• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پای دفتر

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
یادمه اول ابتدایی که بودیم ،من مبصر بودم بعد بجای ساکت کردن بچه ها همه رو جمع کردم وسط کلاس داشتیم عمو زنجیر باف بازی میکردیم و صدامون کل سالن رو برداشته بود،بعد یهو معلم اومد و هیچی دیگه همه رو برد دفتر و از همه مون هم اثر انگشت (تعهد) گرفتن که دیگه تکرار نشه.
یبارم اول دبیرستان بود (مدرسمون دیوارش کوتاه هستن و بسیار بزرگه و دراز و عین بیابونی که دورش درخت داره.) بعد ما داشتیم فوتبال بازی میکردیم که بنده جوگیر شدم و طی یک حرکت رونالدینویی شوتی زدم که از مدرسه خارج شد و افتاد تو زباله دونی کنار مدرسه( یک گاراژ بزرگِ مرکز تجمع ماشین های آشغالی)
خلاصه طی یک حرکت انتحاری صندلی گذاشتیم و از روی دیوار رفتم بالا بعد دیدم توپ رو پیدا نمیکنم،دوستم گفت بیا پایین من برم،بعد وقتی که این خوب رو دیوار ساکن شد یهو مدیر از دور ظاهر شد و داشت با تعجب و خشم مارو نگاه میکرد و بسمت ما حمله ور میشد،ماهم که هول شدیم یهو صندلی رو با پا هل دادیم و لای درختا استتار کردیم و یادمون به دوستی که بالای دیوار مونده ، نبود،خلاصه که بدبخت دید ماها قایم شدیم خودش هم نه میتونست بیاد پایین نه هیچ کاری کنه.
بماند که مدیر کشوندمون دفتر و ماهم قسر در رفتیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
ولی هیچ وقت از کلاس بیرون انداخته نشدم؛ هیچ وقت
:-" اما چرا وقتی اول دبستان که بودم داشتیم با بچه ها دیوونه بازی میکردیم که معلم یه سیلی به سرم زد خیلی آروم اما..

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
تو دبستان بادکنک پرآب کردیم و پرتش کردیم جلوی پای ناظم منفجر شد و سرتاپای ناظممون خیس شد(خیلی هم شق و رق و وسواسی بود)
هیچی دیگه بردمون دفتر ولی مدیر خوشرومون انقد خنده‌ش گرفته بود میگفت خانم جهانی حالا ببخشینشون =))

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
کلاس هشتم بود زیست داشتیم دبیر محترم هم عادت داشت همیشه یهویی بپرسه خب قبلش بگو میخوای بپرسی ما بخونیم -_-
از شانس گندمون صدام کرد منم هیچی بلد نبودم و راهی دفتر شدم :)

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
وی کل ابتدایی خود را در پای دفتر گذراند زیرا شر ترین بچه ی کل مدرسه تو هر شیش سالی ک درس خوندم بودم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
اکثر این دفتر رفتنم مربوط میشه به ۱۳ ۱۴ سالگیم سال ۹۵ ۹۶ اونم همش سر کتک کاری با این پاچه خوارای مدرسه الخصوص جاسوساشون حسابی میزدم طرفو بعد تو دفتر غش بازی در میوردم :《 خانوم غلط کردیمممم تروخدا زنگ نزنین خونههههه》 بعد کلی گریه زاری میبخشید چه دورانی بود (:

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
پارسال اومدیم از سر بیکاری هالووین بگیریم
خلاصه اینکه کل کلاس و مقدمات آماده بود یهو دیدیم ناظم اومد سرکلاس همه رو دست چین کرد عوامل حاضر در مراسمو برد دفتر
چقدر دعوا و نصیحت پشت سر هم
هرپرسنلی میومد یا نصیحت میکرد با دعوا بعدش میرفت
ناظمه اومد از کل کلاس عکس گرفته بود تهدید میکرد که میفرسته مرکز سمپاد که این چه کاریه کردید و این حرفا
واقعا هیچ نیتی پشتش نبود و فقط تفریح بود
خلاصه اینکه بخاطر عدم آشنایی به ما انگ شیطان پرستی هم زده بودن ~___~

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مطمئنا... یعنی احتمال زیاد همتون تا حالا یه بار هم که شده از کلاس اخراج شدین و پای دفتر رفتید. >:D

بیاید قشنگترین اخراج ها رو تعریف کنیم تا یه کم یاد شر بازی هامون بیافتیم
(البته امیدوارم همه اونقدر سر به زیر نبوده باشن که یه بارم اخراج نشده باشن)

من هم به عنوان یه پیشکسوت هر یه پست در میون یه خاطره می گم
حقیقتا تا به حال اخراج نشدم اما یکبار سوم دبیرستان که بودم برگه پاسخنامه سنجش رو به جای اینکه تحویل بدم پاره کردم و برای همین مجبور شدم برم دفتر و تعهد بدم :-"

اولین یکشنبه بعد از نوروز سوم دبیرستان دیر رفتم مدرسه و برای اینکه معلم سرکلاس راه بده باید از معاون برگه میگرفتم
به محض اینکه رفتم تو دفتر؛مدیر نکبتمون مثل فنر از جا پرید که آاااای چرا لاک داری و فلان
مجبورم کرد با قند لاک هامو پاک کنم و زنگ زد مامانم بیاد مدرسه و تعهد بده:/

پ.ن:سوم دبیرستان با اختلاف گندترین سال تحصیلی من بود

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
خب من یه بار دیگه هم رفتم دفتر
کلاس نهم معلم مطالعات میخواست بپرسه منم اون موقع ادبیات رو بزور میخوندم چه برسه به این
قبلش اصلا نگفته بود میخواد بپرسه ما هم نخونده بودیم
کل کلاس را آورد پای تخته هیچکس هم بلد نبود
همه رفتن دفتر:))

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی امیر کبیر
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها
خب من نسبتا زیاد اخراج می شدم
اما شیرین ترینش سره کلاس قرآن ساله نهم بود .معلممونم اقای میرفتاح بود. خیلی معلمه خوبی بودا ولی کلا با من لج بود. منم اون سالا خیلی کتاب میخوندم از اون دسته ادمایی بودم که وقتی یه کتاب میگیرن دستشون تا تموم نکنن بیخیال نمیشن صبح قبل از این که بریم سره صف میرفتم کتابخونه یه کتاب میگرفتم سره کلاسا میخوندم عصرم که میخواستیم برگردیم میرفتم کتابو تحویل میدادم یه کتاب دیگه میگرفتم . خلاصه اقا ما سره کلاس داشتیم کتاب میخوندیم که این معلمه ما رو دید و از اونجایی که خیلی لج بود با من و قبلا دو سه بار عم پرتم کرده بود بیرون ،این دفعه میخواست اخراجم کنه. به نماینده کلاسمون پارسا حسینی گفت اینو این دفعه ببر دفتر مدیر . بچه هایی که اژه ای دو بودن میدونن که مدیرمون چه ادمه سگی بود . ولی اونجایه داستان شیرین میشه که حسینی وقتی منو از کلاس برد بیرون یدونه زد به کمرم گفت هواتو دارم، غمت نباشه اقا رفتیم دفتر مدیر حسینی شروع کرد به حرف زدن :(( اقای مردانی استاد گفتن که درویشی بره تو کتابخونه کتابشو بخونه.!!!! )) مردانی هم تعجب کرد و گفت خوب بره به من چه اونم گفت :اقا وظیفه ماس تا اطلاع بدیم
تا اینو گفت برگشتم بهش نگاه کردم دیدم خیلی خونسرد داره کلماتو پشت سره هم میگه جوری که اگه خوده معلممونم بود باورش میشد اخرشم یه لبخند زدو گفت نگفتم هوا تو دارم
اره خلاصه منم رفتم تو کتابخونه و کتابمو خوندم از هفته بعدش چون حسینی گفته بود، نرفتم سره کلاس قرآن تا معلمه بو نبره.
ارزویه من برایه اوناییکه دارن این پستو میخونن یه همچین رفیقایه که تو همچین شرایطی پشتتون باشن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آبادان
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
هوشبری
من یه بار اخراج شدم از کلاس علوم، سال هشتم.
قضیه این بودش که روز سه‌شنبه، زنگ تفریح یه عده از دوست‌های من قمقمه و کتاب و دفتر و کیف و وسایلشون رو تو حیاط گذاشته بودن رو زمین. خب به شخصه می‌دونم -و هر عقل سلیمی می‌دونه- این حرکت درست نیست؛ ولی مدرسه ما طوری بود که کسی از کمد مدرسه واسه وسایلش استفاده نمی‌کرد و هر زنگی که بین کلاس‌ها کوچ می‌کردیم، اسباب و وسایلمون هم کشون کشون با خودمون ...
اون روز، دبیر علوم ما، گویا عجله داشت که بره؛ ماشین رو از پارک در آورد و گازوند تا خروجی. این وسط از روی وسایل دوست‌های من «رد» شد و رفت. یعنی با تایرهای ماشین از روشون رد شد =|
خب، چون زنگ تفریح هم بود، قطعا همه دیدن و فهمیدن؛ مثلا سی‌دی تحقیق دوستم که شکست یا در قمقمه‌ش که ترکیده بود و ریخته بود رو کتاب‌هاش، اصلا چیزی نیست که بگی اوکیه دیگه، یه اتفاقی بود که افتاد!
رفتم دفتر و اعتراض کردم از این خانم و حرکتش.
روز بعدش، چهارشنبه، زنگ آخر بود احتمالا؛ یا سوم یا چهارم بود. بای د وی، باهاش کلاس داشتیم و منم سر کلاس بودم که یه راست اومد کشوندم بیرون =| و گاد، هر چیزی از دهنش می‌شد در بیاد بهم گفت. شعور نداری، تربیتت نکردن، گستاخ بار اومدی، و کلی چیز که یادم نیست ولی خب حجم حرف‌هاش زیاد و جرمشون سنگین بود. خلاصه منم گریان اومدم بیرون و تو حیاط نشستم که دو تا از دوست‌هام به پشتیبانی از من کلاس رو ول کردن. رفتم خونه با چشم و دماغ قرمز و «چی شده؟» و من «هیق هیق هیق» تا ابد :))
از اون طرف مامان بابام ول‌کن قضیه نشدن و هر چی زور زدم نتونستم راضیشون کنم بی‌خیال شن. شنبه اومد مدرسه و یقه دبیره رو گرفت. اون هم کوتاه نمی‌اومد. آخرش منو باز بردن دفتر و دبیره باز یه مشت حرف زد که «تو رفتی مادرت رو پر کردی»! دیگه این یه قلم رو اومدم خونه به کسی نگفتم چون قطعا داستانش سر درازی می‌داشت در اون صورت.
و، همون یه جلسه رو اخراج شدم. بعدش و سال بعدش -نهم- هم با همون خانم داشتم و نسبتا نرمال رفتم سر کلاس و خارج شدم.
نمی‌تونم الآن قضاوتی کنم که مقصر دقیقا کی بود -یا حداقل کی تقصیر بیشتری رو به دوش می‌کشید-؛ ولی مدت‌هاست دریافتم که یه سری حق و حقوق، گرفتن ندارن واقعا.

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
من به مزخرف ترین دلایل ممکن دفتر رفتم
مثلا تاحالا کدوم پنح نفر اول صف چون یکی از ته صف اومده پریده روی دوش نفر اول صف(که من بودم) به جرم بی احترامی به معاون!!!(واقعا بعد دو سال نفهمیدم ربطشون و)میرن دفتر و سر صف اسمشون و میگن تا درس عبرتی شود بر همگان؟:-"

بالا