• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراماسونری

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : فراماسونری

به نقل از ماهرود :
الله اکبر! بابا دلیل و مدرک بیارین! آیه ی قرآن بیارین!
از کجا معلوم اون دوست شما راست گفته باشه؟ از کجا معلوم خودت راست بگی؟
اصلا حالا که ارتباط با جن ها آسونه، عالم ها و مجتهد های ما هم برن یه ارتش جن ایجاد کنن دیگه، خوبه؟
این حرف هایی که شما میزنی، خیلی به این کتاب های عامه پسند "راز هایی در مورد جن ها" یا از این جور چیزا میخوره. بخش زیادی از این حرف های شما اسرائیلیات هست (ربطی به اسرائیل نداره، از معلم دینیتون بپرسین).

راستی منجم، گفتی یکی یه چیزایی توی مقبره ی سلیمان نبی پیدا کرده که گفته قدرت محض هست، احیانا به یک داستان استعاری میخوره، در مورد اسم اعظم.
میدونید که حضرت سلیمان مهر (یا انگشتر)ی داشته که روی اون اسم اعظم نوشته شده بوده، تو روایات داریم که این اسم ۷۳ حرف هست، که قدرت های ماورایی به صاحبش میده. مثلا اون کسی که تخت ملکه ی سبا رو جا به جا کرد، یک حرفش رو میدونست، حضرت عیسی و موسی ۴ ۵ حرف، و اهل بیت ۷۲ حرفش رو میدونستند، یک حرف رو هم فقط خود خدا میدونه.
به نظرت کسی با دونستن یک جمله، میتونه چنین قدرتی داشته باشه؟! نه! این یه استعاره هست! هر حرف به نوع خاصی از کمالات اشاره داره! کد تقلب که نیست!
احتمالا اون کتابی که میگی هم یه همچین چیزی گفته بوده.
(البته تو یکی از کتاب های دن براون یه همچین چیزی خوندم، ولی اونجا بحث جام مقدس و نسل عیسی بود)
مجتهدا این کارو نمیکنن چون با جن های خوب"ممکنه"رابطه داشته باشن
ممکن هم هست اصن استفاده ای نکنن
-------------------
اینم مدرک:
آیه ی چهل سوره ی سبا:
با این مضمون:خدا از فرشتگان می پرسد آیا این ها شما را پرستش مکیکردند؟فرشتگان میگویند نه پاک و منزهی تو بلکه اینها اجنه را پرستش میکردند(منظور دوزخیان است)
پس توی قرآن تایید پرستش اجنه وجود داره
-------------------
(برو این مستنده رو ببین بیا اینجا بشینیم نقدش کنیم ;))

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از ماهرود :
نه، افکارشون که سر تا پا تفاوت داره! ریشه ی فراماسونری حکمت مصری هست، ولی ریشه ی اشراق حکمته ایرانی!
اصلا افکارشون قابل مقایسه نیست!
منظور من این بود که جفتشون بعد از مدتی طرفدارانی پیدا کردن، و این طرفداران توی اروپا تحت فشار کلیسا خیلی مخفیانه فعالیت میکردن.
تو ایران فراماسونری تا دوران پهلوی و قاجار وجود نداشت.
فراماسونری اولش لژ و درجه بندی و نماد و ... نداشت؛ یه جور عقیده بود که تو مصر همه باورش داشتن. وقتی اومد به اروپا تحت فشار کلیسا این همه جنگولک بازی های مخفی رو شروع کرد.
آره دقیقا!
× البته نماد از اول بود، ولی لژ و درجه بندی و... نه

×_×

اصول 13 گانه بنجامین فرانکلین رو هم بخونید خوبه!

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
مجتهدا این کارو نمیکنن چون با جن های خوب"ممکنه"رابطه داشته باشن
ممکن هم هست اصن استفاده ای نکنن
-------------------
اینم مدرک:
آیه ی چهل سوره ی سبا:
با این مضمون:خدا از فرشتگان می پرسد آیا این ها شما را پرستش مکیکردند؟فرشتگان میگویند نه پاک و منزهی تو بلکه اینها اجنه را پرستش میکردند(منظور دوزخیان است)
پس توی قرآن تایید پرستش اجنه وجود داره
آيه: قَالُواْ سُبْحَانَكَ أَنتَ وَلِيُّنَا مِن دُونِهِم بَلْ كَانُواْ يَعْبُدُونَ الْجِنَّ أَكْثَرُهُم بِهِمْ مُّؤْمِنُونَ
ترجمه: آنها می‌گویند: «منزّهی (از اینکه همتایی داشته باشی)! تنها تو ولیّ مائی، نه آنها؛ (آنها ما را پرستش نمی‌کردند) بلکه جنّ را پرستش می‌نمودند؛ و اکثرشان به آنها ایمان داشتند!»

تفسیر: مقصود از اينكه مشركين به جن ايمان داشته آنها را عبادت مى كرده اند
سپس بنا به حكايت قرآن كريم گفتند: ((بل كانوا يعبدون الجن اكثرهم بهم مومنون (( و جن دومين طايفه از طوايف سه گانه اى هستند كه مورد پرستش مشركين واقع شده اند، چون گفتيم : مشركين سه طايفه از موجودات را مى پرستند، ملائكه ، و جن ، و قديسين از بشر را، از اين سه طايفه دو طايفه اول در استحقاق پرستش مقدم بر طايفه سوم مى باشند، و طايفه سوم هر چند كه اگر به حد كمال رسيده باشند، از دو طايفه اول افضلند، و ليكن هر چه باشند ملحق به آن دو طايفه اند
و اينكه ملائكه در كلام خود كلمه اضراب و اعراض ، يعنى كلمه ((بل (( را به كار بردند، دليل بر اين است كه جن به پرستش بت پرستان راضى بوده اند
و جن همان كسانى هستند كه وثنى ها آنها را مبادى شرور، و پيدايش ‍ فساد در عالم مى دانستند، و آنها را مى پرستيدند، براى اينكه از شرشان محفوظ بمانند، همچنان كه ملائكه را مبدء تاريخ پنداشته ، آنها را مى پرستيدند، تا خيرات آنان را به سوى خود سرازير كنند
مراد از جن اينهايند، نه آنكه - چنانچه بعضى گفته اند - ابليس و فرزندان ، و ياوران وى باشند، و معناى عبادت ابليس اين باشد كه دعوت وى را اطاعت نموده ، و به دعوت وى ملائكه را مى پرستيدند، و يا به دعوت وى هر گناه ديگرى را مرتكب مى شدند

میگم با دلیل و مدرک یعنی این! حالا حرف خودم رو میزنم:
نگفته کافر ها از جن ها استفاده میکنن! گفته از ترس جن، اون رو پرستش میکنن!
خب این شد شیطان پرستی، چه ربطی به فراماسونری داره؟ اصلا مگه نمیگی که آمریکا فراماسونری هست، طبق حرف تو اگر فراماسونر ها جن پرست باشن، آمریکا چرا باید قانونه اساسیش و حکومتش سکولار باشه؟ یک بار دیگه هم بهت گفته بودم، فراماسونری دین نیست! یه چیزی مثل حزب هست، یا اگر خیلی بزرگش کنی، یه مکتب!
همون طور که طرفداران اشراق هم مسلمان بودن، هم مسیحی!
به نقل از منجم! :
(برو این مستنده رو ببین بیا اینجا بشینیم نقدش کنیم ;))
ترجیح میدم وقتم رو سر مهملات هدر ندم! (قبلا به اندازه ی کافی دیدم)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

دوستم نبود اون ادم.. و کارش به این ارتباط بستگی داشت..از من هم 40 سال بزرگ تر بود..ادم فوق العاده خوبی هم بود.. و من یه چیز میدونم که میگم..دروغ و اینا در کار نیست..نمیخوای باور نکن!

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

خب، یه خورده کمکت میکنم: آیه ای در قرآن هست که خیلی ها با سوء استفاده از جهل مردم نسبت به اون، هر تفسیری رو بهش میبندن!
حوصله ندارم کپی کنم! لینک میدم:
آیه و ترجمش
آیه، ترجمه، نکته ها و پیام ها
تفسیر الميزان جلد یک، صفحه ی ۳۵۰ تا ۳۶۸
البته من هم کاملا نخوندمش ... فرصت شد میخونم.
فقط خواستم منبع درست بهت نشون بدم!
(البته تفسیر های دیگه هم هست ...)

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

منظورت "واتبعو ما تتلو..."هست دیگه؟
خب حالا که چی؟
آقای بهرامپور تو تفسیرش میگه که این آیه تنها آیه ای تو قرآن هست که بیش از چهل نظر دربارش وجود داره....
پس سو استفاده نمیشه گفت.
----------------------------------------------
دو تا کتاب فوق العاده مفید دراین زمینه:
فراماسونری جهانی/هارون یحیی/نشر المعی
زرسالاران یهودی و پارسی/جلد چهار/عبدالله شهبازی/موسسه مطالعلت و پژوهشهای سیاسی

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از منجم! :
یک سوال جناب منجم: تا به حال چند کتاب/مقاله/مطلب درباره فریمیسونری خوندی که نویسندش فریمیسون باشه؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Dr.Eniac :
اگه واقعا هدفشون اينه خودم حاضرم حمايتشون كنم و از فدا نسخه اورجينال سفارش بدم :P

باز هم نژاد پرستی ...

من اگر میخواستم مثل شما فکر کنم تمام یه مشت احمق فرومایه بیشتر نبودند. ولی من در درجه اول سعی می کنم به خودم بفهمونم که هر فردی انسان شایسته ای است مگر خلافش ثابت بشه.

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از GCD :
یک سوال جناب منجم: تا به حال چند کتاب/مقاله/مطلب درباره فریمیسونری خوندی که نویسندش فریمیسون باشه؟
هیچی
چه نیازی هست؟
ولی تو کتابا نقل قول های زیادی از مقاله ها و کتاب ها و مجله های این چنینی زده شده

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
منظورت "واتبعو ما تتلو..."هست دیگه؟
خب حالا که چی؟
آقای بهرامپور تو تفسیرش میگه که این آیه تنها آیه ای تو قرآن هست که بیش از چهل نظر دربارش وجود داره....
پس سو استفاده نمیشه گفت.
----------------------------------------------
یه نگاهکی به اکثر این کتابا انداختم، ولی ۹۰% شون به چیزی به نام "پروتکل بزرگان یهود/صهیون" استناد کردن، در حالی که این پروتکل زاییده ی تخیل چند نویسنده ی یهودی گریز هست! سند جعلی
یه پروتکل بین بزرگان یهود/صهیون چطور میتونه به دست یه غیر یهود/صهیون نوشته شده باشه؟! چشمانت رو باز کن!

دقیقا! کلی نظر و تفسیر در مورد اون آیه هست (به قول تو بیش از ۴۰ تا) ولی آیا همشون قابل اعتماد و معتبر هستن؟ خدا میدونه چندتاشون با اسرائیلیات قاطی شدن! و این سخنرانان که این مستند ها رو میسازن، میان به اون تفسیر هایی که به نفعشون هست استناد میکنن!
من اومدم تفسیر المیزان رو گفتم، چون تفسیر بهتری نمیشناسم!

به نقل از منجم! :
هیچی
چه نیازی هست؟
ولی تو کتابا نقل قول های زیادی از مقاله ها و کتاب ها و مجله های این چنینی زده شده
مثل همین پروتکل جعلی، نه؟! :D
===============

چند بار بهت بگم یک طرفه به قاضی نرو؟! گوش کن دیگه!
وقتی تو بدون مراجعه به منابع اون ها، در موردشون قضاوت میکنی، این حق رو به اونها میدی که بدون مراجعه به منابع اسلام، در مورد اسلام قضاوت کنن! و خب ماشالله این اخبار مربوط به طالبان و القاعده دیگه شکی براشون باقی نمیزاره در این صورت!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از منجم! :
هیچی
چه نیازی هست؟
پس حرف های تو پشتوانه دقیقی ندارن و کور هستن
تو چی درباره فریمیسونری میدونی وقتی تمام کتابهایی که خوندی از یک زاویه به جریان نگاه کردن؟ تو بر چه اساسی میدونی نقل قولها درسته؟

فرض کن من بیام بگم مسلمونها تماما تروریست هستن
تو میپرسی چرا؟ تا حالا یک کتاب یا مقاله اسلامی خوندی؟
من بگم مستند obsession (از مشهور ترین مستند های ضد اسلام) رو دیدم و کتابهای مسعود انصاری[nb]از نویسنده های کاملا مخالف اسلام که نقل قولهای زیادی از قرآن و احادیث در کتابهاش (مثل قیامت در اسلام و...) میاره[/nb] رو خوندم، پس چه نیازی هست قرآن و کتب دینی رو بخونم وقتی نقل قولهایی از اونها زده؟

یک حرف، یک عقیده، زمانی قابل قبول و معتبره که از هر دو طرف اطلاعات بهش داده بشه و خودش بررسی کنه، نه اینکه یه چیزایی رو ببینه و بدون مقایسه و تفکر قبول کنه

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از H O S E I N :
باز هم نژاد پرستی ...

من اگر میخواستم مثل شما فکر کنم تمام یه مشت احمق فرومایه بیشتر نبودند. ولی من در درجه اول سعی می کنم به خودم بفهمونم که هر فردی انسان شایسته ای است مگر خلافش ثابت بشه.

اتفاقا به من ثابت شده برا همينه كه اينجوري ميگم !!!!!!!!!

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ماهرود :
یه نگاهکی به اکثر این کتابا انداختم، ولی ۹۰% شون به چیزی به نام "پروتکل بزرگان یهود/صهیون" استناد کردن، در حالی که این پروتکل زاییده ی تخیل چند نویسنده ی یهودی گریز هست! سند جعلی
یه پروتکل بین بزرگان یهود/صهیون چطور میتونه به دست یه غیر یهود/صهیون نوشته شده باشه؟! چشمانت رو باز کن!

دقیقا! کلی نظر و تفسیر در مورد اون آیه هست (به قول تو بیش از ۴۰ تا) ولی آیا همشون قابل اعتماد و معتبر هستن؟ خدا میدونه چندتاشون با اسرائیلیات قاطی شدن! و این سخنرانان که این مستند ها رو میسازن، میان به اون تفسیر هایی که به نفعشون هست استناد میکنن!
من اومدم تفسیر المیزان رو گفتم، چون تفسیر بهتری نمیشناسم!
مثل همین پروتکل جعلی، نه؟! :D
===============

چند بار بهت بگم یک طرفه به قاضی نرو؟! گوش کن دیگه!
وقتی تو بدون مراجعه به منابع اون ها، در موردشون قضاوت میکنی، این حق رو به اونها میدی که بدون مراجعه به منابع اسلام، در مورد اسلام قضاوت کنن! و خب ماشالله این اخبار مربوط به طالبان و القاعده دیگه شکی براشون باقی نمیزاره در این صورت!
خدایی اصن اسم کتابو خوندی؟ :D
اصن درباره ی یهود نیست.باور کن.درباره ی پروتکل هم نیس
--------------------------------------------------------------------------
هرکتابی مقداری از نظریات نویسنده رو با خودش داره.کتابی نیست که بی طرف نوشته بشه
این کتاب اومده از اون اول توضیح داده،البته کتاب مفصلی نیست،ولی کتاب خوبیه
در ضمن با خوندن این کتابا این موضوع رو نفهمیدم
این موضوع مدت هاست که برا من ثابت شده
من دارم میبینم اثر اینا رو تو جامعه ی اطرافمون
مثلا نگاه کنید!مگه نمیگید آمریکا فریمیسون هست؟خب هالیوود هم مال آمریکا....(آواتار پایینی هم مال همونا.... :D)خب حالا لاست که ازونجا درمیاد بیرون چیه؟
تحلیل لاست حسن عباسی رو دیدید؟
http://basirat.emodiran.com/1388/10/17/%d8%aa%d8%ad%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d8%b9%d8%a8%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa/#more-39
(هم صوتی هم نوشتاری)
من اثر اینا رو وقتی فهمیدم که قابلمه ی مسی رو جاش قابلمه ی آلومینیومی اوردن(باور کنید دقیقا همینجوری فهمیدن)و..............
من وقتی با دوستام حرف میزنم می فهمم اینا کین
من حضور اینا رو حس میکنم
این کتابا هم صرفا برا اطلاعات بیشتر میخونم
به نقل از GCD :
پس حرف های تو پشتوانه دقیقی ندارن و کور هستن
تو چی درباره فریمیسونری میدونی وقتی تمام کتابهایی که خوندی از یک زاویه به جریان نگاه کردن؟ تو بر چه اساسی میدونی نقل قولها درسته؟

فرض کن من بیام بگم مسلمونها تماما تروریست هستن
تو میپرسی چرا؟ تا حالا یک کتاب یا مقاله اسلامی خوندی؟
من بگم مستند obsession (از مشهور ترین مستند های ضد اسلام) رو دیدم و کتابهای مسعود انصاری[nb]از نویسنده های کاملا مخالف اسلام که نقل قولهای زیادی از قرآن و احادیث در کتابهاش (مثل قیامت در اسلام و...) میاره[/nb] رو خوندم، پس چه نیازی هست قرآن و کتب دینی رو بخونم وقتی نقل قولهایی از اونها زده؟

یک حرف، یک عقیده، زمانی قابل قبول و معتبره که از هر دو طرف اطلاعات بهش داده بشه و خودش بررسی کنه، نه اینکه یه چیزایی رو ببینه و بدون مقایسه و تفکر قبول کنه
همون بالایی ها(آواتار :-w :-w) :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

:-? آواتار! ( :D :-" )
ببین تو کلا بحثو نگرفتی
میگم آدم نباید فقط با خوندن منابع مخالف یک چیز دربارش اظهار نظر کنه، تو اگه اینا رو میخونی چیزای موافقشو هم بخون تا بتونی یه نتیجه خوب بگیری

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
خدایی اصن اسم کتابو خوندی؟ :D
اصن درباره ی یهود نیست.باور کن.درباره ی پروتکل هم نیس
هرکتابی مقداری از نظریات نویسنده رو با خودش داره.کتابی نیست که بی طرف نوشته بشه
این کتاب اومده از اون اول توضیح داده،البته کتاب مفصلی نیست،ولی کتاب خوبیه
در ضمن با خوندن این کتابا این موضوع رو نفهمیدم
این موضوع مدت هاست که برا من ثابت شده
من دارم میبینم اثر اینا رو تو جامعه ی اطرافمون
مثلا نگاه کنید!مگه نمیگید آمریکا فریمیسون هست؟خب هالیوود هم مال آمریکا....(آواتار پایینی هم مال همونا.... :D)خب حالا لاست که ازونجا درمیاد بیرون چیه؟
تحلیل لاست حسن عباسی رو دیدید؟
http://basirat.emodiran.com/1388/10/17/%d8%aa%d8%ad%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d8%b9%d8%a8%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa/#more-39
(هم صوتی هم نوشتاری)
من اثر اینا رو وقتی فهمیدم که قابلمه ی مسی رو جاش قابلمه ی آلومینیومی اوردن(باور کنید دقیقا همینجوری فهمیدن)و..............
من وقتی با دوستام حرف میزنم می فهمم اینا کین
من حضور اینا رو حس میکنم
این کتابا هم صرفا برا اطلاعات بیشتر میخونمهمون بالایی ها(آواتار :-w :-w) :D

ای بابا! مرغ یه پا داره دیگه نه؟
حوصله نداشتم کاملا این مقاله ی در مورد لاست رو بخونم، ولی یک پاراگرافش رو خوندم:

در آمریکاآمارهای رسمینشان می‌دهدبین ۵۴ تا ۵۶ درصد از بچه هایی که به دنیا می‌آیند پدرشان معلوم نیست چه کسانی هستند، اخیراً در شمال غرب آمریکا نیویورک، بوستون تا خود واشنگتن دادگاه‌هایی به وجود آمده که مجوز می‌دهد به پدرها که بروند فرزندان خود را تست ژنتیک کنند تا معلوم شود که بچه متعلق به خودشان است یا نه، کار به این افتضاح کشیده آمار غیررسمی فقط متعلق به خود فرانسه ۹۲% است، یعنی۹۲% از بچه‌هایی که در فرانسه به دنیا می‌آیند پدرانشان معلوم نیست که چه کسانی هستند! یعنی یک تمدن زنازاده؛ حالا پیام جامعه لیبرال در این فیلم این است که این بهشتی که می‌بینید وجود دارد، هیچ کدام از این آدمها سرجای خودشان نیستند. البته در این فیلم کشیش مسیحی که سیاه پوست است و آفریقایی است یک گانگستر قاچاقچی مواد مخدر است که هارون را غسل تعمید می‌دهد.

میخوام بدونم این "آمارهای رسمی" رو از کجا آورده؟! بگه ما هم بدونیم! تازه اگر آمار رسمش این باشه، "آمار غیر رسمی"ش رو از کدوم گوری آورده؟

دیگه جدی جدی داری اعصابمو خورد میکنی!

بابا خوب امریکا فراماسون هست، قبول، بر منکرش لعنت! هالیوود آمریکایی هست، پس اونم فراماسونه، اینم به خاطر گل روی تو قبول. خب بدیش چیه؟!
از صفحه ی اول تا حالا داری میگی که همه چی دست فراماسوناست، منم هی بهت میگم خب بدیش چیه؟! بازم میگی همه چی دست اوناست
اون کتابا هم امکان نداره به پروتکل استناد نکرده باشن!
340708.full.gif

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ماهرود :
حوصله نداشتم کاملا این مقاله ی در مورد لاست رو بخونم، ولی یک پاراگرافش رو خوندم:

میخوام بدونم این "آمارهای رسمی" رو از کجا آورده؟! بگه ما هم بدونیم! تازه اگر آمار رسمش این باشه، "آمار غیر رسمی"ش رو از کدوم گوری آورده؟
نخوندی؟
خب دانلودش کن و گوش بده (;
نگاه کن،اصن اون یه بند(و نه پاراگراف) غلطه،الان این یعنی همش غلطه؟
اصن پیام متنه یه چیز دیگه است
------------------------------------------------
به نقل از ماهرود :
اون کتابا هم امکان نداره به پروتکل استناد نکرده باشن!
سند؟
:D :D
به نقل از ماهرود :
:D
-----------------------------------------------------------------------
به نقل از ماهرود :
بابا خوب امریکا فراماسون هست، قبول، بر منکرش لعنت! هالیوود آمریکایی هست، پس اونم فراماسونه، اینم به خاطر گل روی تو قبول. خب بدیش چیه؟!
از صفحه ی اول تا حالا داری میگی که همه چی دست فراماسوناست، منم هی بهت میگم خب بدیش چیه؟! بازم میگی همه چی دست اوناست
ادامه ی استدلال:خب ما با منظور هایی که این فیلما دارن،میتونیم بفهمیم هدف اینا چیه!
که بت لینک دادم
من میگم خود فراماسونه اعظم ترکیه داره میگه ریشه ی عقاید ما مصر باستان هست!مصر باستان چیه حالا؟تفکر الحادی.منکر وجود خدا
خب این یعنی چی؟
(الان دوباره سند میخوای؟ :Dمتاسفانه لینک ندارم بت بدم،ولی این حرف درسته)

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
ادامه ی استدلال:خب ما با منظور هایی که این فیلما دارن،میتونیم بفهمیم هدف اینا چیه!
که بت لینک دادم
به نقل از منجم! :
نخوندی؟
خب دانلودش کن و گوش بده (;
نگاه کن،اصن اون یه بند(و نه پاراگراف) غلطه،الان این یعنی همش غلطه؟
اصن پیام متنه یه چیز دیگه است
چه منظوری از ساختن این فیلم ها دارن؟! خب فکر کنم انتقال عقیده ی خودشون، که طبیعی هست! ما هم همین کار رو میکنیم! تو سریال یوزارسیف چند بار حضرت یوسف گفت که در آینده یهودی ها به مردم ظلم میکنند و این حرفا، با اینکه حتی طبق منابع خودمون هم غلط بوده! (یعنی تو اون زمان حضرت یوسف همچین حرفی نزده!) این یعنی سوء استفاده از رسانه!
با این حساب کار اونا باز شرافت مندانه تر از کاره ماست!! اونا عقیده ی خودشونو میگن، با با دروغ عقیده ی خودمونو میچپونیم!!
تکرار میکنم، منظور اونا از ساختن این فیلم ها، انتقال عقاید خودشون هست، که کار طبیعی ای هست! چیش بده؟
حالا تو میگی که طبق اون تحلیل که لینک دادی، این فیلم ها عقاید بدی رو منتقل میکنن، که میگم غلط هست! چون تو کل تحلیل، تنها کاری که کرده دوختن گوز به شقیقه بوده! رسما آسمون ریسمون بافته! هیچ منبعی هم ندیدم! حتا یکی!
من اینطور نتیجه میگیرم که کلش غلط هست! تو رو نمیدونم! (اگه تونستی یه پاراگراف که ۱۰۰% با عقل جوره برام بیار!)

به نقل از منجم! :
زیاد از این کتابا خوندم، هیچ کدوم رو ندیدم که از این پروتکل سوء استفاده نکرده باشن!

به نقل از منجم! :
من میگم خود فراماسونه اعظم ترکیه داره میگه ریشه ی عقاید ما مصر باستان هست!مصر باستان چیه حالا؟تفکر الحادی.منکر وجود خدا
خب این یعنی چی؟
(الان دوباره سند میخوای؟ :Dمتاسفانه لینک ندارم بت بدم،ولی این حرف درسته)
خب اینکه ریشه ی فراماسونری، مکتب مصر باستان هست که شکی توش نیست!
ولی مصر باستان این همه خدا داشت! کی گفته الحادی بود؟! اتفاقن نه یکی، نه دو تا، نه سه تا، بلکه کلی الهه داشتن! بهش میگن پگانیسم!
یادته گفتم که خیلی از این نماد های فراماسون ها در اصل چیز بدی نبودن، ولی شیطان پرست ها خودشونو چسبوندن به اونا، و حالا برای عموم معنی بدی داره؟ نمونش همین ستاره ی پنج پر که احتمالا در کسری از ثانیه میگی نماده شیطانه! در صورتی که نماد یکی از الهه های پگانی هست؛ ناهید (زهره)! سیاره ی ناهید تو آسمون در طول سال یک ستاره ی پنج پر رو طی میکنه، که یک نوکش رو به جنوبه: یه ستاره ی پنج پر معکوس!
باز هم میگم: فراماسونری دین نیست! یک حزب یا مکتب هست! و چون دین نیست، خیلی کم حرف از خدا زده، و به همین دلیل، این سخنران ها میان میگن که به خدا اعتقاد ندارن!
مثل این میمونه که بگیم اصلاح طلبا ملحد هستن! دلیلش هم این که تو اساس نامشون نگفتن که دینشون چیه و چند تا خدا دارن! چه ربطی داره آخه؟!

و با تمام این حرف ها، حالا فرض کنیم که میخوان تفکر الحادی رو رواج بدن، نمیگم بد نیست، نمیگم نباید باهاش مبارزه کرد، ولی از راهش!
نه با نسبت دادن همه ی مشکلات جهان به اونا!

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ماهرود :
چه منظوری از ساختن این فیلم ها دارن؟! خب فکر کنم انتقال عقیده ی خودشون، که طبیعی هست! ما هم همین کار رو میکنیم! تو سریال یوزارسیف چند بار حضرت یوسف گفت که در آینده یهودی ها به مردم ظلم میکنند و این حرفا، با اینکه حتی طبق منابع خودمون هم غلط بوده! (یعنی تو اون زمان حضرت یوسف همچین حرفی نزده!) این یعنی سوء استفاده از رسانه!
با این حساب کار اونا باز شرافت مندانه تر از کاره ماست!! اونا عقیده ی خودشونو میگن، با با دروغ عقیده ی خودمونو میچپونیم!!
تکرار میکنم، منظور اونا از ساختن این فیلم ها، انتقال عقاید خودشون هست، که کار طبیعی ای هست! چیش بده؟
حالا تو میگی که طبق اون تحلیل که لینک دادی، این فیلم ها عقاید بدی رو منتقل میکنن، که میگم غلط هست! چون تو کل تحلیل، تنها کاری که کرده دوختن گوز به شقیقه بوده! رسما آسمون ریسمون بافته! هیچ منبعی هم ندیدم! حتا یکی!
من اینطور نتیجه میگیرم که کلش غلط هست! تو رو نمیدونم! (اگه تونستی یه پاراگراف که ۱۰۰% با عقل جوره برام بیار!)
زیاد از این کتابا خوندم، هیچ کدوم رو ندیدم که از این پروتکل سوء استفاده نکرده باشن!
خب اینکه ریشه ی فراماسونری، مکتب مصر باستان هست که شکی توش نیست!
ولی مصر باستان این همه خدا داشت! کی گفته الحادی بود؟! اتفاقن نه یکی، نه دو تا، نه سه تا، بلکه کلی الهه داشتن! بهش میگن پگانیسم!
یادته گفتم که خیلی از این نماد های فراماسون ها در اصل چیز بدی نبودن، ولی شیطان پرست ها خودشونو چسبوندن به اونا، و حالا برای عموم معنی بدی داره؟ نمونش همین ستاره ی پنج پر که احتمالا در کسری از ثانیه میگی نماده شیطانه! در صورتی که نماد یکی از الهه های پگانی هست؛ ناهید (زهره)! سیاره ی ناهید تو آسمون در طول سال یک ستاره ی پنج پر رو طی میکنه، که یک نوکش رو به جنوبه: یه ستاره ی پنج پر معکوس!
باز هم میگم: فراماسونری دین نیست! یک حزب یا مکتب هست! و چون دین نیست، خیلی کم حرف از خدا زده، و به همین دلیل، این سخنران ها میان میگن که به خدا اعتقاد ندارن!
مثل این میمونه که بگیم اصلاح طلبا ملحد هستن! دلیلش هم این که تو اساس نامشون نگفتن که دینشون چیه و چند تا خدا دارن! چه ربطی داره آخه؟!

و با تمام این حرف ها، حالا فرض کنیم که میخوان تفکر الحادی رو رواج بدن، نمیگم بد نیست، نمیگم نباید باهاش مبارزه کرد، ولی از راهش!راهش چیه؟
نه با نسبت دادن همه ی مشکلات جهان به اونا!
الان این که کلی الهه داشتن یعنی الحادی نیس؟
نه جانم
مصری ها طبیعت گرا بودن کلا
آخه تو که گوشش نکرذدی چه جوری نقدش می کنی؟ :-w :-w(گوشش کردی حالا؟ :-?)
خب راس میگه دیگه!تو اگه میتونی بیا مثلا چهارتا ازین نماد ها تو سریال های خودمون پیدا کن(اگه از نظرت الکی هس)نه بابا اینا همش برنامه اس!
دین نیست،ولی یه چیزی مث مارکسیسم هست مثلا(یعنی از نظر وجودی) یعنی این که عقایدی داره به شدت دینی/به شدت ضد مذاهب مختلف
مگه هدفشون نظم نوین جهانی نیست(بابا این که سخنرانی خود جرج بوشه...پشت اسکناس یه دلاری هم نوشته)
مگه هدف اصلیشون اخلاقیات بدون دین نیست؟
اینو سلامی اینیزداک ماسون اعظم ترکیه میگه من نمیگم
اخلاقیات بدون دین!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

جناب منجم، سوال اینجاست که نظام جدید جهانی دقیقا چه مشکلی داره؟ سکولار شدن عیب نیست

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از منجم! :
الان این که کلی الهه داشتن یعنی الحادی نیس؟
نه جانم
مصری ها طبیعت گرا بودن کلا
بیا! میگم این سخنران ها و کتاب های عامه پسند همشون چرته، میگی نه! مصری ها حتی به زندگی دوباره اعتقاد داشتن! چرا چرت میگی؟
این همه خدا داشتن! طبیعت گرا؟! میدونی طبیعت گرا یعنی چی؟! میدونی ملحد چی؟ مشرک بودن، شاید بت پرست هم بودن، ولی ملحد نه! برو منابع غیر فارسی مطالعه کن تو این مورد!
بیا، اینم منبع: http://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_Egyptian_religion
برو بشین بخون، حداقل تو این چیزایه ساده گول نخوری از این سخنرانا!

به نقل از منجم! :
آخه تو که گوشش نکرذدی چه جوری نقدش می کنی؟ :-w :-w(گوشش کردی حالا؟ :-?)
خب راس میگه دیگه!تو اگه میتونی بیا مثلا چهارتا ازین نماد ها تو سریال های خودمون پیدا کن(اگه از نظرت الکی هس)نه بابا اینا همش برنامه اس!
دین نیست،ولی یه چیزی مث مارکسیسم هست مثلا(یعنی از نظر وجودی) یعنی این که عقایدی داره به شدت دینی/به شدت ضد مذاهب مختلف
مگه هدفشون نظم نوین جهانی نیست(بابا این که سخنرانی خود جرج بوشه...پشت اسکناس یه دلاری هم نوشته)
مگه هدف اصلیشون اخلاقیات بدون دین نیست؟
اینو سلامی اینیزداک ماسون اعظم ترکیه میگه من نمیگم
اخلاقیات بدون دین!
مگه توی صوتیش همون چیزی که نوشته رو نمیگه؟ خب اونو خوندم، بیشترش چرت و پرت بود!

خب فراماسون ها خیلی بیشتر از مسلمون ها نماد دارن، برای همین بیشتر نشونش میدن! چه ربطی داره! الکی طفره میری ها! گفتم اونا عقیده ی خودشون رو میگن، با نماد های خودشون، ولی ما (البته ما که نه، رسانه ی ملی!) توی تاریخ دروغ میچپونیم که حرف خودمون رو بچپونیم تو مغز ملت!

ببین، همین هایی که میگی حرف جورج بوش هست، حرف فراماسون بزرگ ترکیه هست، پشت دلار نوشته، اینا بالاخره یه جایی بجز اون کتاب های چرت گفته شده دیگه؟ اونا رو برای من بیار. اینا رو منبع بده! همینجوری رو هوا نگو! ای بابا!
یه سایتی، چیزی بده!
آخه من میدونم اینا دروغه! فراماسونری هیچیش ضد دین نیست! نمیدونم این سخرانا چه جادویی بلدن که اینقدر راحت ملت رو شستشوی مغزی میدن! بابا اینا جادوگران! نه فراماسونا! :D
کی گفته هدفشون اخلاقیات بدونه دینه؟ این چیزی که میگی بیشتر به سکولاریسم نزدیکه، هرچند با اونم فرق داره! میدونی سکولاریسم چیه؟ سکولاریسم نمیگه که کلا همه ی مردم بی دین باشن! میگه دستوراته دین توی حکومت قاطی نشه! (نمیگم درسته ها! نمیگم هم غلطه!) حالا ریس جمهور میتونه هر دینی داشته باشه! ولی قانون اساسی تو یه کشور سکولار نمیتونه دین مردم رو محدود کنه، نمیتونه بگه چون اکثریت مسلمونن همه حجاب داشته باشن، نمیتونه بگه چون همه مسیحی هستن، حجاب جرمه!

کلا تو شستشوی مغزی داده شدی!
برو مطالعه کن! این مستند های چرت رو بزار کنار! برو کتاب های اونا رو هم بخون!

آقا، این اتمام حجت من: یا میری منابع اونا رو مطالعه میکنی، یا کلا بحث از نظر من بیهوده هست!
قسم خوردم که تا منابع اونا رو نخونی تو این تاپیک پست ندم!
فعلا خدانگهدار!

بالا