• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیزهوشان قبول شدم!

• شروع کننده موضوع hany
  • تاریخ شروع

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
بابام زنگ زد به مامانم گفت. مامانم حین حرف زدم اومد بغلم کرد و بعدش یه عالمه بغلم کرد و همچنان هم بغلم کرد و من هنو نمدونستم چخبره:)
اشک تو چشماش واسم از همه چی بیشتر ارزش داشت...

ولی بیشتر از خود خبر کیفش این بود که وقتی ترم اول شاگرد سوم شدم تو هفتم رفتم پیش معلم کلاس ششم که میزد تو سرم نمیتونی گفت عههههه سلااااااام!
من گفتم: نیومدم سر بزنم یا تشکر کنم. من الان شاگرد سوم ترم اول دبیرستان تیزهوشان هستم به لطف تو و سرکوفت هات. اومدم روتو کم کنم.

خشکش زد، منم با یه حس بی نظیری برگشتم خونه...

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
چه همه ذوق مرگ شده بودين
بعد مود من اين بود::|
پشتيبان قلم چي:تبريك ميگم قبول شدي
من:آها،باشه،ممنون
و خداحافظي:|
حس مي كنم روزي كه نتايج كنكور هم مياد مودم همين باشه

PHOENIX.

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1405
من مامانم رفته بود خونه ی مادر بزرگم خودمون هم رفته بودیم پارک یهو مامانم زنگ زد گفت کد ملیتو بگو نتیجه اومده انقدر ترسیدم قبول نشده باشم مامانم کلمو بکنه ولی کد ملیمو گفتم اونم دوباره رنگ زد گفت قبول شدی انقدر خوشحال شدممممم

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
فکر کنم 30 شهریور بود خبر دادن. خیلی چیز خاصی نبود برای خودم.

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404

Melin

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۵
شهر
شهر جدید هشتگرد
سال فارغ التحصیلی
1402
ورودی ششم به هفتم قبول نشدم و رفتم نمونه دولتی برا نهم به دهم بیشتر برنامه ریزیم رو قبول شدن برای نمونه دولتی بود ولی آزمونای تیزهوشانی که قلم چی می گرفت رو هم می دادم . خلاصه جدی نبود برام و امسال هم که چند بار افتاد عقب و نتایج نمونه اومده بود و منم قبول شده بودم .مهم نبود برام بدم آزمونو یا ن ولی همه گفتن بده و زندگی چه غافلگیریایی برای آدم داره . خلاصه رفتم دادم بعدش نتایج برام مهم نبود شب قبلش یه چیزایی از اعلام نتایج شنیده بودم وخلاصه صبح رفتم تو سایت و زد پذیرفته شده همه خیلی خوشحال شدنو کلی تبریک گفتن حس خوبی بود انتظارشو نداشتم و دو به شک بودم که از نمونه بیام فرزانگان ولی همه تشویقم کردن که بیام و از اینکه اومدم اینجا راضیم با اینکه اون جوری که باید تلاش نکردم امسال ولی بازم خوبه با آدمای جدید آشنا شدم و امیدوارم سال دیگه بهتر باشه

فرج

Ayda
نام مرکز سمپاد
Farz
شهر
Mashad
سال فارغ التحصیلی
1400
من اصلا دوس نداشتم بیام سمپاد ولی تنها دلیلش برای کم کردن روی مامانم بود.اینقدر میزد تو سرم که اره دختر خالت فلان بهمان بسار
که اعصابم خورد شد سه ماه اخر خودمو کشتم و قبول شدم اون وقت هم میگفتن اررررررهههههه معلوم بود قبول میشی عزیز دلم:|

نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی کردستان
رشته دانشگاه
پزشکی عمومی
تلگرام
اینستاگرام
خودت رفتی تو سایت یا کسی بهت خبر داد؟ P:>
احساستون و عکسالعملتون اون لحظه چی بود؟ (;
عکسالعمل مامان باباتون؟ :D
من خودم دوستم بهم خبر داد :D :))
یه جورایی داشتم ذوق مرگ میشدم هی میپریدم بالا پاییین :)) :)) :))
مامان بابام اینجوری کردن: >:D<
والله من ورودی 93 بودم بعد اون زمان سرعت نت با فاجعه برابری میکرد یادمه خودمو کشتم ولی سایت بالا نیومد آخرش مدیر مدرسمون زنگ زد بهمون گفت اسمت تو لیست قبول شده هاست خلاصه که هیچوقت اون پیام قبولی رو ندیدم
عکس العمل هم که خب اینقدر برای قبولی سختی کشیده بودم و اینهمه برام مهم بود که همون لجظه زدم زیر اشک شوق خیلی برام مهم بود
برادرم هم که سه سال بعد من قبول شد و ورودی 96 عه وقتی خبر قبولیش رو شنید از اتاقش تا سالن دقیقا یادمه چهار بار افتاد زمین بس که ذوق داشت

Negaaar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1401
من بابام ب من گفت و یادمه اینقدر ذوق کرده بودم که داشتم در و دیوار رو گاز میزدم..
خب اخه ذوقم داشت..

*Ava_Moni*

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1404
خب دیدم همه گفتن گفتم منم تعریف کنم
یادمه میخواستیم بریم جاده چالوس ، آماده شدیم لباس پوشیدیم رفتیم جلو در یهو گوشی تلفن مامانم زنگ خورد .
اگه مامان دوستم خبر نمی داد شاید اصلا نمیفهمیدم تیزهوشان نتیجه اش اومده :))
همونجا مثل برق گرفته ها رفتیم تو خونه لپتاپ رو باز کردیم .
منم بلند بلند گریه میکردم میگفتم نتایج رو نگیرین چون فکر میکردم افتضاح دادم .
خلاصه نتایج رو که باز کردیم خونه رفت رو هوا . من گریه مامانم خنده بابام هم در صحنه حضور نداشت :))
جزو بهترین لحظات عمرم بود واقعا . هیچ وقت اینقدر شدید از خوشحالی گریه نکرده بودم .
ولی فکر کنم در این حد خوشحال بودم که میتونستم لپتاپ رو نصف کنم :|
یادش بخیر خیلی روز خوبی بود مخصوصا وقتی زنگ زدم به دوست هام و خیلی هاشون با من بودن :)

Herearshia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ساری
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1404
داشتم وارزون پلی میدادم نوتیفیکیشن گوشیم آن شد که رفقا گفته بودن جواب سمپاد اومده منم استرس گرفتم به بازی ادامه دادم وسطش از کنجکاوی منفجر شدن رفتم تو سایت دیدم زده قبولی اول زدم دسته رو شکوندم :)) بعدش داد زدم و رکورد پرش جهانی گینس رو شکستم زنگ زدم مامان بابام اونام از خوشحالی گریه کردن

مبینا ر

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1403
هم خوشحال.شدم هم ناراحت:)

• لایک
امتیازات: amir_

Setiii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1406
من هرروز میومدم این سایت و میدیدم دلم میخواست جای شما باشم
دوروز نتایج اومده خواستم بیام منم بگم
الان من یه سمپادیم✌
خب شروع کنیم
من مریض شده بودم و سنگین خواب بودم
صدای زنگ گوشیم اومد
ینی قشنگ به فصل فحش دادم به طرف که چرا زنگ زده
اره گوشیو جواب دادم ( دوست کلاس زبانم بود که اون تیزهوشان نهم داده )
گفت اخه بچه تا این لنگ ظهر میخواین؟
خودشم گریه میکردا
گفتم چیشده
گفت بابا نتایج اومده برو نگاه کن من قبول شدم
گریه میکرد
رفتم تو سایت
ینی ببین صدای داد تاپ تاپ قلبم قشنگ تو گوشم بود
هیچی دیگه مشخصات و زدم چشمام بستم و بسم الله گفتم
( مامانمم از خواب بلند شده بود با تعجب نگاه میکرد )
بعد رفتم تو و زده بود پذیرفته شده
وااای من آدمیم که خیلی سخت گریم میگیره اما تو یه دیقه دلم ریخت
یه طوری اشک شوق ریختما
مامانمم بقلم کرد و گفت افرین
خلاصه
دیروزم رفتم مدرسمو دیدم
خیلیم خوشگل بود✌
ولیییی آقا الان خیلی تنهام ، هیچکس ازمون نداد از کلاسمون ، و فقط منم
خلاصه دیگه
خدافظ✌

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
آقا همچین تاپیکی برا کنکور داریم؟خیلی انگیزه میدن اگه نیست یکی بزنید کسایی که رتبه خوب آوردن بیان تعریف کنن ادم کیف کنه

E.l.h.a.m

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
من اصن نمدوستم اومده
داداشم رفت تو سایت دید قبول شدم
من خواب بودم خواهرم اومد بیدارم کرد گفت قبول شدی منم که فکر کردم داره ایستگاه میکنه گفتم چرتوپرت نگو بزار بخوابم گفت قبول شدی پاشو ببین بعد منم که دیدم بیخیال نمیشه رفتم نگاه کردم دیدم قبول شدم خیلی ذوق کردم

Kiamehr

A special genius
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نقره زمین شناسی
خودت رفتی تو سایت یا کسی بهت خبر داد؟ P:>
احساستون و عکسالعملتون اون لحظه چی بود؟ (;
عکسالعمل مامان باباتون؟ :D
من خودم دوستم بهم خبر داد :D :))
یه جورایی داشتم ذوق مرگ میشدم هی میپریدم بالا پاییین :)) :)) :))
مامان بابام اینجوری کردن: >:D<
داشتم تکالیف مدرسه رو می نوشتم که بابام زنگ زد گفت نتایج اومده:eek:
منم که دل و جرئت رفتن به سایت رو نداشتم ولی وقتی رفتم چون یکمی دیر فهمیده بودم سایت باز نمیشد و شلوغ بود .:|
از طرفی میدیدم دوستام یکی دارن پیام میدن که قبول شدن.
خلاصه رمزم رو به همه دادم که هر کی تونست بازش کنه و بلاخره بعد 2 ساعت یکی از دوستام برام فرستاد:D
اولویت اولم قبول شده بودم و با فریادی که زدم کل خانواده فهمیدن(;:))

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
خببببببببب;))
پارسال نتایج محرم اومد
منم بعد از آزمون امید داشتم قبول شم(قبلش فکر میکردم تیزهوشان جای نخبه هاست و به زور معلمم کد گرفتم و شب آخر رفتم ثبت نام کنم که کدم اشتباه بود:\و فرداش اولین روزِ تعطیلات کرونا بود و آخرین روزِ ثبت نام.. بابا رفت فردا صبحش آموزش پرورش اونا زنگ زدن مدیر و کد گرفتن)
از فردای آزمون تو سایت بودم منتظر نتایج:Dجوری که خطا امنیتی میزد برام:-"بعد که سایت داشت بروز رسانی میشد منتظر بودم و یه حسی بهم گفت ساعت ۸ میاد:-b
تا ساعت ۷ و ۵۵ دقیقه تو سایت بودم و بعد سایت و بستم و سر اذان دعا دعا کردم و ساعت ۸ رفتم تو سایتتت که نتایج اومددد(وی بر این باور است که جزو اولین نفر هایی بوده که نتایج را دیده)
بعد از دیدن و خوشحالی و زنگ زدن به همه.. شروع کردم بازم تو سایت رفتن(تا یه هفته فکر میکردم قراره عوض شهX_X)

amir_

پوچه
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
(: 0
شهر
:)
سال فارغ التحصیلی
1403
خب
منم اومم که بگم
واقعیتش رفته بودیم البرز که ثبت نام کنیم
همه فرم ها رو پر کردیم و اماده شدیم که بریم سر میز های مشاوره که برای مامانم اس ام اس اومد که نتایج اومده رفتم تو سایت ولی چیزی نبود یه 5 دقیقه بعد به اصرار مادرم دوباره نگاه کردم وقبول شده بودم و همون لحظه از سالن اومدم بیرون و رفتیم تو حیاط و با ساختمون قدیمی البرز عکس یادگاری گرفتیم و مستقیم رفتیم سمت حلی *اونجا که رسیدیم خیلی خوشحال تر بودم چون 2 تا تک رقمی داشتن رفتیم تو مدرسه خوبی بود بعد از 1 هفته رفتیم ثبت نام و...

N.S.D

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
قبولی من تو بازه ی زمانیِ خوبی اتفاق نیفتاد ولی خاطره خوبی شد=)
دقیقا اخرِ هفته ای که ازمون دادم گوشیِ خودم سوخت دیگه روشن نشد، گوشیِ مامانمم خراب شد:)):expressionless_face: کلا دسترسی به کانال اطلاع رسانی نداشتم، فکرم میکردم قبول نمیشم چون خبری نبود اصلا از نتایج و اینا..
ولی یه روز اخرِ هفته، تو بُهبُهه ی تاسوعا و عاشورا، پسرِ دوستِ مامانم زنگ زد گفت نتایج اومده قبول شدی؟ من قبول شدم، برو نگاه کن ببین چیشد زنگ بزن بگو. منم با بیخیالی رفتم دیدم قبول شدم، ولی پدرم رفته بود دنبال کارای نذری، مادرمم میخواست بره ملاقاتِ مادربزرگم که بیمارستان بود گفت افرین میام حرف میزنیم=/ منم در عینِ بیخیالی زنگ زدم به محمد گفتم قبول شدم اون ذوق میکرد من پوکر نسبت به اینکه چرا انقدر ذوق میکنی:))، و باز هم در عین بیخیالی به این فکر میکردم یه دل میگه برم برم یه دلم میگه نَرَم نَرَم :))
فکر کنم داغ بودم حالیم نبود چخبره:))

Naghmeh08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
خب...پارسال میدونستم ک تو همون چند روز میاد
یهو دیدم دوستم استوری گذاشته که ناحیه چهار قبول شده
منم وحشت کرده بودم و هیجان زده بودم و با مامان بابام رفتیم تو سایت دیدیم ک همون ناحیه یک که اولویت اولم بود قبول شدم
چند بار از سایت اومدم بیرون و رفتم داخل همش فک میکردم اشتباه شده
بعد اینکه ما به فامیلامون گفتیم امتحان ندادم تا سوپرایز بشن و همون موقع هم داشتیم میرفتیم خونه مامان بزرگم ک فهمیدن قبول شدم
اونیکی مامان بزرگم و خاله هامم فک کردن سر کارشون گذاشتم حالا دو ساعت باید توضیح میدادم ب اونا :Man_Grabbing_His_Head:
دیگه همههه یه سره زنگ میزدن :joy: :Man_Grabbing_His_Head:
ولی خب کلا شب قشنگی بود:)

بالا