بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی هیپ هاپ

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران
پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی رپ

کلا من یه چیزی بگم
من تمام ِ بحثا رو دنبال می کنم، خیلی پست نمیدم اما واقعا یه سری چیزا رو میخونم شاخ در میارم
کسی بهتون نگفته مجبورید نظر بدید
اما اگه اطلاعات ندارید خب نظر ندید چیه بعضی حرفا واقعا؟
مسابقه ی اطلاعات نیست که خب
اگه چیزی نمی دونید انقدر با اطمینان تز ندید خب.
با تشکر :D

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از LEGEND :
صداش از ام جی خیلی بهتره! استایلشم که عالی! یعنی نیموش رو بگیریم 100 ام جی 50 هم نمیشه!

دیدی پس؟ خودت داری میگی! الان تو داری میگی صدا و استایل نیموش بهتره، نظر شخصیتو میگی. من با صدا و استایلش حال نمیکنم اصلا. منم دارم میگم صدا و استایل ام جی بهتره، نظر شخصی؛ با صدا و استایلش حال میکنم!

مثل اینکه که تو داری میگی فلان مداد بهتره، چون باهاش حال میکنم! من میگم نه بهتر نیست چون باهاش راحت نیستم. دیگه از این استدلال ساده تر ندارم بگم! لعلکم تعقلون!
به نقل از LEGEND :
مهراد توی دیس بد بوده؟ دواش من واقعا اگه تو کل کاراشون رو اینطوری گوش دادی واقعا برات متاسفم!
من گفتم مهراد دیسش خوب نیست؟ نه خدایی اگه این حرفو زدم نقل قول کن، من دیگه تو این تاپیک پست نمیدم! انقدر عجله داری و ذوق میکنی که کامل نمیخونی!
باید حرفای خودمونم توضیح بدیم :D

یک یا دو صفحه قبل گفتم مهراد دیسش خداست. در حدی که اگه بیاد رضا رو دیس کنه، وای به حال رضا ! ( الان بیا بگو نه مهراد دیسش به رضا نمیرسه! بحث اصلا این نیست که دیس رضا بهتره یا مهراد. دارم میگم من نگفتم دیس مهراد به درد نمیخوره )
به نقل از Ehem_Ehem :
خداییشم مهراد درگیر دیس بازی نمیشه ... اما تاریخ ثابت کرده جا هایی که درگیر دیس بازی شده، طرف واقعا خورد شده ... ( احتمالا خبر داری ... )
حالا این
به نقل از Ehem_Ehem :
دیس زدبازی که فقط به پیشرو نبوده! بشین همه دیس های زدبازی رو گوش کن، ببین مهراد از نظر دیس بازی ریده به زدبازی!

باید صبر کنیم پیشرو بیاد یه دیس بده که فرصت باشه برای جواب دادن تا ببینیم سامان چه تصمیمی میگیره. مهراد اصلا کارش دیس نیست. خودشم میگه "مهراد بالاتر از اینه بشه درگیر قضیه " یعنی اصلا من با شما ها کاری ندارم
اگه منظورت قسمت قرمزه، من دارم میگم از نظر دیس بازی ریده به زدبازی. یعنی زدبازی رو از دیس کشیده کنار. بعنوان main singer زدبازی این تصمیم رو میتونه بگیره. هیچی دیگه آقا من اصلا اینجا بحث نمیکنم :D فقط میشینم تناقض حرفای شما رو دربیارم ... همین

موفق باشید :D

آها راستی یه دمویی داده رضا پیشرو از دوران طلایی، بیست و پنجم داده من الان دیدم. این دمویی که من دیدم ازش، خیلی براش زحمت کشیده. برای آلبوم[nb]از این نظر هم، نمیدونم تکست یا استایلش تو این آلبوم چطور باشه، اما خُب براش خیلی زحمت کشیده دیگه، باید آلبوم خوبی باشه[/nb] ؛ ولی همتون هم میدونین زدبازی آهنگ نمیده که معروف شه یا بقیه خوششون بیاد و اینا. زدبازی میخونه که حال کنه. مهراد هم فقط واسه دل خودش میخونه ؛ دیگه اینو قبول نداشته باشین واویلا !

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مـُبیــن :
البته نیموش چندماه پیشم اومده بود فــُش ُ کشیده بود به اوج و پیشرو و حصین تو فیثبوک! که دیدیم با اوج 2-3هفته پیش آهنگ داد :-?
× با تی دی ـم که میکس کارای حصین ُ میکـُنه که رفاقت داره!
جریان چیه ؟!

Valentino

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی زنجان
شهر
زنجان

شما چیزی از سبــک reggaton میدونین اصلا ؟؟ نیموش رو با این سبک میشناسن نه رپ ! هه هه
حالا بماند وقتی زدبازی رپ میخوند اینا بچه بودن ...
ساچمه هم حکم دلقک تو گروه دیوار بود تا بخندونه بقیه رو !!
نیموش رو الکی گنده نکن اتفاقا ...
ام جی که خودش صاحب سبک دو بیتی هست .. که یاس و بهرام از رو ام جی میگن ! :))

میدونی البته بهت حق میدم ادم 2.3 روز ترک یکیو بگوشه میگه ایول اینم باحال بوده ها !! ولی نیموش شاید تو بیت باکس شاخ باشه ..
نیموش و اتور تو بیت باکس بهترن تا تو خوندن .. البته اتور که نمیخونه ..
نیموش زیــادی گنده نکنید .
تعریــف من از صدای خوب با تو فرق داره . ام جی اتفاقا صدای خاصی داره ! ام جی هم فلو قوی داره مخصوصا رو اهنگ تهران ماله منه ...
بهترین فلو ها رو هم بچه های زدبازی داشتن تو رپ که نمیشه صرف نظر کنی ، مثلا ورس مهراد تو رمیکس خط من !

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

باز بحث شیرین تقلید یاس و بهرام از ام جی ک مخفف خیلی چیزاست شروع شد :| =)) =))
بچه ها طرفدار زدبازی هستین ک هستین...بیاین قبول کنین یاس و بهرام امکان نداره از بچه ای مثل ام جی تقلید کنن

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

ذهنت یک نوع مقاومتی نسبت به زدبازی داره. این نمیذاره باور کنی

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

تا زمانی که کسی مثل امیرعلی هست که رو بیت هرکسی سوار میشه انگار خودش واسه تکستش بیت زده نمیتونی بگی بهترین فلو رو زدبازی داره..!
تا زمانی که کسی مثل حصین هست که رو هر بیتی معجزه میکنه تو حق نداری بیای بگی بهترین فلو رو بچه های زدبازی دارن..!

آلبوم امیرعلی چرا کنسل شـُد؟ دموشو شنیدید؟ امیرعلی خیلی گـُنده میشـُد با اون EP.
احسان پرزیدنت EMA دید اگه این بیاد بیرون بقیه باید کاسه کوزشونو جمع کـُنن خود EMA کارش میخوابه امیرعلی واسشون شاخ میشه حمایت نکردن ازش..

مهراد هیدن فلو هاش قوی ـه صداشم متفاوته ولی دیگه ام جی جز تکست چی داره؟ هیچی دقیقا! نه صداش خاصه و نه فلو ش به شاخیه رپرای بزرگه!

برو آهنگای "تو همه حالت" "جای ما" "سنت شکن" "پشت دیوار" پیشرو رو گوش بده.. بعد بیا ببینم نظرت راجع به فلو قوی چیه..!
× http://up.vatandownload.com/images/i2tqdv8535j41kayn9we.png ×

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Valentino :
میدونی البته بهت حق میدم :D ادم 2.3 روز ترک یکیو بگوشه میگه ایول اینم باحال بوده ها !! ولی نیموش شاید تو بیت باکس شاخ باشه ..
نیموش و اتور تو بیت باکس بهترن تا تو خوندن .. البته اتور که نمیخونه ..
تعریــف من از صدای خوب با تو فرق داره . ام جی اتفاقا صدای خاصی داره ! ام جی هم فلو قوی داره مخصوصا رو اهنگ تهران ماله منه ...
بهترین فلو ها رو هم بچه های زدبازی داشتن تو رپ که نمیشه صرف نظر کنی ، مثلا ورس مهراد تو رمیکس خط من !
دواش برو عزیز!

آتور نمیخونه؟؟؟؟؟؟ بقیه نظراتم که بماند! هیچی نمیدونی از دیوار هیچی! میگی ساچمه دلقکه! هه هه! برو عمو دنبال بازیت! نیموش رپ هم داره عزیز! (;

آخه من نمیفهمم! 2 بیتی یا 3 بیتی قافیه گفتن چه ربطی به 1 نفر داره؟؟؟؟؟؟ ببین برو فک کن پیش خودت که ام جی صداش خاصه! صداش کاملا معمولیه و اصلا چیز خاصی نداره! مث مهراد هیدن و هیچکس و رضا و بهرام و حسین و ... نیست صداش!

من توی نظراتم گفتم تو زدبازی مهراد رو قبول دارم! ام جی هم تکستاشو قبول دارم! سامانم چون کاراش کم بوده نمیشه نظر قطعی داد!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

@اهم اهم:الان این مقاومت ذهنی رو خطاب ب من گفتی؟ =))
جالبه بدونی بانگم هم از زدبازیه...
اما همچنان معتقدم زدبازی هم مثل جادوگران آهنگاش برای ملکه ی ذهنت شدن خوب نیست...من واقعا با گروه دو نفره ی حصین و صادق خیلی بیشتر حال میکنم...
بهرام و یاس و غیره هم فکر کنم خودشون بخندن ب این حرفایی ک میزنی :))
بیخیال...
شما فن زدبازی هستی حقایق در موردش رو واقعا نمیخوای ببینی انگار...

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

حقایق نا گفته ای در مورد زدبازی وجود نداره !

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی "شهید هوابرد")

حالا بماند وقتی زدبازی رپ میخوند اینا بچه بودن ...
جون من راس میگی؟؟ اگه اینجوری باشه این رپکن ــایی که تو موج اول رپ فارس نبودن باید برن گاراژ ولی همین الان یکی مث شایع یا فدایی (یا خیلی های دیگه)از بعضی افراد مث استپس و دیو خوف تر هستن(با اینکه اینا هم تازه دارن یه کارایی می کنن تا بیان بالا البته من کاری به سابقشون ندارم.)
ساچمه هم حکم دلقک تو گروه دیوار بود تا بخندونه بقیه رو !!
میشه گفت زرشــــــــــک
خُب تعریفتو بگو تا مستفیض(؟) بشیم . ببین پسر جون فلوِ خوب انحصاری تو یه آهنگ نیس فلو باید تو همه یا حداقل تویه اکثر کارا .تازه اونایی هم که گفتی هیچی در برابر فلو های معروفی مث:
بهرام تو اینو بفهم یا مثلا حصین توی چالیم 2(این که خدا بود) یا پیشرو تویه لوبیا سحرآمیز یا توی پشت دیوار یا فدایی توی عشق نقره ای یا خیلی های دیگه.

من واقعا با گروه دو نفره ی حصین و صادق خیلی بیشتر حال میکنم...
لایک شدید. لیبل کاغذ ریکوردز میارزه به کل زاخار های فرعی.
ببین نیموش رُ من بزرگش نمی کنم زیادی ولی رپکنُ خوبیه حداقل بجز در تکست همه چیزی با اختلاف فاحش بهتر از سهرابه

لبوم امیرعلی چرا کنسل شـُد؟ دموشو شنیدید؟ امیرعلی خیلی گـُنده میشـُد با اون EP.
احسان پرزیدنت EMA دید اگه این بیاد بیرون بقیه باید کاسه کوزشونو جمع کـُنن خود EMA کارش میخوابه امیرعلی واسشون شاخ میشه حمایت نکردن ازش..
شاید محتمله چونEMAبه معنای واقعی...هستش من اینو در مباحثه با احسان و2-3 از کنتراکتور هاشون فهمیدم.
حقایق نا گفته ای در مورد زدبازی وجود نداره !
دقیقا حقایق هموناییه که گفتیم:
1- زد قبلا خوب بود ولی الان نیس
2-ام جی اصن در حد این گندهگ...زیا نیس که با رضا کل کل کنه.(سهراب مث ماهی ای میمونه که بادش کردن تا ادای کوسه هارو دربیاره.)
3-بجز mjومهراد بقیشون باید بیان لنگ بازی .
.
.
.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوب تو برنامه کلد اسپری سوگند رو آوردن! منم گفتم به این یارو فرازه ازش بپرسه جریان امیر علی رو!

میگفت من ایشون رو هیچوقت ندیدم و نمیشناختم! امیرعلی یعنی الکی اومده اون حرفو زده؟ مگه مریضه؟

yaghi:(

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرهنگ (مخصوص تیزهوشان انسانی)
شهر
Qom
دانشگاه
به زودی دانشگاه قم
رشته دانشگاه
به زودی حقوق

به نقل از LEGEND :
خوب تو برنامه کلد اسپری سوگند رو آوردن! منم گفتم به این یارو فرازه ازش بپرسه جریان امیر علی رو!

میگفت من ایشون رو هیچوقت ندیدم و نمیشناختم! امیرعلی یعنی الکی اومده اون حرفو زده؟ مگه مریضه؟

سلام من تو رپفا این سوال جواب دادم ... اینجا هم میگم :

منظور A2 این بوده که مردم برای خودشون یه چیزایی میگن و شایعه درست میکنن. کل بیت از زبون مردم هستش: «امیرعلی بده، امیرعلی خوبه/ سوگند زیر امیرعلی بوده» بعد خود A2 به مردم جواب میده: «کسی نمیتونه منو بشناسه مگه نصف من عصبی و چر و چت باشه» یعنی که شما منو نمیشناسید پس الکی در مورد من شایعه درست نکنید!

عرفان هم این موضوع رو تایید کرده و گفته که A2 منظوری از این حرف نداشته... عرفان و امیر علی هم هیچ مشکلی با هم ندارن!!!

به نقل از mahdad :
جون من راس میگی؟؟ اگه اینجوری باشه این رپکن ــایی که تو موج اول رپ فارس نبودن باید برن گاراژ ولی همین الان یکی مث شایع یا فدایی (یا خیلی های دیگه)از بعضی افراد مث استپس و دیو خوف تر هستن(با اینکه اینا هم تازه دارن یه کارایی می کنن تا بیان بالا البته من کاری به سابقشون ندارم.)

من نمیدونم چه اصراریِ این حسام استپس رو بکشین پایین!!!! :| !!! درسته اشکان فدایی هم کاراش شاخه ولی دلیلی نداره بیایین بگین که از حسام سرتره؟؟؟؟ بذار اشکان هم یه مدت از حضورش بگذره مثه حسام بعد ببین پرچمش میاد پایین یا نه!!!! حسام 5 سال بود رو دستش هیشکی نبود!!!! رفت دنبال مواد ، بخاطره پول با هر کس و ناکسی فیت داد و روزگارش اینجوری شد!!!

مبین جان؟ بحث فقط فلوِ؟؟؟ اگه بحث صرفا این باشه فربد ولچر هم فلو میره!!!! یا امیر علی اسنیف =)) =))
مهراد و ام جی رو با نیموش مقایسه کنی انگار تو رپ فارس کفر گفتی!!!

مبین جان میدونم ! تو رو رپرایی که تو تهران موندن و نرفتن اونور تعصب شدیدی داری (;!!! ولی تعصبی رو قضایا نگاه نکن!!! مثلا اینکه رضا از زدبازی پایین تره شکی توش نیس! چون رضا آهنگسازیش چرته!!! و ............

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

× امیدوارم روزی برسه که به جای حرف عامه پسند زدن، به این درک برسیم که حرف درست ُ بزنیم حتی اگه عواقب داشته باشه!
مبین جان؟ بحث فقط فلوِ؟؟؟ اگه بحث صرفا این باشه فربد ولچر هم فلو میره!!!! یا امیر علی اسنیف
مهراد و ام جی رو با نیموش مقایسه کنی انگار تو رپ فارس کفر گفتی!!!

مبین جان میدونم ! تو رو رپرایی که تو تهران موندن و نرفتن اونور تعصب شدیدی داری (;!!! ولی تعصبی رو قضایا نگاه نکن!!! مثلا اینکه رضا از زدبازی پایین تره شکی توش نیس! چون رضا آهنگسازیش چرته!!! و ............
ولچر هم عالیه، تهی هم عالیه، اسنیف هم عالیه! اما همونطور که گفتم "تکست + فلو + صدای خاص" ایناس که یکی ُ خاص میکنه!
ام جی نه صداش خاصه و نه فلو ش تعریفیه، فقط تکستش خوبه که این نمیکنتش یه آدم خاص.. هیدن خوبه نظرمو گفتم راجع بش.
نیموش فلو ش عالیه، تکستشم خوبه ولی صدا و استایل خاصی نداره، پس اونم خاص نیست! ام جی در حد نیموش که سهله، در حد ولچر هم نیست!

در مورد زدبازی ((: یه کم خوب نگاه کنی به قضیه، به اینکه یه تکست با مفهوم نداره زدبازی، به اینکه حتی تو زمانی که خیلی بالا بودن هم بازم زیر خیلیا بودن! به اینکه خونگی بودن و همیشه از لات بازی خوندن.. میفهمی کی سر تا پاش لاف و دروغه.. صحبت دیگه ای ندارم..!
× وقتی مردم ایران رپ ُ به یاس و شاهین نجفی و ساسی مانکن و زدبازی میشناسن، توقعی از کسی نمیره!

عزت زیاد.

yaghi:(

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرهنگ (مخصوص تیزهوشان انسانی)
شهر
Qom
دانشگاه
به زودی دانشگاه قم
رشته دانشگاه
به زودی حقوق

مبین جان چه باحالی تو؟؟ :D
کی الان گفت طرفدار ساسیِ؟؟؟ الان فکر کنم همه بچه هایی که تو این 5 6 صفحه نظر دادن از ساسی حالشون بهم بخوره!!! بعد تو میای میگی ما طرفدارشیم؟ میدونم منظورت مردم ایران بوده ولی تو مارو هم جزو همونا کردی!!! باورت میشه فقط من یه آهنگ از شاهین کجکی گوشی دادم؟؟؟ و اونم فقط آی نقی بوده؟؟!! وقتی سبکش هیچ سنخیتی با رپ نداره چرا اصن باید اونو گوش بدم؟!!! متنفرم ازش!!!! اگه هم میبینی اینقد طرفدار داره بخاطره اینه که مردم فکر میکنن طرفدارش باشن open mind حساب میشن و خاص هستن!!! یارو 50 سالشه! میاد تو پیچ شاهین مینویسه ما شررییممم =)) =))!!! هیچی هم ازش نمیدونه!! صرفا بخاطره اینه که بگه مام آره!!!!

حالا بحث زدبازیِ !!! خب !!! تو میگی زدبازی تکست خاصی نداره؟؟؟ چند تا سایت معتبر رپ سر بزن که همه رو ایهام های جی جی قفلن و داره تفسیر میکننش!!! گرچه صدای خوبی هم نداره!! و ده ها آهنگ های دیگشون!!! نمیدونم واقعا چه تعصبی رو رضا داری!!! یا مثلا رپرایی که تو ایران موندن و نرفتن اونور!! اصن هر پستی میزنی طرفداری از رپرای اینور کاملا از طرف تو مشهودِ!!! یه سوال؟ الان رضا پیشرو لاتِ خیابونیِ؟؟؟؟ :D!!! اونم فقط چرت و پرت میگه و اهل عمل نیس!!! ولی یه رپرُ واقعا قبول دارم که پاش بیافته دعوا میکنه همه رو هم میکنه تو قوطی کسی نیس جز سهند کوازی

از همینجا اعلام میکنم که من فقط رو بهرام تعصب دارم و نه طرفدار زدبازی نه رضا پیشرو نه تیک تاک نه فدایی نه حسام استپس نه بکس پایدار نه تنبه10 نه بکس کاغذ رکوردز نه دایره باند نه امیرعلیa2 نه خالتورها نه هیچ رپرِ دیگه نیستم!!! فقط طرفدار کارِ گنگ و شاخ هستم!!! حتی همون ساتراپ هم بیاد گنگ بده بیرون با تمام وجودم خودمو درگیرش میکنم!

دیگه بحثی ندارم! حرفا گفته شد!!! فقط تعصبی نباش ی کم >:D<... تو داداش و تاج سره مایی x:

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

منم فقط امیرعلی و پیشرو.
اما پاش بیفته از رپرای خوب هم حمایت میکنیم که ایران هم نیستن! بهرام و حصین مثلا!
× حتی تیک تاک تو سبک خودش که یه گنگ فانتزیه بهترینه، خلوت تو سبک خودش گنگ داش مشتی و اینا که یا علی و اینا میگن بهترینه، بحث خارج و داخل اصلا مطرح نیست!

ببین زدبازی همونموقعش که ایرانم بودن آهنگ درست حسابی نداشتن.. اصلن کاری ندارم کجاس رپر.. تهی شر و ور میگه اما فلو ش عالیه مثلا..!
توی اینائم میگم هیدن کارش خوبه تنها اشتباهشم تیکه به اژدر بوده..
جی جی ـم وقتی میاد میگه ما سوسولیم و فیلانیم و خونگی ایم دیگه نیاد شاخ بازی درآره واسه شایان که... :)
ابرو برداشته، دماغشم تو دعوا شیکسته عمل کرده درست.. ولی لاته که لاتی میگه! اتفاقن لات هم ابرو برمیداره هم دماغ عمل میکنه..

× تهشم هرچی دلیل و سند و مدرک بیاریم شما رو قانع کنیم که نمیاید بگید زدبازی اخ و تفه.. فقط بحث الکی و اعصاب خوردی واسه من میمونه.. هر کی به راه خودش..!
× طرفدار کار خوبم، زدبازی "دلم تنگ شده" و "کوچه" جزو پلی لیست روزانه ی منن. چون کار خوبن! "پدر من" ـم خوبه، ولی کار عالی ندارن!

×ویرایش×
اون ساسی مانکن و یاس و شاهین و زدبازی ئم منظورم عقاید اکثریت راجع به رپ بود.. کسی که از رپ اطلاعاتی نداره این 4تا رو نماد رپ میدونه که راجع به شاهین و ساسی موضوع روشنه، اما یاس رپ سطح پایینیه از لحاظ موضوعی.. هرچی میشه پامیشه تیتر روزنامه ها و اخبار رو میکنه آهنگ ((:
زدبازی ئم خوبه ولی نماد رپ بودن واسش زیاده!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

زدبازی لاوهاش عالیه ب نظرم...ولی باز با"شاخ"فاصله دارن...
دلم تنگ شده بخند مصنوعی منتظر بودن کاریه ک پسرا گاهی برای دخترا میکنن(این بود اسمش؟!؟) نکنی باور مهد کودک جرا بدی؟

اینا واقعا کارایی هستن ک باهاشون خیلی حال کردم...حالا مثلا با نکنی باور خیلی زیاد و با چرا بدی کمتر...
اما کارای زدبازی ک ب اسم شاهکار در رفته بود مثل"تابستون کوتاهه"و فیتش با هیچکس"واسه هر ایرانی" رو اصلا دوست نداشتم...رسما آشغال بود ب نظرم...
نظرم در مورد ویلی هم عوض شد....با صداش ک اصلا حال نمیکنم...ورساش هم دوست ندارم...
جی جی هم ک گفتم قبلا صداش ب درد رقاص باله ای میخوره ک داره همزمان میخونه...!
ام جی بدک نیست ولی اسمش...!!
سیجل عالی میخونه توی لاو...
نسیم صداش برای لاو خداست...
هیدن ک سروره...

واقعا زدبازی انقدر شاخه ک الان مدتیه فقط داریم در مورد اینا بحث میکنیم؟...گروه هایی مثل پایدار و جادوگران و حتی تنبه 10 ب نظر من بیشتر جای بحث دارن

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

پایدار آخه؟
نه واقعا پایدار آخه؟

خوب بود حقیقتا آهنگی که دیو خوند واسه عرفان حال کردم باهاش
عرفان خوب بود یه زمانی
موقع ِ اون آلبوم از خانه تا گورو اینا حقیقتا عالی بود

× کلا این تاپیک تاپیکیه به نظرم برای توهین به نظرای همدیگه

×× جادوگران کجا پایدار کجا؟

*ویرایش شد.

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

البته اینو بگم پایدار گروه نیست آنچنان.. چون همشون سینگل میدن کاری به کار هم ندارن پیش هم نیستن، با هم اختلاف دارن گاها" و ...

پایدار هم مثل رپلرزه یه لیبل محسوب میشه نظر شخصیم اینه!

توی پایدار هم پایا و سرکش خوبن، و البته جی-دال که محشره! خش تو ژانر خودش عالیه ((: لیتو یه استایلی داره مثل قدیمای عرفان.. صد قسم و خط من و هدف حد نداره و ...
× البته لیتو ظاهرا" مشکلات و اختلافاتی با بقیه اعضا پیدا کرده فک کنم به زودی خبر جداییش از لیبل پایدار ُ باید بشنویم..
× دلیل اختلافاتی که پیش اومده همکاری لیتو با زدبازی ـه که شورش ُ دراورده مثکه..! هم تو کنسرت بوده هم تو آلبوم بوده هم بعد آلبوم سینگل داده و ...
این در حالیه که زدبازی به اِما که عرفان یکی از اصلی ترین حامیاشه پشت پا زده..!
× این ُ تو اینکه از آهنگ آخر لیتو حمایت نشد توسط سایر اعضا و اونم بصورت فری استایل بیرون داد میشـُد حس کرد!

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

طرف دارای زدبازی اکثرا انتظار یه کار قوی تر رو داشتم به عنوان اولین آلبوم... .

اما به نظرم اینکه هیچکس هم باهاشون خونده یه قضایایی داره... .

بالا