• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علامه حلی بهترین مدرسه آسیا

آیا شما قبول دارید که مدرسه علامه حلی تهران بهترین مدرسه آسیاست؟

• بلی

رای‌ها: 136 27.6%
  • خیر

رای‌ها: 246 49.9%
  • نظری ندارم

رای‌ها: 111 22.5%

• رای‌دهندگان
    493
وضعیت
موضوع بسته شده است.

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)
پاسخ : علامه حلی بهترین مدرسه آسیا ؟!

به نقل از مُحسن عُلیائی :
حالم از آدمای مغرور به هم میخوره، از اون علامه حلیتونم همینطور :D
اگه داری جو مدرستونو به رخ ما می کشید باید بگم واقعا بچه هاتون تو این موارد از شهرستانا کم دارن :D شما نشستی علانوه حلی و نیشابور و دیدی میگی علامه از همه خفن تره :))
نخیر، جو مدارس شهرستان به دلیل اینکه تعداد افرادشون کمترن فوق العاده قوی تر هست، پیشنهاد میکنم یک سالی انتقالی بگیری بعد نظر بدی. :D راستی اون آدمای خفنم که میگی به خاطر همین امکانات فیزیکی و دبیرای بسیار عالیتون هست، شهرستان اگر از این دبیرا داشت(مثل اژه ای اصفهان) علامه حلی رو میخورد. نداریم از این امکانات به همین خاطر تو سری خوریم. :D
در مورد شنبلیله من احترام خاصی برای سرودندش دارم، ولی بهتره سرود خیار سبز کرج و مارشب شهر ری و سرودای چند جای دیگه رو هم گوش بدی! :D

من گفتم از شهرستان خبر ندارم ...

نگفتم شهرستان بده که ، اگه جو شهرستان از تهرانم بهتره که چه بهتر ، پس به نظر من مدارس شهرستان بهترن چون به نظر من جو خیلی مهم تر از امکاناته ...

شما چرا نسبت به هرکی زیر اسمش نوشته شده باشه علامه حلی عقده ای رفتار می کنید ؟! اول خوب بخونید من چی نوشتم بعد اینجوری داد و بیداد کنید

من حتی گفتم علامه حلی و فرزانگان چون از جو فرزانگان خبر دارم چون خواهرام فرزانگانی بودن ...

یعنی هر مدرسه ای که ازش خبر داشتمو گفتم !!

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

ìول نداريم ما ورودي اول فرزانگان دوم تهرانيم و بالا ترين پايمون دومه اما مطمين ịم بịرين نتيơه رو تو كنكور مي ديم از نظر كيف حال هم بưه هاي با حال و پايه زياد داره

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از مُحسن عُلیائی :
راستی اون آدمای خفنم که میگی به خاطر همین امکانات فیزیکی و دبیرای بسیار عالیتون هست، شهرستان اگر از این دبیرا داشت(مثل اژه ای اصفهان) علامه حلی رو میخورد. نداریم از این امکانات به همین خاطر تو سری خوریم. :D
با قسمت اژه ای شدیدا موافقم. ما خودمون اینجا داریم میبینیم. معلمایی مثل اعلمی هنرمندیان .... :( :(
اگه برای ما هم میومدن...
راستش میان ولی فقط برای پیش...
واقعا حیف...

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : علامه حلی بهترین مدرسه آسیا

به نقل از keyhandokht :
مگه فرق علامه حلی و فرزانگان (تهران)چقدره و درچیه که علامه حلی بهترینه در خاورمیانه یاآسیا ولی فرزانگان نیست؟
احتمالا امکاناتشون بیشتره نه؟
حالا به این سوال میرسیم که با اینکه هردو تو تهران هستن چرا علامه حلی امکانات بیشتری داره؟
(یکی بگه چرا)
فرقشو می تونی بری توی بهترین مدارس ایران ببینی!!؟؟؟

حلی اوله بعدش انرژی اتمیه و بعدش علامه طباطبایی هست و فرزانگان1 چهارمه!!!!!!!!!!!!!!

علامه حلی توی این 4 سال آمار همیشه اول بوده!!!؟؟ ولی فرزانگان 4 و 3 بوده!!؟

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

حالا چی رو میخای ثابت کنین؟

علم ِتون بیشتر شده ؟! یا قرار ِ بدون ِ کنکور دانشگاه راتون بدن؟!

واقعا چه بحثای ِ بیهوده ای

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

دوستان همه ميدونن كه مدارس اسرائيل توي خاور ميانه تكه مثل دانشگاهاش ولي با اين وجود تو آسيا جلو شرقيا كم مياره
اين حرف اصلا منطقي نيست

محمد!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1 تهران
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

اقیونی که از هر دهات کوره ای رفتن تو سمپاد حسودیشون نشه!!( البته ببخشید ها!)
ما اینجا درد و رنج میکشیم!
من نمیگم بهترین اما جزء 10 مدرسه برتر هست

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از BAX :
كسي حسوديش نشد
اصلا حسودي نداره
تو حلي درس ميخوني ؟
خوب مباركت باشه

ليست 10 مدرسه برترو بگير از خاور ميانه هيچ كشوري نماينده نداره جز اسرائيل
ولي تو 100 تا بايد باشه

• لایک
امتیازات: E.H.A

محمد!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

به نقل از Dr.Eniac :
كسي حسوديش نشد
اصلا حسودي نداره
تو حلي درس ميخوني ؟
خوب مباركت باشه

ليست 10 مدرسه برترو بگير از خاور ميانه هيچ كشوري نماينده نداره جز اسرائيل
ولي تو 100 تا بايد باشه
باشه
اگه حلی تو 100 تا باشه
شهید بهشتی شما تو 1000 تا هم نیست!

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

من نمی فهمم چه افتخاریه برای بعضی!
خب مدرستون اول چی به شما میرسه؟ مهم خود آدمه!
گیرم مدرسه ات حلی از حلی بودن مدرسه ات چه حاصل؟

محمد!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

به نقل از Ali pasha :
من نمی فهمم چه افتخاریه برای بعضی!
خب مدرستون اول چی به شما میرسه؟ مهم خود آدمه!
گیرم مدرسه ات حلی از حلی بودن مدرسه ات چه حاصل؟

این که داری با بهترین ها درس میخونی
اینکه به افراد توجه بیشتری میشه
به اهداف و خلاقیت ها و ...
منظورمو گرفتی؟

reza-handsome

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد

عمرا بهترین مدرسه ی آسیا باشه
با وجود مدارس ژاپن و چین و کره

faraz

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از BAX :
این که داری با بهترین ها درس میخونی
اینکه به افراد توجه بیشتری میشه
به اهداف و خلاقیت ها و ...
منظورمو گرفتی؟
مگه نمیری سال اول ؟! اصن درس خوندی تو دبیرستان؟؟
راهنمایی که 3 سال بودم مالی نیست
دبیرستان خیلی خفنه ولی تو رو چه حسابی داری ازش دفاع میکنی؟!
مملکتی که وضعیتی مثل ایرانو داره با مدرسه ای مثل علامه حلی جای دیگه ای نیست اگه ما امکانات یه مدرسه معمولی کره(جنوبی!!) رو داشتیم ...! (شاید بهترین جهان!!! شاید!!)
هیچ مدرسه ای تو ایران آزادی و نتیجه بصورت همزمانو این تیپی نداره کلا سمپاد اینجوریه مدرسه ما یه ذره بیشتر به همین دلیله که از مدرسه ما بچه های یه بعدی کمتر بیرون میاد

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

اگه میخواین دعوا کنین و با هم کل بندازین خواهشا اینجا پستی ندید!
اگرم میخواین آره و نه بگین توی نظرسنجی شرکت کنین.

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

بذاريد من اعاده حيثت كنم،پارسال حلى 15 تا طلا گرفت،انرژى اتمى 4 5 تا،اونا حدود 12 13 تا مرحله 2 قبولى دادن،حلى 59 تا،
حدود 40 تا از رتبه هاى زير 100 كنكورم براى حلى بود،حدود 20 نفر از خارج مجموعه ى سمپاد تونستن وارد المپياد جهانى بشن،در صورتى كه حدودا نصف مدال هاى جهانى تا به حال ايران متعلق به حليه،اينا رو به اضافه ى انبوهى از مقام تو روبوتيك كشورى و جهانى بكنيد كه انرژى اتمى نداره

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از keyhandokht :
مگه فرق علامه حلی و فرزانگان (تهران)چقدره و درچیه که علامه حلی بهترینه در خاورمیانه یاآسیا ولی فرزانگان نیست؟
احتمالا امکاناتشون بیشتره نه؟
حالا به این سوال میرسیم که با اینکه هردو تو تهران هستن چرا علامه حلی امکانات بیشتری داره؟
(یکی بگه چرا)
اين سوالو از اژه اي هم پرسيدن كه چرا به حلي امكاناته بيشتري دادين
گفت:اگه دخترا يه سفره بهشون بدي پهن ميكنن بعد... اما پسرا همونو مچاله ميزارن روش غذا ميخورن
البته اين احرف اقاي اژه اي از نظر من توجيهي برا تبعيضشون بود
در هر صورت من فرزانگان تهرانو كمتر از حلي نميدونم

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

من چند تا نکته رو در کل بگم :

1- علامه حلی ، هیچ امکانات اضافه ای ، نسبت به بقیه مدارس خوب تهران (فرزانگان ، انرژی اتمی ، علامه طباطبایی و ...) نداره ! حتی نسبت به اون مدارس غیر انتفاعی (انرژی و طباطبایی) خیلی هم کمتر داره

2- بچه های اینجا هم چیز شاخی نیستند ! یعنی من به شخصه حرفهای آقای BAX رو رد می کنم ! اینجا همچین خبری هم نیست که این می گه ! بچه ها معمولین ! حالا شاید چون از شهر بزرگتری انتخاب شدن ، یه کوچولو نسبت به شهرهای کوچیک سطح بالاتری داشته باشن ! ولی اصلا چیز قابل توجهی نیست ، و بسیار بسیار بسیار ناچیزه ! اینجا یک مشت آدم تخیلی و شاخ درس نمی خونند ! همشون مثل دانش آموزای بقیه مدارس هستن !

3- باور کنید بچه های علامه حلی اصلا مغرور نیستند ! من وقتی پست های BAX رو می خوندم ، از خجالت داشتم آب می شدم ! باور کنید بچه ها این مدلی نیستند !

4- تنها چیزایی که عامل پیشرفت علامه حلی می شه ، 2 چیزه : 1- فارغ التحصیل ها 2- جو بین خود بچه ها
فارغ التحصیل ها ، همیشه با اینکه نه مدرسه بهشون پولی می ده ، نه چیزی ، ولی به خاطر علاقشون به علامه حلی ، همیشه می آن و سعی می کنند نسل بعدی رو هم مثل خودشون رشد بدن و سطح بچه ها رو می کشن بالا ( مخصوصا توی المپیاد و کارهای پژوهشی )
جو بین بچه ها هم ، طوریه که همه باعث پیشرفت همدیگه می شن ! چون اکثر کارهاشون با همه ! یعنی مثلا وقتی یک نفر یه کاری رو می کنه که مفیده ، به بقیه هم می گه و همه اون کار رو انجام می دن ! اصلا جو این طور نیست که بخوان از همدیگه جلو بزنن ! اکثر بچه ها ، با همدیگه پیشرفت می کنند و بالا می آن ! واسه همینه که یه دفه 50 نفر مرحله 2 قبول می شن

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از پارسا :
من چند تا نکته رو در کل بگم :

1- علامه حلی ، هیچ امکانات اضافه ای ، نسبت به بقیه مدارس خوب تهران (فرزانگان ، انرژی اتمی ، علامه طباطبایی و ...) نداره ! حتی نسبت به اون مدارس غیر انتفاعی (انرژی و طباطبایی) خیلی هم کمتر داره

2- بچه های اینجا هم چیز شاخی نیستند ! یعنی من به شخصه حرفهای آقای BAX رو رد می کنم ! اینجا همچین خبری هم نیست که این می گه ! بچه ها معمولین ! حالا شاید چون از شهر بزرگتری انتخاب شدن ، یه کوچولو نسبت به شهرهای کوچیک سطح بالاتری داشته باشن ! ولی اصلا چیز قابل توجهی نیست ، و بسیار بسیار بسیار ناچیزه ! اینجا یک مشت آدم تخیلی و شاخ درس نمی خونند ! همشون مثل دانش آموزای بقیه مدارس هستن !

3- باور کنید بچه های علامه حلی اصلا مغرور نیستند ! من وقتی پست های BAX رو می خوندم ، از خجالت داشتم آب می شدم ! باور کنید بچه ها این مدلی نیستند !

4- تنها چیزایی که عامل پیشرفت علامه حلی می شه ، 2 چیزه : 1- فارغ التحصیل ها 2- جو بین خود بچه ها
فارغ التحصیل ها ، همیشه با اینکه نه مدرسه بهشون پولی می ده ، نه چیزی ، ولی به خاطر علاقشون به علامه حلی ، همیشه می آن و سعی می کنند نسل بعدی رو هم مثل خودشون رشد بدن و سطح بچه ها رو می کشن بالا ( مخصوصا توی المپیاد و کارهای پژوهشی )
جو بین بچه ها هم ، طوریه که همه باعث پیشرفت همدیگه می شن ! چون اکثر کارهاشون با همه ! یعنی مثلا وقتی یک نفر یه کاری رو می کنه که مفیده ، به بقیه هم می گه و همه اون کار رو انجام می دن ! اصلا جو این طور نیست که بخوان از همدیگه جلو بزنن ! اکثر بچه ها ، با همدیگه پیشرفت می کنند و بالا می آن ! واسه همینه که یه دفه 50 نفر مرحله 2 قبول می شن
حرفاتون منطقيه
ولي واقعا امكاناته ف 1 و حلي در يك سطح نيس نميگم ماله حلي خيلي بيشتره ولي بيشتره تا حدودي اگه پسته قبله منو بخونيد متوجه ميشيد كه اقاي اژه اي هم وقتي اون توجيهو اوردن يني پذيرفتن كه امكانات ها در يك سطح نيست

فوق العاده هم حرفتون راجع به بازگشته بچه ها و معلم شدنشون درست بود چون خيلي از دبيراي المپياده فرزانگان هم فارغ التحصيل هاي حلين

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از آبجي مرضيه :
حرفاتون منطقيه
ولي واقعا امكاناته ف 1 و حلي در يك سطح نيس نميگم ماله حلي خيلي بيشتره ولي بيشتره تا حدودي اگه پسته قبله منو بخونيد متوجه ميشيد كه اقاي اژه اي هم وقتي اون توجيهو اوردن يني پذيرفتن كه امكانات ها در يك سطح نيست

طبیعیه که امکانات هیچ دو مدرسه ای یکی نیست هیچ وقت ! ولی اگه کوچیکی مدرسه فرزانگان 1 رو در نظر نگیریم ( از این نظر واقعا قبول دارم شرایط سختیه) اون قدر امکانات حلی بیشتر از اونها نیست (نمی گم نیست ! می گم چیز قابل توجهی که بخواد تفاوت ایجاد کنه نیست)

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از پارسا :
طبیعیه که امکانات هیچ دو مدرسه ای یکی نیست هیچ وقت ! ولی اگه کوچیکی مدرسه فرزانگان 1 رو در نظر نگیریم ( از این نظر واقعا قبول دارم شرایط سختیه) اون قدر امکانات حلی بیشتر از اونها نیست (نمی گم نیست ! می گم چیز قابل توجهی که بخواد تفاوت ایجاد کنه نیست)
فقط اندازه ي مدرسه منظورم نبود بودجه و.......

البته معلماي حليم بهترن شايدم بدليله همونه كه ميگيد بچه هاش مدرسرو فراموش نميكنن(كه البته اين جزئه حسناي حليه و به مسئولين ربطي نداره)
كه از نظره من مسائله مالي و بودجه دخيله كه شما ميگيد معلما بدنه پولم حاضرن كه خيلي كمنم از نظره من اينجور ادما

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا