• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1401

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
این قشنگ تمام منابع رو توضیح میده و قابل اطمینان هم هست:) اسم کانال و پیج اینستاش هست تو همین پی دی اف هست:)

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد_مهندسی هوافضا
شیمی مبتکران مسائل استو رو با روش کسر های از پیش ساخته حل میکنه ولی شیمی خیلی سبز به وسیله تناسب پس خرید این دو منبع با هم زیاد جالب نمیشه
اگه شیمی مبتکران تک جلدی ( چون دو جلدی بعید میدونم کسی تو بازه بودجه بندی آزمون ببنده ) کار کردید یعنی چند بار تستاش به قول معروف شخم زدید منابع تست بیشتر نیاز داشتید بهتر برید سمت موج آزمون الگو یا فصل آزمون خیلی سبز حتی بنظرم سه سطحی قلم
کسی که دهم و یازدهم با منبعی مثل مبتکران کار کرد یا پشت کنکوری و از تست های تکراری این منبع خسته شده بد نیست یه دور نکات و تست های مارک دار مبتکران بزنه بعد بره سمت میکرو پایه به پایه که انصافا تست هاش هم کمی اذیت میکنه
واگرنه همین اول سال دور خودتون کتاب بچینید بر علیه شما عمل میکنه و وسواس شمارو بالا میبره
یه منبع شیمی دیگه هم هست نمیدونم هنوز چاپ میشه ولی اونی که آزمون های قلم رو بالا ۹۰ میزنه همیشه یا حتی بگم ۱۰۰ و عاشق شیمی هست میخواد کار از محکم کاری عیب نکنه منبع فار آزمون هست خیلی سخت برای اونی که مبتکران فرضا زده میکرو خورده منابع آزمونی درو کرده بعد از عید بره سراغ فار آزمون شیمی (بازم میگم نمیدونم چاپ میشه یا نه )

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
شیمی مبتکران مسائل استو رو با روش کسر های از پیش ساخته حل میکنه ولی شیمی خیلی سبز به وسیله تناسب پس خرید این دو منبع با هم زیاد جالب نمیشه
اگه شیمی مبتکران تک جلدی ( چون دو جلدی بعید میدونم کسی تو بازه بودجه بندی آزمون ببنده ) کار کردید یعنی چند بار تستاش به قول معروف شخم زدید منابع تست بیشتر نیاز داشتید بهتر برید سمت موج آزمون الگو یا فصل آزمون خیلی سبز حتی بنظرم سه سطحی قلم
کسی که دهم و یازدهم با منبعی مثل مبتکران کار کرد یا پشت کنکوری و از تست های تکراری این منبع خسته شده بد نیست یه دور نکات و تست های مارک دار مبتکران بزنه بعد بره سمت میکرو پایه به پایه که انصافا تست هاش هم کمی اذیت میکنه
واگرنه همین اول سال دور خودتون کتاب بچینید بر علیه شما عمل میکنه و وسواس شمارو بالا میبره
یه منبع شیمی دیگه هم هست نمیدونم هنوز چاپ میشه ولی اونی که آزمون های قلم رو بالا ۹۰ میزنه همیشه یا حتی بگم ۱۰۰ و عاشق شیمی هست میخواد کار از محکم کاری عیب نکنه منبع فار آزمون هست خیلی سخت برای اونی که مبتکران فرضا زده میکرو خورده منابع آزمونی درو کرده بعد از عید بره سراغ فار آزمون شیمی (بازم میگم نمیدونم چاپ میشه یا نه )
موافقم کمو بیش.
دو تا نکته هم من بگم :
۱) واسه کسی که به تسلط رسیده و سرعت بالایی تو استو داره فرقی نمیکنه کدوم روش بره. و همینطور هستن سوالایی که باید از روش کتاب درسی رفت و یا بهتره از روش کسرای پیش ساخته رفت.
۲)البته نمیدونم دقیقا تو کدوم تستا فرق دارن شیمی های دو جلدی و تک جلدی .... من تو شمی دو جلدی دیدم حتی تستایی که نه vit هست نه دسا ولی تستای خیلی خوبی از اب در اومدن... اگه بنا باشه اینا از کتاب تک جلدیه حذف بشن بنظرم بهتره ادم دو جلدی بخونه ... والا شیمی های خیلی سبز بدرد جرز دیوارم نمیخوره از بس تستای ابکی داره
نظرتون چیه علما؟؟کسی این دوتا رو دقیق بررسی کرده

hooshe siah

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
بچه ها کسایی تجربه استفاده از کلاس های آنلاین رو دارن هم در مورد این کلاسها نظرشون رو بگن،
مثلا ادبیات سبطی خوبه، عربی فلاح، دینی کریمی اما راستش زبان از بین کیاسالار و زینعلی و مفتون شما نظرتون چیه ؟
اختصاصیاهم زیست حنیف و امیر خوبن ، ولی شیمی آقاجانی، بابایی، یا بازرگانی و یا حتی مرادی و حامد اسماعیلی ؟
ریاضی هم با توجه به کنکور ۹۹ و ۴۰۰ واقعا یه دبیر خیلی باسواد و حرفه ای نیازه نظرتون در مورد عباسپور ، مقدم‌نیا و مجید رفعتی چیه ؟
لطفا کسایی که تجربه دارن و استفاده کردن بیان با دلیل بگن کدوم دبیر خوبه، لطفا نگین کتاب بخون کلاس نرو چون سوال من این نیست، مرسی :)

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد_مهندسی هوافضا
موافقم کمو بیش.
دو تا نکته هم من بگم :
۱) واسه کسی که به تسلط رسیده و سرعت بالایی تو استو داره فرقی نمیکنه کدوم روش بره. و همینطور هستن سوالایی که باید از روش کتاب درسی رفت و یا بهتره از روش کسرای پیش ساخته رفت.
۲)البته نمیدونم دقیقا تو کدوم تستا فرق دارن شیمی های دو جلدی و تک جلدی .... من تو شمی دو جلدی دیدم حتی تستایی که نه vit هست نه دسا ولی تستای خیلی خوبی از اب در اومدن... اگه بنا باشه اینا از کتاب تک جلدیه حذف بشن بنظرم بهتره ادم دو جلدی بخونه ... والا شیمی های خیلی سبز بدرد جرز دیوارم نمیخوره از بس تستای ابکی داره
نظرتون چیه علما؟؟کسی این دوتا رو دقیق بررسی کرده
دو جلدی مبتکران تفاوت این هست تست های با نگرش به نظام قدیم بیشتر داره خودتون میدونید از نظر آموزش و درسنامه یکی هستن ولی تعداد تست های زیادی داره مشکلی که ایجاد میکنه تو بودجه بندی آزمون اذیت میکنه اون حجم از تست رو‌ کار کردن
تست زیاد بنظرم خوب هست ولی اینکه در چه مقاطعی و با چه نظمی و ترتیبی بزنی اهمیتش بیشتر هست مثلا شما فرض بفرمایید که یک فصل شیمی مبتکران دو جلدی ۸۰۰ تست داره در حالی که تک جلدی اون ۳۰۰ تا هرچی دوره و تکرار ما بیشتر باشه خوب هست و معمولا. دوره کردن به وسیله تست پوششی انجام میشه اینجا عملا میبینید که با یه باکس شیمی فرضا دهم در طول روز داشتن نمیرسید ۸۰۰ تا تست بزنید در مدت ۱۲ روز که حتی بنظرم بودجه آزمون باید ۱۰ روزه نهایت تموم بشه دو روز آخر برای جمع بندی و روز ۱۳ آزمون غیر حضوری
مشکل بعدی تفهیم مباحث هست که توسط تست انجام میشه وقتی نرسید همه تست هارو حداقل یکی در میون بزنید رو کل مبحث اشراف نداری
دو جلدی میدونی برای کسی خوبه که تو پایه دهم و یازدهم داشته اون موقع فرصت کافی هست و وقتی وارد دوازدهم بشه مارکدار ها و نکات مرور کنه
یه نکته دیگه هم گفتم دو جلدی تست های با نگرش به نظام قدیم تست های بیشتر داره همین تیپ تست هارو شما میتونید تو منبعی مثل میکرو هم پیدا کنید فقط میکرو واقعا اینو همه میگم که اذیت میکنه !

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
دو جلدی مبتکران تفاوت این هست تست های با نگرش به نظام قدیم بیشتر داره خودتون میدونید از نظر آموزش و درسنامه یکی هستن ولی تعداد تست های زیادی داره مشکلی که ایجاد میکنه تو بودجه بندی آزمون اذیت میکنه اون حجم از تست رو‌ کار کردن
تست زیاد بنظرم خوب هست ولی اینکه در چه مقاطعی و با چه نظمی و ترتیبی بزنی اهمیتش بیشتر هست مثلا شما فرض بفرمایید که یک فصل شیمی مبتکران دو جلدی ۸۰۰ تست داره در حالی که تک جلدی اون ۳۰۰ تا هرچی دوره و تکرار ما بیشتر باشه خوب هست و معمولا. دوره کردن به وسیله تست پوششی انجام میشه اینجا عملا میبینید که با یه باکس شیمی فرضا دهم در طول روز داشتن نمیرسید ۸۰۰ تا تست بزنید در مدت ۱۲ روز که حتی بنظرم بودجه آزمون باید ۱۰ روزه نهایت تموم بشه دو روز آخر برای جمع بندی و روز ۱۳ آزمون غیر حضوری
مشکل بعدی تفهیم مباحث هست که توسط تست انجام میشه وقتی نرسید همه تست هارو حداقل یکی در میون بزنید رو کل مبحث اشراف نداری
دو جلدی میدونی برای کسی خوبه که تو پایه دهم و یازدهم داشته اون موقع فرصت کافی هست و وقتی وارد دوازدهم بشه مارکدار ها و نکات مرور کنه
یه نکته دیگه هم گفتم دو جلدی تست های با نگرش به نظام قدیم تست های بیشتر داره همین تیپ تست هارو شما میتونید تو منبعی مثل میکرو هم پیدا کنید فقط میکرو واقعا اینو همه میگم که اذیت میکنه !
موافقم ، برای یه کنکوری عملا غیرممکنه سال اخر دو جلدیارو بگیره و بتونه تسلط خوبی روش پیدا کنه .
راجع به میکرو هم بنظرم سوالات چند موردی میکرو فوق العاده با کیفیتن و بدرد کنکوری مث امسال میخوردن ... اما مسائلش حقیقتا پشم ریزون و وحشتناک سخت اند و نمیشه یهو رفت سراغشون ، بلکه باید اول منبعی ساده تر گرفت.

سجاد صبور

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
رفتن به اردوی تابستانه المپیاد شیمی
سلام وقت تون بخیر
ببخشید کسی میتونه به من در مورد منابع کنکور هنر یکم توضیح بده که بهترین منابع چیه ؟
ممنون میشم

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
بچه ها کسایی تجربه استفاده از کلاس های آنلاین رو دارن هم در مورد این کلاسها نظرشون رو بگن،
مثلا ادبیات سبطی خوبه، عربی فلاح، دینی کریمی اما راستش زبان از بین کیاسالار و زینعلی و مفتون شما نظرتون چیه ؟
اختصاصیاهم زیست حنیف و امیر خوبن ، ولی شیمی آقاجانی، بابایی، یا بازرگانی و یا حتی مرادی و حامد اسماعیلی ؟
ریاضی هم با توجه به کنکور ۹۹ و ۴۰۰ واقعا یه دبیر خیلی باسواد و حرفه ای نیازه نظرتون در مورد عباسپور ، مقدم‌نیا و مجید رفعتی چیه ؟
لطفا کسایی که تجربه دارن و استفاده کردن بیان با دلیل بگن کدوم دبیر خوبه، لطفا نگین کتاب بخون کلاس نرو چون سوال من این نیست، مرسی :)
عربی فلاح رو من میرم ازش راضیم هر کسی هم رفته کلی تعریفشو کرده حتی زندایی ام هم نرفته بود فقط جزوه اشو خونده بود میگفت تو برو من اشتباه کردم نرفتم!
ادبیات و زبان نظری ندارم ولی دینی رو واقعا به نظرم کتاب درسی رو بخون!
عباسپور و مقدم نیا رو نمیشناسم ولی درباره رفعتی باید بگم که بستگی به خودت داره من باهاش انس نگرفتم یکم زیادی خونسرد و آرومه ولی به جز یکی دو تا از دوستام دیگه هر کی کلاس میرعه با رفعتیه!
برای شیمی هم من آقاجانی رو ترجیح میدم!
ولی در کل به نظرم خودت اگه یه معارفه ای چیزی ازشون ببینی بهتره تا فقط به نظرات بقیه اکتفا کنی!
الان تمام دبیرایی که اسم بردی رو من شنیدم میگن خوبن پس خودت یه نگاهی به معارفه اشون بنداز ببین چطورن بعد برو چون کلاس نرفتن خیلی بهتره تا بری سر کلاسی که همه تایید میکردن ببینی اصلا از اون استاده هیچی یاد نمیگیری ! معلم و اینا یه بخشیش سلیقه ای کلا!

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
بچها واسه ۳ سال دبیرستان شما از کتابای کدوم انتشارات راضی بودین و بهتر بودن نسبت ب بقیه؟؟
از کی آزمونای قلمچی رو دادین؟؟دهم؟؟یازدهم؟؟یا فقط سال آخر؟؟

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
مرسی سبحان
واسه درسای انسانی بجز ریاضی پیشنهادی نداری؟؟
سلام
من خودم رشتم تجربیه ولی تا اونجا که میدونم خیلی سبز برای انسانی خیلی بهتر از بقیه ست برای همه درس ها
بعد از خیلی سبز گاج اگر حالا اون کتاب خیلی سبز رو پیدا نکردی
انتشارات مشاوران هم کتاب های خوبی برای انسانی داره
موفق باشی

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
chibekhoonam.net
این سایت کتاب های مختلف تست رو بررسی می کنه و از همه لحاظ نقاط ضعف و قوتشون رو میگه یه سر بهش بزنین بد نیست

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
بچها واسه ۳ سال دبیرستان شما از کتابای کدوم انتشارات راضی بودین و بهتر بودن نسبت ب بقیه؟؟
از کی آزمونای قلمچی رو دادین؟؟دهم؟؟یازدهم؟؟یا فقط سال آخر؟؟
اولبن کتاب تست، باید سطح متوسطی داشته باشه مثل خیلی سبز
بعد، از کتاب‌هایی با سطح به نسبت بالاتر باید استفاده کرد مثل کتاب‌های گاج و نشرالگو. که گاج بهتره

من از دهم آزمون قلمچی میدادم ولی از مهر یازدهم آزمون بدین خیلی خوبه

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
اقا من الان نمیدونم خیلی سبز جامع بزنم
یا ای کیو
یا این میکرو جامع ک تازه اومده

واسه زیست
سطحمم خوبه

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
منبع دوم فیزیک؛ نردبام یا نشرالگو؟ منبع اولم میکروست.
منبع دوم ریاضی؛ آی‌کیو یا نردبام؟ منبع اولم خیلی سبزه.
زیست خیلی سبز و الگو دارم، تستاشونو می‌زنم تموم هم می‌شن. واسه نیمسال اول به بعد کتاب جدید بگیرم یا دوباره مارکدارای همینا رو کار کنم؟ اگه منبع جدید بگیرم چی بگیرم؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی