سوالات و مشکلات تحصیلی

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
دانش اموز کنکوری اصلا کتاب تک پایه دیگه نباید بزنه این یک
دوما سیر تا پیاز تستی هم داره مگه؟

به نظرم از همین الان کتاب جامع هات رو شروع کن

من دقیقا پارسال 10 تیر روز اول کنکورم بود:)

فیزیک خیلی سبز 12 و جامع پایه
آیکیو هم بسیار خوبه

شیمی ببین من آیکیو زدم مزخرف بود
وسطاش رفتم قلمچی زدم اینطوری بگم انقدر شیمی اون پرت بود از کنکور

آقا من قبلا بیکار بودم(عید) نشستم یبار همه منبع هام رو نوشتم راجبشون دوست داشتید بخونید

y893669_Screenshot_2024-06-30_175122.png

y46744_Screenshot_2024-06-30_175156.png
b794437_Screenshot_2024-06-30_175232.png
داداش یعنی الان من آی کیو یازدهم زیست دارم دوباره برم آی کیو جامع بخرم؟ :)
آره داره.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
داداش یعنی الان من آی کیو یازدهم زیست دارم دوباره برم آی کیو جامع بخرم؟ :)
آره داره.
ببین فرص کن میخوای یه گفتار رو کار کنی(گفتار میگن؟)

کتاب پایت راحت 2 3 برابر تست بیشتر داره وقت میکنی همشو بزنی؟

تازه کتاب پایت نمیدونه از ترکیب با 12 استفاده کنه ولی جامع میتونه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
ببین فرص کن میخوای یه گفتار رو کار کنی(گفتار میگن؟)

کتاب پایت راحت 2 3 برابر تست بیشتر داره وقت میکنی همشو بزنی؟

تازه کتاب پایت نمیدونه از ترکیب با 12 استفاده کنه ولی جامع میتونه
خب همه کتابا قطعا ترکیبی که دارن _ یعنی تا اینجا خیلی دیدم که داشتن زدن مخصوص کنکور و ...
ولی خب ، دقیق نمیدونم چه سطحی ممکنه منظورت باشه
و میتونم مضربی بزنم ، یا اون atp_vip سطح بالا تر هارو بزنم دیگه ، یا نشان دار قبلیام،بازم ممنون

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
یه چیزی که بهش توجه کنین اینه که یه سری انتشارات تک پایه هاشونو جمع میکننن به یه اسم دیگه در قالب کتاب جامع میفروشن. حواستون باشه حتما. یعنی مثلا یادمه میکرو طلایی و ای کیو واسه یه درسی همینجوری بود. تک پایه های میکرو طلایی رو کرده بود جامع ای کیو و برعکس. پی دی اف کتاب ها رو قبل خرید چک کنید.

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
خب همه کتابا قطعا ترکیبی که دارن _ یعنی تا اینجا خیلی دیدم که داشتن زدن مخصوص کنکور و ...
ولی خب ، دقیق نمیدونم چه سطحی ممکنه منظورت باشه
و میتونم مضربی بزنم ، یا اون atp_vip سطح بالا تر هارو بزنم دیگه ، یا نشان دار قبلیام،بازم ممنون
کتابای پایه ترکیبی با ۱۲ ندارن. مخصوصا تو زیست این خیلی به چشم میاد چون همه چیو به همه چی میشه ربط داد و زیست ۱۲ هم مطالبی که داره به شدت میشه ترکیبی ازش استفاده کرد. بهتره منبع تک پایه ات به عنوان منبع جانبی باشه یا تو تابستون کار کنی و علامت داراش واسه طول سال استفاده بشه ولی منبع اصلی اگه باشه فک نکنم بتونه نیازت رو کامل پوشش بده. بازم هرجور خودت صلاح میدونی.

galium

^^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام بچه‌ها!
من امسال می‌رم یازدهم ‌و تا حالا آزمون (از این شبیه‌ساز کنکوری‌ها) ندادم، فعلا اولویت برام سطح سوال هست تا جامعه‌ی آماری.
تجربیات گران‌قدر خود را با ما به اشتراک بگذارید! D:

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
این تجربه شخصی منه و واقعا توضیح خیلی تخصصی نیست
من امسال هم ماز کار کردم هم کانون و من به شخصه فقط ماز رو تحلیل می کردم و حس می کردم کانون چیز زیادی بهم اضافه نمی کرد و همش سعی اش این بود مثلا برای زیست با چیزای جیب غریب در آوردن از شکلا سختش کنه و به نظرم الکی سخت بود اما ماز واقعا نکته های خوبی داشت که ارزش چند بار تحلیل کردن رو داره و مخصوصا پاسخامه های فوق العادش که واقعا جای یه درسنامه برای جمع بندی رو می گیره و به نظرم حتی اگر ثبت نام هم کردی از کانال های تلگرامی سوالاشو دربیار و حدقل یه بار هر کدومو بزن

…Again

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام بچه‌ها!
من امسال می‌رم یازدهم ‌و تا حالا آزمون (از این شبیه‌ساز کنکوری‌ها) ندادم، فعلا اولویت برام سطح سوال هست تا جامعه‌ی آماری.
سلام موفق باشی
من ازمون ماز و زیستاز زیست رو خیلی پسندیدم سوالاتش بار علمی و نکات خوبی داره
فقط گه گاهی در طول سال انگشت شمار سوالایی میده نکات نظام قدیم (زیست) پشتش هست یا یه تناقض های کوچولو(زیست) میبینی یا اینکه حاشیه میرن چون دیگه چیزی برای رو کردن به عنوان نکات جدید تو یه مبحثی ندارن که این مورد رو میتونی چشم پوشی کرد
و اینکه سعی کن ارشیو دوپینگ های ماز سال های گذشته رو داشته باشی با توجه به بودجه بندی یا برنامه راهبردی یکی از ازمون شبیه ساز هایی ثبت نام کردی اونارو در طول سال کار کنی

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
سلام بچه‌ها!
والا برای کنکور ریاضی شبیه ترین گزینه 2 بود

من 8 مرحله گزینه 2 دادم و متاسفانه درصدام تو گزینه 2 اخری و کنکور یکی شد

همینطور کنکور قبلی

قلمچی هم خوبه

ماز برای ما ریاضیا الکی سخت بود

netherrack

netherrack
نام مرکز سمپاد
مرکز نام
شهر
ناتهران
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام
با توجه به اینکه ادبیات بیشترین ضریب رو تو امتحان نهایی داره بنظرتون چجوری میشه ادبیات رو قوی کرد؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
سلام
با توجه به اینکه ادبیات بیشترین ضریب رو تو امتحان نهایی داره بنظرتون چجوری میشه ادبیات رو قوی کرد؟
ادبیات درس یه هفته یه ماه نیست

پیوسته خوندن و اینکه سعی کن ارایه های بیت هارو یدور توی بیت بنویسی حافظت موندگارتره

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
در طول سال کم کم هر درس رو خودت بخون از فرمول بیست نکاتی که فکر می‌کنی لازمه رو وارد کتاب کن(این خیلی راحته ولی اگه فکر می‌کنی شلوغ میشه می‌تونی برگه اضافه کنی به کتابت) چون فرمول بیست خیلی زیاده برای فرجه، بهتره از قبل نکات مهمش که فکر می‌کنی به دردت می‌خوره رو جدا کرده باشی. می‌تونی اون لیست کلمات آخر کتاب رو چند بار کامل بخونی در طول سال، تمام معنی‌ها مهم هستند نه فقط یک معنی.
تعیین نقش و آرایه‌ها و انواع فعل و ساختار جمله و خیلی چیزهای دیگه تو ادبیات مربوط به پایه‌ست. اگه هر کدوم از اینا ضعیفه در طول سال شناسایی کن و روشن کار کن.
می‌تونی فیلم ببینی من امتحان نکردم ولی برای بعضی‌ها خوب جواب میده.
هر بیتی که می‌خونی آرایه‌ها و نقش‌هاش رو در بیار و سعی کن با توجه به مفهومش ابیات مشابه از نظر معنایی رو تو کتاب پیدا کنی و تو ذهنت بین اینا ارتباط برقرار کنی.
بعضی موسسات هم امتحان تشریحی برگزار می‌کنند در طول سال، می‌تونی به طور منظم جواب بدی بهشون و تمرین کنی.
یه نمونه خوب برای تمرین هم امتحانات نوبت اول مدرسه‌ست. البته اگه مدرسه‌ و دبیرتون حواسش باشه.
نمونه سوال زیاد کار کن برای دی‌ماه، اونجا یسری از نقطه ضعف‌ها مشخص میشه.

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام
ببین کاری که من کردم امسال این بود :

معلم ادبیات امسال یه معلم مضخرف با امتحانای سخت دراومد که مثلا نمره تاپ کلاسش ۱۷.۵ بود ، تا من گل کاشتم یه ماه :۱۴.۷۵!
منم به رگ غیرتم برخورد رفتم پرسوال رو خریدم و ازون روز درسارو برای هر امتحان مدرسه کامللل ازونجا میزدم و درس های قبل ترم جدا کار میکردم ، این بهم اخر سال یه کتاب خوشگل دو بار زده شده با نکات حاشیه نویسی شده و سوالات نشان دار بهم داد که هم سطحم بالارفته بود ، هم قبل امتحان ادبیات نهایی دوباره زدمش ، بنظرم فقط با کار و تمرین و سوال زیاده، مثل بعضی درسا قرار نیست یه لامپ یدفعه تو ذهنت روشن شه .

Asall

سبز قناری
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام بچه‌ها!
در این مورد منم یه سوالی بپرسم ؟
بنظرتون اینکه یازدهم آزمون ندیم خیلی اشکال داره ؟
یعنی کلا اینا رو بزاریم برای دوازدهم و یازدهم کلا بیخیال قلم‌چی و ماز و.... بشیم
چون جدیدا هر کیو میبینم از کلاس nام داره آزمون میده
در این مورد نظری دارین ؟

نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
یعنی کلا اینا رو بزاریم برای دوازدهم و یازدهم کلا بیخیال قلم‌چی و ماز و.... بشیم
در این مورد نظری دارین ؟
به نظر من که خودم این کارو کردم، آره اشکال داره
آزمون دادن صرفا سنجیدن درسی که خوندی نیست، باید نکته تستی یاد بگیری، مدیریت زمان یاد بگیری، قلق های آزمون دادن دستت بیاد، ببینی با کدوم روش مدیریت آزمون سازگارتری (مثلا یکی ممکنه برای دفترچه دوم بعد دو سه تا فیزیک دو سه تا شیمی بزنه بهتر بده، یکی دیگه اول کل فیزیک رو تموم کنه بعد کل شیمی و اینا)
من که به نظر خودم نتونستم همه این کارارو با هم توی یه سال انجام بدم، یعنی الان از نتیجه م راضیم اما اگه به نظرم کنکوری خوندن و آزمون دادن رو از یازدهم شروع میکردم نتیجه م خیلی بهتر، شاید در حد دورقمی میشد
ولی باز هم به خودت بستگی داره اگه به نظرت توانایی اینو داری که از پس همه اینها تو یه سال بر بیای که خب یه سال آزمون دادن برات کافیه

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
در این مورد نظری دارین ؟
پیشرفت تو آزمونا خیلی زمان بره و اگه از دوازدهم شروع کنی ممکنه واقعا هیچوقت به ته اون پیشرفتی که میتونی بکنی نرسی تا زمان کنکور.
همش هم مهارت استرس نگرفتن و سرعت حل بالا و درست مطالعه کردن نیست و خیلی مهارتای دیگه هست که باید توشون بهتر بشی پس هرچی میتونی زود شروع کن به یه آزمون جدی.
من و دوستام با هم یازدهم شروع کردیم ولی تا همون اواخر اونی که از دهم شروع کرده بود ترازاش از هممون بالاتر بود

galium

^^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام دوباره.
دوستان من متوجه شدم که گویا ماز آزمون تستیش فقط آنلاین داره.
این آنلاین بودن، خیلی اذیت کننده، یا آسیب زا نخواهد بود؟(چون آدم در شرایط آزمون قرار نمی‌گیره) :-/

…Again

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام دوباره.
این آنلاین بودن، خیلی اذیت کننده، یا آسیب زا نخواهد بود؟(چون آدم در شرایط آزمون قرار نمی‌گیره) :-/
سلام
pdf آزمون از ساعت ۲ برای پرینت تو سایت قرار میگیره
ولی دیگه خودت میدونی همیشه نمیشه پرینت گرفت من خودم فقط جامع هارو پرینت میگرفتم مابقی رو آنلاین میدادم
و خب حقیقتا آنلاین دادن یه مقدار خیلی کوچیکی اذیت کننده‌س مخصوصا برای استوکیومتری های شیمی و ریاضی چون مجبوری دوباره داده های سوال رو کاغذ چرک نویس‌ت بیاری بعد تازه شروع به حل کنی این یکم وقتت رو میگیره
ولی خب به کیفیت سوالات و پاسخنامه‌ش می ارزه

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام دوباره.
چه پایه‌ای هستی؟ من خودم با آنلاین دادن همونطور که بچه ها گفتن اذیت بودم کلا تمرکزم روی مانیتور کم بود ولی اگه دهم یا یازدهمی از نظر شرایط حضور نگران نباش و اگه مثل من خیلی با مانیتور مشکل نداری یا حتی میتونی پرینت بگیری ماز رو برو زیرا که برای یادگیریت خیلی خوبه

بالا