• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراماسونری

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : فراماسونری

به نقل از doc.mahdad :
3-حتما تا حالا درمورد انسانهایی مانند کریس انجل و دیوید و ... شنیدین که میشه گفت عجیبترین کارها و واقعی ترین کارها برای کریس انجله,فکر می کنید برای چی اینقدر ازش حمایت می شه ؟؟؟ برای اینکه معجزات عجیب ولی واقعی و با قدرت خدایی آنها رو کوچک بشمرن و به همگان بگن که اونها کارخاصی نمی کردن که!!!اینها هم می تونن و تازه اون برای قدیم بوده که خدا قدرت زیادی داشته ولی الان قدرت شیطان بیشتر از خدا هستش(استغفرا...)و بیایید به شیطان پرست ها بپیوندید و قدرت های خاص بدست بیارید یا در پناه شیطان محفوظ بمانید ودریک کلام از خدا دست بکشید ویا اگه دست نمی کشی ازش دور شو(شاید بنظر شما این برنامه توی یک نسل فقط افرادی رو از خدا دور کنه ولی به احتمال99%بعداز 2-3نسل دیگه نوه و نتیجه ی همون جد به عقایدش و همچنین خدا می خندن و مسخرش می کنن)

کریس انجل و دیوید کاپرفیلد شیطان پرست نیستن که ! اتفاقا به شدت خدا پرستن ! حالا ماسون هستن یا نه اینو نمیدونم ، ولی بشون میاد ماسون باشن

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی "شهید هوابرد")

شاید خداپرست باشه ولی از طریق فراماسونری به قدرت های شیطانه زیادی دست پیدا کرده
l8g6ry7me3my7xzcc4mq.jpg

bii62ki9o80tn8vcwupg.jpg

lx4hem476o6r0ciyu326.jpg

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از doc.mahdad :
شاید خداپرست باشه ولی از طریق فراماسونری به قدرت های شیطانه زیادی دست پیدا کرده
مگه نمیگین خدا همه قدرت ها رو داره؟ نتیجه => همه قدرت های شیطان رو هم داره نتیجه => هر قدرت شیطان رو خدا هم داره و حتی بیشتر
پس: چرا میگین قدرت های شیطانی و نه قدرت های خدایی؟

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

من یه چی میگم نخندین! :D
مگه نمی گن ماسون ها رو نماد هاشون خیلی حساسن؟
خب نماد ماسون ها چشم چپه.در صورتی که کریس انجل همش رو چشم راستش زوم میشه

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از GCD :
مگه نمیگین خدا همه قدرت ها رو داره؟ نتیجه => همه قدرت های شیطان رو هم داره نتیجه => هر قدرت شیطان رو خدا هم داره و حتی بیشتر
پس: چرا میگین قدرت های شیطانی و نه قدرت های خدایی؟

دلیلش اینه که اون افراد از طریق شیطان به این قدرت ها دست پیدا کردن،
و این که عموما این قدرت ها در مصارف بدی خرج میشن.
افتاد؟ :D

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

من که کلا از این ماسون و اینا چیزی نفهمیدم و نمیدونم ولی با اون تیکه "تکنیک origami" خیلی حال کردم. یک طوری نوشته اوریگامی که آدم اگه ندونه فکر میکنه عجب تکنیک و چیز پیچیده ایه. :D خب میتونست بگه با استفاته از تا زدن کاغذ. حتما باید از این کلمات قلمبه سلمبه استفاده کنه که هرکی ندونه جو بگیرتش؟

من فکر کنم اگر این تکنیک origami رو روی هریک از اسکناس های خودمونم پیاده کنیم، بالاخره یه چیزی شاید پیدا بشه :D

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

فراماسونری کلا چیز خیلی پیچیده ایه!!!!!

عمرا ما بتونیم کامل ازش سر در بیاریم!!!!

ولی فیلم " درباره ظهور " خیلی در موردش توضیح داده...

ما سر زنگ اجتماعی رفتیم دیدیم!!!!!!!

• لایک
امتیازات: L.E

Mahdiye.Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از meli :
فراماسونری کلا چیز خیلی پیچیده ایه!!!!!

عمرا ما بتونیم کامل ازش سر در بیاریم!!!!
كاملا موافقم...پس درست نيس به اين و اون تهمت بزنيم ! خيليا اين كارو مي كنن...و بيشتر از روي نادانيه!
مثلا:( اينو تو يه وبلاگي خوندم!)
دکتر حسن عباسی در صفحه فرج اله سلحشور در یکی از شبکه های اجتماعی درباره فیلم «جدایی نادر از سیمین» نوشت: «جدایی نادر از سیمین؛ اگر چهار حرف اول را کنار هم بچسبانید، به واژه جناس می رسید. یکی از اسطوره های فراماسون است. در صحنه ای از فیلم ما دو شخصیت را در دو سوی خیابان می بینیم. خیابان نماد افتراق و دو شخصیت سمبل سرگشتگی انسان لیبرال است!

*به نظر من اصلا درست نيست! و تا حدي هم مضحكه!

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از مـَهديهـ... :
كاملا موافقم...پس درست نيس به اين و اون تهمت بزنيم ! خيليا اين كارو مي كنن...و بيشتر از روي نادانيه!
مثلا:( اينو تو يه وبلاگي خوندم!)
دکتر حسن عباسی در صفحه فرج اله سلحشور در یکی از شبکه های اجتماعی درباره فیلم «جدایی نادر از سیمین» نوشت: «جدایی نادر از سیمین؛ اگر چهار حرف اول را کنار هم بچسبانید، به واژه جناس می رسید. یکی از اسطوره های فراماسون است. در صحنه ای از فیلم ما دو شخصیت را در دو سوی خیابان می بینیم. خیابان نماد افتراق و دو شخصیت سمبل سرگشتگی انسان لیبرال است!

*به نظر من اصلا درست نيست! و تا حدي هم مضحكه!

خب بایدم مضحک باشه. این تو صفحات پیک شادی ویژه نامه نوروز همشهری جوان نوشته شده بود و مطالبشم طنز بوده و واقعیت نداره.

بعضی وقتا شوخی شوخی یه چیزی رو به یکی می بندن یهو جدی میشه. حالا من کاری با عباسی ندارم ولی حرف که نباید در آورد واسه ملت. (;

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

عکس دوم کریس انجلو ببینین مشخصه صلیب انداخته گردنش صلیبشم چپه نیس که بگیم آنتی کریسته !

پس عملا مشکلی نداره کاری که میکنه !

• لایک
امتیازات: Dizzy

before the bigbang

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران

به نقل از پویا م :
شما واقعا این عکس ها رو باور کردید؟!!! اینا رسما سر کارین! بهتون قول می دم! دقیقا مثل اون قضیه هست که از تو ارم المپیک نماد صهیونیستی فک کنم دراوردن!!!
من می تونم با کاغد و تا کلی نماد دیگه از تو این دربیارم! ظاهرا هنوز هم خرافات تو جامعه ی ما زیاده! :D
میتونی بری گوگل ارت روی کاخ سفید و میدونای اطرافشو ببینی که ستاره تشکیل میدن
منم اولش باور نکردم و با دایل آپ رفتم گوگل ارت واسه اطمینان میدون های اطراف کاخ سفید همون ستاره ی داوود رو می ساختن

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از Dr.Eniac :
عکس دوم کریس انجلو ببینین مشخصه صلیب انداخته گردنش صلیبشم چپه نیس که بگیم آنتی کریسته !

پس عملا مشکلی نداره کاری که میکنه !
نميتوني بگي صليب انداخته پس هيچي!!

صليب قبل از مسيحم بوده ونماد ديگه اي هم هست!!(مثلا،آمين كه ما ميگيم از آمون مياد، يكي از خدايان مصري ها :) )

كريس انجل،درجش چنده؟

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد

به نقل از hermes :
نميتوني بگي صليب انداخته پس هيچي!!

صليب قبل از مسيحم بوده ونماد ديگه اي هم هست!!(مثلا،آمين كه ما ميگيم از آمون مياد، يكي از خدايان مصري ها :) )

كريس انجل،درجش چنده؟
جناب مگه اطلاعات پیش پا افتاده ای هستش که هرکسی بتونه بفهمه مثل من و تو و...
بیشترشون بعد از مورگشون اطلاعتشون درز پیدا میکنه

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

این قضیه اوریگامی دلار برمیگرده به کتاب قانون نوشته بابابزرگ جرج بوش که میگه گوشه چپو بیار پایین ،بعد با راست هم همینکارو بکن تا راز بر تو آشکار شود ،
فکر کنم مال سال 1900 بود !

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

صليب قبل از مسيحم بوده ونماد ديگه اي هم هست!!(مثلا،آمين كه ما ميگيم از آمون مياد، يكي از خدايان مصري ها )
اولا که اگه صلیب قبلا نماد چیزی بوده اون چیزم چیز خوبی بوده!صلیب نماد اولین موحدین مصره تازه از نمادهای ایران باستان هم هست.در ضمن مسیحیا هم این نمادو از ایران گرفتن وگرنه نمادشون ماهی بوده نماد آمون هم شاخ و چشم بوده
اگه آمین از آمون میومد اغلب مذاهب کنونی ازش استفاده نمیکردن ما خودمون هم که استفاده می کنیم #-o

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از damad masoodi :
اولا که اگه صلیب قبلا نماد چیزی بوده اون چیزم چیز خوبی بوده!صلیب نماد اولین موحدین مصره تازه از نمادهای ایران باستان هم هست.در ضمن مسیحیا هم این نمادو از ایران گرفتن وگرنه نمادشون ماهی بوده نماد آمون هم شاخ و چشم بوده
اگه آمین از آمون میومد اغلب مذاهب کنونی ازش استفاده نمیکردن ما خودمون هم که استفاده می کنیم #-o
مطمئني نماد چيزي بوده كه امروز همه اونو خوب ميپندارن؟
ربطي نداره كه از آمين استفاده نكنن!
مسيحيت امروزه بيشتر خورشيد پرستي و همون ميتراييه خودمونه...دقت كردي چرا يكشنبه ها ميرن كليسا؟ )SUN day)
از بحث منحرف نشين...در مورد اين جور چيزا كه خودمون نميدونيم اكثرا ميتونيم توي يك تاپيك جدا بحث كنيم....
به نقل از Dr.Eniac :
این قضیه اوریگامی دلار برمیگرده به کتاب قانون نوشته بابابزرگ جرج بوش که میگه گوشه چپو بیار پایین ،بعد با راست هم همینکارو بکن تا راز بر تو آشکار شود ،
فکر کنم مال سال 1900 بود !
كتابش تو ايران هست؟؟؟خب البته بعيد نيست، اين كشورو فراماسونا ساختن

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد

اين كشورو فراماسونا ساختن
اگر شما دوست داری و حال می کنی که به کشورت بد و بیراه بگی برو توی خونتون یا...بگو .
حالت خوبه؟؟؟؟؟
1-2تا دلیل محکم بیار که این کشور رو فراماسون ها ساختن.
چقدر درمورد ساختمان ها و نوع معماری و فعالیت فراماسونری میدونی؟؟؟؟چقدر از عقاید و نشونه هاشون؟؟؟؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از doc.mahdad :
اگر شما دوست داری و حال می کنی که به کشورت بد و بیراه بگی برو توی خونتون یا...بگو .
حالت خوبه؟؟؟؟؟
1-2تا دلیل محکم بیار که این کشور رو فراماسون ها ساختن.
چقدر درمورد ساختمان ها و نوع معماری و فعالیت فراماسونری میدونی؟؟؟؟چقدر از عقاید و نشونه هاشون؟؟؟؟
منظورش از این کشور ایالات متحده بود، اماخود تو که اینا رو میگی "چقدر" میدونی؟ این که فکر میکنی میدونی معنیش این نیست که میدونی

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد

كتابش تو ايران هست؟؟؟خب البته بعيد نيست، اين كشورو فراماسونا ساختن
به نظرت "این کشور"به یالات متحده برمی گرده؟؟؟؟ :-[ :D =))
به نقل از GCD :
منظورش از این کشور ایالات متحده بود، اماخود تو که اینا رو میگی "چقدر" میدونی؟ این که فکر میکنی میدونی معنیش این نیست که میدونی
اونقدر می دونم که...
خیلی از این فعالیت های فراماسونری برای این انجام میشه تا جدی ترین و درحال پیشرفت ترین دشمنشون که اسلام هستش وچون ما تنها پشتیبان دوآتیشه وهمیشگی اسلام بودیم و هستیم ولی انها دارن کاری می کنن که در آینده مردم نباشن ویا کمترباشن و همین کافیه تا این تغییر کوچک(شایدم یزرگ)به تغییری بزرگ(شاید خیلی بزرگ)تبدیل بشه و... :)

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از doc.mahdad :
1. به نظرت "این کشور"به یالات متحده برمی گرده؟؟؟؟ :-[ :D =))

2. اونقدر می دونم که...
خیلی از این فعالیت های فراماسونری برای این انجام میشه تا جدی ترین و درحال پیشرفت ترین دشمنشون که اسلام هستش وچون ما تنها پشتیبان دوآتیشه وهمیشگی اسلام بودیم و هستیم ولی انها دارن کاری می کنن که در آینده مردم نباشن ویا کمترباشن و همین کافیه تا این تغییر کوچک(شایدم یزرگ)به تغییری بزرگ(شاید خیلی بزرگ)تبدیل بشه و... :)
1. واضحه!
2. همون جمله ای که اول گفتم: این که فکر میکنی میدونی معنیش این نیست که میدونی

بالا