بن کردن حساب کاربری DarkLightI

با مسدود شدن حساب کاربری DarkLightI ....

• موافق هستم

رای‌ها: 48 63.2%
  • مخالف هستم

رای‌ها: 28 36.8%

• رای‌دهندگان
    76
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
نمیپیچونه
میخواد دوتا چیزو القا کنه:
۱.من کونم از اینهمه مخالف نمیسوزه
۲.از انتخاب کلمه های قلمبه میخوام بگم من خیلی میفهمم و علامه دهرم
درحالی که گوزم بار این بشر نیست و فقط ادعای روش عن فکری میکنه
ببین در اصل ادعایی نمیکنه. علت این حجم از اعصاب خردی ها در مواجهه باهاش همینه.
بری ببینی تو همین بحث گشت ارشاد طرف یه مثال سوپرمبهم زده. هیچ جایی چیزی رو تعریف نکرده و گزاره ای رو واضح مطرح نکرده. بعد وقتی بقیه اومدن خیلی شفاف بش گفتن این نقد و اون نقد به مثالت وارده، مجددا بدون خلق ارزش افزوده ای، صرفا گفته تعاریفتون‌ رو بفرمایید:))
به عبارتی هیچ ادعایی نکرده و به هر ادعایی هم نقد کرده که شفاف نبوده حرفتون. بابت همینه میگم قضیه خیلی فانه و اگه بخواید عصبانی شید قبلش باید به این فکر کنید که تعریفتون از عصبانیت چیه:))

نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
ببین در اصل ادعایی نمیکنه. علت این حجم از اعصاب خردی ها در مواجهه باهاش همینه.
بری ببینی تو همین بحث گشت ارشاد طرف یه مثال سوپرمبهم زده. هیچ جایی چیزی رو تعریف نکرده و گزاره ای رو واضح مطرح نکرده. بعد وقتی بقیه اومدن خیلی شفاف بش گفتن این نقد و اون نقد به مثالت وارده، مجددا بدون خلق ارزش افزوده ای، صرفا گفته تعاریفتون‌ رو بفرمایید:))
به عبارتی هیچ ادعایی نکرده و به هر ادعایی هم نقد کرده که شفاف نبوده حرفتون. بابت همینه میگم قضیه خیلی فانه و اگه بخواید عصبانی شید قبلش باید به این فکر کنید که تعریفتون از عصبانیت چیه:))
نمیدونم منظورم رو متوجه می‌شید یا نه ولی دقیقا به همین دلایلی که گفتید من عصبانی نمیشم فشاری میشم درواقع حس میکنم صرف هدفش هم همین باشه...

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
IUT
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
بن که نمی‌کنن، تهش تاپیکو می‌بندن.
که خب همینشم حیف میشه، می‌خواستم بمونه برای دفعه‌ی بعد.
تو صراحتا قصدتو از راه انداختن این بساط، گوه زدن تو آرامش سایت و اعصاب کاربرا اعلام کردی و همین جز نقض قوانین حساب میشه که عمدا یه جبهه علیه خودت راه بندازی. صد درصد این دفعه قسر در نمیری و نبایدم در بری
ضمن اینکه بن موقتم نه یک بار بلکه چندبار رو شاخت بوده. پس ساده ازش نگذر

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تو صراحتا قصدتو از راه انداختن این بساط، گوه زدن تو آرامش سایت و اعصاب کاربرا اعلام کردی و همین جز نقض قوانین حساب میشه که عمدا یه جبهه علیه خودت راه بندازی. صد درصد این دفعه قسر در نمیری و نبایدم در بری
جالبه بدونید حتّی به همین موردی که گفتید هم توی قوانین اشاره‌ای نشده،
با این حال ممنون میشم پُستی رو گیر بیارید که توش همچین چیزی رو گفته باشم.

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
جالبه بدونید حتّی به همین موردی که گفتید هم توی قوانین اشاره‌ای نشده،
با این حال ممنون میشم پُستی رو گیر بیارید که توش همچین چیزی رو گفته باشم.
محتوایی که تحریک، ترغیب، یا دعوت به ارتکاب جرم می‌کند: https://www.sampadia.com/forum/threads/83220/post-2059347
پاسخ به تاپیک ها: ارسال مطالبی که باعث تشویش و بی‌منطق شدن محیط می‌شود ممنوع است

مشتاقم جوابهای مغلطه آمیزت تو تاپیک گشت ارشاد رو هم بشنوم تا ادامه بدیم.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
۱. انتشار محتوی حاوی تحریک، ترغیب، یا دعوت به اعمال خشونت آمیز وخود کشی
بستگی به تعریف نویسنده از "تحریک"، "ترغیب" و "دعوت"، و همچنین "اعمال خشونت‌آمیز"، معنای این بند می‌تونه خیلی متفاوت باشه امّا بنا به شناخت حدودی بنده ازین اصطلاحات، پُستم که بهش ارجاع دادی حاوی هیچ‌کدوم نبود.
- ارسال مطالبی که باعث تشویش و بی‌منطق شدن محیط می‌شود ممنوع است.
من صرفاً قیاس‌هایی رو به وجود آوردم و بعد به شبهات دیگر کاربران درباره‌ی اون قیاس‌ها جواب دادم. اینکه خون دیگران ازین‌کار به هر دلیلی به جوش اومده گردن من نیست.

feriyall

ᴍᴀʏʙᴇ ꜱᴛᴜᴘɪᴅ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1407
حالم از جمله تعریفتون از کوفت و درد و زهرمار چیه داره بهم میخوره
چرا بنش نمیکنن و تاپیک همچنان بازه؟

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
بستگی به تعریف نویسنده از "تحریک"، "ترغیب" و "دعوت"، و همچنین "اعمال خشونت‌آمیز"، معنای این بند می‌تونه خیلی متفاوت باشه امّا بنا به شناخت حدودی بنده ازین اصطلاحات، پُستم که بهش ارجاع دادی حاوی هیچ‌کدوم نبود.
اون متن قانون جمهوری اسلامیه. هرگونه متنی که مصداق "گرایش به خودکشی یا قتل" در هر شرایطی و مثال های داشته باشه محکومه.
من صرفاً قیاس‌هایی رو به وجود آوردم و بعد به شبهات دیگر کاربران درباره‌ی اون قیاس‌ها جواب دادم. اینکه خون دیگران ازین‌کار به هر دلیلی به جوش اومده گردن من نیست.
"نظریه‌های مختلفی در مورد مسئولیت قانونی وجود دارند اما وجه مشترک همهٔ آن‌ها در این است که ابتدا باید شرایطی در مورد یک فرد (اعم از فرد حقیقی یا حقوقی) اثبات شود تا بتوان او را به صورت قانونی مسئول دانست."
"گاهی میزان مسئولیت قانونی افراد به طور قراردادی محدود می‌شود"

یک فروم هست اینجا و تو در حد یک کاربر در برابر تمام حرفات مسئولی.
تو یک موضوعی رو ادامه دادی و حرفات عامل ایجاد یک مشاجره شده.
باید توضیح بدی چرا اتفاق افتاده نه اینکه اتفاقات بعدش رو گردن نگیری.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
اون متن قانون جمهوری اسلامیه. هرگونه متنی که مصداق "گرایش به خودکشی یا قتل" در هر شرایطی و مثال های داشته باشه محکومه.
ممکنه من بعد ها به این نتیجه برسم که زندگی شمای نوعی در منفعت من خلل ایجاد می‌کنه و دست به قتلتون بزنم. اینجا (و در کل) اینکه شما چه چیزی می‌خواید برای من مهم نیست.
حداقل دو تا قید شرطی توی جمله‌ی من وجود داره. با این حساب، گرایش به قتل محسوب نمیشه.
یک فروم هست اینجا و تو در حد یک کاربر در برابر تمام حرفات مسئولی.
تو یک موضوعی رو ادامه دادی و حرفات عامل ایجاد یک مشاجره شده.
باید توضیح بدی چرا اتفاق افتاده نه اینکه اتفاقات بعدش رو گردن نگیری.
فرض کنید من میام و میگم "سلام"، یکی توی سایت هست که سلاموفوبیا داره و بلافاصله بعد از خوندن پُست من از ترس سکته می‌کنه و می‌میره.
آیا مسئول این قضیه منم؟

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
فرض کنید من میام و میگم "سلام"، یکی توی سایت هست که سلاموفوبیا داره و بلافاصله بعد از خوندن پُست من از ترس سکته می‌کنه و می‌میره.
آیا مسئول این قضیه منم؟
فرض که باید بدونی که اینجا ایرانه و آره.

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
حداقل دو تا قید شرطی توی جمله‌ی من وجود داره. با این حساب، گرایش به قتل محسوب نمیشه.
در جمله من هم در هر شرایطی وجود داره که حرف تورو نقض میکنه(کامل بخون)

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
حالم از جمله تعریفتون از کوفت و درد و زهرمار چیه داره بهم میخوره
چرا بنش نمیکنن و تاپیک همچنان بازه؟
من یبار دیگه تو تشریحی سوال تعریفی ببینیم ممکنه ناخودآگاه طراح رو به اتفاق اقوام و بستگان فرو کنم توی دارکلایت :))

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا
تلگرام
اینستاگرام
دارک لایت الگو بچگیشو معرفی نکرده راستی

ابوبکر یا اسامه؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
به صرف نظرات عجیب و غریب یا حتی غلط و اعصاب خردکن هم نمیشه بن کرد. اینجا محل گفتگو هست.

نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
به صرف نظرات عجیب و غریب یا حتی غلط و اعصاب خردکن هم نمیشه بن کرد. اینجا محل گفتگو هست.
ترویج خشونت و گفتن اینکه دوست دارم جو سایت رو بهم بریزم چطور؟

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
استاد مطهری هیچ جای دنیا آزادی بیان ترویج خشونت رو به عنوان "بیان آزاد" حفاظت نمیکنه حتی توی خود آمریکاش هم :))

جدای از اون اینا صرفا "نظرات" نیستن، خودش صراحتا اعلام کرده هدفش از این حرف ها نه لزوما باور شخصی بلکه بهم ریختن جو سایت و ایجاد جنجاله که کاملا برخلاف قوانین سایت و عقل سلیمه :
ممکنه من بعد ها به این نتیجه برسم که زندگی شمای نوعی در منفعت من خلل ایجاد می‌کنه و دست به قتلتون بزنم. اینجا (و در کل) اینکه شما چه چیزی می‌خواید برای من مهم نیست.
تاپیک گشت ارشاد صفحه دهم
مدّتیه که من با دیدن خشم آدم‌ها، بخصوص وقتی من عامل خشمشون باشم لذّت می‌برم. این نوع از ازدواج یکی از چیزاییه که خون آدما رو به جوش میاره، نمونه‌ش رو توی همین تاپیک میشه دید. به واسطه‌ی همین موضوع، می‌تونم بگم که وقوع این نوع از ازدواج برام خوشاینده چون منجر به برافروخته شدن خشم مردم میشه. اگه این اتّفاق نمیفتاد موضع من متفاوت بود.
تاپیک اسلام نقض یا حمایت از حقوق کودک صفحه چهارم

اینارم توجه داشته باش استاد***

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا