• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراماسونری

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : فراماسونری

به نقل از Black fire :
بابا همینجوری می پرونیابهت می گم از هر دینی هستن توش با عقیده های مختلف که البته یه عده هم این بین بی خدا و یه عده هم شیطان پرست و یه عده هم به قول شما "جن پرست" تو هوا یه درصد کمی دی اکسید کربن وجود داره شما می تونی بگی که هوا فقط دی اکسید کربنه؟شما می دونی چیه؟ free mason همونطور که می بینید فراماسون نیست بلک فری میسون هستش در اصل معنیش میشه بنای آزاد که ریشه کلمش رو هم قبلا گفتم بر می گرده به بناهایی که نمی خواستن مالیات بدن و به میزانش اعتراض داشتن بخاطر همین یه فرقه اعتصاب تشکیل دادن که بعد ها به شدت گسترش یافت. یه چیز تو مایه های این بازاریا که اعتصاب می کنن بود اعتصابشون منتهی به شدت گسترده تر.
در ضمن من یه سوال اساسی از شما داشتم شما از کجا می دونی آمریکا هست؟ اصلا از کجا می دونی کشورای دیگه مثل ایران نیستن؟(پست قبلیم رو اگه نخوندی بخون تا درک کنی چی می گم) بابا نمی تونی به طور قطع بگی کی هست کی نیست مثلا ممکنه همین بقال سر کوچتون(اگه کوچه نبود خیابونتون نه که حال یکی از بقالی های اطراف) جز این فرقه باشه ببین مثل این می مونه که کسی جاسوس باشه، داد نمی زنه که من جاسوسم بلکه وانمود می کنه به وفاداری هر فرد دیگه ای هستش

نتیجه اخلاقی: نمی شه به طور قطع گفت کی هست کی نیست یعنی خود شما و یا من و یا هر کدوم از بچه های انجمن ممکنه جز این فرقه باشیم ولی داریم سعی می کنیم طبیعی رفتار کنیم امیدوارم منظورم رو بفهمید
خب نه دیگه
یه سریاشون اینطوری نیستن
ولی وقتی دارن به هدف اون بالایی ها کمک می کنن
پس در اصل جز اونان!
یعنی در راه خدمت به اهداف اونا هست حالا چه مسلمون باشه چه یهودی
کارایی که انجام میدن همه در این راه هست
------------------------------------------------------------------------
به نقل از ماهرود :
پس حدسم درست بود، تحت جو قرار داری!
اون مستند هم از کجا معلوم درست باشه؟ هر چی دیدی باور نکن!
۷۰% این مستند ها و کتاب هایی که به تئوری توطئه دامن میزنن، بر اساس شایعه های اثبات نشده و مدارک جعلی هست.
اون ۳۰% بقیه هم بزرگ نمایی میکنن! مثلا یکی یه جایی گفته فراماسونه، پس فرداش رفته یه غلطی کرده. حالا اینا میان میان همه ی فراماسون ها همین جوری هستن!
اینا در مورد اسلام هم هستا! کلی مستند میتونی پیدا کنی که همه میگن اسلام تروریسمه و این حرفا!
ولی ما که مسلمونیم میدونیم که این نظریه های توطئه ی ضد اسلام دروغه!
اگه میخوای درست قضاوت کنی، هیچ وقت، هیچ وقت یک طرفه به قاضی نرو! حتما برو به منابع اونا هم مراجعه کن!
کی گفته این چرت و پرتا رو ... فراماسونری مثل یه حزب هست. نه دین!
ببین عزیز من، چه مشکلی داره که امریکا فراماسونه؟ خب باشه! ایران هم اسلامیه!
ببین، من خودم هم سال پیش یه مدت به همین شدت و حتا بیشتر از تو جوگیر شده بودم!
بزنم به تخته سایت و وبلاگ چرت هم کم نیست!
ولی کم کم سر عقل اومدم.
تو اول این سه تا چیز رو از هم متمایز کن:
فراماسونری
صهیونیسم
شیطان پرستی، ضد مسیحیت (آنتی کریست)، دجال، گوگ و ماگوگ یا همون عجوج و مجوج
هم مسلمون ها، هم مسیحی ها، هم یهودی ها از گروه آخر بدشون میاد.
الان بحث سر فراماسونری هست، به اون ۲ تای آخری کاری نداشته باش! باشه؟

========================

راستی، من اصلا به فراماسونری اعتقاد ندارم ها!
حتی تائید هم نمی‌کنمشون. به نظر من هم از بعضی جهات خلاف اسلام هستن. ولی خواهش میکنم یک طرفه به قاضی نرین!
افراط و تفریط نکنید!
نه جانم
حزب هست،ولی وقتی سرانشون همه در اون جهت هستند انگاری که همه همون طرفیند

-------------------------

هیچ اشکالی نداره
اشکاله همش دیگه!
وقتی ما باشون مخالفیم خب با کشوری که این طوری باشه هم مخالفیم
از نظر من اصلا هم شایعه نیست،اون سخنرانیه کاملا مستدل حرف میزد،دیگه والا اینقد دلیل اورد که دیگه پوکیدم!مگه اینکه همش تصادفی باشه :D :D
---------------------------

فراماسونری فرقی با همون شیطان پرستی نداره،وقتی علامتشون چشم جهان بینه،خب یعنی همون شیطان پرستی
اینا به شدت نماد گرا هستن
نمادشون یکی دیگه ستاره ی پنج پر...میدونی چرا؟چون اون درختی که حضرت آدم ازش خورده اومده رو زمین سیب بوده
وووووووووووووووووووووووووووووووو

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
نه جانم
حزب هست،ولی وقتی سرانشون همه در اون جهت هستند انگاری که همه همون طرفیند
-------------------------
هیچ اشکالی نداره
اشکاله همش دیگه!
وقتی ما باشون مخالفیم خب با کشوری که این طوری باشه هم مخالفیم
از نظر من اصلا هم شایعه نیست،اون سخنرانیه کاملا مستدل حرف میزد،دیگه والا اینقد دلیل اورد که دیگه پوکیدم!مگه اینکه همش تصادفی باشه :D :D
---------------------------
فراماسونری فرقی با همون شیطان پرستی نداره،وقتی علامتشون چشم جهان بینه،خب یعنی همون شیطان پرستی
اینا به شدت نماد گرا هستن
نمادشون یکی دیگه ستاره ی پنج پر...میدونی چرا؟چون اون درختی که حضرت آدم ازش خورده اومده رو زمین سیب بوده
وووووووووووووووووووووووووووووووو
گوز چه ربطی به شقیقه داره؟!
کی گفته سرانشون همه در اون جهت هستن؟
میشه اسم اون سخنران رو بگین؟!
ببین، اصولا ربط دادن گوز به شقیقه اصلا کار سختی نیست! ولی یه خورده خودت فکر کن! میدونی چقدر از این چیزا میشه برای اسلام در آورد؟
اسلام خوراک این ربط دادن های الکیه! کسی بخواد سخنرانی کنه ضد اسلام هیچ نیازی به زحمت زیاد نداره!
چرا؟ این همه تناقض بین حرف های خلیفه های مسلمون ها و سرانشون هست! تو مگه به این معتقد نیستی که فقط ۱۴ معصوم، معصوم بودن و بقیه ی خلفا (نه فقط ابوبکر و عمر و عثمان، یزید هم خلیفه بوده بالاخره!) پر از اشتباه هستن؟ خوب اگه کسی بخواد با استفاده از اینا ضد اسلام سخنرانی کنه که نونش تو روغنه! چرا؟ چون نمیاد بگه شیعه ها فقط ۱۴ معصوم رو قبول دارن، میگه فلان خلیفه ی مسلمونا فلان غلط رو کرد!
حالا این سخنرانی که تو میگی هم همینجوریه ۱۰۰%. باید به منابع معتبر مراجعه کنی. و از همه بهتر، اینه که یه فراماسون پیدا کنی! :-"

نمیدونم کتاب های دن براون رو خوندی یا نه. من اولش فقط به عنوان داستان بهش نگاه میکردم و نظرم این بود که یه کتاب برای حمایت از همین فرقه ها هست ...
ولی با یکی از دوستان رفتیم چند تا کتاب معتبر فارسی از کتاب خونه پیدا کردیم، (نسبتا قدیمی بودن، بیشتر هم تاریخ و مذهب) تو اونا متوجه شدیم که بخش زیادیش درسته. (حالا نیاین بگین اینم با این کتابا جوگیر شده! من در موردش تحقیق زیادی کردم، و نمیگم همش درسته! بخش زیادیش مربوط به همین نظریات توطئه هست! [با اینکه بعضی جاهاش تو خوده داستان این نظریات رو نقد کرده!] بنابراین یک داستانه! ولی نشونه هایی به حقیقت هم داره، توصیه میکنم تو کتاب های تاریخی مذهبی دنبال حقیقت باشین! نه این کتاب ها یا مستند های عامه پسند!)
این نماد هایی که میگی، در جای مختلف، معنی متفاوتی میدن! چشم جهان بین، ستاره ی پنج پر، هرم، Obelisk و ... هر کدوم معنی هایی میدن که بار ها در طول تاریخ معنیشون تغییر کرده!
اگه از فردا شیطان پرستا به جای ستاری پنج پر، از هلال ماه اسلام، یا ستاره ی هشت پر (دو تا مربع روی هم) اسلام استفاده کنن، آیا تو به مردم ۲۰۰ سال دیگه این حق رو میدی که اسلام رو شیطان پرستی بدونن؟

راستی، اون مستنده که گفتی، اینجا رو ببین: http://wikiislam.net/wiki/The_Arrivals
The Arrivals or just Arrivals and also known as The Wakeup Project, is a series of conspiracy theory videos that many young Muslims watch. It has a lot of speculation that is unproven. Muslim scholars have spoken against it too.​
جالبه نه :D
conspiracy theory: تئوری توطئه
(البته منم خیلی به این سایت اعتماد ندارم، ولی برام جالب بود :D)

فکر کن ... فکر کن ... فکر کن!
هر حرفی زدن باور نکن!
یک طرفه به قاضی نرو! حرف طرف مقابل رو هم بشنو!
اسیر نظریات توطئه نشو!

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ماهرود :
گوز چه ربطی به شقیقه داره؟!
کی گفته سرانشون همه در اون جهت هستن؟
میشه اسم اون سخنران رو بگین؟!
ببین، اصولا ربط دادن گوز به شقیقه اصلا کار سختی نیست! ولی یه خورده خودت فکر کن! میدونی چقدر از این چیزا میشه برای اسلام در آورد؟
اسلام خوراک این ربط دادن های الکیه! کسی بخواد سخنرانی کنه ضد اسلام هیچ نیازی به زحمت زیاد نداره!
چرا؟ این همه تناقض بین حرف های خلیفه های مسلمون ها و سرانشون هست! تو مگه به این معتقد نیستی که فقط ۱۴ معصوم، معصوم بودن و بقیه ی خلفا (نه فقط ابوبکر و عمر و عثمان، یزید هم خلیفه بوده بالاخره!) پر از اشتباه هستن؟ خوب اگه کسی بخواد با استفاده از اینا ضد اسلام سخنرانی کنه که نونش تو روغنه! چرا؟ چون نمیاد بگه شیعه ها فقط ۱۴ معصوم رو قبول دارن، میگه فلان خلیفه ی مسلمونا فلان غلط رو کرد!
حالا این سخنرانی که تو میگی هم همینجوریه ۱۰۰%. باید به منابع معتبر مراجعه کنی. و از همه بهتر، اینه که یه فراماسون پیدا کنی! :-"

نمیدونم کتاب های دن براون رو خوندی یا نه. من اولش فقط به عنوان داستان بهش نگاه میکردم و نظرم این بود که یه کتاب برای حمایت از همین فرقه ها هست ...
ولی با یکی از دوستان رفتیم چند تا کتاب معتبر فارسی از کتاب خونه پیدا کردیم، (نسبتا قدیمی بودن، بیشتر هم تاریخ و مذهب) تو اونا متوجه شدیم که بخش زیادیش درسته. (حالا نیاین بگین اینم با این کتابا جوگیر شده! من در موردش تحقیق زیادی کردم، و نمیگم همش درسته! بخش زیادیش مربوط به همین نظریات توطئه هست! [با اینکه بعضی جاهاش تو خوده داستان این نظریات رو نقد کرده!] بنابراین یک داستانه! ولی نشونه هایی به حقیقت هم داره، توصیه میکنم تو کتاب های تاریخی مذهبی دنبال حقیقت باشین! نه این کتاب ها یا مستند های عامه پسند!)
این نماد هایی که میگی، در جای مختلف، معنی متفاوتی میدن! چشم جهان بین، ستاره ی پنج پر، هرم، Obelisk و ... هر کدوم معنی هایی میدن که بار ها در طول تاریخ معنیشون تغییر کرده!
اگه از فردا شیطان پرستا به جای ستاری پنج پر، از هلال ماه اسلام، یا ستاره ی هشت پر (دو تا مربع روی هم) اسلام استفاده کنن، آیا تو به مردم ۲۰۰ سال دیگه این حق رو میدی که اسلام رو شیطان پرستی بدونن؟

راستی، اون مستنده که گفتی، اینجا رو ببین: http://wikiislam.net/wiki/The_Arrivals
The Arrivals or just Arrivals and also known as The Wakeup Project, is a series of conspiracy theory videos that many young Muslims watch. It has a lot of speculation that is unproven. Muslim scholars have spoken against it too.​
جالبه نه :D
conspiracy theory: تئوری توطئه
(البته منم خیلی به این سایت اعتماد ندارم، ولی برام جالب بود :D)

فکر کن ... فکر کن ... فکر کن!
هر حرفی زدن باور نکن!
یک طرفه به قاضی نرو! حرف طرف مقابل رو هم بشنو!
اسیر نظریات توطئه نشو!

من میام میگم که دارم احساس میکنم وجو اینا تو همه چیزو
اسم سخنرانه هم راعفی بود فک کنم(نگاه کن قراره این سی دی رو ببرم پیش یکی از استادای دانشگاه تهران که تاریخیه زیاد بارشه.....ببینم اون دربراش چی میگه؟اگه تایید کرد بهتون میگم)
اصن مدرک مستدل از بیست دلاری خود آمریکا؟اریگامیش کنی دقیقا عکس برجای دوقلو درمیاد که دارن میسوزن.تو صد دلاری هم همینجوریه
------------------
دلار آمریکا هرچی توش میبینی سیزده تاست،اون بال عقابه ،اون مربعه،پرچم آمریکا سیزده خط داره،اون هرمه سیزده پله داره(دقیقا طرح سیزده مرتبه فراماسونی)،بابا دیگه چه قد دلیل بیارم!
اصن طرح هایی که برای پرچم آمریکا پیشنهاد شده رو میدونی؟کاملا چشم جهان بین توشون هست
---------------------------------------------
باور کن سحر و جادو هنوز هم هست،همین آقا هم یه کتابی معرفی می کرد،یادم نیست،می گفت که اونایی که معبد سلیمانو فتح کردن گفتن"ما اونجا چیزایی رو پیدا کردیم که قدرت محض بود"
بعد اینا میان اروپا پاپ به جرم سحرو جادو میکششون
دیگه ازین بهونه باحالتر پیدا نکردن! :D :D

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
من میام میگم که دارم احساس میکنم وجو اینا تو همه چیزو
اسم سخنرانه هم راعفی بود فک کنم(نگاه کن قراره این سی دی رو ببرم پیش یکی از استادای دانشگاه تهران که تاریخیه زیاد بارشه.....ببینم اون دربراش چی میگه؟اگه تایید کرد بهتون میگم)
اصن مدرک مستدل از بیست دلاری خود آمریکا؟اریگامیش کنی دقیقا عکس برجای دوقلو درمیاد که دارن میسوزن.تو صد دلاری هم همینجوریه
------------------
دلار آمریکا هرچی توش میبینی سیزده تاست،اون بال عقابه ،اون مربعه،پرچم آمریکا سیزده خط داره،اون هرمه سیزده پله داره(دقیقا طرح سیزده مرتبه فراماسونی)،بابا دیگه چه قد دلیل بیارم!
اصن طرح هایی که برای پرچم آمریکا پیشنهاد شده رو میدونی؟کاملا چشم جهان بین توشون هست
---------------------------------------------
باور کن سحر و جادو هنوز هم هست،همین آقا هم یه کتابی معرفی می کرد،یادم نیست،می گفت که اونایی که معبد سلیمانو فتح کردن گفتن"ما اونجا چیزایی رو پیدا کردیم که قدرت محض بود"
اوه! راعفی پور؟
تجربه ی برخورد با کسی که به حرفای این فرد گوش کرده رو دارم. فقط اگه خودت تفکر کنی میتونی حقیقت رو بفهمی. هزار تا دلیل هم بیارم عمرا به گوشت بره ...
ببین، این چندمین باره که دارم بهت میگم! چه عیبی داره که ۱۳ تا از هرچیز روی دلار هست؟ چه عیبی داره که یه هرم با سنگ تاج (بالا ترین سنگ هرم) ماسونی یا چشم جهان بین روی اسکناس هاشون دارن؟ آره! نشانه های ماسونی هست، حالا از این چجوری نتیجه میگیری که شیطانیه؟ ده میگم فکر کن!
کلی از رییس جمهور های ایالات متحده ماسون بودن، و فرهنگ کشورشون بر پایه ی اونا شکل گرفته؛ خب که چی؟ از کجاش نتیجه گرفتی که شیطانیه؟!
ایران هم یه زمانی اومدن اسلام شیعی رو مذهب رسمی کردن، چون خیلی از سرانش و و مردمش شیعی بودن. تو مساجد و بنا ها هم کلی علائم آشکار اسلامی هست که بهشون میگیم هنر اسلامی. خب اونا هم هنر ماسونی دارن! عیبش چیه؟
ساده لوح نباش! نزار این مستند ها و وبلاگ های افراطی خامت کنن!
ببین، مساله این نیست که تو مخالف حرف منی، مساله اینه که این حرف هایی که میزنی، نتیجه ی حرف عقل خودت نیست!
تو برو خودت فکر کن، مدارک ماسون ها رو هم ببین، بعد اگر بازم معتقد بودی که فراماسونری = شیطان پرستی، بیا بگو. منم اصلا باهات مخالفت نمیکنم! بالاخره نظر هر کس محترمه!
ولی فکر کن! این هزار بار!
جون من برو یه بار از دید ماسون ها قضیه رو ببین!

=======================

الله اکبر! خودت رو به خریت میزنی؟ با کاغذ A4 هم میشه اریگامی ساخت! چه ربطی داره؟!
این حرف آخر من: یا برو عین آدم بشین فکر کن و مدارک هر دو طرف رو بررسی کن و بیا تا با هم بحث کنیم، یا کلا اسم تاپیک رو عوض کن بزار "ارتباط فراماسونی با شیطان پرستی" یا چمیدونم، یه چیز دیگه ...
کورکورانه از کسی پیروی نکن!

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

منجم عینک تو بردار!!! عینکی که گذاشتی تا هیچی نبینی رو بردار! 13 نشونه خیلی چیزاست نشون خرافات قدییم و..... اما چرا اینطوری نمی گی که 14 معصوم 13 تاشون مرد بودن؟ یه عدد می تونه نشونه خیلی چیزا باشه چه خوب چه بد بعدش عدد 13 هم طرفدار زیاد داره یکیش خودم B-) عدد شیطان 6 هستش نه 13 اشتباه به عرضتون رسوندن 13 برا خرافاتیاست! در ضمن گیریم که آمریکا فراماسون من دارم بهت می گم که احتمالش هست که تموم کشورا سرانشون جزو این گروه باشن!!! برج دوقلو ربطش چیه؟ نه خداییش می دونی برج دوقلو چه تراژدی عظیمی بود؟ نه؟ توشیه می کنم فیلم Remember me رو نگاه کنی یه فیلم رومانتیک که بخشیش به همین برج مربوط می شه. یعنی ما ها الان که از تراژدی های بزرگ عصر هاظر خودمون نظیر بمباران شیمیاییی شدن مردمون یادبود می سازیم یا حالا بمباران معمولی فراماسونیم؟
سحر و جادو! عبارت دل انگیزی ولی مسلمونا اعتقاد دارن که سحر و جادویی نیست و اتفاقاتی که جادو تلغی می شه رو دو دسته می دونن:
1- حقه
2- معجزه از سوی خداوند
بله ممکنه سحر و جادویی باشه ولی اگه باشه از نوع هری پاتریش هست که هیچکی بو نمی بره

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

میگم منجم جان از بحث کردن پشیمون که نشدی؟
بحث خیلی جالبی هست.
دیدم ۲ روزه جواب ندادی، گفتم شاید ناراحت شدی، یا قیدشو زدی ...
ادامه بده حتما
ولی به هر چیز خوب فکر کن و خودت رو بزار جاشون.

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ماهرود :
میگم منجم جان از بحث کردن پشیمون که نشدی؟
بحث خیلی جالبی هست.
دیدم ۲ روزه جواب ندادی، گفتم شاید ناراحت شدی، یا قیدشو زدی ...
ادامه بده حتما
ولی به هر چیز خوب فکر کن و خودت رو بزار جاشون.
نه
فقط یه وقت بده اطلاعاتمو دارم بیشتر می کنم..... (;
به نقل از Black fire :
منجم عینک تو بردار!!! عینکی که گذاشتی تا هیچی نبینی رو بردار! 13 نشونه خیلی چیزاست نشون خرافات قدییم و..... اما چرا اینطوری نمی گی که 14 معصوم 13 تاشون مرد بودن؟ یه عدد می تونه نشونه خیلی چیزا باشه چه خوب چه بد بعدش عدد 13 هم طرفدار زیاد داره یکیش خودم B-) عدد شیطان 6 هستش نه 13 اشتباه به عرضتون رسوندن 13 برا خرافاتیاست! در ضمن گیریم که آمریکا فراماسون من دارم بهت می گم که احتمالش هست که تموم کشورا سرانشون جزو این گروه باشن!!! برج دوقلو ربطش چیه؟ نه خداییش می دونی برج دوقلو چه تراژدی عظیمی بود؟ نه؟ توشیه می کنم فیلم Remember me رو نگاه کنی یه فیلم رومانتیک که بخشیش به همین برج مربوط می شه. یعنی ما ها الان که از تراژدی های بزرگ عصر هاظر خودمون نظیر بمباران شیمیاییی شدن مردمون یادبود می سازیم یا حالا بمباران معمولی فراماسونیم؟
سحر و جادو! عبارت دل انگیزی ولی مسلمونا اعتقاد دارن که سحر و جادویی نیست و اتفاقاتی که جادو تلغی می شه رو دو دسته می دونن:
1- حقه
2- معجزه از سوی خداوند
بله ممکنه سحر و جادویی باشه ولی اگه باشه از نوع هری پاتریش هست که هیچکی بو نمی بره
من دقیقا منظورم حقه هست
معجزه نیس که!
حقه یعنی چی؟
یعنی این کارا همش پایه ی علمی داره(حالا نه علم تجربی،علم نظری)

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از منجم! :

به نقل از منجم! :
من دقیقا منظورم حقه هست
معجزه نیس که!
حقه یعنی چی؟

این دوتا پست انطباق ندارن پس من تنها نتیجه ای که می گیرم اینه که نظرت در این مورد عوض شده و یا اینکه اونو فقط کپی کرده بودی

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

دیگه ازین بهونه باحالتر پیدا نکردن!

من دقیقا منظورم حقه هست
معجزه نیس که!
حقه یعنی چی؟

ما دو نوع حقه داریم:
حقه ی مادی
حقه ی معنوی
----------------------
حقه ی مادی که میدونی یعنی چی
حقه ی معنوی یعنی همین سحر و جادو
یه سری اعمال ننگین(به خدا خیلی کاراشون بده)انجام میدن
بعد جن های کافر بهشون نزدیک میشن همین
این میشه ی حقه ی معنوی
اون جن ها هم میتونن روی دنیا ی ما تاثیر بذارن

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

چرا یه عده میخوان همیشه بگن که چیز هایی خود بدین و نماد اونن خوبن و اینا شایعه است؟ تو همون سخنرانی قسمت دلارش رو یادتونه؟دیگه واضح تر؟

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

مدرک داری جنا به اینا نزدیک می شن؟ بابا جنا دنیاشون از دنیای ما جداست نمی تونن تاثیری بزارن در واقع براشون ممنوعه جادویی به این شکل که شما می گی وجود نداره اینا همش تردستیه و یا اینکه پایه علمی داره سال ها پیش یه عده جادوگر بودن ویژگیشون چی بود؟ آتیش سبز یهو در می کردن! چطور؟ علم شیمی!

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
دیگه ازین بهونه باحالتر پیدا نکردن!
من دقیقا منظورم حقه هست
معجزه نیس که!
حقه یعنی چی؟

ما دو نوع حقه داریم:
حقه ی مادی
حقه ی معنوی
----------------------
حقه ی مادی که میدونی یعنی چی
حقه ی معنوی یعنی همین سحر و جادو
یه سری اعمال ننگین(به خدا خیلی کاراشون بده)انجام میدن
بعد جن های کافر بهشون نزدیک میشن همین
این میشه ی حقه ی معنوی
اون جن ها هم میتونن روی دنیا ی ما تاثیر بذارن

آخه این چه حرفیه که میزنی!
به قول معروف بشنو و باور نکن!
یعنی الان اون یارو هر چی بگه تو باورت میشه؟!
یعنی رسما همه بدن، فقط این جناب و دوستانشون خوبن؟
بابا در بیارین کله ی زیر برفو!
عقلتو در بست اجاره دادی به اونا!
ببین، فقط یک مدرک درست حسابی از این حرفی که میزنی بیار! فقط یکی!
همون آقا چه مدرکی اورد که قبول کردی؟ آیه گفت؟ حدیث گفت؟ روایت گفت؟ هر چی هست با آدرس دقیق برام بیار. یا تو اشتباه میکنی یا من دیگه! اگه من اشتباه میکنم پس نشونم بده!

به نقل از Happiest chemist :
چرا یه عده میخوان همیشه بگن که چیز هایی خود بدین و نماد اونن خوبن و اینا شایعه است؟ تو همون سخنرانی قسمت دلارش رو یادتونه؟دیگه واضح تر؟
متوجه نشدم چی گفتی!

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ماهرود :
آخه این چه حرفیه که میزنی!
به قول معروف بشنو و باور نکن!
یعنی الان اون یارو هر چی بگه تو باورت میشه؟!
یعنی رسما همه بدن، فقط این جناب و دوستانشون خوبن؟
بابا در بیارین کله ی زیر برفو!
عقلتو در بست اجاره دادی به اونا!
ببین، فقط یک مدرک درست حسابی از این حرفی که میزنی بیار! فقط یکی!
همون آقا چه مدرکی اورد که قبول کردی؟ آیه گفت؟ حدیث گفت؟ روایت گفت؟ هر چی هست با آدرس دقیق برام بیار. یا تو اشتباه میکنی یا من دیگه! اگه من اشتباه میکنم پس نشونم بده!
متوجه نشدم چی گفتی!
بابا اتباط با اجنه خیلی تایید شده هست،من از چندین نفر معتبر شنیدم،پیامبرا هم با جن های خوب ارتباط داشتن(آیه ی یک سوره ی جن)
نشون به این نشون که اشکالی که چهار هزار سال پیش از خدایان شون کشیدن قدیمی ها،خیلی به جن ها شباهت داره
بابا یه ارتباطی هست دیگه
جن ها میتونن رو آدما تاثیر بذارن،مگه گفته نشده که سوره فلق و ناسو برا دوری شر اجنه بخونید؟
جن ها همیشه ارتباطشون با آدما بوده،ارتباط با اونا کاری نداره یه چله نشینی میخواد
مگه حضرت سلیمان نبود که جن ها رو به صلابه کشید تا براش کار کنن(آیه ی خود قرآنه)؟
تمام وسایل جن گیری اون آدمای ساحر رو هم جمع کرد،یه چیزی در کار بوده!
------------------------------------------------
چند روز صبر کن.......کاملا اثبات می کنم
--------------------------------------------------
بابا من دارم اطراف خودم اینا رو میبینم که همه جا نفوذ کردن،حالا اصن ربطی به جن داشته باشه یا نه من میگم کار اینا اشتباهه و باید باش مقابله کرد
حرف من اینه

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
بابا اتباط با اجنه خیلی تایید شده هست،من از چندین نفر معتبر شنیدم،پیامبرا هم با جن های خوب ارتباط داشتن(آیه ی یک سوره ی جن)
نشون به این نشون که اشکالی که چهار هزار سال پیش از خدایان شون کشیدن قدیمی ها،خیلی به جن ها شباهت داره
بابا یه ارتباطی هست دیگه
جن ها میتونن رو آدما تاثیر بذارن،مگه گفته نشده که سوره فلق و ناسو برا دوری شر اجنه بخونید؟
جن ها همیشه ارتباطشون با آدما بوده،ارتباط با اونا کاری نداره یه چله نشینی میخواد
مگه حضرت سلیمان نبود که جن ها رو به صلابه کشید تا براش کار کنن(آیه ی خود قرآنه)؟
بابا من دارم اطراف خودم اینا رو میبینم که همه جا نفوذ کردن،حالا اصن ربطی به جن داشته باشه یا نه من میگم کار اینا اشتباهه و باید باش مقابله کرد
حرف من اینه
چه کار هایی انجام میدن که میگی بده؟ (پیشاپیش یادآوری میکنم که صهیونیسم با فراماسونری فرق داره!)
برای تک تک این حرف هایی که میزنی هم آدرس دقیق بده! "مگه حضرت سلیمان نبود که جن ها رو به صلابه کشید تا براش کار کنن(آیه ی خود قرآنه)؟" کجاشه؟

چرا یه عده میخوان همیشه بگن چیز هایی که خود بدین و نماد اونن, خوبن و اینا شایعه است؟ تو همون سخنرانی قسمت دلارش رو یادتونه؟دیگه واضح تر؟
اها! حالا فهمیدم چی میگی! بابا یه ویرگول بزار حداقل!
در مورد دلاره یه خورده بیشتر توضیح بده، چکارش میکنن؟ اریگامی؟ بعد چی ساخته میشه؟
از روی خط های روی دلار خم میکنن؟
چند تا عبارت که بهتره یادآوری کنم: تئوری توطئه، شستشوی مغزی، تفاوت فراماسونری و شیطان پرستی، تفاوت دجال (انتی کریست، ضد مسیح ...) با فراماسونری

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از منجم! :
بابا یه ارتباطی هست دیگه
حرف من اینه
عزیز من می گم ارتباطشون با جنا رو ثابت کن! بابازرگ خدا بیامرز بابای من هم می گفت که موقعی که بچه بوده باباش همچینی یه جنو اسر کرده بوده! منم احتمالا باید باور کنم نه؟ پیامبرا با جنا ارتباط داشتن و اماما شما می گید که فراماسون ها پیامبرن؟

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Black fire :
مدرک داری جنا به اینا نزدیک می شن؟ بابا جنا دنیاشون از دنیای ما جداست نمی تونن تاثیری بزارن در واقع براشون ممنوعه جادویی به این شکل که شما می گی وجود نداره اینا همش تردستیه و یا اینکه پایه علمی داره سال ها پیش یه عده جادوگر بودن ویژگیشون چی بود؟ آتیش سبز یهو در می کردن! چطور؟ علم شیمی!
من خودم با یکی از کسایی که با جن ها ارتباط داشت رفت و امد داشتم..تا5ـ6 سال نمیدونستم..اتفاقی خودش گفت که این طوره و از نیروی اجنه استفاده میکرد در جهت کار هلی خوب..نپرسید چون بیشتر توضیح نمیدم..ارتباط با اجنه کار سختی نیست

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

من خودم با یکی از کسایی که با جن ها ارتباط داشت رفت و امد داشتم..تا5ـ6 سال نمیدونستم..اتفاقی خودش گفت که این طوره و از نیروی اجنه استفاده میکرد در جهت کار هلی خوب..نپرسید چون بیشتر توضیح نمیدم..ارتباط با اجنه کار سختی نیست

الله اکبر! بابا دلیل و مدرک بیارین! آیه ی قرآن بیارین!
از کجا معلوم اون دوست شما راست گفته باشه؟ از کجا معلوم خودت راست بگی؟
اصلا حالا که ارتباط با جن ها آسونه، عالم ها و مجتهد های ما هم برن یه ارتش جن ایجاد کنن دیگه، خوبه؟
این حرف هایی که شما میزنی، خیلی به این کتاب های عامه پسند "راز هایی در مورد جن ها" یا از این جور چیزا میخوره. بخش زیادی از این حرف های شما اسرائیلیات هست (ربطی به اسرائیل نداره، از معلم دینیتون بپرسین).

راستی منجم، گفتی یکی یه چیزایی توی مقبره ی سلیمان نبی پیدا کرده که گفته قدرت محض هست، احیانا به یک داستان استعاری میخوره، در مورد اسم اعظم.
میدونید که حضرت سلیمان مهر (یا انگشتر)ی داشته که روی اون اسم اعظم نوشته شده بوده، تو روایات داریم که این اسم ۷۳ حرف هست، که قدرت های ماورایی به صاحبش میده. مثلا اون کسی که تخت ملکه ی سبا رو جا به جا کرد، یک حرفش رو میدونست، حضرت عیسی و موسی ۴ ۵ حرف، و اهل بیت ۷۲ حرفش رو میدونستند، یک حرف رو هم فقط خود خدا میدونه.
به نظرت کسی با دونستن یک جمله، میتونه چنین قدرتی داشته باشه؟! نه! این یه استعاره هست! هر حرف به نوع خاصی از کمالات اشاره داره! کد تقلب که نیست!
احتمالا اون کتابی که میگی هم یه همچین چیزی گفته بوده.
(البته تو یکی از کتاب های دن براون یه همچین چیزی خوندم، ولی اونجا بحث جام مقدس و نسل عیسی بود)

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

یه چیز دیگه، کسی در مورد فلسفه ی اشراق یا اشراقیون چیزی شنیده؟
اگه نه دست کم اینجا رو ببینین.
این یه چیزی در حد فراماسونریه ایرانیه!
هنوز هم کلی طرفدار آشکار و پنهان داره

راستی، منبع میخواین بیارین میتونین از منابع حوزه علمی استفاده کنید. یا دایره المعارف اسلامی یا ...

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از ماهرود :
یه چیز دیگه، کسی در مورد فلسفه ی اشراق یا اشراقیون چیزی شنیده؟
اگه نه دست کم اینجا رو ببینین.
این یه چیزی در حد فراماسونریه ایرانیه!
هنوز هم کلی طرفدار آشکار و پنهان داره

راستی، منبع میخواین بیارین میتونین از منابع حوزه علمی استفاده کنید. یا دایره المعارف اسلامی یا ...
سهروردی افکار فریمیسونیک نداشت
اون فقط میخواست خدا رو، با رگه هایی از تصوف تو یه قالب ملموس ارائه بده
شاید تشبیه خدا به نور که در نگاه اول شبیه چشم جهان بین هست باعث شده اینو بگی، ولی نیست

اصل فریمیسونری رو میشه تو سه چیز خلاصه کرد: عظمت، بررسی، رهبری و کارگردانی

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از GCD :
سهروردی افکار فریمیسونیک نداشت
اون فقط میخواست خدا رو، با رگه هایی از تصوف تو یه قالب ملموس ارائه بده
شاید تشبیه خدا به نور که در نگاه اول شبیه چشم جهان بین هست باعث شده اینو بگی، ولی نیست
اصل فریمیسونری رو میشه تو سه چیز خلاصه کرد: عظمت، بررسی، رهبری و کارگردانی

نه، افکارشون که سر تا پا تفاوت داره! ریشه ی فراماسونری حکمت مصری هست، ولی ریشه ی اشراق حکمته ایرانی!
اصلا افکارشون قابل مقایسه نیست!
منظور من این بود که جفتشون بعد از مدتی طرفدارانی پیدا کردن، و این طرفداران توی اروپا تحت فشار کلیسا خیلی مخفیانه فعالیت میکردن.
تو ایران فراماسونری تا دوران پهلوی و قاجار وجود نداشت.
فراماسونری اولش لژ و درجه بندی و نماد و ... نداشت؛ یه جور عقیده بود که تو مصر همه باورش داشتن. وقتی اومد به اروپا تحت فشار کلیسا این همه جنگولک بازی های مخفی رو شروع کرد.

بالا