پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

bl0ker

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
برنز المپیاد زیست سال 90
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست شناسی
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

سلام

1. به نظرم "نمودار ارسال های کاربر در ساعات مختلف شبانه روز" (توی قسمت آمار فعالیت کاربر) بر مبنای میانگین کل فعالیت های کاربر از ابتدای عضویتشه تا به حال هس و این جالب نیست. این آمار باید بیشتر نشون بده که "این روزا" بیشتر کاربر مورد نظر تو چه ساعت هایی آنلاینه. چون ممکنه بنا به هر دلیلی مثل تابستون، کنکور و المپیاد و ... برنامه های لاگین یه نفر تغییر کنه. پس همچین آماری کلی عملا چندان کاربردی نداره اما مثلا آمار یکی دو هفته اخیر مناسبه.

و اگه بگین که اومدیم و یکی هم اصلا توی یکی دو هفته اخیر فعالیتی نداشت، خب اینطوری آمارش رو حساب کنید که از آخرین لاگینش فقط تا دو هفته قبلش شمارنده؛ حساب ساعات فعالیت و لاگین یکی رو داشته باشه.

2. وقتی می خوایم آخرین ارسال های خودمون رو ببینیم باید بریم به قسمت ارسال ها و اونجا پست ها رو با محتواشون قرار داده و حجم صفحه رو بالا می بره و ضمنا توی یه صفحه نهایتش تعداد محدودی پست (که آخرین پست هاست) نمایش داده میشه. اگه دقیقا لیست آخرین ارسال ها مثل لیست آخرین لایک ها تنظیم بشه خیلی بهتره. اصلا میشه این دوتا لیست رو یکی کرد. به این صورت که توی یه صفحه لیست کاملی از"فقط "عنوان آخرین پست های کاربر و لایک هایی که خورده، ارائه بشه و اگه حالا کاربر مایل بود که محتوای اون پست رو هم ببینه یه چیزی مثل این علامت: /\ کنار اون پست باشه که با کلیک روی اون، محتوای پست هم باز شه. اینطوری خیلی بهتره.

پ.ن: ضمنا دوباره می گم گزینه ترک تحصیل رو هم به قسمت "وضعیت" پروفایل ها کنار دانش آموز، فارغ التحصیل، دبیر و .. اضافه کنید!!

ممنان!

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من از اینتر دایل آپ استفاده میکنم و سرعت کم و ... .
من که میخوام بانگم رو عوض کنم صفحه پروفایلم رو که بازمیکنم اسم تمامی کسانی که لایک کردن مطالبم رو میاره.به همین دلیل نمیتونم بانگم رو تغییر بدم(کلا تا نصف لایک کننده ها باز میکنه)لطفا مکان دیگه ای برای کتترل بانگا ایجاد کنید.همچنین لطفا قابلیتی به تنظیماتمون(!) بدین که بتونیم اسم لایک دهنده هارو بعد از دیدن حذف کنیم.
ممنون.

bl0ker

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
برنز المپیاد زیست سال 90
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست شناسی

به نقل از El.NRL :
من که میخوام بانگم رو عوض کنم صفحه پروفایلم رو که بازمیکنم اسم تمامی کسانی که لایک کردن مطالبم رو میاره.به همین دلیل نمیتونم بانگم رو تغییر بدم(کلا تا نصف لایک کننده ها باز میکنه)لطفا مکان دیگه ای برای کتترل بانگا ایجاد کنید.همچنین لطفا قابلیتی به تنظیماتمون(!) بدین که بتونیم اسم لایک دهنده هارو بعد از دیدن حذف کنیم.
ممنون.

پشنهادی که من توی قسمت 2 از پست قبلیم دادم هم، مربوط به مشکل شما بود. اما کو گوش شنوا؟! گویا کسی نیست به این تاپیک رسیدگی کنه...

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

لوگوی سایت عوض میشه آیا؟ یا عیده هنوز؟ :-"

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از MissMarvelous :
ا
هر روز که درآن گناه نکنی عید است :دال

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از Karo :
اقا تو تاپیک حرف بزن بهتر نیست بجای لیست بلند بالای افراد فعال در بحث پست ثابت قوانین حرف بزن گذاشته بشه ؟ فک کنم بهتر باشه اینطوری حداقل همه قوانینو یه مطالعه میکنن ولی الان فککنم کسی نمیره اولین پست حرف بزنو بخونه :D
یا اینکه مثلا امکان نقل قول رو ور دارین تو این تاپیک (تو قوانینش هست نقل قول ممنوع)
یا محدودیت 3 تا ارسال در روز رو بزارید واسش باز تو قوانین هست
:D
نمیشه قوانین رو پست اول گذاشت. یعنی نیاز به تغییر در کدها داره و ما در کدهای سایت تغییر ایجاد نمیکنیم مگر به ضرورت.

به نقل از شوکوهــ :
آقا این انجمن پزشکی و بهداشتی ، به عنوانش سلامت هم اضافه بشه عنوانش کاملتر نمی شه ؟ بررسی کنید .ممنون :D
مصن بشه عنوانش " پزشکی ، بهداشتی و سلامت "
اضافه شده (; البته احساس میکنم اگر اسمش سلامت خالی باشه شامل هر سه تای اینها میشه. نه؟

به نقل از Arminsl :
اگه بشه یه آلود سنتر برای عکس هایی که بچه تو فروم میزارن ایجاد بشه خیلی خوب میشه.
هم عکس ها از بین نمیرن و عکس ها تو سرور های دیگه پراکنده نمیشه.
برای جلوگیری از سو استفاده میشه برای هر اکانت یه فضای خاص در نظر گرفت.
البته چون هزینه داره باید بچه ها کمک کنن!
آپلود سنتر یعنی هزینه وحشتناک و یک کار بی فایده. اصلا برامون به صرفه نیست اینکارو بکنیم. البته لازم هم نیست اونقدرا.

به نقل از β ßlôкег :
سلام

1. به نظرم "نمودار ارسال های کاربر در ساعات مختلف شبانه روز" (توی قسمت آمار فعالیت کاربر) بر مبنای میانگین کل فعالیت های کاربر از ابتدای عضویتشه تا به حال هس و این جالب نیست. این آمار باید بیشتر نشون بده که "این روزا" بیشتر کاربر مورد نظر تو چه ساعت هایی آنلاینه. چون ممکنه بنا به هر دلیلی مثل تابستون، کنکور و المپیاد و ... برنامه های لاگین یه نفر تغییر کنه. پس همچین آماری کلی عملا چندان کاربردی نداره اما مثلا آمار یکی دو هفته اخیر مناسبه.

و اگه بگین که اومدیم و یکی هم اصلا توی یکی دو هفته اخیر فعالیتی نداشت، خب اینطوری آمارش رو حساب کنید که از آخرین لاگینش فقط تا دو هفته قبلش شمارنده؛ حساب ساعات فعالیت و لاگین یکی رو داشته باشه.

2. وقتی می خوایم آخرین ارسال های خودمون رو ببینیم باید بریم به قسمت ارسال ها و اونجا پست ها رو با محتواشون قرار داده و حجم صفحه رو بالا می بره و ضمنا توی یه صفحه نهایتش تعداد محدودی پست (که آخرین پست هاست) نمایش داده میشه. اگه دقیقا لیست آخرین ارسال ها مثل لیست آخرین لایک ها تنظیم بشه خیلی بهتره. اصلا میشه این دوتا لیست رو یکی کرد. به این صورت که توی یه صفحه لیست کاملی از"فقط "عنوان آخرین پست های کاربر و لایک هایی که خورده، ارائه بشه و اگه حالا کاربر مایل بود که محتوای اون پست رو هم ببینه یه چیزی مثل این علامت: /\ کنار اون پست باشه که با کلیک روی اون، محتوای پست هم باز شه. اینطوری خیلی بهتره.

پ.ن: ضمنا دوباره می گم گزینه ترک تحصیل رو هم به قسمت "وضعیت" پروفایل ها کنار دانش آموز، فارغ التحصیل، دبیر و .. اضافه کنید!!

ممنان!
۱ . ذاتا اون نمودار کاربردی نداره ! حالا چه این روزها چه میانگین. واقعا حتی ارزش حرف زدن هم نداره. روی سیستم بوده ما دست نزدیم دیگه ولی خب اگر من کدنویسی کرده بودم سیستم فروم رو ٬ هرگز چنین چیزی نمیگذاشتم !
۲. کارای سخت میخوای از ما :D ببین حتی دیدن آخرین پست ها هم کاربرد چندانی نداره. دیگه هرآدم خودش میدونه کجاها چی ارسال کرده دیگه. مگه اینکه بخواد آرشیو قدیمی رو ببینه که اونم اتفاقا اگر محتوای پست باشه راحت تره.
پ.ن : ترک تحصیل هم اضافه شد !!!

به نقل از MissMarvelous :
قبلانا یکی از مدیران عوض میکرد. نمیدونم کی عوض میکرد ولی خب مثل اینکه سرش شلوغه و وقت نکرده عوض کنه. صبرکنید. به قول دوستم : هرروز که در آن گناه نکنی عید است :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از El.NRL :
ممنون.
من درک نمیکنم یعنی همه لایک هاتون از اول رو نشون میده؟ اصولا باید یک تعداد محدود رو نشون بده !

بچه‌ها بانگ رو حذف بکنم جاش همون امضاهای قبلی رو برگردونم؟ سیستم بانگ خیلی ضعیفه. مشکلات زیاد داره.

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

با حذف شدنش موافقم چون از ریشه مشکل داره
اگه درستش می کنین که هیچ اگه نه حذف بشه
یه چی شبیه چت هستا
خود دانید

bl0ker

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
برنز المپیاد زیست سال 90
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست شناسی

خب در مورد بودن یا نبودن بانگ یه نظرسنجی بزارید. البته اگه علت اینکه می خواید حذفش کنین، این نباشه که دردسرای درست کردنش زیادتر از ترکوندنشه!

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از محمّد :
من درک نمیکنم یعنی همه لایک هاتون از اول رو نشون میده؟ اصولا باید یک تعداد محدود رو نشون بده !

بچه‌ها بانگ رو حذف بکنم جاش همون امضاهای قبلی رو برگردونم؟ سیستم بانگ خیلی ضعیفه. مشکلات زیاد داره.
نه نصفه باز میکنه ولی دیگه بانگم رو باز نمیکنه.مث اینه که صفحه رو نصفه باز میکنه.

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

نه حذف نكنين. :-<
خب كسي اگه خواست مث امضا باشه و نشه روش نظر داد، disable مي‌كنه.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از محمّد :

همون مقدار لایک هایی رو که نشون میده مثلا توی 40 پست آخر هر کدوم یک + گرفته باشه، لیست طویلی میشه :D

بانگ مشکلش چیه :-s من توی حرف بزن پست نمیدم و بجاش از بانگ استفاده می کنم واس همین دوسش دارم
مگه چیزی بیش از این باید باشه که ملت بتونن نظر بدن؟ این کار رو که به اندازه کافی خوب انجام میده

ارنواز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 / فرهنگ
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
باستان شناسی

نه ، بانگ رو حذف نکید خیلی بهتر از امضاست !
همین که بقیه میتونن بیان در موردش حرف بزنن خیلی خوبه .

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

جز اين امكانات نظر دادن، يه آرشيويم از بانگاي قبلي هركي داره كه خيلي خوبه! من كه خودم دوس دارم برم بانگاي قبلي ملتُ بخونم :-"

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

الان تنها مشکل فنی که به نطرم بانگ ها دارن اینه که نمیشه کامنتی که روی بانگ میداری رو پاک کنی.

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از Dorna :
الان تنها مشکل فنی که به نطرم بانگ ها دارن اینه که نمیشه کامنتی که روی بانگ میداری رو پاک کنی.
از کجا معلوم تمام باگ‌هاش رو دیده باشیم؟ تازه بعد از کلی مدت که بانگ‌ها فعال شدند، باگ‌هاش معلوم شد. شاید هنوز کلی باگ دیگه داشته باشن!

ولی در کل. آره. پاک نشه بهتره. فوقش به قول نرگس دیس می‌کنند دیگه.

ویرایش: دیدید؟ :D سروش یه باگ دیگه پیدا کرد.

• لایک
امتیازات: dorna

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

يكي از باگاش اينه كه ميتوني نظرات بانگ بقيه رو پاك كني

فرد رو تو ليست دوستان قرار ميدي => مشاهده تمام نظرات رو ميزني => گزينه حذف كنار هر نظر رو كه ميخواي ميزني => نظر با موفقيت پاك شد

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

درسته مشکلات و باگ های زیادی داره، اما یک سرویسی رو ارائه میده که امضا نمیده (هرچند به صورت مشکل دار)
اما بودنش بهتر از نبودنشه

به نقل از lof :
فرد رو تو ليست دوستان قرار ميدي => مشاهده تمام نظرات رو ميزني => گزينه حذف كنار هر نظر رو كه ميخواي ميزني => نظر با موفقيت پاك شد
حتی لازم نیست تو لیست دوستان قرار بدی :-"
ولی خب درسته که امکانش به دلیل وجود باگ هست، جنبه اش هم باید باشه

bl0ker

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
برنز المپیاد زیست سال 90
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست شناسی

يكي از باگاش اينه كه ميتوني نظرات بانگ بقيه رو پاك كني

LOL

ایول عجب چیزی! خوب شد گفتی یاد گرفتیم :D

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

اره.یادم نبود.این باگشم یکی یک بار تو سوالت مشکلات گفته بود.اره راست میگید ممکنه بازم داشته باشه.ولی به تظر منم باشه بهتره.اونم اون موقع همون رو یادم بود گفتم که اگه بتونن برطرف کنن باگو.

بالا