• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام
پاسخ : ماه عسل

به نقل از soofy :
پارسال که تقریبا افتضاح بود. :| منم موافقم که تقریبا الان با وضعیت صدا سیما بهترین مجریه. ولی از نظر شخصیتی خیلی مغروره و کلا سر خودش معطله...راجع به مهموناشونم بعضیاشون خیلی کیس های جالبین ولی واقعا دم افطار آخه آدم حالش میریزه به هم...
خدایی هر کس جای اون بود مغرور میشد.
برنامه چند وقت پیشش تو تالار وحدتُ من رفته بودم
ینی فقط باید میدیدین ملت چیکار میکنن جلوش
ینی این که میگم جلوش ینی دقیقا جلوشا یا حتی یکم بیشتر !
اصن ی وضی

× امشب ماه عسل اصن ب دل نمینشست!!!
×این همه اتاق فکر اتاق فکر میکنه اینه اخرش؟؟
×تازه باید بگم برنامشون اثرات منفی هم داشت زنه (یاد مادرانه افتادم :D) همش میگفت مواد ک زدم اصن همه چی یادم رفت و اینا ....من خودم ب شخصه الان مشتاق شدم امتحان کنم این حسو :-" (برداشت اضافی ممنوع )

Elnaz.M

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
برق

به نقل از Mohandes Leily :
خدایی هر کس جای اون بود مغرور میشد.
برنامه چند وقت پیشش تو تالار وحدتُ من رفته بودم
ینی فقط باید میدیدین ملت چیکار میکنن جلوش
ینی این که میگم جلوش ینی دقیقا جلوشا یا حتی یکم بیشتر !
اصن ی وضی

× امشب ماه عسل اصن ب دل نمینشست!!!
×این همه اتاق فکر اتاق فکر میکنه اینه اخرش؟؟
×تازه باید بگم برنامشون اثرات منفی هم داشت زنه (یاد مادرانه افتادم :D) همش میگفت مواد ک زدم اصن همه چی یادم رفت و اینا ....من خودم ب شخصه الان مشتاق شدم امتحان کنم این حسو :-" (برداشت اضافی ممنوع )

ملت چیکار میکردن جلوش!؟!؟!؟؟ ;;) خیلی کنجکاو شدم بدونم :-/

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من ندیدم اون روز ماه عسل رو که والیبالیست اینا رو آورده بودن,بعد دانلود کردم الان نشستم نگا کردم
الان عمق مطلب سخنان دوستان رو فهمیدم درباره این زنِ ظریف :| بماند که تا ی کلمه حرف میزد نیم ساعت فکر میکرد :rolleyes: بعد مامانِ موسوی هم هرچی میگفت درباره نوه و اینا ی چی میپروند بش (:|

khamoosh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مش‍‌‌هَد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

اقا من کلا با این برنامه اینا مشکل داشتم و دارم و خواهم داشت.اصلا چیه این مجریشون نمیذاره مهموناش حرف بزنن.جو صمیمیت هم که هی میخواد ایجاد کنه هی ...ولش کن
بعد اصن دیگه مهموناشونم نه که بد باشن ولی بازم اصن حال نمیکنم.یعنی همچین حالم گرفته میشه وقتی اینارو میبینم.اصن با قیافشم حال نمیکنم
خلاقیتم اصن ندارن
اون شب احسان علیخوانی به اون خانومه که عمل کرده بود همش میگفت مادر مادر بعد اون خانومه اینجوری :| :| :| :| :|
فعلا دیگه چیذی به زهنم نمیرسه :|

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

دکورشون خوبه. انکار نمیکنم. خوشم میاد.
اما علیخانی افتضاحه.
فقط در صورتی با مهموناش خوب حرف میزنه که یه چیز قابل ترحمی توی زندگیشون باشه. یا خیلی خیلی معمولی باشن. وقتی مهموناش از آدمای موفقن، همیشه با بی ادبی برخورد میکنه. به والیبالیسته میگفت توی چشمات علامت دلار میبینم. یعنی چی واقعا؟ بعد این دیگه شده آقابزرگ مملکت که بشینه بگه فوتبال چرا بازیکنا اینجوری و شما چرا میگن پول و جایزه و ...؟ دو سال پیش هم رتبه 1 ریاضی رو آورده بودن هرچی دلش خواست گفت. خیلی متکبر و بی تربیته.

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

برنامه دیشب خیلی خوب بود ... خداییش دختره با مصرف شیشه و کراک بازم خوب مونده بو ها :D

اون پسر وسطیه خیلی حرف آخرش رو دوس داشتم مخصوصا قسم امام حسینش x:

اون یارو هم که زبان خونده بود واقعا باباش چه آدمی بوده این میگفته پول بده واسه مواد اونم میداده :|

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

اگه کسی بیاد تو تلویزیون 2 کلمه حرف حساب بزنه نمیشه آقا بزرگ مملکت این نشون میده انقدر جرئت داره که بیاد و حرفش رو بگه با اینکه میدونه ممکنه مثل سال قبل نتونه مجری برنامه باشه ! من واقعن خوشحالم که کسی بالاخره هست که این حرفا رو بزنه به روی این فوتبالیستا بیاره کارای زشتشون رو که وقتی یه نفر 1 میلیون واسش به اندازه یه زندگی می ارزه اینا حرف از میلیارد میزنن خیلی راحت و در صورتی که میلیاردی پول میگیرن سر میلیون باهم بحث میکنن !

برنامه دیشب بد نبود ولی خوبم نیود با اون خانمه که حرف میزد زیاد جالب نبود ولی اون پسره که باباش...یادم می افته حالم بد میشه ...دست بچه دوساله ...اتو من به اون حق میدادم که معتاد بشه ! اون آقاهه که باباش کشاورز بود فوق العاده جواب میداد احسان هرچی میپرسید میگفت : آره دیگه 2 دهه معتاد بودم :D

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

ببینید. اگه به هر دلیلی از علیخانی خوشتون میاد دلیل نمیشه با تعصب برخورد کنید.
فرض کنید رتبه 1 کنکور هستید. میگید میخواید مهندسی برق بخونید ببینید تا آخرش چی میشه. بهتون بگه حالا بابات که برق خوند چی شد؟ بعد برگرده بهتون بگه حالا که خبری نیست ز شوی، ز گهواره تا گور دانش بجوی. اون برنامه رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. اگه شما بودید بازم "جرئت" ( :))) مجری رو تحسین میکردید؟
فرض کنید عضو تیم ملی والیبال هستید. میگید کاش دلار ارزون بشه. بعد برگرده بهتون بگه من تو چشات دلار میبینم. پول زیادیش خوب نیست. اینجوری میگید مردم دلگیر میشن. بعد هی تکرار کنه که پول زیادیش خوب نیست. واقعا خجالت نمیکشه؟ این آقا خودش پول کم میگیره؟ کم فکر پوله؟ پر بیننده ترین ساعت تلویزیون رو دادن بهش که بیاد در عوض بشینه این جوری حرف بزنه؟

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

ببینین میگین پر بیننده ترین ساعت تلویزیون رو دادن بهش خب دلیل داره
چون مردم عاشقشن
چون برین فیسبوک علیخانی میبینین مردم تو کامنتاشون چقد التماس کردن بهش ک برگرد و اینا
چون خودم و خیلی ها مثل خودم رو میشناسم که از ماه رمضون یکی از دلخوشیام ماه عسلیه ک احسان توش باشه
بحث سر چیه الان
میگین پولداره؟ خب حقشه !
اون نباشه کی باشه؟ اقا جان محبوبیت بین مردم پول هم میاره واسه ادم
راننده شخصی هم میاره
کل انداختن با رتبه 1 کنکور و فوتبالیست ها و والیبالیست هارم میاره
.........
بگو خب...

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

پولدار بودن احسان نتيجه ي جرات و تلاششه.اون خودش حضوري مهموناشو دعوت ميكنه به برنامه.اصن شما از زندگيش چي ميدونين؟منم نميدونم.پس بهتره قضاوت نكنيم.ما كه وكيل مردم نيستيم.فوضولم نيستيم.اصن ارزش بحث كردنو داره؟پس جمع كنين اين بحثارو.

zahra.gh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
مشهد

به نقل از reihanxxx :
پولدار بودن احسان نتيجه ي جرات و تلاششه.اون خودش حضوري مهموناشو دعوت ميكنه به برنامه.اصن شما از زندگيش چي ميدونين؟منم نميدونم.پس بهتره قضاوت نكنيم.ما كه وكيل مردم نيستيم.فوضولم نيستيم.اصن ارزش بحث كردنو داره؟پس جمع كنين اين بحثارو.
موافقم
ديشب داشتم فكر ميكردم چقدر خوب ميشد اگه يكي از شب هاش يكي بياد جاي مجري و خود احسان بشينه جاي مهمون و راجب زندگيش بگه :D >:D<

ghazale.gh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
فیزیک

فک میکنم امسال سوژه ها و موضوع ـاشون کم شده خیلی ؛ مثلا اون شب اون خانومه که پوستش خراب بود آورده بودن خیلی لوس بود! یاد ِ سیمای خانواده افتادم. :-"

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

من یه چند تا چیز میخوام بگم :-?

اول اینکه توی کشوری مث امریکا این که یه نفر خیلی پولداره جا افتاده . افرین . زرنگ بود . تلاش کرد . موفق شد .
من نمیدونم یه دیدی تو جامعه ی ما وجود داره . همه نه اما وجود داره
ادم پولداریه ... حس خوبی نمیده این بهشون !
قبول که ما ادم پولدار بد . کلاهبردار . بی جنبه . داریم . باشه
اما چه وضعیه اینکه پولدار بودن رو منفی ببینیم ؟ :| ادم پولدار موفق . خلاق . مبتکر و باهوش هم داریم !
من بشخصه وقتی میشنوم یکی مث فردوسی پور فلان قدر درامد داره کیف میکنم! ادم موفق رو باید تشخیص داد
حالا من از فوتبال بدم بیاد اصن . ولی یه ادمی این وسط هدف داشت تلاش کرد به یه جا رسید
این برای من یعنی منم میتونم تو هدف خودم موفق شم !
علیخانی پول داره ؟ من نمیدونم واقعا ولی فرضا خب داشته باشه ! دیگه همه قبول دارین که سلبریتی محسوب میشه ؟ نباید داشته باشه ؟ کار کرده رو هوا که مشهور نشده ؟ چه خوب چه بد
ربطش به ما چیه خب یکی پولدارباشه ؟

ضمنا مجری اونجا وظیفه داره بحث راه بندازه مهمون رو به چالش بکشه که تو بحث حرفی بزنه که منو میخ کنه به تی وی و مهم ترین وظیفه اش همینه . کسی که اونجا میشینه ریسکش رو قبول کرده
دو اینکه وقتی تصمیم میگیری جسورانه کار کنی . با جرات باشی . رو یه خط باریک راه میری لب مرز ! اره ممکنه از دستت در بره. یهو ببینی زیادی شد
این اشتباهه ! ولی ممکنه ! علیخانی هم باشه مگه علیخانی کیه که حق نداره اشتباه کنه ؟ مجری میتونه عالی کارکنه ولی خالی از ایراد هم نباشه کارش !
ولی بازم باعث نمیشه بکشمش به رگبار ! مثلن :-"
اونقدری حق داره اشتباه کنه که من نمیرم بگردم زندگی خصوصیش چیه
من برنامه رو نگاه میکنم و کار حرفه ایشو که خوبه . سوژه مهمونا هستن نه مجری !

میشینم ادامه برنامه رو نگاه میکنم ;;)

خب امیدوارم برنامه امروز جالب باشه :-"

پ ن : حرفاش راجع به پول خطاب به والیبالیستا بود ولی در اصل تیکه اشو داشت به فوتبالیا مینداخت :))

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

ای وای؛ عالی بود. >:D<

چه حسِ خوبی به آدم میداد برنامه ی امشب. شاید کمی بیشتر حسش کردم، برای این که عمویِ خودم هم مدتی مفقودالاثر بود. :)

چه کارِ خوبی کرد آقای جعفر، که آخر واسه کار اون شبِ احسان تشویقش کردُ بوسیدش. :)

ghese goo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
واسه المپیاد فیزیک تلاش مستمر دارم!
دانشگاه
دانشگاه باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی مواد

سوژه امشبشون خیلی خوب بود. <D= عکس شهید گمنامی که نشون داد حس عجیبی بهم داده خدا کنه خانوادش پیدا شن.

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

خوبه که احسان خودش توی برنامه دیشب جواب کسانی رو که یه تیکه از دیالوگ رو ورمیدارن بدون اینکه قبل و بعدش رو بگن بدون اینکه جو اون موقع رو توصیف کنن و بدون اینکه حال وهوای این برنامه رو درنظر بگیرن و نقدش میکنن !وقتی آدم میخواد نقد کنه باید واقع بینانه نقد کنه!یه مجری یه آدمه و بی عیب و نقص نیست ولی یه مجری اگه بی تربیت باشه بلد نباشه اجرا کنه و بلد نباشه چطور بیننده رو به چالش بکشه و چه مهمونایی دعوت کنه هیچوقت برنامه اش این همه بیننده جذب نمیکنه این همه آدم طرفدار خودش و طرفدار برنامه اش نمیشن همونطور که نمونه اش رو توی ماه عسل سال پیش و ماه عسل دو سال قبل دیدیم ! و البته کسانی که میان تو برنامه حرف میزنن ازشون دعوت میشه یا حتی خودشون پیشنهاد میدن که بیان به برنامه و حرف بزنه کسی مجبورش نمیکنه که به برنامه بیاد اگه کسی از اجرای احسان علیخانی ناراحته میتونه دعوت به برنامه رو قبول نکنن پس کسانی که میان با رضایت و یا آگاهی از نحوه برنامه و اجرا توی برنامه شرکت میکنن!

و یه حرف دیگه : اصلن راجب پولدار بودنش صّبت نکنین لطفن چون هیچکس از زندگی واقعی هیچکس خبر نداره !

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

دیشب قسمت اولش که اون زنه بود خیلی بد بود احسان. هی اصرار داشت که زنه بگه من نا امیدم و امید ندارم دیگه. هی هر چی زنه میگفت احسان حرفشو قط میکرد سوال خودشو میپرسید. زشت بود که بخواد از مهمون حرفی که دلش میخوادو بکشه.

بیماری اون پیام دهکردی چی بود؟ من از وسطاش دیدم اونو.

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-&quot;
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

ولی من امسال زیاد با ماه عسل حال نمیکنم! اصن حالش خراب میشه بعضی وقتا از بس قصه های ناراحت کننده تعریف میکنه یا کسایی رو نشون میده ک آدم دلش ریش میشه:( :( تازه دکورش هم همش سیاهه خوب روحیه ملت رو خراب میکنه اینجوری! ولی خداییش بعضی برنامه هاش جذابه :لایک

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

چی میتونم بگم جز این که فوق العاده بود. :]
اولین برنامه ی امسال که اشک ریختم باهاش...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

دیدن تو بعضی موقعیت ها آدم زبونش لال میشه چطوری توصیف کنه حالشو !؟ الان دقیقا اونجوریم :)

کار احسان علیخانی معرکه بود.فوق العاده بود.بی نظیر بود ... اصلا نمیتونم چطور بگم خوب بود ... :)

بالا