• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراماسونری

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : فراماسونری

به نقل از منجم! :
پس به این جا می رسیم که نمیشه درس حسابی از فراماسونا چیز میز فهمید
درسه؟
حالا پس===چه طوری میگی که خدا رو قبول دارن و ازین حرفا؟
درسته
اما دو نکته مهم هست:

1. :-"
2. ببین فریمیسونری یک دین نیست! هر کسی میتونه با هر دینی یک فریمیسون بشه
خلاصه بگم فریمیسونری یک مکتب منظم هست برای آزادی طی یک قواعد خاص، که بر اساسش آدم میتونه به عظمت دنیوی دست پیدا کنه
این لیست رو هم ببینی بد نیست، فریمیسون های درجه 33 (بالاترین درجه)
همونطور که میبینی خیلی از شخصیت های مشهور توشن، از جمله هوگو چاوز، یاسر عرفات، گورباچف، بوش پدر، بلر و...

حالا یه سوال پیش میاد: پس چرا میگن فریمیسونری شیطان پرستی هست؟ پس اون چشمه چیه؟
یه اصلی در روانشناسی هست که میگه آدم راجع به هرچی کمتر بدونه، کنجکاو تر میشه و گمانه زنی میکنه، حدس هایی که اغلب غلط هستن
از طرف دیگه فریمیسونری یک مکتب آزاده، اما دین نیست که بگه همه میسون ها به فان خدا و فلان کتاب معتقدن
و باز از طرف دیگه، نمادهایی استفاده میشه که بعضا با شیطان پرست ها یکیه

حالا اگه این 3 شرط (اطلاعاتی دربارش نداریم، فریمیسونری خدای خاصی اعلام نمیکنه، برخی نمادهاشون با برخی شیطان پرستا مشترکه) میرسیم به همون نتیجه!

اتفاقا توی خیلی از مکاتب شیطان پرستی، کسی که فریمیسون باشه مرتد شناخته میشه، چون در فریمیسونری اعتقاد به یک نیروی سازنده جهان (که حالا هر دینی اسمشو یه چیزی میزاره، الله، یهوه، پدر آسمانی، اهورا مزدا اینا همه توی چند چیز مشترکن: قدرتمند خوب، خالق جهان، دارای معاد و...) شرطه، اما شیطان و پرستشش برای رد این نیرو هست

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از hidden :
مساله اینجاست که از نظر اونا اینطور نیست ... یادم نیست دقیق ولی فکر کنم منظور از قدرت برتر طبیعت بود یا یه همچین چیزی
دوم اینکه خدا فقط قدرت برتر نیست که واسش اسم بذاریم مگر اینکه در وصفش بگیم

سوم : اگر منظورشون خداست پس چرا از لفظ گاد استفاده نمیکنن ؟
آها! این نکته اصلیه!
چون وقتی گاد اسم برده میشه، توی برخی اصول با الله و یهوه و اهورا مزدا و انرژی و سایر خدایان تفاوت یا تناقض پیدا میکنه
اما supreme being یا معمار اعظم کائنات یا خالق برتر یک مفهوم کلی هست
تو هر خدایی رو که بررسی کنی میبینی توی اصولی مثل خالق بودن، مثل مراقب اوضاع بودن مشترکن، پس از عبارت supreme being استفاده میشه تا همه اصول رو برای همه عقاید شامل بشه

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از hidden :
مساله اینجاست که از نظر اونا اینطور نیست ... یادم نیست دقیق ولی فکر کنم منظور از قدرت برتر طبیعت بود یا یه همچین چیزی
دوم اینکه خدا فقط قدرت برتر نیست که واسش اسم بذاریم مگر اینکه در وصفش بگیم

سوم : اگر منظورشون خداست پس چرا از لفظ گاد استفاده نمیکنن ؟
یه سوالی:
مگه اهورا همون خدا نیست؟ پس چرا با اینکه جفت فارسین 2 هستش؟ جواب خدا/گاد/رب و.... کلماتی هستن که برای زئوس و پوسایدون و....(خدایان یونان باستان) هم به کار می رن ولی وقتی که می گیم الله/اهورا و..... منظورمون یه خدای خاصه که ماهیتش رو نمی شناسیم ولی می دونیم همه چیز رو آفریده

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/PDF/Freemasonry%20Dajjal%20of%20Apocalypse.rar
این یه لینکه که کاملا معتبره.85 صفحه فقط منبع داره:
http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/PDF/Manabe%20-%20Freemasonry%20Dajjal%20of%20Apocalypse.rar
اینم منابعش.
-----------------------------------------------
مصریان معتقد بودند ماده همیشه وجود داشته است. در نظر آنان اینکه خداوند چیزی را از عدم خلق کند غیرمنطقی به نظر می‌رسید. به عقیده آنان آغاز جهان زمانی بود که نظم از بی‌نظمی خارج شد و از آن زمان تاکنون جنگ میان نیروهای نظم و نیروهای بی‌نظمی وجود داشته است. این وضعیت آشفته «نان» (Nun) نامیده شد و براساس توضیحات سومری ... همه چیز تاریک بود و بی‌نور، اما درون آن یک نیروی خلاق وجود داشت که فرمان داد نظم آغاز شود. این نیرو از وجود خودآگاه نبود و تنها یک احتمال یا پتانسیل به شمار می‌رفت که در بی‌قاعدگی بی‌نظمی ظهور کرد"
از کتاب کلید حیرام(بابا این خود نویسنده هاش دیگه اعلام کردن ما ماسونیم...مبرهن و واضح!)
Christopher Knight, Robert Lomas, The Hiram Key, Arrow Books, London, 1997, p. 131.

http://mouood.org/content/category/2/56/3/
این هم چند تا مقاله

قسمت آخر این رو هم حتما نیگا کن:
http://mouood.org/content/view/2509/3/1/1/
--------------------------------------
خب این از مصر باستان.بریم مرحله ی بعد؟ :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

خوب متریالیسم مصر باستان کلا میگه عناصر اربعه (هوا، خاک، آب، آتش) وجود داشته و خدای خدایان از ترکیب این عناصر همه چیز رو ساخته
اما این چه ربطی به فریمیسونری داره؟

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

عزیز مصریان باستان به خدا اعتقاد نداشتن بلکه به تعداد زیادی خدایان اعتقاد داشتن پس شک دارم که عقاید فریمیسون ها هنوزم همونا باشه و البته فریمیسون های واقعی حدودا تو قرن 17-18 همشون استعفا دادن که اونم به دلیل ورود اشراف زادگان بود که بعدش فریمیسونی امروزی به وجود اومد قبل از این فقط راز های علم هندسه و ریاضی برای معماران ماهر تو این انجمن بود.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

آها منجم یعنی میگی فریمیسونری به خدایان مصر باستان معتقده؟
:)) نه، اینجوریا نیست
اصلا فریمیسونری نمیگه فلان خدا خوبه، همه اصول فریمیسونری تعالیم شخصی و روحی و علمی هست، نه دینی و مذهبی

× وقتی میگیم از مصر باستان الهام گرفتن، منظور علوم طبیعی و شخصی هست، نه دین

• لایک
امتیازات: N.M
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

در کتابی که در پست های قبلی بهش اشاره کردم در جایی آمده :
"برگزاری نخستین مجمع ماسونی و تاسیس گراندلژ انگلستان سه سال پس از صعود خاندان المانی هانوور به سلطنت بریتانیا رخ داد. رابطه میان این دو پدیده همزمان چنان عمیق است که برخی مورخین فراماسونری را نهادی میدانند که به منظور تحکیم پایه های حکومت خاندان هانوور پدید شد.دائره المعارف ماسونی کویل این دیدگاه را "تئوری هانووری منشا" فراماسونری" میخواند."

همچنین در ادامه در کتاب آمده که این خاندان پایگاه مردمی چندانی نداشت و جنبش های فراماسونری کمک زیادی به گسترش و تثبیت این جکومت نمودند.

مسئله اصلی که این جا برای من پیش اومده اینه که چرا یه نهاد فکری (این طور که دوستان میگن) میاد و به رشد یک حکومت کمک میکنه ؟ و اینقدر قدرت داره که حتی میتونه با جمع مردم جامعه مقابله کنه و با نفوذ بالای خودش حمایت عمومی برای حکومت بدست بیاره ؟

در واقع چرا یه نهاد فکری در چنین مسایلی وارد شده ؟ و حالا که وارد شده چگونه تونسته اینقدر موفق عمل کنه ؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

حسین فریمیسونری از اول هم طرفداران زیادی داشته، به دلیل آزادیش و آموزش علوم مخفی
منتهی کلیسا بدلیل تعصب مذهبی و مخالفت با علم کلا سعی در سرکوبش داشت
حالا اینکه یه حکومت حاکم از یه مکتب یا مذهب یا حزب حمایت کنه و اون قوی بشه که چیز طبیعی هست، مثلا شیعه هم با حمایت صفوی بالا اومد وگرنه پیروان زیادی نداشت

به نقل از H O S E I N :
مسئله اصلی که این جا برای من پیش اومده اینه که چرا یه نهاد فکری (این طور که دوستان میگن) میاد و به رشد یک حکومت کمک میکنه ؟ و اینقدر قدرت داره که حتی میتونه با جمع مردم جامعه مقابله کنه و با نفوذ بالای خودش حمایت عمومی برای حکومت بدست بیاره ؟

در واقع چرا یه نهاد فکری در چنین مسایلی وارد شده ؟ و حالا که وارد شده چگونه تونسته اینقدر موفق عمل کنه ؟
این سوال ناواضح هست
اگه مسئله علت قدرت فریمیسونری هست، باید گفت علوم خاصی که از گذشته ها (و جوری که بعضیا میگن و معتبر نیست، علوم غریبه یا علوم فضایی) کسب شده هست
چون علوم بسیار بسیار زیادی در قرون گذشته وجود داشته که مخصوص مردم عادی نبوده (نمونش در معبد سلیمان، اهرام مصر، بابل و یونان، آمریکای جنوبی، چین و...) و مثلا در مصر کسایی مثل کاهنا بلد بودن، حالا این علوم خیلیاشون در جریان اکتشافات پیدا شدن منتهی باز هم علنی نشدن، چرا؟ چون فقط افراد خاصی باید بدونن
بعد زمان رنسانس چون هنوز کلیسای کاتولیک قدرت زیادی داشت و از طرفی این علوم نباید در دسترس همه باشه، کلیه علوم موجود به 33 دسته تقسیم شد و یه طبقه بندی بوجود اومد

چرا اعتقاد به خدا؟ از کجا معلوم این علوم شیطانی نباشن؟
اعتقاد به خدا و ایمان داشتن لازمه بسیاری از اون علوم هست، پس هر کسی که میخواد توی این مراحل 33 گانه قدم بزاره باید ایمان داشته باشه که نیروی لایزال و خوبی هست که همه این چیزا از اون بدست اومده، البته توی مراحل بالا خیلی از اسرار بزرگ خلقت و هستی آشکار میشه
اما این اطلاعات بدلیل قدرتی که دارن فقط باید بعد از آماده سازی روانی (با جنبه کردن) افراد بهشون آموزش داده بشه، وگرنه ممکنه استفاده شیطانی بشه

دیگه تا همینجا که گفتمم خیلی گفتم

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از GCD :
حسین فریمیسونری از اول هم طرفداران زیادی داشته، به دلیل آزادیش و آموزش علوم مخفی
منتهی کلیسا بدلیل تعصب مذهبی و مخالفت با علم کلا سعی در سرکوبش داشت
حالا اینکه یه حکومت حاکم از یه مکتب یا مذهب یا حزب حمایت کنه و اون قوی بشه که چیز طبیعی هست، مثلا شیعه هم با حمایت صفوی بالا اومد وگرنه پیروان زیادی نداشت
این سوال ناواضح هست
اگه مسئله علت قدرت فریمیسونری هست، باید گفت علوم خاصی که از گذشته ها (و جوری که بعضیا میگن و معتبر نیست، علوم غریبه یا علوم فضایی) کسب شده هست
چون علوم بسیار بسیار زیادی در قرون گذشته وجود داشته که مخصوص مردم عادی نبوده (نمونش در معبد سلیمان، اهرام مصر، بابل و یونان، آمریکای جنوبی، چین و...) و مثلا در مصر کسایی مثل کاهنا بلد بودن، حالا این علوم خیلیاشون در جریان اکتشافات پیدا شدن منتهی باز هم علنی نشدن، چرا؟ چون فقط افراد خاصی باید بدونن
بعد زمان رنسانس چون هنوز کلیسای کاتولیک قدرت زیادی داشت و از طرفی این علوم نباید در دسترس همه باشه، کلیه علوم موجود به 33 دسته تقسیم شد و یه طبقه بندی بوجود اومد

چرا اعتقاد به خدا؟ از کجا معلوم این علوم شیطانی نباشن؟
اعتقاد به خدا و ایمان داشتن لازمه بسیاری از اون علوم هست، پس هر کسی که میخواد توی این مراحل 33 گانه قدم بزاره باید ایمان داشته باشه که نیروی لایزال و خوبی هست که همه این چیزا از اون بدست اومده، البته توی مراحل بالا خیلی از اسرار بزرگ خلقت و هستی آشکار میشه
اما این اطلاعات بدلیل قدرتی که دارن فقط باید بعد از آماده سازی روانی (با جنبه کردن) افراد بهشون آموزش داده بشه، وگرنه ممکنه استفاده شیطانی بشه

دیگه تا همینجا که گفتمم خیلی گفتم

در مورد پاراگراف آخری که گفتی گفتی این علوم برای افراد معتقده :

اینو چجوری ثابت میکنی ؟ تنها راهش احتمالا" اینه که خودت به بیشترشون مسلط باشی در این صورت معلومه شما فریمیسون هستی که به این علوم اگاهی.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از H O S E I N :
در مورد پاراگراف آخری که گفتی گفتی این علوم برای افراد معتقده :

اینو چجوری ثابت میکنی ؟ تنها راهش احتمالا" اینه که خودت به بیشترشون مسلط باشی در این صورت معلومه شما فریمیسون هستی که به این علوم اگاهی.
^-^ من هنوز 18 سالم نشده و توی ایران هم لژی نیست برای فریمیسونری
اما چه ربطی داشت؟ مگه من گفتم من معتقدم و به این علوم آگاهم؟
فقط یه توضیح بود درباره این که روال چیه، چون گویا برخی دوستان فکر میکنن فریمیسونری دینه و اعتقاد به یک خدای خاص رو فرمان میده، من توضیح دادم که نه، دین نیست بلکه آموزشهایی هست

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

يه سوالي:

الان G.A.O.T.U مسون ها كيه؟ :-?

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از adonis :
يه سوالي:

الان G.A.O.T.U مسون ها كيه؟ :-?
(:| چند بار بگم فریمیسونری دین نیست که یک GAotU خاص رو اجباری کنه؟ اگه کسی به الله معتقده، به اهورامزدا معتقده، به یهوه معتقده، به لرد معتقده، به هر ایدئولوژی supreme beingی که معتقد باشه میتونه فریمیسون بشه! لا اکراه فی الـGAotU

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

یــِ چــَن وقت پیش یه سخــنرانی درباره مـاسون ها و فراماسونری شنــیدم که سخنرانش نویسنده این صفحــه بود. این وبــلاگ محشــره . همه چیــز از مــاسون ها و نمــادهاشون و همه چیــزایی که دور و بر ما هستن و نمی دونیم که چه نمادهایی از فراماسونری توشون پنهان شده . پیشنهاد می کنم حتما یه سر بزنید . و تــاکید می کنم به هر مطلبــی اطمیــنان نکنید چ
ون " از 100 صد در صــد کتابهای فراماسونری 99.9 درصــدش توسط خود ماسونــها نوشته شده "
http://www.antisemitism.blogfa.com
بــرای نمــونه به چــند تا عکس از نشانه های فراماسونری نهفته در دلار که از همین وب پیدا کردم اشاره می کنم ( امیدوارم تکــراری نباشه) :
Dollar%20(13).jpg

Dollar%20(19).jpg

Dollar%20(14).jpg

Dollar%20(12).jpg

با کــُلاژ بالا و پاییــن این دلار به مــار اُمو که نماد فراماسونراس می رسیم ! :)
Dollar%20(15).jpg

Dollar%20(10).jpg

Dollar%20(16).jpg

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Q U E E N :
یــِ چــَن وقت پیش یه سخــنرانی درباره مـاسون ها و فراماسونری شنــیدم که سخنرانش نویسنده این صفحــه بود. این وبــلاگ محشــره . همه چیــز از مــاسون ها و نمــادهاشون و همه چیــزایی که دور و بر ما هستن و نمی دونیم که چه نمادهایی از فراماسونری توشون پنهان شده . پیشنهاد می کنم حتما یه سر بزنید .

این وبلاگی بهش نسبت محشر رو میدین مال علی اکبر خودمونه !
دوستانی که در این موارد تحقیق کردن میدونن رائفی چجور آدمیه :)

اسناد این هم موجوده :-"

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

اجازه؟ اين عكس ها رو نگاه كردم،بعضيشم قبول دارم،اما نميتونيد هميشه همه ي اينا رو مستقيما به خود فراماسون ها نسبت بدين،با استفاده از خطوط متاقطع كلي چيز ديگه ميشه به دست آورد.

يكي از مكان هاي فراماسون ها واشينگتونه، تو نقشه ي خيابون هاش هم با استفاده از همين خطوط متقاطع نمادهاي فراماسونري ها به دست مياد(پرگار و گونيا،...)در صورتي كه يه جور سرگرميه به نظر من!

پ.ن : اون عكس سوم ماله دير صهيون يا همون خانقاه صهيونه! دير صهيون يه جورايي فراماسون هارو پايه گذاري كرده(با استفاده از شواليه هاي هيكل )

AMT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشاپور
مدال المپیاد
المپیاد علوم آزمایشگاهی-المپیاد زبان-المپیاد ادبی-المپیاد ریاضی 3 دوره-المپیاد شیمی
دانشگاه
علوم پزشکی ایران (ان ش
رشته دانشگاه
پزشکی

و خیر فی ما وقع
بیاین زندگیتونو بکنین و درگیر این چرت و پرت ها نشین.ایران الان به چندتا انسان وطنپرست احتیاج داره نه چندتا علاف و بیکار که نشستن شکل ها رو به هم وصل میکنن و کلی فکر میکنن که ای بابا نماد المپیک و ....... نماد ماسونی هستش.
من جلسات رائفی پور در شهرمون رو رفتم. یک جا پروند که زرتشتیا اهریمن رو هم پایه اهورامزدا میدونن. بلند شدم رو رفتم خونمون و فهمیدم که ایران الان ما و پول سرشار نفتش داره صرف چه کارای احمقانه ای میشه!

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی "شهید هوابرد")

شما چی می خواید از اینها بدونید؟؟؟این خیلی مهمه و مهم تر از اون نفوذیه که ت.ی جهان ومخصوصا ایران دارن و دشمن اصلیشون هم کشور های غیر متحد با سازمانهای خودشونه که مهمترینش ایرانه
1-فراماسون در اصل free masonهست که به معنای بنای ازاد یا بعضی جاها معنی معمار یا بناساز ازاد هم معنی میده که مد نظر اونها بنای ازاد هستش و صدق هم می کنه چون می خوان دوباره حکومتی مانند و هم اندازه ی حکومت حضرت سلیمان(ع)بنا کنن(البته حکومت حضرت سلیمان خدایی بوده بر اساس عدالت ولی اینها نه)
2-یکی از اهداف خیلی بزرگشون کوچک شمردن چیزهای واقعی ولی غیرقابل دسترس برای بشر های معمولی و افرادی مانند خودشون هست مانند خانه ی توحید:
1)دارن اطراف انقدر برج می سازن که دیگه کعبه مانند یه چیز بی ارزش مثل پشتی یا یدونه مبل اون گوشه بیافته

2)تاحالا توی شبکه های خبر گزاری ازbbcتا همین مهر یا ایرنای خودمون,همگی شون مسجد الاقصی رو یه مسجد با گنبد طلایی نشون می دن که یه دروغ محض هستش چون اون مسجد صخره یا سخره است و مسجد الاقصی اون مسجد با یه گنبد معمولی و دیوار های نیمه ریخته هستش برای اینکه اگه زمانی خواستن مسجد الاقصی رو خراب کنن کسی نفهمه

3-حتما تا حالا درمورد انسانهایی مانند کریس انجل و دیوید و ... شنیدین که میشه گفت عجیبترین کارها و واقعی ترین کارها برای کریس انجله,فکر می کنید برای چی اینقدر ازش حمایت می شه ؟؟؟ برای اینکه معجزات عجیب ولی واقعی و با قدرت خدایی آنها رو کوچک بشمرن و به همگان بگن که اونها کارخاصی نمی کردن که!!!اینها هم می تونن و تازه اون برای قدیم بوده که خدا قدرت زیادی داشته ولی الان قدرت شیطان بیشتر از خدا هستش(استغفرا...)و بیایید به شیطان پرست ها بپیوندید و قدرت های خاص بدست بیارید یا در پناه شیطان محفوظ بمانید ودریک کلام از خدا دست بکشید ویا اگه دست نمی کشی ازش دور شو(شاید بنظر شما این برنامه توی یک نسل فقط افرادی رو از خدا دور کنه ولی به احتمال99%بعداز 2-3نسل دیگه نوه و نتیجه ی همون جد به عقایدش و همچنین خدا می خندن و مسخرش می کنن)
http://www.askquran.ir/gallery/images/13990/1_aqsa2.jpg

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از کــو یــ ــ ــیــن :
یــِ چــَن وقت پیش یه سخــنرانی درباره مـاسون ها و فراماسونری شنــیدم که سخنرانش نویسنده این صفحــه بود. این وبــلاگ محشــره . همه چیــز از مــاسون ها و نمــادهاشون و همه چیــزایی که دور و بر ما هستن و نمی دونیم که چه نمادهایی از فراماسونری توشون پنهان شده . پیشنهاد می کنم حتما یه سر بزنید . و تــاکید می کنم به هر مطلبــی اطمیــنان نکنید چ
ون " از 100 صد در صــد کتابهای فراماسونری 99.9 درصــدش توسط خود ماسونــها نوشته شده "
بــرای نمــونه به چــند تا عکس از نشانه های فراماسونری نهفته در دلار که از همین وب پیدا کردم اشاره می کنم ( امیدوارم تکــراری نباشه) :
Dollar%20(13).jpg

Dollar%20(19).jpg

Dollar%20(14).jpg

Dollar%20(12).jpg

با کــُلاژ بالا و پاییــن این دلار به مــار اُمو که نماد فراماسونراس می رسیم ! :)
Dollar%20(15).jpg

Dollar%20(10).jpg

Dollar%20(16).jpg

شما واقعا این عکس ها رو باور کردید؟!!! اینا رسما سر کارین! بهتون قول می دم! دقیقا مثل اون قضیه هست که از تو ارم المپیک نماد صهیونیستی فک کنم دراوردن!!!
من می تونم با کاغد و تا کلی نماد دیگه از تو این دربیارم! ظاهرا هنوز هم خرافات تو جامعه ی ما زیاده! :D

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك