• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
من چرا جدید مظلوم هم محاکمه میشه
شما باید برید سپهر رو محاکمه کنید که میگه بیا به من.....
عجبا تعجب داره
حرف بزنن جواب ندی

bio2

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
زیست شناسی
سلام
یکی از کاربرا پستی کاملا توهین آمیز و شروع کننده بحث گذاشت و معمولا بچه های سمپادیایی به این پستا ورای طیف و سلیقه دیس میدن ولی این پست دوتا لایک داشت

12378E10_CBEB_4137_BAA2_6B4E21DCE728.jpeg

هر دوی این اکانت ها کمتر از یک هفته ایجاد شدن و پستی ندارن و با توجه به ادبیاتشون جنسیتشون هم مخالف چیزیه که میگن ( در واقع قضیه بدتر از صرفا یه سری لایک و دیسلایک برای پستاست و سازنده احتمالا مقادیری از بیماری جنسی هم داره ) و سازنده می تونه به حرف بزن دخترونه دسترسی داشته باشه
پیشنهاد می کنم بعد از بررسی مدیران این دو اکانت و ای پی هاشون مسدود بشه
@Admin2
@a.khakpour77
@mohad_z
این آقای @Sepehr :D هم دیگه شورشو در آورده نمی دونم میتونین بانگ های حذف شده رو ببینین یا نه ولی اگه تونستین حتما ببینین.
عدم برخورد منجر به ارجاع به مراجع قضایی میشود

هلوو

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
یکی از کاربرا پستی کاملا توهین آمیز و شروع کننده بحث گذاشت و معمولا بچه های سمپادیایی به این پستا ورای طیف و سلیقه دیس میدن ولی این پست دوتا لایک داشت

هر دوی این اکانت ها کمتر از یک هفته ایجاد شدن و پستی ندارن و با توجه به ادبیاتشون جنسیتشون هم مخالف چیزیه که میگن ( در واقع قضیه بدتر از صرفا یه سری لایک و دیسلایک برای پستاست و سازنده احتمالا مقادیری از بیماری جنسی هم داره ) و سازنده می تونه به حرف بزن دخترونه دسترسی داشته باشه
@Admin2
@a.khakpour77
@mohad_z
چه جالب!
ادبیاتم میگه دختر نیستم؟!
چه جالب: ))
هر کس که اضافه میشه بهتون بیشتر برگامون میریزه
چون یه پستی 7تا دیس داشته تو گه میخوری که لایکش میکنی غربی گرا:))؟

bio2

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
زیست شناسی
چه جالب!
این دیگه آخرشه!!!!!!
مدیرای بی طرف کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
چه جالب!
ممنون که فرضیه فیک بودنتون رو اثبات کردید

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
سلام

@Admin2
@a.khakpour77
@mohad_z
به نظر خودمم کلا دیگه شورش دراومده و به زودی اقدام جدی‌تری میکنیم. یه مدته سایت مدیر کم داره و بعضیا هم سواستفاده میکنن.

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
قضیه این دو اکانت فیک رو لطفا پیگیری کنید تا مشخص بشه صاحبش کی بوده و @hossein9021 نیازی نباشه در راستای مسائل قبلی عقده گشایی کنه و به حساب خودش خیلی زیرپوستی من رو متهم بکنه. (هر چند تجربه نشون داده کسایی که بقیه رو متهم میکنن احتمال اینکه خودشون به مواردی از اون دست گرایش دارن بیشتره)
@_Mahdie_ @هلوو

Reihaneh.M

ریحـــانه...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1387
متاسفانه پاک کنی هم یه‌جور دیگه میان اینجا تهمت می‌زنن آزادی بیان گرفتید و به چه حقی و...
و یه عالمه حرف دیگه که جاش اینجا نیست. (:
اینجا شبیه یه جامعه ی بی قانون شده. انگار هیچ نظارتگری نداره و هرکی هرجور دلش بخواد رفتار میکنه کسی هم اقدامی نمیکنه.
اون وقت فقط کافیه یه قانون دیگه ای نقض شه، فورا دست به کار میشین.
ببینین، من با قانونگذاری هاتون و برخورد داشتن با قانون شکن مشکلی ندارم اما اینم در نظر بگیرین که بعضی قوانین از اهمیت بیشتری برخوردارن، مثلا اینکه یکی پست متوالی میده اونقدر مهم نیست، نه به خودش آسیبی میرسونه نه به بقیه.(منظورم اینه که از اهمیت نسبی کمتری برخورداره، نه اینکه اصلا مهم نیست)
اما یکی که مدام داره از کلمات زشت و رکیک استفاده میکنه، فضای سایت رو آلوده و نفرت انگیز میکنه. بعدم باید دقت کنید که اینجا از همه سنی آدم هست. فضای مجازی کلا چه بخوایم چه نخوایم تاثیرشو (مستقیم یا غیرمستقیم) رو ذهن افراد میذاره. علاوه بر اون، اینها فقط فرهنگ سازی های نادرسته. الان چیزی که من دارم تو سایت میبینم، فرهنگ سازی فحش دادن و آزاد بودن در بی احترامیه که اصلا قشنگ نیست. هرعقل سلیمی متوجه میشه
مگر اینکه "آزادی بیان" و چیزهای شبیهشو بهونه کنه برای توجیهات اشتباه!
قطعا اگه بددهنی کردن جزو "آزادی بیانه"، پس آزادی بیان هم چیز خوبی نیست. دقیقا همونطور که اگه " آزادی"، به معنای مجاز بودنِ دزدی باشه، دیگه چیز خوبی نیست!
بنابراین آزادی بیان فقط توجیهه.
هرجایی برای اینکه فضای مثبت و سازنده اش رو حفظ کنه نیاز به قانون داره. اگه همه تو هرچیزی آزاد باشن، بی نظمی و خرابی به بار میاد و دیگه فکر نکنم چیزی واضح تر از این داشته باشیم.
تنها پیشنهادم اینه که یکم این مسائل رو جدی بگیرین. فحاشی به شدت داره رواج پیدا میکنه و حتی "فرهنگ سازی" میشه! آینده رو همین جوونا و نوجوونا قراره بسازن. از همین الان بی ادبی و بی توجهی به دیگران رو تو وجودشون نهادینه نکنیم!

Amin rouhi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1400
@اَفرا @breeze
من ۴ ماهه که عضو شدم ، چرا باید خودم رو پیشنهاد بدم ؟ :/
میزان درگیری ها در بازه های کوتاه زیاده . من که عضو شدم ۵_۶ تا مدیر داشتیم که همیشه حداقل یک نفر آنلاین بود .

آخرین ویرایش:

Amin rouhi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1400
من ۲/۳ ساله عضوم سایت فقط ی برهه ی کوتاهی بیشتر از ۴ تا مدیر داشته(((
زمان عضویت یک گفت و گو بین مدیران و عضو جدید تشکیل میشه .
برای من این افراد عضو اون گفت و گو بودند :
admin_ incognito _ shnava _ mohad_z _ esfrwms_ حمیده
:-?:-?

پریشون

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشمر
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
زمان عضویت یک گفت و گو بین مدیران و عضو جدید تشکیل میشه .
برای من این افراد عضو اون گفت و گو بودند :
admin_ incognito _ shnava _ mohad_z _ esfrwms_ حمیده
:-?:-?
درسته یکی اسعفا داد بقیه هم که رفت کلا یه جوری شد

_Mahdie_

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
قضیه این دو اکانت فیک رو لطفا پیگیری کنید تا مشخص بشه صاحبش کی بوده و @hossein9021 نیازی نباشه در راستای مسائل قبلی عقده گشایی کنه و به حساب خودش خیلی زیرپوستی من رو متهم بکنه. (هر چند تجربه نشون داده کسایی که بقیه رو متهم میکنن احتمال اینکه خودشون به مواردی از اون دست گرایش دارن بیشتره)
@_Mahdie_ @هلوو
ینی الان من یه اکانت فیک هستم؟ مرسی

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
@_Mahdie_ @هلوو
به نتیجه ای نرسید بررسی فیک بودن یا نبودن این دو تا اکانت!

تنها پیشنهادم اینه که یکم این مسائل رو جدی بگیرین. فحاشی به شدت داره رواج پیدا میکنه و حتی "فرهنگ سازی" میشه! آینده رو همین جوونا و نوجوونا قراره بسازن. از همین الان بی ادبی و بی توجهی به دیگران رو تو وجودشون نهادینه نکنیم!
سخت گیری روی ادبیات پست ها رو خیلی بیشتر کردیم

در حال حاضر ، چند تا مدیر دائما آنلاین می خوایم ...
آره تعداد مدیرا کمه

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
نمیشه محدودیت لایک کردن و دیسلایک کردن بذارین ؟ ب شخصه گاهی اکانتهایی میبینم ک لایک و دیسلایک میکنن ک اصن اسمشونم نشنیدم تا حالا و صرفن برای لایک و دیسلایک دادن ب صورت فیک استفاده میشن انگاری . با توجه ب درجه کاربری محدودیت بذارین لطفن . @Admin2 @a.khakpour77

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
نمیشه محدودیت لایک کردن و دیسلایک کردن بذارین ؟ ب شخصه گاهی اکانتهایی میبینم ک لایک و دیسلایک میکنن ک اصن اسمشونم نشنیدم تا حالا و صرفن برای لایک و دیسلایک دادن ب صورت فیک استفاده میشن انگاری . با توجه ب درجه کاربری محدودیت بذارین لطفن . @Admin2 @a.khakpour77
نمیشه. خیلی هم موافق نیستم چون زیاد دیدم سایت هایی که اولش محدودیت میگذارند و حس خیلی بدی از این نوع محدودیت ها گرفتم. موضوع فیک ها با گزارش کاربران و یکم نظارت تاحدودی قابل کنترله.

shgh.tv

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
98
منظورم کس خاصی نیست
ولی در کل چون در این مورد زیاد مشکل پیش میاد
هر کاربری که عضو میشه، تو گفت گویی که مدیرا ایجاد میکنن، لینک تاپیک قوانین سایتو بش بدین و بگین موظف رعایت قوانین کلی و قوانین هر تاپیکه
البته اگه تا الان این کارو انجام نمیدین.
مثلا من خودم بعد چند ماه فهمیدم اینجا قانون هم داره و تاپیک قوانینو دیدم!
کارهایی مثل تیکه انداختن و دیس دادن و حمله هم بنظرم بی فایده ست.

آخرین ویرایش:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
منظورم کس خاصی نیست
ولی در کل چون در این مورد زیاد مشکل پیش میاد
هر کاربری که عضو میشه، تو گفت گویی که مدیرا ایجاد میکنن، لینک تاپیک قوانین سایتو بش بدین و بگین موظف رعایت قوانین کلی قوانین هر تاپیکه
مثلا من خودم بعد چند ماه فهمیدم اینجا قانون هم داره و تاپیک قوانینو دیدم!
کارهایی مثل تیکه انداختن و دیس دادن و حمله هم بنظرم بی فایده ست.
البته اگه تا الان این کارو انجام نمیدین.
پیشنهاد خوبی بود. انجام شد.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
دیسلایک حذف نمیشه. به زودی برمیگرده. فقط باید دیسلایک های ثبت شده از سیستم قبلی منتقل بشه اینور تا فعال بشه. انتقالشم هم یکم زمان بره.

بالا