• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

سیما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
ایشالا که شهید بهشتی :)
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

سارینا خلاصش کن اصن حسش نی بخونم (:|

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

به نقل از sRina :
بعد من ؟! و ام جی اچ نانو رو نمیتونسم تشخیص بدم از هم:د
یکیشون بعد المپیاد کلی به من روحیه داد اصن همونشونه که شریف دیدیمش فک کنم ؛ خلاصه این دوتارم خیلی خاطره دارم
خصوصا اون تاپیکه که آواتار بالاییت چیه
یادمه آواتارای ام جی اچ نانو همیشه گوسفند بود
.!؟ درستشه :-< :-<

+
خاطراتت همش درسته، اشخاص رو هم دقیقا جابجا کنی‌ حل می‌شه دیگه :))
+
بود mgh-nano
هر ۲تامونو ریحانه معرفی‌ کرد :-"

من تو سالن اختتامیه ولی‌mgh-nano بعدش

تو کیو میگی‌ الان :-"؟

اون من بودم سارینا :)) :))

خوشحالم که قبلش اشاره کردی مارو از هم تشخیص نمیدی البته :-" : x: >:D<

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از .!؟ :
هر ۲تامونو ریحانه معرفی‌ کرد :-"

من تو سالن اختتامیه ولی‌mgh-nano بعدش

تو کیو میگی‌ الان :-"؟

اونى كه قدش بلند بود رهبرى اغتشاش هاى اختتاميرو بر عهده داشت

فقط نگو كه اين دو تا فرق دارن :)))

+بعد اون فروش پيكسل قشنگا و دفتر خوشگلا و اونبارى كه هك شديم و اونبارى كه يوزرا بضياشون پاك شدن و اونبارايى كه فيلتر شد سايتم هس ولى ديگه كوپن امروز حرف زدن من تموم شد :)))

اينم بگم فقط ديگه اگه ويرايش كردم خرم دور از جون :-"
هندسام فميلى ـم بود تازه؛ ساحره و رضا هندسام و اون يكي آقايى كه شعر ميگفتن اسمشون يادم نيست :-"
اصن چه شيك ٨-> بعد رضا ميخواس بره ما هى پ خ دسته جمعيو اينا
ساحره و سارا عم كنكورين البته :د ٨->

يهو ساحره رو ديدم اصن باز يادم افتاد :-"

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

به نقل از sRina :
اونى كه قدش بلند بود رهبرى اغتشاش هاى اختتاميرو بر عهده داشت

فقط نگو كه اين دو تا فرق دارن :)))

اونم دیگه من بودم! 8->:))

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام ! شاید بعد تقریبا یه سال !
همین طوری عین عادت همیشگی م پیج یکی که فک میکردم تو تاپیکی اگه نظر بده ، تاپیک خوبیه , باز کردم ! و رسیدم به اینجا !! اولین تاپیکیه که باز کردم حتی :D
خب ..

آرمیتا ثابتی اشرف و ندا مکرم ، شاید از بهــتـرین دوستام از اینجا !! خوشحالم که رابطه مون کم نیست ، هرچند خیلی وقته که نیستیم اینجا ..
سها اولا همیشه تمام فکرم این بود چه طوری log میکنه ، اونموقع ها که اسمش همچین چیزی بود : 5*1=/7 - ساری سها :D
محمدمطهری دیگه لازم نیست بگم یادم میاد اونم بود :D منم عین خیلیا فک میکردم ترسناکه خیلی ! یادمه اولین بارهایی که از : دی استفاده کرد ، همه داشتن شاخ درمیوردن !
TnT ناظم بود یه زمانی ، با دعوا شناختمش : داد و بیداد من سر تاپیکی که زده بودم ! شاید همونجا بود که نیما هم به چشمم اومد بین کاربرا ! اونم ناظم بود اونموقع !
علی ع. ، "دموکراسی تو روز روشن" یادش میندازتم !
مریم ، پانتر ، دیدیدش سلام برسونید :D
ناهید ، اون هم دوست بسیار خوبم ، مسئول انجمن جشنواره و همایش اینا بود یادمه ..
lof چیزی که یادم میاد : من حرف بزن رو اون موقعا میخوندم ، بعد تازه عضو شده بود ، هی چند وقت یه بار میومد میگفت پاراز-یتو دانلود کردم فلان بود اینا ! خیلی با احساس خاصی !!
پگاه و تریگرمن که جای خود دارن ! حقیقتا جز کاربرایی که حال میکردم باهاشون !
ستاره نیست دیگه ؟ :-? "رنگ ما رو دزدیدن دارن باهاش پز میدن" چیزی که منو یاد ستاره میندازه ، و البته شاهکار فحش خور خودم :D
نرگس معینی کو ؟ :D
سیاوش ، مدیر کتب و مجلات ، همراه خوب تو المپیاد خوندن ! ..
mira چیز خاصی یادم نمیاد ، اما یادمه رفتم سیتی دنبالش که بیا سمپادیا ، مدیر نجوم بود !
کپتین پیسکو : فراسرشت رو آباد کرد ! و واقعا خیلی خوب بود کارش ! کپتین ، وقتی اومد اسمش این بود hhh ، اونم از کسایی بود که اول اینجا دیدمش بعد با ترس و لرز تو مدرسه :D
زهرا ج. آی کیو ، اون حرفام تو اس ام اس بود !! :-"
نیـلوفر ، حضور کوتاه و درخشان ! موقعیت اون تو سایت اعصاب میخواست به نظرم !! همیشه خوش خبر باشه ایشالله !!

شورا شاید تنها چیزی بود که دل منو شکست تو سمپادیا :D ، باورم نمیشه هنوز ، یه صب از خواب پا شدم دیدم ، شورا منهدم شده بود ، شورا و حرف بزن ! بعد فککنم برا بار nمه که میگم ، تنها جوابم این بود "تموم شد دیگه" !! همکارام رو صرفا خواستم یه یادی بکنم ازشون از همه ی شوراها : المیــرا ، احمدرضا ج ، پسر خیابون پشتی -backstreetboy بود اونموقع- ، آرمان حقیقی و فائزه موحدیانفر و ناهید فک کنم و ...

جا داره یادی کنم از اینا : هرچند شاید میان ، من نمیدونم
silence ، antares-nick ، pegior ،ّTFire ، تــــارا ، آبجی مرضیه اینا :د ، پرنیان د، الهه موسی خانی , پردیس رفیعی و13 و کیمیا و ....

دیدم از گلبرگ / سمر یه چیزایی گفتین ، این هم به یاد اون : :-"

69065291385487219540.png

و 29 تیری که هیچ اتفاقی نیفتاد !

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

جا نداره آدم بگه لعنت به این همه خاطره با هم یهویی؟ :D

در سکانس اول علیرضا امینیان و نگار و علی.ا و آقای صابرنژاد که خب خیلی هم چیزی ازشون یادم نیست. یادمه یه بار بین علی.ا و محمد مطهری دعوا شد و سمپادسیتی پدید اومد و این داستانا :D
در سکانس بعدی مطهری که اتفاقاً به نظرم از اول بداخلاق نبود. اول خوش اخلاق بود، بعد بد اخلاق شد، بعد دوباره خوش اخلاق :D یعنی نمودار اخلاق-زمان ایشون به این صورت میشه:
%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1_%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82_%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86.bmp

اولین کسی که منو با فیس بوک و گودریدز آشنا کرد هم مطهری بود که از پشت همین تریبون تشکر میکنم. :D

بعدش آرمیتا که فکر کنم اولین کسی بود که آواتار شخصی گذاشت. آواتارش هم در حالتِ :D بود. یه دختر خیلی دوست داشتنی. در ضمن اولین کسی که من رو با پدیده ای به اسم ف*ر شکن آشنا کرد :)) دستش درد نکنه. (اولین ها رو یادم نمیره :D)

بعدش بیتا. اولین دوستِ من تو سمپادیا. این طوری دوست شدیم که من lyrics آهنگ so what رو میخواستم و این رو تو انجمن موسیقی گفتم. بیتا یه تاپیک ایجاد کرد به اسم "تکست سفارشی برای خانم ParNiaN.D" تاپیک حذف شد؛ ولی ما دوست شدیم :))

بعدش sylar. اصفهان بود اگه اشتباه نکنم. اولین کسی که تکست پیدا کردن در گوگل رو به من یاد داد :)) 5سال پیش تو مدرسه شون wireless داشتن مرفّه بی دردا :|

دوستِ بعدی آرمان حقیقی. تو تاپیک شطرنج با هم آشنا شدیم. قرار شد یه مسابقه ی آنلاین هم بذاریم که جناب حقیقی پیچوندن. ترک زمین 3امتیاز B-)

ندا. مهربون، منطقی، مسلّط بر اعصاب، روابط اجتماعی خوب. تحسین برانگیز در مجموع. اولین بار عکسش رو تو سایت دیدم. یه تاپیک بود که عکس مطهری و بذرکار و ندا و آرمیتا توش بود :D بعدم فکرسوق دیدمش. با آرمیتا با هم بودن و من رفتم سلاملک :D

همکلاسی! رو اون موقع ها از آواتارهای خفنش یادمه. خودشم ساخته بود :D بعدم که فکرسوق رفتیم زحمت دادیم حسابی. بستی شکلاتی تو اون سرما :D

احمدرضا.ج که تو انجمن اعتقادی و اینا باهاش آشنا شدم. اهل فکر و مطالعه، شوخ و باحال و اینا.

اولین تاپیکی که من تو سمپادیا ایجاد کردم این بود "استقلال یا پرسپولیس، مسئله این است" (همچین آدمی بودم من :D) بعد آقای بذرکار پست گذاشتن "اتفاقاً به نظر من تنها چیزی که مسئله ای نیست همینه" خیلی هم منطقی :D بعد از اون فکرسوق دوباره. آقای بذرکار هم از اون شخصیت های تحسین برانگیز هستن.

رفته بودیم فکرسوق، بچه های اصفهان پارکور کنان وارد صحنه شدن :D بعد اومدن نشستن رو نیمکت کنار ما. یه دفعه سارا گفت با شادی دعواش شده و ما اسمشو صدا نکنیم. سارا گفتی بهت چی بگیم؟ شیدا؟ :))

نیما، امیر، سپهر طهماسبی، مهران محمودی... اینا رو هم تو یه سکانس یادمه :D

محمدحسین خیلی بچه ی باحالی بود. :)) کلی با جنبه و اهل دل و پایه. تنها جایی که نزدیک بود دعوامون بشه سر طرفداریش از یکی از سیاسیون بود که اسم نمیبرم اوقاتمون تلخ نشه :-"

اکیپ بچه های قم خیلی جالب بودن. متمرکز هم بودن رو انجمن ادبی. lorca, chatton, sigma, saphir. از دیگر دوستان انجمن ادبی silence که الان باید دانشجوی دندون باشه. مارلیک که زود رفت. witted هم کلاسی دوران راهنمایی و دوست خاصّ من. با نوشته های فوق العاده :)
از دیگر بچه های بندر، نگین که هنوز فعاله و الهه.م که دیگه نیست. لاو یو both. :D
شخصیت Lorca همیشه برام جالب بوده. وقتی پستاشو میدیدم فکر میکردم چقدر من و اون شبیهیم! ولی هیچ وقت جرئت نکردم واسه دوست شدن باهاش اقدام کنم. امروز رفتم تو پروفایلش دیدم من و اون تو یه روز عضو سایت شدیم. 13ژانویه سال 2009. دارم از این پست استفاده میکنم که بگم ارادت داریم خدمتِ شما خانوم :)

hespride رو تو حرف بزن شناختم. پز میدم که تو صفحه ی اول اولین سری حرف بزن پست گذاشتم :)) اون موقع ها هم که لایک نبود. حسین و جوجه تو پ.خ پستمو لایک کردن. و ما دوست شدیم.

بارونی هم خیلی قدیمی بود. آبجی حنانه. الان شده عبور. عروس خانوم ;))

آروین هم از اولین دوستای سمپادیایی. شخصیت جالب و دوست داشتنی. یه hoss بود زیر اسمش مینوشت "داداشِ TnT" ما هم واقعاً فکر کردیم اینا داداشن. :D hoss هم شخصیت به اصطلاح مرامی و باحالی داشت.

panther پیش ماست؛ نگران نباشید B-) مریم هم یه دختر خیلی دوست داشتنی. اولین برخوردم باهاش تو میتینگ انجمن مردم نهاد بود که همون جا سعید و سمانه زارعیان و زهرا.ج و آرش بدیع مدیری و فائزه.و محسن و hespride و نیما مضروب و آرمیتا رو دیدم. ساندیس خوردیم :D

بچه های کرج: تارا، سها، هنگامه، المیرا احمدی.
بچه های مشهد: ریحانه، پرستو، موبو که سر همایش شیمی کلی بهمون خوش گذروندن :D x:

انرژی م تموم شد :D باز مینویسم حتماً.
تجدید خاطره ی چسب ناکی بود 8->

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

کوروش و علی پاشا که اگه همون علیرضا خودمون باشی من پستاتون رو ویرایش کردم ، برید ویرایش ها رو ببینید :D
من خیلی بیشتر دلم میخاد از اتفاقاتی که در دنیای واقعی با آدمای اینجا داشتم بگم
سعید و محمد (بذرکار) رو که خب از قبل از اینجا می شناختم و بعد از اینجا هم می شناختم اما با بذرکار عمیق تر شد ارتباطمون
بعد از کوروش بگم که کلن اینجا ارتباطی نداشتم باهاش اما از روز ِ اول توی دانشگاه به واسطه اینجا هم دیگه رو شناختیم و اینکه چه گذشته در این 2 سال بین ِ ما رو میشه کتابی کرد و منتشر کرد (بعضن از فانتزی های ذهنی ِ هم اطلاع داریم :)) )
مارلیک یا همون محمدرضا باقری از رفقای سال بالایی عزیز هم تصویری که همه افراد از حرف زدن باهاش دارن همینه که نوشته بودن بقیه که چقدر خفن به نظر میرسه و اینا که حالا در مورد میزان تفاوت با واقعیت حرفی ندارم :D
بعد از ندا بگم، که خیلی خواهری ها در حق ما کرده و قرار هست البته ادامه بده این روند رو :)) بار اول یه بار یادم نیست برای چی جمع شدیم و دیدمش و بعد اون اومد دانشگاه ما و من رفتم دانشگاه اونا و کلن خیلی دختر خوبیه
سعید که من بسیار شرمنده ایشونم چون یه 2 ترم هست که قرار هست یه شب برم خوابگاهش و باهاش شلم بازی کنم و ببازونمش و نشده :D ترم یک ما خیلی توی این سایت دانشکدشون آویزونش بودیم
از علی پاشا اگه علیرضا مرادی باشه، آشنایی من به طور کلی برمی گرده به ترم 4 فک کنم و بعد فهمیدم اینجا هست اما از اینجا بودنش خیلی اطلاعی نداشتم بسیار با جنبه و خوب و شیک فقط یه اخلاق بد داره که اینجا نمیشه گفت :D
بعد مهران که خوودش رو چند باری بیشتر سعادت دیدنش رو نداشتم و خیلی پسر و گل و آقایی هستش و به واسطه مهران من یا یه رفیق خیلی خوب و هم اتاقی الانم آشنا شدم.
بعد باکس ِ بچه های مشهد که در راس اونا علی هستش که یه بار اومدیم باهم کاشان و داستان ها داشتیم و بار اول من مشهد دیدمش، و تهران هم دیدیم چندباری و قرار هست که بیاد تهران هم کلن ایشالا :D
نیما و امیر و یاشار و عماد و سینا و سروش اگه اشتباه نکنم هم مشهد دیدمشون و یه شب خیلی خوب با اینا بودم :)
بعد مهسا خیلی دختر مودب و خوب و درس خونی هم هست، خسته هم نمیشه انقدر درس می خونه :D
بعد محمد مطهری هم چند باری حضوری دیدمش و چند باری هم برنامه گذاشته و لطف کرده گفته و جور نشده و خیلی پسر مودب و خوبی هست و خیلی جدی :D
یاسمین رضائی که البته اینجا زیاد کاری نمی کرد اما از طریق اینجا شناختمش و کلن هم در حد ِ همین شناختن بود :D
آروین رو هم در آخرین لحظات یادم اومد که یه بار با علی اومدن سر ِ ما خراب شدن :D
دیگه اینا رو یادم هست که توی محیط واقعی باهاشون ارتباط داشتم اما یه سری دیگه که در ادامه میگم در محیط مجازی بوده کلن ارتباطم
بعد ریحانه که اینججا شناختمش و بیرون از اینجا در محیط های مجازی دیگه هم بیشتر شناختمش
بعد فاطمه، ام جی اچ نانو هم المپیاد رو درگیرش شد و بعدم کنکور و اینا
پرنیان که یادمه کلی بحثای اعتقادی داشتم باهاش و خب الان یه درصد از اون اعتقادای قبلی رو ندارم :D
درنا از اول که اومد خیلی فرهیخته و بزرگتر از سنش بود و الانم هست
بیتا بود از شیرازیا من می شناختم و می شناسم و اینجا اعلام کنم بهش بگید من پریروز بهش سلام کردم توی مسنجر جواب نداد، موضوع رو پیگیری کنه :D
بعد دیگه یه سری های دیگه که من بعد از تقریبن دو سال زیاد یادم نیست و فکر میکنم خیلی سنشون کم هست که البته به نظرم اشتباه خواهم کرد :D
ستاره و نرگس و ساینا و یه باکسی از فرزانگان تهران بودن
فلن همینا به ذهنم رسید و خیل عجیبه که همین حد هم این حافظه من قد داده :D
من هرچی یادم بیاد میام اضافه میکنم :D
علی حریریان هم بود که یادمه یه بار به اصرار من بود از مدیریت یه جا برداشته شد یا یه رفتار اینجوری داشتم باهاش و خب این درگیری سر آغاز آشنایی ما شد که البته محدود بوده به محیط مجازی اون هم ولی کلن خیلی پسر خوبی هست و لطف داره به من :)

*کوروش جان این آواتار های ِ منو بر میداری یه چیزی میذاری قبلش بگو به من، الان فکر می کنم یکی دیگه کامنت گذاشته:))
- بنده توجه شما رو جلب می‌کنم به تعداد بَعد‌هایی که در شروع تعریفت از هر شخص آوردی :‌)‌)

*خودم هم فهمیدم و می خواستم اصلاح کنم ولی نشد:))
- توجه داری تو با این همه ابهتت و این همه خدمتی که به سایت کردی، پستت یازده تا ل‍ایک گرفته این خانوم پایینیه دوازده تا؟ حس نمی‌کنی ال‍ان اون سال‌ها و ساعت‌هایی که اینجا وقت گذاشتی رو می‌رف چیزه موش چال می‌کردی مفید‌تر بود؟

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

من خ چیزا یادم میاد در حدی که اگه بخوام اشاره کنم سر به فلک میکشه 8->
تا مدت ها VIOLET بوم. اونقدر بهم میگفتن بنفشه, یا با تلفظِ اشتباه, ویولت! اسمِ خودمو گذاشتم. اولین بار مدیر همایش ها شدم, بعد خلاقیت, بعد مدیر داخلی شدم بعدم معاون ;)) خ خاطره دارم به هر حال :D

یادم میاد یه تاپیکی بود بالاییتو توصیف کن :)) از طرف فرشید -در زمان مدیریتش بر گفت و شنود- ملقب شده بود به رنگ شورت بالاییت :))
حالا نمیدونم این تاپیکا تاثیر داشتن یا نه ولی خدایی جو فروم اون موقع ها خخخخخ خوب بود 8-> الان که مد شده, آدمایی که خودشون رو "مدیون" به فروم میدونستن, زندگیشون اینجا گذشته, الان ازشون کسی میپرسه در مورد سایت, پاسخشون اینه: "اون مهد کودک هنوز وجود داره؟! "
کاریش نمیشه کرد, جو گیریه :-"
در هر صورت هیچ کس نمیتونه منکر شه که جو سایت چه قدرررر خوب بود 8->

یادمه کپی خ زیاد بود 8-> ما هممون اسپمر بودیم در حد مرگ :)) باند های لایک و اینا وجود داشت 8-> (واسه کابرای جدید: لایکا مثه الان نبود)
بعد حتی یه بار عماد یه جا گفته بود من عضو شدم که به دوستام + بدم ولی اونا به من + نمیدن نامردا :))

کاربرای قدیمی 8-> زیاد یادمه, هنگامه, فرشید, سارا حقیقی, لولیع, پروفشنال, مهران, سیاوش, نرگس, گلشن,
سروش فرشچین مدیر عکس بود :د
مهراب, HoShay , ساینا, پوری, Pegior , آرمیتا, مسعود, Hespride ,جلال, عطیه,
نیلوفر, که وقتی معاون شد دعوا شد تو سایت :))
ستاره, سمانه, بذرکار, آروین, پرنیان, پدرام, سها, تارا ووو .... :D
این کوروش بود داداششم بود :))
گلبرگو یادتونه؟؟! =))))))
پگاه و سپیده و شادی 8->
یکی هم بود باران بود اسمش مدیر ورزش بود, یادتونه؟ 8-> اتفاقا دیروزم تجریش دیدمش 8->
http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=3139

یادمه یه موقع بود سایت فـیلت‍‌‍ر شده بود 8-> تو دی اینا بود اگه اشتباه نکنم, یادمه امتحان ترم داشتیم 8-> بعد ما اون موقع مدیر داخلی بودیم در حدی بودد که من با ULTRA میومدم سایت :))
چند وقتش بعدش سایت هک شد یادتونه؟ :)) چه قدر ما با این آقای هکر حرف زدیم 8-> منِ بیچاره ی فداکارِ جان بر کف :)) مجبور شدم پسِ همه ی پروفایل هامو عوض کنم :-"
هر چی بهش میگفتم مثن با آرامش و سیاست, که بیا و بیخیال شو سایتو ول کن, میگفت میخوای برم پ.خ هاتو بخونم؟ :)) چه پسرِ خوبی بود ولی :))

بعد بچه های سیتی میومدن اینجا :د دعوا میشد :-"

هعـــــی :د

ممنون از کسایی که منو یادشون مونده :)) فقط!
به نقل از Samaneh.Z :
ناهید ، اون هم دوست بسیار خوبم ، مسئول انجمن جشنواره و همایش اینا بود یادمه ..
همینشو یادته؟ :)) من معاون بودم عوضی :)) دوستِ تو بودم من :)) شریف 8-> پانتومیم 8-> پلمبیر از شیرینی فروشی رو به روی شریف 8-> عطرِ منو زدی دو روز بعدش تکست دادی گفتی لباسام بوی تورو میده :-" عکسایی که گرفتیم تو هر کدومش یا یه جوری کج بودی یا چشمت بسته بود یا هر دو :-" 8-> اینارو یادت رفت آدم فروش؟ L-:

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از sRina :
منا و سیما x:
سیما رو از رو آواتاراش میشناختم من:د
من آخرش نفهمیدم کی وقتی منا مدیر داخلی شد بش گفت سوسک تهه اسمشو ورداره
ولی هر کی بود نمیدونست بنیان خانواده ی سوسکی ما خیلی قویتر از این حرفاس :)) به اسم نیست اصن به دله :-" :))
لیدی گاگا عم که اصن :د

چه عجب یکی مارو یادشه :-<

آروین گفت بردار سوسکه رو :-""

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از ParNiaN.D :
رفته بودیم فکرسوق، بچه های اصفهان پارکور کنان وارد صحنه شدن :D بعد اومدن نشستن رو نیمکت کنار ما. یه دفعه سارا گفت با شادی دعواش شده و ما اسمشو صدا نکنیم. سارا گفتی بهت چی بگیم؟ شیدا؟ :))

بعد فکرسوق ما همینطور :-? که این سارا رو چرا ما ندیدیم پس :-"

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Nahid :
همینشو یادته؟ :)) من معاون بودم عوضی :)) دوستِ تو بودم من :)) شریف 8-> پانتومیم 8-> پلمبیر از شیرینی فروشی رو به روی شریف 8-> عطرِ منو زدی دو روز بعدش تکست دادی گفتی لباسام بوی تورو میده :-" عکسایی که گرفتیم تو هر کدومش یا یه جوری کج بودی یا چشمت بسته بود یا هر دو :-" 8-> اینارو یادت رفت آدم فروش؟ L-:
نفروختمت که حالا ، مختصر گفتم :-"""

• لایک
امتیازات: nahid

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

به نظرم کسانِ کمی از نسل حال حاضر سایت هستند که تو رو بشناسند پیرمرد.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

پیرمرد خودتی

اونا که باید بشناسن میشناسن

** الان داشتم نگا میکردم ما تو این انجمن پیر شدیم، خاک انجمنو نخوردیم آخر. تُف توش!

محمد دال

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شلمرود
شهر
شلمرود

ای کاش همه پیر ها صداشون به با حالی سعید بود!
ناز نفست

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

سعید فک کنم من و تو از معدود مدیران سایت بودیم که هیچ وقت قسمت نشد این خاک ِ انجمن رو بخوریم ببینیم چه جوریه

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

منم آدم حساب کنین منم آدم حساب کنین :‌( منم خاک انجمن نخورده‌ام :‌‎‌( منم مدیرم ‌:‌( هرچند مدیر داخلی، ولی خب :‌(

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

تو یه دوره ای می خوردی بعد که این شرایط عوض شد از این حال خارج شدی
ضمنن تو مدیر فعلی هستی، من و سعید مدیر بازنشته، ما از یک نسل دیگه هستیم:))

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

نه بابا من به همین فوق حرفه‌ای که شما هستینم نرسیدم :‌)‌)
در ضمن من از تو بزرگ‌ترم :‌( گی بخور که از نسل دیگری هستی :‌(

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

کوروش خودتو به ما نچسبون هوا گرمه. اون موقه که ما اینجا مدیر بودیم تو داشتی تو اکوادور ماهی میگرفتی.

بالا