• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مشکلات غیر درسی کنکور 1401

.Mr.

Its all in your head
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
بچه ها تو ریاضی سخت ترین تخصصی برا کدوم آزمون آزمایشیه میخوام برا دیدن تنوع سوال هندسه و حسابان و گسسته استفاده کنم
تستر قلم چی ماز گاج اینارو بزنی اوکیه(به ترتیب نوشتم)

zeinab_s

مُفرَد مُونّث
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
سلام
بچه هایی که توی "بیدار شدن" صبح ها مشکل دارن لطفا بهم پیام بدن
چون خودم توی این مورد مشکل دارم فکر میکنم اگه چند نفر باشیم و صبح ها همدیگه رو با تماس بیدار کنیم مشکل حل میشه
کسی پایه بود ممنون میشم زودتر بگه^_^

k1a

None
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
چون خودم توی این مورد مشکل دارم فکر میکنم اگه چند نفر باشیم و صبح ها همدیگه رو با تماس بیدار کنیم مشکل حل میشه
من پایم
زنگ بزن منو بیدار کن
فرداش من زنگ بزنم اگه بیدار شده بودم البته :\

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلام
من حدود ساعت ۶ بیدار میشم اگه مشکلی نداری شمارتو بزار بیدارت می‌کنم.
(هرکسی مشکل داره بگه :-" )

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
سلام
سلام عزیزم..منم ازین لنگ ظهری هام..ولی تصمیم دارم ۳ یا ۴ صبح بیدار شم

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
من یه مشکلی دارم
مثلا قبل از ازمون با خودم هزار بار میگم که خب رز، سر ازمون سوالای املا رو با توجه به کلمات دور و برشون جواب میدی، سوالای قرابت رو فقط یکبار بخون و خوب بخون، اروم باش، اروم باش...
ولی سر ازمون و همون لحظه ای که شروع میشه اینقدر هول میکنم و عجله میکنم و هی حس میکنم وقت کم میارم که هر سوالو مجبور میشم دوبار بخونم اخرم هیچی ازش نمیفهمم میرم بعدی! با این چیکار کنم درست شه؟

و یه چیز دیگه، اینکه سوالو میخونم، ولی وقتی به اخرش میرسم اینجوریم که هان؟ و مجبور میشم دوباره بخونم تا بفهمم واقعا چی میخواد! با این هم چیکار کنم؟
و کلا خیلی میترسم، وقتی به اینهمه راهی که مونده، این همه درس نخونده ای که دارم، وقتی به تجربه های قبلیم فکر میکنم خیلی میترسم و استرس میگیرم، یه مایندست میشه بهم یاد بدین که ذهنم اروم شه؟

و واسه ارایه چیکار کنم؟؟؟ هربیتی رو که میخونم حس میکنم تمام ارایه های دنیا رو داره و نداره! هر شب یه صفحه تست میزنم ولی انگار نه انگار. کتابم الگوعه.
اول لینکه خیلی استرس دارید و این میتونه هم نشات گرفته از ترس از ازمون باشه و هم تمرین خیلییی کم برای اون تیپ تست
وقت نیس بلید شروع کنید و با مشکلاتتون روبه رو بشید و تا میتونید تا وقتی که مسلط بشید روی ی تیپ تست ،تست کار کنید.
ارایه منم اینطوری بودم و اصلا الگو رو پیشنهاد نمیکنم چون مثل اینکه شما هم مثل من پیشرفتی نداشتید باهاش
من ارایه رو سال دوم با کتاب استاد سبطی شروع کردم و چقدر عالی بود.هم خوداموز میتونید کار کنید اگه بخواید کلاساشون رو هم میتونید برید تا مثلا ی دو لول بالاتر از کتاب رو هم اموزش ببینید و دیگه هیچ ترسی سر ازکون توی ادبیات براتون نمونه

zeinab_s

مُفرَد مُونّث
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
من حدود ساعت ۶ بیدار میشم اگه مشکلی نداری شمارتو بزار بیدارت می‌کنم.
(هرکسی مشکل داره بگه :-" )
پس یه گروه میزنم
به صورت زنجیر وار همدیگه رو بیدار کنیم
اگه بازم کسی بود که توی این موضوع مشکل داشت پ. خ بده
^_^

• لایک
امتیازات: k1a
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
من یه مشکلی دارم
قبلا سالن مطالعه که می‌رفتم خیلی خلوت بود و خوب بود و همه درس می‌خوندن و هرکسی نبود و ادما کاری به کار هم نداشتن.
الان هر ادمی توش پیدا میشه و بچه ها فقط منتظرن وقت استراحت بشه و برن باهم چرت و پرت بگن و مسخره بازی دربیارن و دعوا کنن
بچه ها خیلییییییی حرف میزنن و سروصدا به شدت زیاد شده تو سالن و اذیتم اونجا، اصلا ارامش ندارم. و خب بچه ها خیلی باهم بحث میکنن دعوا می کنن خیلی تاثیر بدی تو روحیه‌م گذاشته و هی حس می‌کنم ادم بدیم که هیچکی به جز 2 3 نفر اونجا نگام نمی کنه یا مثلا میان تنه میزنن بهم یا تیکه میندازن بهم!
و دلم میخواد برگردم خونه ولی خونه خوب درس نمی خونم، بعضی روزا که زود بر میگردم مثلا میگم تایم فیزیکمو خونه بخونم، اصلا اون درسه خونده نمیشه و سرگرم کارای دیگه میشم... و واسه خواب و بیداری هم می‌ترسم، مثلا می ترسم بخوابم یه ربع یه ربع بشه ظهر و این حرفا.
ولی امروز که برا بابام تعریف کردم شرایط اونجا رو گفت هنوز بیای خونه با تمرکز و ارامش درس بخونی ولی 2 ساعت خیلی بهتره تا اینکه از صبح تا شب با همچین وضعیتی اونجا باشی! و واقعا نمی دونم چیکار کنم... میترسم بیام خونه ساعت مطالعه‌م بیاد پایین و خوب نخونم و اینکه هممممههه‌ش تو خونه باشم اذیتم کنه و این حرفا...
نمی دونم واقعا چیکار کنم. چطوری سال پشت کنکور رو تو خونه بمونیم و خوب تو خونه بمونیم و خوب درسمون رو بخونیم :‌) 3>
ممنون

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
من یه مشکلی دارم
قبلا سالن مطالعه که می‌رفتم خیلی خلوت بود و خوب بود و همه درس می‌خوندن و هرکسی نبود و ادما کاری به کار هم نداشتن.
الان هر ادمی توش پیدا میشه و بچه ها فقط منتظرن وقت استراحت بشه و برن باهم چرت و پرت بگن و مسخره بازی دربیارن و دعوا کنن
بچه ها خیلییییییی حرف میزنن و سروصدا به شدت زیاد شده تو سالن و اذیتم اونجا، اصلا ارامش ندارم. و خب بچه ها خیلی باهم بحث میکنن دعوا می کنن خیلی تاثیر بدی تو روحیه‌م گذاشته و هی حس می‌کنم ادم بدیم که هیچکی به جز 2 3 نفر اونجا نگام نمی کنه یا مثلا میان تنه میزنن بهم یا تیکه میندازن بهم!
و دلم میخواد برگردم خونه ولی خونه خوب درس نمی خونم، بعضی روزا که زود بر میگردم مثلا میگم تایم فیزیکمو خونه بخونم، اصلا اون درسه خونده نمیشه و سرگرم کارای دیگه میشم... و واسه خواب و بیداری هم می‌ترسم، مثلا می ترسم بخوابم یه ربع یه ربع بشه ظهر و این حرفا.
ولی امروز که برا بابام تعریف کردم شرایط اونجا رو گفت هنوز بیای خونه با تمرکز و ارامش درس بخونی ولی 2 ساعت خیلی بهتره تا اینکه از صبح تا شب با همچین وضعیتی اونجا باشی! و واقعا نمی دونم چیکار کنم... میترسم بیام خونه ساعت مطالعه‌م بیاد پایین و خوب نخونم و اینکه هممممههه‌ش تو خونه باشم اذیتم کنه و این حرفا...
نمی دونم واقعا چیکار کنم. چطوری سال پشت کنکور رو تو خونه بمونیم و خوب تو خونه بمونیم و خوب درسمون رو بخونیم :‌) 3>
ممنون
خب ببین منم با پدرتون مواقفم
بی خبری نعمتیه تو سال کنکور و بهصوص پشت کنکوری،حالا چرا میگم بیخبری منظورم درکل هرگونه خبر و مشغله ذهنی هست...اینی که اومدی اینجا مطرح کردی و به خانواده هم گفتی ینی ذهنت درگیرشه و این بده..بدتر از اون ادامه دادن اونجا هست...اصلا میگی کم میشه ساعت مطالعت ،خب بشه صفر که نمیشه ،فوقش از ۱۰ ساعت میشه ۶ ساعت کم کم تو ی هفته میشه ۸ ساعت بعد دو هفته میشه ۱۰ ساعت دوباره..ینی تو کمتر از ی ماه دوباره برمیگردی به روندت..تو این مدت هم مکان مطالعت ثبات پیدا میکنه هم شرطی میشه ...پس دیگه نگرانی وجود نداره و نه مشغله ذهنیی اینچنینی..خونه انچنان سخت نیس عادت بهش اتفاقا خیلی بهتر از پانسیون و کتابخونه هست در موارد زیادی .
موفق باشی :)

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
من یه مشکلی دارم
ممنون
هر روز نرو پانسیون
یه روز درمیون برو
اینجوری از محیطی که مطالعه میکنی خسته نمی‌شی.
پانسیون رفتن برای همینه نه اینکه دائما یکجا بمونی.
کیفیت مطالعه واقعا مهمه، جایی باش که آرامش داری و تا جایی که میتونی، از محیط‌هایی که آزارت میده و دغدغه‌های فکریت رو زیاد میکنه فاصله بگیر.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
هر روز نرو پانسیون
یه روز درمیون برو
اینجوری از محیطی که مطالعه میکنی خسته نمی‌شی.
پانسیون رفتن برای همینه نه اینکه دائما یکجا بمونی.
کیفیت مطالعه واقعا مهمه، جایی باش که آرامش داری و تا جایی که میتونی، از محیط‌هایی که آزارت میده و دغدغه‌های فکریت رو زیاد میکنه فاصله بگیر.
یک روز درمیون برن که شرطی شدن محیط و ثبات محیط که مهمه از بین میره

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
یک روز درمیون برن که شرطی شدن محیط و ثبات محیط که مهمه از بین میره
روحیه‌ رو واقعا عوض میکنه و حالت خشک و روزمرگی رو از بین میبره. مخصوصا وقتی مدت زمان زیادی در یک محیط مطالعه می‌کنند.
درس‌خوندن فقط توی پانسیون و کتابخونه هم خوب نیست. ممکنه شرایطی پیش بیاد که امکان استفاده از پانسیون نباشه و حتی مجبور باشن جایی غیر از کتابخونه و خونه درس بخونن.

+شرایط کنونی رو باید در نظر گرفت و تا جایی که ممکنه دغدغه‌های این‌چنینی رو دور کرد. وقتی هر روز کتابخونه نره، کمتر با افرادی که هم‌مسیرش نیستند روبه‌رو میشه.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
با حوصله سر رفتگی سال کنکور چ کنیم؟
من
واقعا نمیتونم تحمل کنم که تموم مدت مشغول یه کار باشم
و این بازدهیمو نوسانی کرده
دو هفته هی تلاش میکنم سرمو بندازم پایین درس بخونم
بعد خسته میشم شل میکنم نتایجم بد میشه دوباره...

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
من
منم همین مشکلو دارم و هی ول میکنم دوباره شروع میکنم میخونم

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من
یه سرگرمی پیدا کن، مثلا من خودم حوصلم سر میره اکثرا با بچه های کنکوری سایت حرف میزنم؛ هم دوتا نکته از بقیه یاد میگیری هم از جو درسخوندن دور نمیشی...

桜の花

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
خمینی شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
وقت کم میارم تو ازمونا خیییلیی زیاد کم میارم...

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
من
حتما حتما آخر هفته‌ها تایمی رو بعنوان فراغت در نظر بگیر. بیرون برو، فیلم سینمایی(سريال نه!) ببین و... فراغت باعث میشه رفرش بشی.

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
وقت کم میارم تو ازمونا خیییلیی زیاد کم میارم...
تست تمرینی باید زیاد بزنید تو خونه
تست تمرینی تستی هست که شما یکم راحت تر از کنکور تایم تعیین میکنید و زمان میگیرید و تست میزنید البته قبلش باید یک سوم تستاتون تست اموزشی باشه (تست اموزشی هم تستی هست که شما بدون زمان کرفتن دونه دونه تست هارو پاسخ میدید،تقریبا ۳۰ تا اوکیه ولی بازم مبحث به مبحث متفاوته)و همچنین نباید از ازمون ترسید..خود این سرعت ادم رو میگیره تو ازمون و ادم وقت کم میاره
و اینکه اگه از الان رو زمان کار کنید عالی هست.موفق باشی

جین ایر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
____
سال فارغ التحصیلی
1400
من خیلی دارم سر کنکور وزن کم میکنم
صورتم لاغر شده و زیر چشام گود و سیاه شدن بخاطر خستگی زیاد چشم
اینجوری پیش بره من تا روز کنکور فقط یه اسکلت ازم میمونه
راه حلی ندارید؟
( حرفای دیگران بیشتر اذیتم میکنه تا خود این موضوع و میترسم کلا دیگه بعد کنکور به حالت اولم برنگردم) SS-:

بالا