• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاه و مشکلاتش

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
هم اتاقیام رو میخوام عوض کنم و راهی واسه این کار پیدا نمی کنم :-??

Detective SHERLOCK

Logophile
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
دردست احدااااث ؛) المپیاد دانشجویی میرویم ان شا الله
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
پزشکی
هم اتاقیام رو میخوام عوض کنم و راهی واسه این کار پیدا نمی کنم :-??

همه‌شونو؟
سخته و نشدنی
ولی اگه با یکی دوتا خوبید
باهم تبانی کنید بقیه رو بیرون کنید;;):Oops:>)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی

MAHDI.....

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
والا رفتیم ولی دریغ از برگزیده شدن.......
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
وضع اینترنت تو خوابگاه ها چطوره؟؟؟

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
وضعیت آشپزی تو خوابگاه؟

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
همه‌شونو؟
سخته و نشدنی
ولی اگه با یکی دوتا خوبید
باهم تبانی کنید بقیه رو بیرون کنید;;):Oops:>)
خب ما 4 تا همکلاسی هستیم که هم اتاقیم و چون هیچ جیزی بینمون وجود نداره هیچ کس بقیه رو مراعات نمیکنه اتاق کثیف چراغ تا ساعت 3 روشن تو اتاق کلش رویال بازی میکنن و بلند بلند از اتفاقات درونش حرف میزننن
با اینکه با هم خوبیم ولی اینجوری نمیشه زندگی کرد /: کس دیگه ای هم تو دانشگاه نمیشناسم که اتاقشون جای خالی داشته باشه و بتونم برم کنارشون

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست

Detective SHERLOCK

Logophile
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
پزشکی
خب ما 4 تا همکلاسی هستیم که هم اتاقیم و چون هیچ جیزی بینمون وجود نداره هیچ کس بقیه رو مراعات نمیکنه اتاق کثیف چراغ تا ساعت 3 روشن تو اتاق کلش رویال بازی میکنن و بلند بلند از اتفاقات درونش حرف میزننن
با اینکه با هم خوبیم ولی اینجوری نمیشه زندگی کرد /: کس دیگه ای هم تو دانشگاه نمیشناسم که اتاقشون جای خالی داشته باشه و بتونم برم کنارشون
اوفففففف چه سخت
میگن خوابگاه پسرا کلا یه دنیای دیگه‌س
حالا بازم یکیشون قابل تحمل تره رو مخش راه برید که اون دوتا رو عوض کنید

بعداتر با اون دوتا جدیدا توطئه کنید اون یکیم بیرون کنین

یکم نقشه طولانی ایه ولی جوابگوعه :)

Detective SHERLOCK

Logophile
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
پزشکی
وضعیت آشپزی تو خوابگاه؟

با چیزهایی من جمله تن ماهی منفجر شده و تخم مرغ آب پز سوخته مواجه میشین :)
(تو کریدور ترم یکیا رخ میده معمولا ما الان کریدورمون با اینترناس و خیلیییی مرتبن ^^)

Void

玲音
نام مرکز سمپاد
Ohtori Academy
شهر
The Wired
سال فارغ التحصیلی
1789
این دو هفته‌ی اخیر که مسابقات بسکتبال استان‌ها بود، برای مرحله‌ی حذفی رفتیم دانشگاه برق و آب اصفهان. چهار تا تخت داشت که مثل سنگ سفت بودن و باید دقت می‌کردیم که آروم روشون بشینیم. ناهار و شام رو هم تو سالن غذاخوری می‌خوردیم و باید دعا می‌کردیم مرغ یا ماکارونی نباشه تا حالمون به‌هم نخوره. چاه توالت در فاصله‌ای نزدیک به دوش قرار داشت و موقع حمام، چاه می‌زد بالا و ما هم از حمام کردن کلاً منصرف می‌شدیم. آشپزخونه هم نداشت، یه‌جورایی فقط یه یخچال بود و یه روشویی که مثلاً اگه ظرفی چیزی می‌خواستیم بتونیم بشوریم. وضعیت نت هم اکثر اوقات خوب نبود. تجربه‌ی جالبی نبود در کل .--.

آخرین ویرایش:

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
اوفففففف چه سخت
میگن خوابگاه پسرا کلا یه دنیای دیگه‌س
حالا بازم یکیشون قابل تحمل تره رو مخش راه برید که اون دوتا رو عوض کنید

بعداتر با اون دوتا جدیدا توطئه کنید اون یکیم بیرون کنین

یکم نقشه طولانی ایه ولی جوابگوعه :)
خب یکیشون بعد از این ترمی که میاد ازدواج میکنه و میره خونش:D:)) اون دو تا هم با همن @-):-?

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
خوب بستگی به دانشگاه و خوابگاه داره ...سرعتش که خوبه و خوب حجمش ۱۶ گیگ برا ما ...تموم شد فقط سرعتش کم میشه ...بعد از ۱۱ شب تا ۷ صبح رایگانه
(-#:-s به ما ماهی فقط پنج گیگ میدن

• لایک
امتیازات: MFA

Dictator

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1400
نمیدونم چطور میگین خوابگاهامون چهار نفرس و... رفیق من رتبش ۱۶ هنر شد دانشگاه تهران میخونه میگه خوابگاهمون ۸ نفرس از این کمترم اصن شدنی نیس ما خودمونو کشتیم واسه ۴ نفره نشد
شایدم بستگی به دانشگاهش داره البته:/

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
نمیدونم چطور میگین خوابگاهامون چهار نفرس و... رفیق من رتبش ۱۶ هنر شد دانشگاه تهران میخونه میگه خوابگاهمون ۸ نفرس از این کمترم اصن شدنی نیس ما خودمونو کشتیم واسه ۴ نفره نشد
حتما بستگی داره :-"
بهتره بگم بستگی به خوابگاه داره. خوابگاه ترم اولم هم چهار هم هشت نفره داشت اما این یکی فقط چهار نفره داره.
البته حسن هشت نفره های اون جا بزرگ تر بودن اتاقش بود. الان خدا رو شکر می کنم که توی چهار نفره های بالکن‌دار نیفتادم؛ چون اتاقش خیلی کوچیک بود.
پ.ن: یه ویژگی عمومی خوابگاه، هم اتاقیاست(!) تو خوابگاه، عملا فضای شخصی نداریم. این مسئله رو میشه به دو روش مختلف دید: میشه فکر کرد که الان زندگی خصوصیمون زیر سوال میره یا راحت نیستیم، میشه هم فک کرد که چطور ما مثل یه خونواده تو یه خونه ی اجاره ای کنار هم زندگی کنیم. در این مورد چنتا نکته به نظرم می رسه:
  1. هندزفری/هدفون مبارکتون رو استفاده کنین! من ترم یک تو اتاقی بودم که به نامجو به دید مسخره نگاه می کردن اما هم‌اتاقیای ترم دوم خودشون نامجو گوش می کردن! از این گذشته، به نظر من سکوت و آرامش باید تو اتاق حاکم باشه تا هر کسی بتونه به کار خودش برسه.
  2. این نه یعنی که شما از هم جدایین! به هر حال ممکنه دورهمی داشته باشین و وقت تلف کنی ((: یا آخر هفته ها با هم آشپزی کنین یا حتی با هم برین بیرون. اما متاسفانه به خاطر رها شدنمون از قید تذکردهنده های توی خونه ممکنه خیلیامون یادمون بره واسه چی اومدیم دانشگاه.
  3. تو هر فضایی که بیش‌تر از یه انسان حضور داشته باشه، اختلاف نظر پیش میاد و طبیعیه.
  4. بهتره قبل از زنگ زدن/ورداشتن، تشریف ببرید بیرون اتاق؛ یا تو حیاط یا یه جایی مث پنجره ی راه‌رو. صدا توی راه‌رو می پیچه.
  5. امنیت خوابگاه‌ها رو نمی تونم حدس بزنم اما جفت خوابگاهای من امن بودن. به طوری که خیلی روزایی که تو اتاق تنها بودم (به خاطر رشته‌م روزای زیادی تو دانشکده ام) در اتاقو قفل نمی کردم!
  6. طول می کشه تا به شرایط عادت کنین! مشکلی نیست؛ معمولا ترم اول با ورودیای جدید هم اتاقی و هم خوابگاهی هستین و مث همدیگه این. به هر حال، مایی که هیجده سال توی شرایط انگل‌وار (!) خونه زندگی کردیم، به زندگی تو یه شهر دیگه عادت نداریم و احتمالا مقداری تغییر می کنین و این کاملا طبیعیه.
  7. خوابگاه یه کم نیاز به همت کردن داره اما تغییرات خوبی به وجود میاره. اینو وقتی فهمیدم که برای چندمین بار برگشتم خونه و به خودم گفتم: این اونی نیست که اولین بار از خونه زده بود بیرون^_^
  8. هر از گاهی اگه یه سر برین خونه خوبه. هم خوش می گذره، هم "دوری و دوستی" رو به چشم می بینین. ((: فقط این مواقع خونه توانایی بالایی واسه "استراحت‌گاه" شدن داره. یعنی که فقط خوش گذرونی.
  9. خداوندا، به ما توانایی خواب راحت را در اتوبوس و کلیه ی وسایل نقلیه ی عمومی عطا بفرما! :D

آخرین ویرایش:

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی

خوابگاه های دانشگاه های علوم پزشکی شیراز ، یزد ، جهرم و فسا رو که اطلاع دارم چهار نفره هست
از خوابگاه های رشته های مهندسی فقط شریف رو خبر دارم که اونا هم چهار نفره هستن

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
آقا این وسایلی که گفتن مخصوصا برای یه پسر خیییلی زیاده
حس جهیزیه به من دست داد :))
من خودم یه قاشق چنگال دارم با یه لیوان . غذارو که دانشگاه تو یه بار مصرف میده به ما, هروقتم دانشگاه غذا نده یا فلافل میخورم یا نامی نو یا ساندویچ یا پیتزا .متناسب با وضع اون لحظه‌م از نظر مالی .
روزای جمعه هم میشه صبحونه نهارو یکی کرد یه پنیر گردویی گوجه خیاری مشتی پررو خورد که تا شب برسونه بعد رفت سراغ همون چارتایی که بالاتر گفتم. چون اصن من یکی که به فکرمم خطور نکرد برم غذا درست کنم تو این دو سال

بالا