نظراتو ایدههاشون رو میگن
والا من چندروزی ـه با پی سی میام اماهمش میگه: 500internal server ... و فلان....خلاصه شرمنده
بسی لذت بخش بود برام که میدم پستا و نظرات رو که قشنگ بچه ها بهش جهت میدن ....مچکر از نیلوفر و بقیه دوستان
خب الان تقریبا با نتاجی که از این بحثا بدست اومده موافقم
فقط این مبحث گستردس و هزاران هزار ایده وجود داره برای بررسی همشون نمیشه یه جا بحث کرد توی پسدا دیدم مثن یکی که تازه با این تاپیک رو به رو شده پست داده که توضیح بدید ماجرا چیه!! خب یعنی مخاطب باحجم زیاده پستا مواجه شده و توانایی خوندن همه رو حالا به دلایله مختلف نداره و این خوب نیست
به نظرم آقای مطهری همونطور که اوله تاپیک گفت میتونه یه انجمن جدید درست کنن و اینا باید حتما دست به کار شن
این تاپیک رو در اصل سه-چهار نفرکه از اول همراه بودن دارن میچرخونن چون از اول استه استه رفتن جلو
حجم پستا زیاده من خودم دیدم رسیده به ۷صفحه شوکه شدم یه چیزی حدود ۱۴۰ پست خب به طبع با رغبت کمتری خوندم چون خستم میکرد این تعداد
وقتی اینجا دسته بندی بشه کار بهتر پیش میره ...حتی حرفایی که اینجا زده شده یه سریاش سازنده تاپیکای اون انجمنه و حتی نوضیح دهندشه اینجوری مخاطب با خوندنه ۲-۳ صفحه که منسجمن راحت تر فکرشو بیان میکنه و گنگ نیست براش و دیگه ۳-۴نفر (مقدار محدود ) تاپیکو نمیگردونن ... این تاپیک به تعداد زیادی ادما فعال نیاز دارع

پ.ن :چون با فرم موبایل هستم نمیتونم نقل قول کنم، به همین دلیل ضعفایی که مدنظرم بودرو به زودی اعلام میکنم

mariiiiii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran

به نقل از Sεριdεн :
وقتی اینجا دسته بندی بشه کار بهتر پیش میره ...حتی حرفایی که اینجا زده شده یه سریاش سازنده تاپیکای اون انجمنه و حتی نوضیح دهندشه اینجوری مخاطب با خوندنه ۲-۳ صفحه که منسجمن راحت تر فکرشو بیان میکنه و گنگ نیست براش و دیگه ۳-۴نفر (مقدار محدود ) تاپیکو نمیگردونن ... این تاپیک به تعداد زیادی ادما فعال نیاز دارع

وقتی گروه عضوگیری تشکیل بشه دیگه لازم نیست کسی هفت صفحه این تاپیکو بخونه،به زودی این مشکل هم حل میشه.

وقتی گروه تبلیغات شروع به کار کنه تعداد عضوهای فعال هم میره بالا،تو این تاپیک هم داریم برای این گروها برنامه ریزی میکنیم.

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد

خوب کی میخوایم گروه ها رو مشخص کنیم؟! ب نظرم بذارید بچه ها هنوز اعلام امادگی کنن تعداد اعضای بیشتر بهتره نه بدتر

mariiiiii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran

به نقل از fitmal :
خوب کی میخوایم گروه ها رو مشخص کنیم؟! ب نظرم بذارید بچه ها هنوز اعلام امادگی کنن تعداد اعضای بیشتر بهتره نه بدتر

الان داریم در مورد تعداد و وظایف هر گروه صحبت میکنیم.

بعد از امتحانا بچه های بیشتری میان سایت،گروه تبلیغات و عضوگیری هم راه میفته و تعداد عضوها خیلی بیشتر میشه.

این گروه به عضو فعال نیاز داره،نه کسی که فقط بیاد اعلام آمادگی کنه.

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نظر منم تعداد اعضایی که دارید مشخص میکنید خیلی کمه..این تعداد برای هر استان یا شهر شاید جواب بده_شـــــــــاید!_ولی در کل اصلا .._نظر شخصی_
اون صحبت صبر تا بعد از امتحانام تایید میشه!!

• شروع کننده موضوع

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

هنوز وظايف دقيق هر گروه مشخص نشده,تاكيد ميكنم وظايف دقيق
اينو بگيد,بعد ميريم سراغ بقيه كارا

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Lily Delicated :
هنوز وظايف دقيق هر گروه مشخص نشده,تاكيد ميكنم وظايف دقيق
اينو بگيد,بعد ميريم سراغ بقيه كارا
با حرفت موافقم. خب الان برای اول کار مثلا تو چند تا وطیفه پیشنهاد بده و ماهم کمکت میکنیم. بعد که وظایف مشخص شد (منظورم سمت هستش ) اونوقت درباره ی تعهدات هر سمتی بحث میکنیم. فقط لطفا لطفا لطفا بچه ها اگر دارید درباره سمت ها حرف میزنید دیگه درباره موضوعات دیگه بحث نکنید. اینجوری تکلیفمون با خودمون هم مشخص نیست.
حالا موافقید یا نه ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط خواهشا جواب بدید اگر موافقید که دیگه حرفامون انقدر پراکنده نشه.
ندید اینطوری میشیم همه ~X(

ســایــنـا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
شریف ایـــــــــــــشاا...
رشته دانشگاه
برنامه نویسی(ایشاا...)

من بااین نظرموافقم که وایستیم تابعد امتحانا رسما شرو کنیم اما تا اون وقت بیایم کارای طراحی پوسترو تبلیغات اینترنتی رو شرو کنیم
بنظرم هرعضوی باید یه مبلغ خیلی کمی رو بده تا بتونیم پوستر و چاپ کنیم وگرنه این بودجه از کجامیاد؟؟
به علاوه برای بالا رفتن نظم باید چن نفرو انتخاب کنیم یکی بشه مسئول دریافت کارایی که بچه ها انجام دادنو ارائه ی اونها به طورمنظم توی یک تاپیک برا آشناییت بیشتر یا یکی مسئول تبلیغات و.....

شاكسول

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان - تبريز
دانشگاه
علوم پزشکی شهرکرد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از پ(و)ريا! :
دوستان ببخشيد ولي يه نظر، با توجه ب اينكه جامعه ي سمپاديارو الان يه خيله عظيمي از دانش آموزا تشكيل ميده و الان فصل امتحانا و فولانه، ميگم بهتر نيس يه ذره صبر كنيم بعد امتحانا ادامه بديم برنامه هارو؟ اينجوري هم مشاركت بچه ها ميره بالا هم بازده كار.
از توجه ـتون ب نظر بنده بسي ب وجد اومدم اصن.
+ ب نظر من اجرايي لاقل از هر استان يه نفر داشته باشيم، چون ميخوايم كارارو اكيپي انجام بديم.(خودمم نميفهمم چرا انقد رو جم كردنه آشغالو درختكاريو فولان اصرار دارم! :-")

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

بچه ها اینو در نظر بگیرین ک طراحی وب و پوستر ب پول نیاز داره!
این پولا ازکجا قراره تامین بشه؟

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد

بچه ها اول خوب از مدرسه های خودمون شروع میکنیم ب بچه ها اطلاع رسانی میکنیم تعداد ک زیاد شد گسترده تر میکنیم اونجوری پول هم میتونیم جمع کنیم +ممکنه بعضی ها نخوان عضو سایت شن اونارو هم عضو کنیم اما به عنوان قسمت اجرایی بعد بچه ها ببخشید میشه یه بار دیگه تقسیم بندی ها روبگید ک تقسیم وظایف کنیم

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

چرا اینقدر رو اعداد 1تا3 تاکید دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ینی یه نفر تنهایی توی امور اجرایی پاشه بره اشغال جمع کنه؟ :O

میشه یه طرح باشه,اگر توی مدرسه کارایی روشروع کنیم میتونه تامین کنه مسائل مالی رو ولی اینجوری کارمون تا مهر عقب میوفته و تابستون فرصت خیلی خوبیه..
من یه نظر دارم برای شروع کار.
میتونیم یه گروه تشکیل بدیم و یک مکان رو انتخب کنیم تمیزش کنیم..بعد تعداد زیادی عکس بگیریم.
بعد توی پارک ها (مثلا هرکس توی محله ی خودشون)یه چیزی حالت ستاد راه بندازیم واز برنامه ها و خطرات مردم رو اگاه کنیم و بگیم برای مطلع کردن بقیه و ادامه دادن کارمون پول نیازه و میتونند کمک کنند.
توی وبلاگ یا سایت یا هرچیزی هم که قراره درست بشه عکس ها و یک سری گزارش قرار بدیم برای این که بعضیا فکر نکنند الکی میگیم :-"..مطمئنا خیلی استقبال میشه..اینجوری توی تابستون کارمون جون میگیره و با شروع سال تحصیلی میتونیم توی مدرسه هامون ادامه اش بدیم!

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از This is me :
چرا اینقدر رو اعداد 1تا3 تاکید دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ینی یه نفر تنهایی توی امور اجرایی پاشه بره اشغال جمع کنه؟ :O

میشه یه طرح باشه,اگر توی مدرسه کارایی روشروع کنیم میتونه تامین کنه مسائل مالی رو ولی اینجوری کارمون تا مهر عقب میوفته و تابستون فرصت خیلی خوبیه..
من یه نظر دارم برای شروع کار.
میتونیم یه گروه تشکیل بدیم و یک مکان رو انتخب کنیم تمیزش کنیم..بعد تعداد زیادی عکس بگیریم.
بعد توی پارک ها (مثلا هرکس توی محله ی خودشون)یه چیزی حالت ستاد راه بندازیم واز برنامه ها و خطرات مردم رو اگاه کنیم و بگیم برای مطلع کردن بقیه و ادامه دادن کارمون پول نیازه و میتونند کمک کنند.
توی وبلاگ یا سایت یا هرچیزی هم که قراره درست بشه عکس ها و یک سری گزارش قرار بدیم برای این که بعضیا فکر نکنند الکی میگیم :-"..مطمئنا خیلی استقبال میشه..اینجوری توی تابستون کارمون جون میگیره و با شروع سال تحصیلی میتونیم توی مدرسه هامون ادامه اش بدیم!
برای نمونه پست زهرا رو نقل قول کردم . چون فهمیدم هنوز بچه ها یه سری از مفاهیم رو درک نکردن و نظراتی هم که میدن کارآمد نیست چون هنوز کامل روند گروه رو درک نکردن . خب توضیحات :

این که الان داریم واسه گروه ها و ... تصمیم میگیریم به این معنی نیست که بقیه که قراره بعدن بیان هیچ میشن . در واقع ما الان میخوایم با همین افراد سازمان کاریمون رو تشکیل بدیم بعد بقیه بیان و عضو این سازمان بشن . خب پس نیاز نیست وایسیم امتحانا تموم بشه که همه بیان .

× نکته بعد هم این که اگه میگیم گروه تبلیغات به این معنی نیست که فقط افرادی که توی این گروه حضور دارند حق تبلیغ دارن . بلکه نحوه و شکل تبلیغ رو این گروه با مشارکت بچه ها و نظارت مسئول پروژه تعیین و تهیه میکنن بعد به همه میگن که برید به این شکل تبلیغ کنید . مثلا این گروه میاد با مشارکت بچه ها و نظارت مسئول یه پوستر میزنه و بعد به همه یه نمونشو میده میگه برید تو مدرستون و اینا بزنید . پس وقتی میگیم گروه اجرایی یعنی گروهی که تصمیم میگیره فلان موقع چه کار عملیی رو انجام بدیم . نه این که همین 2 3 نفر گروه اجرایی بیان و خودشون برن کار عملی انجام بدن . گروه ها فقط اهرم های نظم بچه ها هستند ، پس زهرا خانوم اشتباه نکن ، لازم نیست همه عضو گروه اجرایی باشند ... (;

بالا