• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراماسونری

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : فراماسونری

به نقل از مهسا.ق :
نه این اصلاربط به زود قضاوت کردن نداره تو وقتی یه چیزی جدیدی می خونی ومی بینی دلیلی نداره که همشو قبول کنی ذهنت باز تر می شه و می تونی خودت روش فکر کنی ولی چیزی که خیلی تواین فیلم به نظر من جالب بود اینه که کاملا با سند حرف زده من فقط از فراماسونها اینو ندیدم خیلی چیزای دیگه بود و واقعا فکر می کنم the arrivalواقعا بهترینشونه
الان چه ربطی به حرف من داشت ؟!
ببین من میگم بچه های ما دیگه همه چیُ فراماسونری میبینن ! اکثرا رفتن تو جَو ! فک میکنن همه فراماسونن ! همه علامتاـَم علامت فراماسونریه ... !

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

در راستای تایید حرف dark-boy (پست پایین)
رائفی پور باز حرف زد!
http://www.bornanews.ir/Pages/News-48292.aspx

d3c0der2

مهمان

به نقل از ریــحــانــه :
الان چه ربطی به حرف من داشت ؟!
ببین من میگم بچه های ما دیگه همه چیُ فراماسونری میبینن ! اکثرا رفتن تو جَو ! فک میکنن همه فراماسونن ! همه علامتاـَم علامت فراماسونریه ... !
دقيقا !
واقعيت اينه كه فراماسون ها وجود دارند ، اما نه با اين قدرتي كه بسيجي هاي تندرو و افراطي در مملكت ما ميگن . . .
هيتلر هم زمان خودش فراماسون ها رو از بين برد چون خيال ميكرد ميخوان عليه حكومتش توطئه كنن ، ولي اشتباه ميكرد
چند وقت پيش يه pdf بدستم رسيد در مورد فراماسونري كه بعضي از نوشته هاش جالب بود ، اما خودش از آب گل آلود حسابي ماهي گرفته بود . . . ( اطلاعات بيشتر در سايت مزخرف خودش ! http://www.alvadossadegh.com )
كافيه يه سر به اين سايت كه گفتم بزنيد تا ميزان توهم رو ببينيد . . .. اين جور توهمات رو امثال اين ها ميريزن تو ذهن يه مشت آدم بي فكر تر از خودشون كه البته من فكر ميكنم كساني كه دچار اين توهمات نميشن تعدادشون از اين متوهم ها خيلي بيشتره ( تو جامعه !‌)

اصولا يكي از پايه هاي اسلام اينه كه با دشمنانش بجنگه . . . حالا كساني كه هم كه مسلمون هستن ميخوان مثل پيشوايان خودشون باشن ، اما دشمني ندارن ! پس خودشون ميگردن دنبال دشمن تا پيداش كنن . . . و اين يعني توهم . . .
الان شما بري تو فارس نيوز ، اين ها رو دشمن معرفي ميكنه :
فراماسون ها ، شيطان پرستان ،‌صهيونيست ها ، جريان انحرافي ، جريان فتنه ، و . . .
راستشو بخواي من هنوزم نفهميدم اينا كيا هستن ؟!!!!‌ =))
يعني آمريكا و اسرائيل كار و زندگيشون رو ول كردن ، چسبيدن به اين جور چيزا تا ما رو بد بخت كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
من فكر ميكنم دليل بدبختي ما فراماسونري نيست ، دليلش چيز ديگست كه اينجا جاش نيست بگيم :دي

FALCON

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک یونایتد
مدال المپیاد
خیلی دوس داشتم برم لوی تو راه بنزینم تموم شد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طب

باسلام
آقایون محترم شما دارید میگید که این آیه ربطی نداره و از این چیزا
پس چرا کسی نمیاد بگه که اصلا هواپیمایی برخورد نکرده
بعد از حادثه 11 سپتامبر حدود چهل نفر که شاهد اصلی واقعه بودن شهادت دادن که هیچ هواپیمایی برخورد مکرده که اون چهل نفر هم به طرز عجیبی خودکشی کردن البته بهتر بگم کشته شدن
و خودتون هم که راز دلار رو میدونید اگر به صورت موشک اریگامی کنید به ترتیب مراحل تخریب برج های دو قلو رو میبینید که مقالش هم تو اینترنت هستش
و میدونید که دلار هم همین چند سال طراحی نشده و از مدت ها قبله پس میشه گفت که این یه طرح از پیش برنامه ریزی شدس

d3c0der2

مهمان

حالا كه اين طور شد ،‌پس منم اينو مطرح ميكنم
اين نماد سيك هاست:
Khanda.jpg

كه كاملا شبيه نماد جمهوري اسلاميه كه در وسط پرچم ايران قرار داده شده !
پس نتيجه ميگيريم بنيانگذار اين حكومت ، سيك بوده !

خوب شد حالا ؟ :) حال كردي ؟!‌
ديدي چقدر راحت ميشه به همه تهمت زد ؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

نوشته الله اکبر که در حاشیه های پرچم قرار داره هم 11 بار در قسمت قرمز و 11 بار در قسمت سبز قرار داره
جمعشون هم میشه 22
انقلاب هم 22 بهمن پیروز شد
بهمن ماه 11 سال هست
طبق گفته های رائفی پور که تو (FALCON) بهش میگی استاد هم 11 و 22 و 33 و 44 و خلاصه مضارب 11 اعداد میسونیک هستن، بخصوص 11 و 33
این علامت وسط پرچم ایرانه که اون خط وسط (که بالاش تشدید داره) مثل آبلیسکه

Coat_of_arms_of_Iran.svg

طبق گفته سازمان استاندارد ایران در تفسیر پرچم، فقط از یک گونیا و یک پرگار برای رسم این علامت استفاده میشه http://www.isiri.org/std/1.htm

imanjo0n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز

به نقل از FALCON :
باسلام
آقایون محترم شما دارید میگید که این آیه ربطی نداره و از این چیزا
پس چرا کسی نمیاد بگه که اصلا هواپیمایی برخورد نکرده
چون که برخورد کرده و شما به هیچ وجه نمی تونی اینو انکار و نفی کنی ...

بعد از حادثه 11 سپتامبر حدود چهل نفر که شاهد اصلی واقعه بودن شهادت دادن که هیچ هواپیمایی برخورد مکرده که اون چهل نفر هم به طرز عجیبی خودکشی کردن البته بهتر بگم کشته شدن
الان شما یه سر به دیوونه خونه بزن ، 100 ها نفر ادعا می کنن که امام زمان هستن .. حدود 15 نفر امام زمان توی زندان قم هست و چند تا دیگه توی مشهد و جا های دیگه ... اونایی هم که می گن هواپیما نخورده بهش به شدت توهم زدن ...
شما یه سرچ ساده توی ویکیپدیا بزن ، زمان دقیقشو گفته ، شماره ی هواپیما ،مقصد هواپیما ، حمله کننده ها که دستگیر شدن، انگیزه ی حمله و ...
http://en.wikipedia.org/wiki/September_11_attacks
و خودتون هم که راز دلار رو میدونید اگر به صورت موشک اریگامی کنید به ترتیب مراحل تخریب برج های دو قلو رو میبینید که مقالش هم تو اینترنت هستش
و میدونید که دلار هم همین چند سال طراحی نشده و از مدت ها قبله پس میشه گفت که این یه طرح از پیش برنامه ریزی شدس
در مورد تکنیک اریگامی و دلار ها ، شما جواب منو ندادید :
من یه سوال دارم از کسایی که می ان و دنبال شکل های مختلف ، ستاره ، روی پول امریکا با تکنیک origami می ان 3 تا حرفو به هم وصل می کنن مثلث می سازن و ... ، با توجه به اینکه هر کاری یه هدفی داره .... سوال اینجاست که هدف این کارا چیه ؟؟ هدف اینکه عکس 11 سپتامبر رو روی پول هاشون اینطوری بذارن که فقط باید با تکنیک منحصر به فرد(!) origami فهمید که چی کشیده ، چیه ؟؟ هدف از اینکه با میدون های اطراف کاخ سفید ستاره تشکیل دادن چیه ؟؟
معلومه که هدف مشخص یا بزرگی ندارن ...یا کلا هدفی ندارن ... اگه مثلا یه اگهی تبلیغاتی توی تلویزیون بذارن و مشخصاً بیان و دعوت کنن که عضو شن ، اون یه هدف داره ... ولی این چیزا هیچ هدفی نداره .... !! و انسان عاقل هم کار بی خدف نمی کنه !!
هدف از اینکه این کارو بکنن که بعد یک سری نوابغ با تکنیک منحصر به فرد اریگامی بیان و این راز رو کشف کنن و ابروی امریکا رو ببرن چیه ؟؟
البته ، این پول ها سال 2004 به بعد طراحی شدن :
http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_Note#Post-2004_Redesigned_Series
و به هیچ وجه ماله قبل از 2001 که حمله شده نیست ...
و کلا این عکس های پشت پول ، ماله کاخ سفید و چند تا جای دیگه هست و اون به ظاهر اتیش ها هم درخت هستن ... یعنی ما باید در نظر بگیریم که این درخت های کنار اون بنا ها هم از قبل طراحی شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی من واقعا از شما ناامید شدم به خاطر این حرفاتون ... واقعا از یک دانش اموز تحصیل کرده بعیده این حرفا رو بزنه ...

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از GCD :
نوشته الله اکبر که در حاشیه های پرچم قرار داره هم 11 بار در قسمت قرمز و 11 بار در قسمت سبز قرار داره
جمعشون هم میشه 22
انقلاب هم 22 بهمن پیروز شد
بهمن ماه 11 سال هست
طبق گفته های رائفی پور که تو (FALCON) بهش میگی استاد هم 11 و 22 و 33 و 44 و خلاصه مضارب 11 اعداد میسونیک هستن، بخصوص 11 و 33
این علامت وسط پرچم ایرانه که اون خط وسط (که بالاش تشدید داره) مثل آبلیسکه

طبق گفته سازمان استاندارد ایران در تفسیر پرچم، فقط از یک گونیا و یک پرگار برای رسم این علامت استفاده میشه http://www.isiri.org/std/1.htm
پرچمو که بعد از انقلاب ساخت(به حالت امروزی)!!
پس باید این نشونه های اینجوری توش باشه!!

FALCON

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک یونایتد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طب

با عرض خسته نباشید
پرچم ایران رو قبول دارم اینجوریه
نمیدونم چرا شما با این آقای رائفی پور سر لج دارید ولی چشم دیگه از ایشون چیزی نمیگم
در مورد آبلیسک وسط اون الله هم از شما بعید بود
شما که میگید کلی مطالعه کردید پس چرا هنوز نفهمیدید که آبلیسک اینجوری نیست
آبلیسک اول قطرش زیاده و هر چی بالاتر میره قطرش کم میشه ولی این برعکسه

و در مورد شما آقای ایمان جون
اگه میشه سوالتون رو دوباره بگید من پیداش نمیکنم
در ضمن اگه اینجوری که شما میگید آدم تو دیوونه خونست و اینا بخوایم یه چیزی رو یا اثبات کنید من همه چیرو واستون رد یا اثبات میکنم

imanjo0n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز

به نقل از FALCON :
و در مورد شما آقای ایمان جون
اگه میشه سوالتون رو دوباره بگید من پیداش نمیکنم
در ضمن اگه اینجوری که شما میگید آدم تو دیوونه خونست و اینا بخوایم یه چیزی رو یا اثبات کنید من همه چیرو واستون رد یا اثبات میکنم
سوالا رو زیرش نقل و قول کرده بودم !!
من می گم وقتی که چندین فیلم از زاویه های مختلف گرفته شده ، هواپیماش دیگه نیست ، این همه نفر که توی ساختمون بودن و زنده موندن دیدن ، این همه ادم که توی ساختمون های کناری بودن صدای هواپیما رو شنیدن ، شما می گی که 40 نفر گفتن که هواپیما نخورده پس نخورده ؟؟
اگر این 40 نفر واقعا وجود داشته باشن که من کاملاً بعید می دونم ، دیوونه بودن و بردنشون دیوونه خونه و توی دیوونه خونه (همونن تیکه ای که می گید ناپدید شدن !!) و اونا خودکشی کردن ! :))

FALCON

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک یونایتد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طب

به نقل از imanjo0n :
سوالا رو زیرش نقل و قول کرده بودم !!
من می گم وقتی که چندین فیلم از زاویه های مختلف گرفته شده ، هواپیماش دیگه نیست ، این همه نفر که توی ساختمون بودن و زنده موندن دیدن ، این همه ادم که توی ساختمون های کناری بودن صدای هواپیما رو شنیدن ، شما می گی که 40 نفر گفتن که هواپیما نخورده پس نخورده ؟؟
اگر این 40 نفر واقعا وجود داشته باشن که من کاملاً بعید می دونم ، دیوونه بودن و بردنشون دیوونه خونه و توی دیوونه خونه (همونن تیکه ای که می گید ناپدید شدن !!) و اونا خودکشی کردن ! :))
ببخشید این حرفارو از کجا میگید؟
دقیقا برعکس چیزیه که شما میگید
هیچ کس صدای هواپیما نشنیده
بعدشم شما یه سرچ تو اینترنت بکنین هواپیما یا جسمی از بغل به یه ساختمون بخوره اونم ساختمون به این بلندی امکان نداره صاف سر جاش فرو بریزه بلکه به صورت درخت قطع شده به بغل میفته
خراب کردن ساختمون بلند تخصص میخواد که سر جاش فرو بریزه پس صد در صد از بغل چیزی نخورده

بعد من هم صد در صد نمیگم اینو که هواپیما نخورده دارم فرضیات رو میگم
البته خب یه فرض دیگه که اکثریت قبول دارن اینه که خورده و اگر هم خورده که من میگم نخورده شما برید شماره پرواز هواپیما رو توی word office با فونت winding بزنید (یادم نیست یکش یا دو) اون عکسی که میاد دقیقا صحنه برخورده هواپیماست و توی دلار هم اون قضایا بود میشه نتیجه گرفت همش صحنه سازی بوده

imanjo0n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز

1.سوالا رو جواب ندادی شما ... که چرا مرض داشتن که روی پول ها اون عکس ها رو چاپ کنن ...
دوباره نقل و قولشون می کنم
من یه سوال دارم از کسایی که می ان و دنبال شکل های مختلف ، ستاره ، روی پول امریکا با تکنیک origami می ان 3 تا حرفو به هم وصل می کنن مثلث می سازن و ... ، با توجه به اینکه هر کاری یه هدفی داره .... سوال اینجاست که هدف این کارا چیه ؟؟ هدف اینکه عکس 11 سپتامبر رو روی پول هاشون اینطوری بذارن که فقط باید با تکنیک منحصر به فرد(!) origami فهمید که چی کشیده ، چیه ؟؟ هدف از اینکه با میدون های اطراف کاخ سفید ستاره تشکیل دادن چیه ؟؟
معلومه که هدف مشخص یا بزرگی ندارن ...یا کلا هدفی ندارن ... اگه مثلا یه اگهی تبلیغاتی توی تلویزیون بذارن و مشخصاً بیان و دعوت کنن که عضو شن ، اون یه هدف داره ... ولی این چیزا هیچ هدفی نداره .... !! و انسان عاقل هم کار بی خدف نمی کنه !!
هدف از اینکه این کارو بکنن که بعد یک سری نوابغ با تکنیک منحصر به فرد اریگامی بیان و این راز رو کشف کنن و ابروی امریکا رو ببرن چیه ؟؟
این ساختمون های خارجکی مثل ساختمون های ایرانی نیست که با یه باد خم بشن و یه وری بیفتن !! هواپیما از بقل می خوره به ساختمون ، ولی همون موقع که نمی ریزه ، ساختمون کج نمی شه ، برای چند ساعت ساختمون سره جاش بوده و داشته اتیش می گرفته ...
و به خاطر این اتیش سوزی نسبتا بزرگ بوده که کف طبقات می ریزن روی طبقه های پایینی ، اهن ها و اسکلت ساختمون هم گرم می شه (در دمای 700 درجه ی اتش سوزی!) و نرم تر می شن و خم می شن و از طبقه ی بالا همینطوری کف طبقه ی بالا می ریزه روی طبقه ی پایین و صاف می اد پایین ...
شما می تونید اینجا رو بخونید برای اطلاعات بیشتر :
http://en.wikipedia.org/wiki/September_11_attacks#Collapse_of_the_World_Trade_Center
این هم بقایای هواپیمایی که خورده به ساختمون :
http://en.wikipedia.org/wiki/File:WtcUA175debris.jpg
مگر اینکه شما بگید که این رو قبلا یه جای دیگه سوزونده بودن و بعدش جلوی مردم با جرثقیل اوردن گذاشتنش اونجا ! :))

• لایک
امتیازات: N.M

sjazayeri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب ۱
شهر
شیراز
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر

اولا که: منبع؟
ثانیا که: عزیز یه هواپیما که میخوره تو ساختمون به اون بلندی شاهد اصلی معنی نداره خب؟(یجوری میگی ۴۰ تا شاهد اصلی انگار تیر اندازی توی یه باشگاه ورزشی بوده!)
چندین ملیون نفر ساکن نیویورک اینو دیدن.(بالفرض هم که ۴۰ نفر بگن نخورده حرف ۴۰ نفر درست هست یا اون چند ملیون نفر)
بعلاوه اونهمه فیلم که توسط دوربین های اطراف گرفته شدن چی؟

هیچ کس صدای هواپیما نشنیده
شما از تک تک ساکنان منهتن سوال کردین که اینطوری با قطعیت میگین؟

عزیز من این اتفاق تو یکی از پرجمعیت ترین شهر های دنیا افتاده خب؟ توی عمل که هیچی به صورت تئوری هم نمیشه چنین چیزی رو جعل کرد.

word office با فونت winding بزنید (یادم نیست یکش یا دو) اون عکسی که میاد دقیقا صحنه برخورده هواپیماست و توی دلار هم اون قضایا بود میشه نتیجه گرفت همش صحنه سازی بوده
آخه من چی بگم؟
این یه شایعه اینترنتی بود که میگه اگه با فونت وینگ دینگ Q33NY(که ادعا میکنه شماره یکی از پرواز هاست) رو تایپ کنین یه همچین چیزی بوجود میاد درحالی که اون عدد اصلا شماره هیچکدوم از پرواز ها نیست(قبل از اینکه یه چیزی رو باور کنین در موردش تحقیق کنین)

در مورد دلار هم ایمان جوابتو داد.

(جالبیش اینجاست که شما واقعا به چه شواهد مستحکمی متوسل میشین)
(یه نکته جالب دیگه اینکه یه جا میگین اصلا اتفاق نیفتاده یه جا دیگه میگین از قبل توسط آمریکایی ها طرح ریزی شده)
(نکته دیگه اینکه شما واقعا قبل از اینکه این مهملات رو باور کنین از خودتون نمیپرسین که با چه انگیزه ای ممکنه اینا این کارها رو بکنن؟)

ویرایش:
بعدشم شما یه سرچ تو اینترنت بکنین هواپیما یا جسمی از بغل به یه ساختمون بخوره اونم ساختمون به این بلندی امکان نداره صاف سر جاش فرو بریزه بلکه به صورت درخت قطع شده به بغل میفته
هی!
اولا بخاطر اینکه هواپیما ها به بخش بالایی ساختمان برخورد کردن ثانیا بخاطر اندازه ساختمون این اتفاق میتونه بیفته

• لایک

FALCON

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک یونایتد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طب

ببخشیدا ولی من رفتم یه بار دیگه که اومدم گفتم که هواپیمارو قبول دارم دیگه راجع به اون بحث نکنین
بعدشم شما میگید شاید بخاطر اندازه ساختمون بوده منم میگم چون ساختمون بلند بوده نباید سرجاش بریزه
اون منبعی هم که دادین زیاد راحع به این نبود من میگم اگر هواپیمایی هم بوده از تو هم یه بمب بوده که صاف ریخته
این قضیه هم میذاریم کنار

در مورد دلار
توی دلار یه مانیفست کامل(املاشو بلد نیستم) از برنامه های فراماسونری و نماد هاشون گرد آوری شده
ببینید اگه حدیث قبول دارید من یه حدیث بگم از بحار الانوار هم هست
توی بحار النوار نرم افزاری احادیث مربوط به دجال رو سرچ کنید میاد
از یکی از معصومین هست که میگه مردم از سوی دجال نان میخورند.
خب نان خوردن از پوله و دلار هم که واحد پول جهان
شما دارید درمورد اریگامی میگید که همیچین تکنیک سختی به چه دردی میخوره و چه تاثیری داره؟
این که وجود داره که حرفی توش نیست
بعد درمورد دلیل این که چرا از اریگامی واسه این بخش استفاده شده باید بگم که بعد از چاپ انجیل شیطانی(هیچ اثری ازش تو ایران نیست این کتاب و نذاشتن چاپ بشه و سایت خاصی هم ندارم ولی خب بگردید تو سایتای خارجی پیدا میشه و منم قراره متن کاملش ترجمه شدش به دستم برسه هر وقت اومد میدم به همه) که توش دقیقا این جمله اومده:
کاغذ هارا تا کن ابتدا عمودی و سپس افقی آنگاه میتوانی حادثه را ببینی.
حالا دیگه نمیشه به نظرم بهتر از این کد داد اگه قبول میکنید دیگه هیچی ولی من اگه قبول ندارید بازم میگم

sjazayeri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب ۱
شهر
شیراز
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر

ببخشیدا ولی من رفتم یه بار دیگه که اومدم گفتم که هواپیمارو قبول دارم دیگه راجع به اون بحث نکنین
کجا؟ من که ندیدم؟(بیخیال)

توی دلار یه مانیفست کامل(املاشو بلد نیستم) از برنامه های فراماسونری و نماد هاشون گرد آوری شده
یه مانیفست کامل از برنامه ها نه. فقط یکسری نماد هست که اونم بخاطر اینه که بیانگذاران این کشور(مثلا جرج واشینگتن) میسون بودن.

ببینید اگه حدیث قبول دارید من یه حدیث بگم از بحار الانوار هم هست
فکر کنم این مسئله که من حدیث قبول ندارم کاملا مشخص باشه!

شما دارید درمورد اریگامی میگید که همیچین تکنیک سختی به چه دردی میخوره و چه تاثیری داره؟
منظور من این نبود. منظور من این بود که شما باید از خودتون بپرسین که اگر هم اونطوری باشه که شما میگی چرا باید بیان نقششو پشت دلار بزنن خودشونو رسوا کنن؟

انجیل شیطانی(هیچ اثری ازش تو ایران نیست این کتاب و نذاشتن چاپ بشه و سایت خاصی هم ندارم ولی خب بگردید تو سایتای خارجی پیدا میشه و منم قراره متن کاملش ترجمه شدش به دستم برسه هر وقت اومد میدم به همه) که توش دقیقا این جمله اومده:
کاغذ هارا تا کن ابتدا عمودی و سپس افقی آنگاه میتوانی حادثه را ببینی.
من معادل انگلیسی این جمله رو سرچ کردم تو اینترنت چیزی پیدا نکردم(واسه اینکه نتایج رو بیخودی حذف نکنه فقط بعضی از کلمه هارو نه کل جمله)
بعلاوه انجیل شیطانی مال شیطانپرستاست چه ربطی به میسون ها داره؟

پ.ن. من عکس اون اریگامی رو دیدم واسم قانع کننده نبود
بعلاوه همونطور که ایمان گفت نقش پشت این اسکناس کاخ سفید هست. پس باید درخت های جلو اونو هم تغییر میدادن تا درست شه که خب اینکارو نکردن

ویرایش:
یه نکته دیگه ای که هست اینه که شما فرض کن درست میگی و کار کار خود آمریکاییا بوده
سوال من اینه: آیا شما وقتی با هواپیما یک ساختمونو میارین پایین میدونین چه شکلی میشه که بخواین عکسشو قبل از اتفاق رو دلار بزنین؟

پ.ن.۲: به قول کارل سیگن:
ادعاهای خارقالعاده نیازمند شواهد خارقالعاده اند
به نظر من یک تصویر مبهم که از تا زدن یک اسکناس بدست میاد رو به عنوان شاهد عادی هم نمیشه قبول کرد چه برسه به خارقالعاده!

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

يه سوال ِ كـلي دارم !
به نظرتون اين نماد ها چه قدر نفوذ داره ، كــه بخواد روش اين همه تلاش شـه ؟
به نظر شما اين كه ميسون ها بيان اين همه نفوذ كنن واسه يه نماد ، دقيقا چه پيشرفتي براشون حاصل مي شه ؟
توي كشور خودمون ، اين كه ميگن بناهاي ميسوني زياد شده و اينا ؛ چه قدر رو ذهن ِ افراد جامعه - كه خيلي هاشون اطلاعات دقيقي از فريميسون ها و نماداشون ندارن - تاثير داره ؟ اصلا با عقل جور در مياد ... ؟

FALCON

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک یونایتد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طب

به نقل از ســـايــنا :
يه سوال ِ كـلي دارم !
به نظرتون اين نماد ها چه قدر نفوذ داره ، كــه بخواد روش اين همه تلاش شـه ؟
به نظر شما اين كه ميسون ها بيان اين همه نفوذ كنن واسه يه نماد ، دقيقا چه پيشرفتي براشون حاصل مي شه ؟
توي كشور خودمون ، اين كه ميگن بناهاي ميسوني زياد شده و اينا ؛ چه قدر رو ذهن ِ افراد جامعه - كه خيلي هاشون اطلاعات دقيقي از فريميسون ها و نماداشون ندارن - تاثير داره ؟ اصلا با عقل جور در مياد ... ؟
ببینید یه قضیه تو روانشناسی داریم به نام شرطی سازی
مثلا این که شما قبلا لواشک خوردین و بزاق دهانتون ترشح شده حالا وقتی لواشک میبینید ناخوداگاه بزاق ترشح میشه
این حرف من نیست دیگه که قبول نکنین علم روانشناسیه
حالا وقتی میان از نماد استفاده میکنن به دو دلیله
یکی همین شرطی سازی که مثلا یکی از پول خوشش میاد و خب از عکس روی پول خوشش میاد این طرف نسبت اون عکسا شرطی میشه و جای دیگه هم ببینه بدنش کاری میکنه که خوشش بیاد(شاید خیلی بچه گانه باشه ولی از نظر علمی اثبات شده )
یکی دیگه هم میخوان حضور خودشون رو در همه جا اعلام کنن
فکر میکنید چرا جنگ لبنان 33 روز طول کشید در صورتی که در روز 32 تموم شده بود ولی اونا طولش دادن تا 33 بشه
این فری میسون ها به صورت کاملا متحجرانه نماد گرا هستن و دیوانه وار
حتی جونشون هم بره نماد نمیره

و جواب اون دوستمون که گفتن چرا میان رو دلار اینو به این شکل میذارن
اصلا ما فرض رو بر این میگیریم که ما نمیدونیم واسه چی هست ولی در هر صورت که هست
باید به این فکر کرد که این یه برنامه از پیش طراحی شده بوده
من در اسرع وقت یه فیلم در اختیارتون میذارم توسط خود امریکایی ها (مخالفان فراماسون) در رابطه با حادثه 11 سپتامبر تهیه شده
چند تا کلیپ کامل موجوده هر کی خیلی به این واقعه شک داره بگه ایمیل کنم
انشاالله تا یه ساعت دیگه
یه نکته دیگه هم خودتون که دارید میگید اون درخت جلوی کاخ سفید باید شکلش تغییر کنه:
عزیزم با ذره بین نگاه کنی اونا درخت نیستن دودن

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

نه خوب ببین اون دودهایی که توی دلار بعد از اریگامی از ساختمون بلند میشن و اون ساختمونا که درواقع دود و WTC نیستن! عکس 20 دلاری (ضمیمه) رو ببین، این یک اسکناس 20 دلاریه، وقتی به اون شکل اسکناس رو تا کنی درواقع دو برج دوقلو قسمت های پایینی نمای کاخ سفید از روبرو هستن و اون دودها هم شاخ و برگ درخت های اطرافش

در مورد سه نکته دیگه ای که گفتی (شرطی شدن، بمب گذاری در ساختمون و کلیپی که آنتی میسون های آمریکایی ساختن)
- شرطی شدن: خوشبختانه در این مورد میتونم به خوبی اظهار نظر کنم، چون تخصصیِ رشته خودم هست
چیزهایی که در مورد شرطی شدن گفتی درسته، اما در مورد این صدق نمی کنه، چرا که شرطی شدن هنگامیه که یک نشانه آشکار وجود داشته باشه / اتفاق بیافته که فرد با دیدن اون به یک چیز خواستنی برسه، این تعریف شرطی شدنه. دقت کن یک چیز آشکار، نه چیزی که با اریگامی به دست بیاد (اگه منظورت هرم پشت دلاره، اون که به چیز بدی نسبت داده نشده تا به حال)
پس برای شرطی شدن باید از نشانه های آشکار استفاده بشه، نه چیزی که رائفی پور (کلا گفتم :D) یه روز که تازه دلار دیده از سر بیکاری تو اتاقش با تا زدن دلار به دست بیاره

- بمب گذاری: اصلا احتیاجی به همچین کاری نیست! ساختمون های WTC از بزرگترین ساختمان های نیویورک بودن و لوله های عظیم گاز داخلش بودن، کافیه یک هواپیما به یک قسمت از برج بخوره تا با انفجار لوله ها ساختمان صاف بیاد پایین!

- کلیپ: در این مورد من تفاوت آنتی میسون های ایرانی یا عرب یا چینی یا هندی یا فضایی رو با آنتی میسون های آمریکایی نمیفهمم، الان از این عبارت که "آنتی میسون های آمریکا ساختن" برای اعتبار بخشی به کلیپ استفاده کردی احیانا؟

ضمیمه 2 رو هم ببین خنده داره، یه آدم بیکار با استفاده از 0 کاراکترهایی که بولد کردم در عبارت 20the united states of america اسم اسامه رو ساخته و کلی ذوق مرگ شده که چه کشف بزرگی انجام داده!
میبینی؟ اگه بخوایم به تئوری های مسخره توطئه فکر کنیم حتما باید نتیجه بگیریم کل اسم آمریکا هم بخاطر این بوده که ذهن مردم رو واسه 11 سپتامبر آماده کنن، نظام فدرال آمریکا هم بخاطر این بوده که حرف s اسامه جور در بیاد، درختای کاخ سفید رو جوری کاشتن که وقتی 200 سال یعد به WTC حمله تروریستی شد 4 تا آدم بیکار دلار رو تا کنن و درخت ها در نقش دود عمل کنن، طراحی کاخ سفید برای این بوده که بعد از تا کردن دلار در 200 سال بعد بخش پایینی ساختمون در نقش برج های دوقلو قرار بگیرن...
ببینم، راستی سال 1800 میلادی فریمیسون ها میدونستن 103 سال بعد هواپیما اختراع میشه و 201 سال بعد میتونن از هواپیما برای اعمال نقششون استفاده کنن که کاخ سفید رو اونجوری طراحی کنن و درخت ها رو دو طرفش بچینن که عکسشو بندازن پشت دلار و آماده سازی روانی ایجاد کتنن؟
جریان داره جالب میشه کم کم، فک کن! یه گروهی از 211 سال پیش میدونستن 201 سال بعد هواپیما ساخته میشه و بوئینگ هم هواپیمای 767 رو میسازه و راکفلر ها هم به مینورو یامازاکی سفارش طراحی همچین برج هایی رو میدن و برج ها 177 سال بعد آماده میشن و درحت های اطراف کاخ سفید هم تا اون موقع میمونن و عکس کاخ سفید رو میندازن پشت دلار و با تا کردن دلار تصویر کاخ سفید و درخت ها اون صحنه رو تشکیل میدن
ولله، بالله، به پیر، به پیغمبر، به هرچی قبول داری و قبلو دارم حاضرم قسم بخورم یکم فکر کردن هیچ ضرر قابل توجهی به منابع فسفر مغزت نمیزنه! توروخدا دودقیقه فکر کن اصلا اگه فسفرت کم شد خودم پولشو میدم، در حضور جمع قسم میخورم!

• لایک

FALCON

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک یونایتد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طب

نگاه کن شما خودت اومدی یه سری مسئله طرح کردی روش بحث میکنی
اصلا کاملا واضحه اینا درخت نیستن و دود هستن
در مورد شرطی شدن هم مطمئنی که تخصصته؟(توهین نشه کلی بود)
ما شیش نوع شرطی شدن داریم و تنها در دو مورد نشانه آشکار لازمه
مثلا توی آهنگ یه نمونست که بدون نشانه آشکار اثر میذاره
در مورد آقای رائفی پور هم شما زیاد حساس شدی بنده خودم هم تحقیقاتی در مرود ادعاهاشون انجام دادم اوناش که قطعی هست میگم
شما که خودت درمورد فراماسون اطلاع داری که چقدر کارهاشون منظم ، پیچیده و البته سری هست
باز هم در مرود انجیل شیطان میگم که گفته برگه هارو ابتدا عمودی و سپس افقی تا بزن تا حادثه را ببینی
در مرود اون برج ها هم باید بگم به خاطر شرایطی که زمان ساخت برج بوده اون برج هارو طوری ساختن که با برخورد بوئینگ 707 هیچ آسیبی نبینه پس صد در صد فکر لوله های گاز هم باید کرده باشن
در ضمن توی ساخت این برج ها از تکنولوژی خاصی استفاده شده که یه هسته فولادی داری و یه پوسته
تمام کارشناس های مهندسی هم در مورد سازه هایی به این شکل اظهار دارن که اگر فولاد های بیرونی هم خراب بشه هسته صد در صد سالم میمونه
شما میدونید که دمای ذوب فولاد حدود 2750 درجه هست در حای که لوله های گاز در بدترین شرایط سوختن هم نهایتا میتونن 1200 درجه گرما تولبید کنن پس امکان نداره این برج ها فرو بریزن اون هم با این سرعت
عزیزم شما چقدر راجع به این برج ها تحقیق کردی اگه یکم با دید باز نگاه کنی و تعصب هم بذاری کنار کاملا واضحه
اگه میشه ایمیلت هم بده برات چند تا فیلم بفرستم قانع شی
در مورد اون مستند هام گفتم از آنتی میسون هایی آمریکایی بدم چون دوستان خودمون رو قبول ندارن
اون دلار هم که اون جور تا زدن هیچ ربطی نداره چون در اریگامی باید از یه الگوی خاص تو کلش استفاده کرد

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

دلار رو که دیدی؟ 20 دلاری دم دستت هست الان؟ همین کار رو باهاش انجام بدی میبینی که اون اشکالی که بعد از تا زدن میشن دودهای ساختمون، در حقیقت درخت هایی هستن که اطراف کاخ سفید هستن
انجیل شیطان => چه ربطی به فریمیسونری داشت؟ ما داریم درباره فریمیسونری بحث می کنیم یا شیطان پرستی؟
برج ها - مقاومت - لوله های گاز => کافیه مشخصات بوئینگ 707 و 747 رو با هم مقایسه کنی، ظرفیت سوخت 747 خیلی بیشتره و همینطور وزنش در حالت فول لود، ضمن این که هیچ بعید نیست در هواپیما بمبی هم بوده باشه، ولی مطلقا در ساختمان بمبی نبوده، کافیه به فیلم کامل حادثه دقت کنی که بعد از برخورد هواپیما ساختمان ناگهان فرو نمیریزه و حدود 45 دقیقه طول میکشه ریزشش، اگه بمبی بود این پروسه حتی 15 دقیقه هم طول نمیکشید

بالا