• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400

عقب مانده

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امام
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1398
آخرین ویرایش:

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
پستم تو حرف بزن پاک شده.
یکی از کاربرا نوشته بود "اوضاع عوض میشه؟"
منم آهنگ داره اوضاع عوض میشه رستاک رو نوشتم، زیرشم نوشتم یاد این آهنگ رستاک افتادم.
حالا اخطار دادن :
"کپی‌پیست در حرف بزن ممنوعه... یه متن که نویسندش خودتون باشید هم کنارش بنویسید تا حذف نشه. با تشکر! :|

این که "یاد این آهنگ رستاک افتادم" متن خودم بودم‌ پس‌ پستم باید برگردونده شه.
اگه خواستین حذفش کنین هم اول برش گردونین بعد به خاطر نقل قول غیر مستقیم‌ پاکش کنین.
خلاصه هر کی‌ پاک کرده بیاد پ.خ بده بهش یاد بدم چه پستی خلاف قوانینه چه پستی نیست

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
پستم تو حرف بزن پاک شده.
یکی از کاربرا نوشته بود "اوضاع عوض میشه؟"
منم آهنگ داره اوضاع عوض میشه رستاک رو نوشتم، زیرشم نوشتم یاد این آهنگ رستاک افتادم.
حالا اخطار دادن :
"کپی‌پیست در حرف بزن ممنوعه... یه متن که نویسندش خودتون باشید هم کنارش بنویسید تا حذف نشه. با تشکر! :|

این که "یاد این آهنگ رستاک افتادم" متن خودم بودم‌ پس‌ پستم باید برگردونده شه.
اگه خواستین حذفش کنین هم اول برش گردونین بعد به خاطر نقل قول غیر مستقیم‌ پاکش کنین.
خلاصه هر کی‌ پاک کرده بیاد پ.خ بده بهش یاد بدم چه پستی خلاف قوانینه چه پستی نیست
راستی بچه ها من این پست رو توی حرف بزن گذاشته بودم چون اونجا بیشتر دیده‌ میشه.
به صلاح دید مدیر تو تاپیک مربوطش اومده که دستشون درد نکنه.
قوانین ح.ب اجازه نمیده تو این تاپیک جواب کسی رو بدم ،ولی واقعا می‌خوام این پست دیده بشه
یه داستانی هست ک یه مدته خیلی رو اعصابمه
توی هر ۳ حالت یسریای از دستمون ناراحت میشن و ناراحتشونو هرجور دوست داشتن نشون دادن(از ناشناس و شناس فش دادن و تیکه انداختن تو هرجا ک حال کردن بگیر تا اعتراض کردن تو ح.ب)
یسری از ناراحتیا بخاطر اینه ک ما اشتباه کردیم (طبیعی نیست؟) یسریاش هم تقصیر ما نیست واقعا ،واسه اینکه اشتباهمون رو بپذیریم باید بتونیم حرف بزنیم ... جاش هم ح.ب نیست، تاپیکیه ک واس همین بوجود اومده
مثل همین مدیر گلمون که واسه دیده شدن حرفشون اونو تو ح.ب زدن. :*

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
به صلاح دید مدیر تو تاپیک مربوطش اومده که دستشون درد نکنه.

ب نکته قشنگی اشاره کردی :)
تا قبل از این ب سختی میتونستم تشخیص بدم میخوای راجب علت حذف پستت صحبت کنی یا میخوای شو بازی کنی
فک کن مثلاً من پست تورو پاک میکنم
بعد تو فضایی ک من حق نقل قول ندارم میای میگی «نگا اینا زدن پست منو بیخود پاک کردن ،بیان پ.خ من تا قانون یادشون بدم»
هرچقدر هم بیشتر دیده بیشتر کیف میکنی حتما
از نظر «من» مسخره اس ، ولی نظر من مهم نیس اینجا
ب هرحال پستت جاش همینجاس و ازین ب بعد این تیپ پست هارو منتقل میکنم تو این تاپیک
ما هم باید بتونیم راجب کاری ک کردیم صحبت کنیم، مگه نه؟
اینکه هرکسی چ انگیزه ای داره از پستاش تا جایی ک خلاف قانون نباشه ب من یا کس دیگه ای مربوط نیس
ممکنه یکی بخواد ب ینفر دیگه فش بده ، ح.ب رو انتخاب کنه تا بیشتر دیده بشه
اینکه ح.ب رو انتخاب کرده دلیل حذف پستش نیست ، پستش بخاطر توهین پاک میشه
راجب پست خودم:
از اول همین هفته ۴ نفر تو ح.ب راجب پاک شدن پستشون اعتراض کردن جدا از کسایی ک تو چت یا پ.خ پیام دادن پارت اول حرفم با همه بود و تلاش برای رعایت قانون و باید دیده بشه
اکسس ندارم ک alert درست کنم و پ.خ بهترین جای ممکن بود
پارت دوم حرفام با شما بود
کسی ک مدعی قانون رو نمی‌دونیم ،خلاف قانون عمل میکنه ،تو جایی ک دیده بشه
من این حقو ب خودم دادم ک این تذکر رو تو همون فضا بدم و کار درستی هم نبود
انی‌وی، آره پارت دوم حرفم خلاف قانونه و ویرایش میشه:)

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
تا قبل از این ب سختی میتونستم تشخیص بدم میخوای راجب علت حذف پستت صحبت کنی یا میخوای شو بازی کنی
فک کن مثلاً من پست تورو پاک میکنم
بعد تو فضایی ک من حق نقل قول ندارم میای میگی «نگا اینا زدن پست منو بیخود پاک کردن ،بیان پ.خ من تا قانون یادشون بدم»
هرچقدر هم بیشتر دیده بیشتر کیف میکنی حتما
از نظر «من» مسخره اس ، ولی نظر من مهم نیس.
فک کردی کی هستی که به خودت اجازه میدی این طوری حرفی بزنی؟
یعنی چی شو بازی کنی؟
هر چقدم بیشتر دیده شه بیشتر کیف میکنم؟
من واسه دیده شدن به این چیزا احتیاج ندارم آقای‌ محترم، لطفا درست صحبت کنید.
وقتی شناختی از طرف مقابلتون ندارین چقد قشنگه هر چی به ذهنتون میرسه رو بیان نکنین.

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
فک کردی کی هستی که به خودت اجازه میدی این طوری حرفی بزنی؟
یعنی چی شو بازی کنی؟
هر چقدم بیشتر دیده شه بیشتر کیف میکنم؟
من واسه دیده شدن به این چیزا احتیاج ندارم آقای‌ محترم، لطفا درست صحبت کنید.
وقتی شناختی از طرف مقابلتون ندارین چقد قشنگه هر چی به ذهنتون میرسه رو بیان نکنین.
پستتون ان دیلیت شد و به دلیل نقل قول غیر مستقیم دوباره دیلیت شد!
در مورد بیان نکردن هرچی که به ذهن میرسه فک کنم قشنگ نبود که به مدیرا بگین بیاین قانون یادتون بدم
ضمنا من معذرت خواهی هم کردم
فک کنم نیاز به بحث بیشتر در مورد این موضوع نباشه

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
پستتون ان دیلیت شد و به دلیل نقل قول غیر مستقیم دوباره دیلیت شد!
ایول /m\
در مورد بیان نکردن هرچی که به ذهن میرسه فک کنم قشنگ نبود که به مدیرا بگین بیاین قانون یادتون بدم
ضمنا من معذرت خواهی هم کردم
فک کنم نیاز به بحث بیشتر در مورد این موضوع نباشه
این قسمتش رو هم با شما نبودم.
بذارین خودشون جواب بدن. (;

• لایک
امتیازات: MaH:D
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
آقا من حرفی که میزنم گاهی اوقات پاک میشه ، گاهی اوقات مربوط همون موضوعه تقریبا بعد بخاطر سختگیری زیاد پاکش میکنید ، خب حق دارید اما چرا تو صفحات قبلی پاک نمیکنید ؟ حتی یبار دیدم یه مدیر داشت اسپم میداد با دوستاش خیلی طولانی لطفا برای همرو پاک کنید، اسپم حذف کردن حق شماست وظیفتونه ولی خیلیا پاک نمیشه اسپمشون واقعا ادمو عصبی میکنه

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
آقا من حرفی که میزنم گاهی اوقات پاک میشه ، گاهی اوقات مربوط همون موضوعه تقریبا بعد بخاطر سختگیری زیاد پاکش میکنید ، خب حق دارید اما چرا تو صفحات قبلی پاک نمیکنید ؟ حتی یبار دیدم یه مدیر داشت اسپم میداد با دوستاش خیلی طولانی لطفا برای همرو پاک کنید، اسپم حذف کردن حق شماست وظیفتونه ولی خیلیا پاک نمیشه اسپمشون واقعا ادمو عصبی میکنه
هر پستی رو که فک میکنید اسپمه گزارش بزنید تا حل شه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
شیمی
اینهمه ادم پستای متوالی میزارن
از مدیران انجمن میتونن حرفای رکیک بزنن اما اگه ما پست متوالی بذاریم نمیشه ؟
چی میشه اگه متوالی باشه ؟اینجا یه مکانه واسه تبادل نظر بعد اون وقت باید اینهمه محدود شه ؟

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
اینهمه ادم پستای متوالی میزارن
چی میشه اگه متوالی باشه ؟اینجا یه مکانه واسه تبادل نظر بعد اون وقت باید اینهمه محدود شه ؟
قبل اینکه پستت رو ادیت کنی ، گفته بودی پستت حذف شده ، خب ما پست های متوالی رو حذف نمیکنیم (ادغام میکنیم و تذکر میدیم) ، پست شما هم حذف نشده بود و ۳ پست متوالی شما رو زهرا ادغام کرده
https://www.sampadia.com/forum/threads/91736/post-1753933
اینهمه ادم پستای متوالی
آره متاسفانه ، ولی اونایی ک میبینیم یا گزارش میشن رو ادغام میکنیم ،اگه چیزی از دستمون در میره رو گزارش بزن تا ردیفش کنیم
این دوتا ب هم ربطی ندارن ، پستی ک مدنظرته رو گزارش بزن تا بررسی بشه
چی میشه اگه متوالی باشه ؟اینجا یه مکانه واسه تبادل نظر بعد اون وقت باید اینهمه محدود شه
اینکه پستای متوالی اذیت کننده هستن و بیخود باعث پر شدن صفحه میشن(تو هر صفحه ۲۰ پست) ....
ب هر حال جز قوانینه و باید رعایت بشه

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام.
من یه پست نوشتم درباره‌ی دو گروه افراد هیجانی و واکنشی که بدون درنظر گرفتن محتوا، صرفاً به نویسنده/گوینده و کلمات حساس‌اند و از نظر اعتقادی دو سر طیف اعتقادی هستند: یک گروهی از مذهبی‌ها و یک گروهی از آتئیست‌ها و پست من صرفاً به دلیل گزارش شدن و اینکه «در زمان بد پست نوشتم» حذف شده. می‌خوام بپرسم اینکه یکی خودش رو مطابق اون پست، هیجانی، واکنشی، بی‌فکر و احمق می‌دونه و پیام رو مصداق توهین به خودش، تقصیر من ه؟! خب من بدون اسم بردن و یا اشاره به گروه خاص صرفاً نوعی شخصیت رفتاری رو توصیف کردم، آیا درسته پست من صرفاً چون یکی مطابق توصیف پست به ابله بودنش واقف شده و گزارش داده پاک بشه؟ ممنون میشم متن پیام ضمیمه بشه که درباره‌ی محتواش هم قضاوت درستی انجام بگیره.
مخصوصاً که قبلاً هم محتوای مشابه نوشته شده:
مثل همین م. که ۱۶ ساله‌اش ه و می‌خواد ازدواج کنه و من فقط سوره‌ی ناس و فلق می‌خونم براش! چون همه‌ی حرف‌های خوب خوب رو برعلیه خودش می‌دونه که انگار ما همه دشمنش‌ایم.. و به خاطر نگاهی که در این سن داره رفتارش واکنشی ه .. مثل لایک و دیسلایک‌های واکنشی که اینجا می‌بینیم: مهم حرفی که می‌زنی نیست؛ بگو ببینم طرف من هستی یا نه! اگه نیستی دیسلایک، حتا اگه بگی آب همون H2O ه!
الان بگم پناهیان، رضا دیسلایک میاد دیسلایکم کنه بدون اینکه ببینه چی گفتم.

کلا من هرچی بنپیسم در مورد اینا، دیسلایک میشم از طرف بزرگوار.

آخرین ویرایش:

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام.
من یه پست نوشتم درباره‌ی دو گروه افراد هیجانی و واکنشی که بدون درنظر گرفتن محتوا، صرفاً به نویسنده/گوینده و کلمات حساس‌اند و از نظر اعتقادی دو سر طیف اعتقادی هستند: یک گروهی از مذهبی‌ها و یک گروهی از آتئیست‌ها و پست من صرفاً به دلیل گزارش شدن و اینکه «در زمان بد پست نوشتم» حذف شده. می‌خوام بپرسم اینکه یکی خودش رو مطابق اون پست، هیجانی، واکنشی، بی‌فکر و احمق می‌دونه و پیام رو مصداق توهین به خودش، تقصیر من ه؟! خب من بدون اسم بردن و یا اشاره به گروه خاص صرفاً نوعی شخصیت رفتاری رو توصیف کردم، آیا درسته پست من صرفاً چون یکی مطابق توصیف پست به ابله بودنش واقف شده و گزارش داده پاک بشه؟ ممنون میشم متن پیام ضمیمه بشه که درباره‌ی محتواش هم قضاوت درستی انجام بگیره.
صرفا نه توهین به خودش بلکه توهین به دیگری که "شاید"اینطور نیست ولی اینطور برداشت شده
و شما به عنوان نویسنده اون مسئول بیان کردنش در زمان مناسبید قبول دارم که پست شما بی طرف بوده اما چون قبلش بحث بوده و به این موضوع هم مربوط بوده پاک شده
ضمنا ح.ب تاپیک مناسب پست شما نیست
تو تاپیک مربوطه مطرحش کنید که نقل قول هم نشه
همونطور که بهتون توضیح دادم!

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
صرفا نه توهین به خودش بلکه توهین به دیگری که "شاید"اینطور نیست ولی اینطور برداشت شده
و شما به عنوان نویسنده اون مسئول بیان کردنش در زمان مناسبید قبول دارم که پست شما بی طرف بوده اما چون قبلش بحث بوده و به این موضوع هم مربوط بوده پاک شده
ضمنا ح.ب تاپیک مناسب پست شما نیست
تو تاپیک مربوطه مطرحش کنید که نقل قول هم نشه
همونطور که بهتون توضیح دادم!
میشه لطفاً پست من رو همینجا کپی کنید که بدونیم چرا مناسب ح.ب نیست؟

~ الان سارا @Sara.kh اومده درباره‌ی همین پست این تاپیکم برام کامنت گذاشته که «من پستت رو گزارش نکردم که انقدر طلبکارانه حرف می‌زنی.» خب این رسماً یه بدبینی و تهمت ه! من مگه تو پست قبلی‌ام تو همین تاپیک گفتم که سارا گزارش کرده؟ یا اسمی بردم از کسی که خودش رو ابله دونسته طبق توصیف؟ دقیقاً همین مسئله در گزارش و حذف پست هم تکرار می‌شه! من می‌گم آیا صرف گزارش دلیل بر حذف میشه؟ شاید طرف پارونویید داره اصلاً!

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
میشه لطفاً پست من رو همینجا کپی کنید که بدونیم چرا مناسب ح.ب نیست؟

~ الان سارا @Sara.kh اومده درباره‌ی همین پست این تاپیکم برام کامنت گذاشته که «من پستت رو گزارش نکردم که انقدر طلبکارانه صحبت می‌کنی» خب این رسماً یه بدبینی و تهمت ه! من مگه تو پست قبلی‌ام تو همین تاپیک گفتم که سارا گزارش کرده؟ یا اسمی بردم از کسی که خودش رو ابله دونسته طبق توصیف؟ دقیقاً همین مسئله در گزارش و حذف پست هم تکرار می‌شه! من می‌گم آیا صرف گزارش دلیل بر حذف میشه؟ شاید طرف پارونویید داره اصلاً!
شما اگه پستی رو با این محتوا دیروز یا هروقت دیگه ای که این جریان برقرار نبود میزاشتید پاک نمیشد مثل همون پستایی که اینجا نقل قولشون کردین

همه متوجه شدن که پستتون مخاطب نداشته
پستتون ان دیلیت میشه معذرت میخوام

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
~ الان سارا @Sara.kh اومده درباره‌ی همین پست این تاپیکم برام کامنت گذاشته که «من پستت رو گزارش نکردم که انقدر طلبکارانه حرف می‌زنی.» خب این رسماً یه بدبینی و تهمت ه! من مگه تو پست قبلی‌ام تو همین تاپیک گفتم که سارا گزارش کرده؟ یا اسمی بردم از کسی که خودش رو ابله دونسته طبق توصیف؟ دقیقاً همین مسئله در گزارش و حذف پست هم تکرار می‌شه! من می‌گم آیا صرف گزارش دلیل بر حذف میشه؟ شاید طرف پارونویید داره اصلاً!
یک اینکه این چه ربطی به مدیرا و این تاپیک داره که من فکر کردم غیرمستقیم از من نام بردی؟
و دو اینکه اگه فکر می‌کنی تهمت و بدبینیه بهتره همونجا این جواب رو بدی تا رفع ابهام بشه، هر چند بدیهی به نظر می‌رسید که اون پستت واکنش به پست قبلی منه و پست من هم به خاطر واکنش تو حذف شد و من نمی‌تونم به خاطرش اعتراض کنم و جای اون واکنشت ح.ب نبود! البته اون پست بعلاوه‌ی چندتا پست دیگه!

و اینکه هر چند پست نورا واکنشی بود علی‌رغم مخالفت خودش، اگه پستش رو برمی‌گردونید برای من هم باید برگرده چون که دلیلش، بحث برانگیز بودن گزارش شده و وقتی بحثی صورت نگرفته (یا حداقل واکنش‌ بعد از اون بحث در نظر گرفته نشده) دیگه دلیلی وجود نداره برای اینکه بهش بگید بحث‌برانگیز!

آخرین ویرایش:

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
و اینکه هر چند پست نورا واکنشی بود علی‌رغم مخالفت خودش، اگه پستش رو برمی‌گردونید برای من هم باید برگرده چون که دلیلش، بحث برانگیز بودن گزارش شده و وقتی بحثی صورت نگرفته (یا حداقل واکنش‌ بعد از اون بحث در نظر گرفته نشده) دیگه دلیلی وجود نداره برای اینکه بهش گفت بحث‌برانگیز!
پست شماهم ان‌دیلیت شد

دیگه شکایتی نیست؟
@NEURAE
@Sara.kh

بالا