• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

پاسخ : اعترافگاه !

من اعتراف میکنم ک ازاین ب بعدهروقت تقلب نوشتم حداقل ی بارازروشون بخونم :( :(
دیروزامتحان تاریخ داشتیم من هیچی نخوندم حتی مینوشتمم بایکی حرف میزدم هیچی نفهمیدم تااین سوالاروسرامتحان پیداکردم پدرم دراومد ~X( ~X(میخواستم بشینم گریه کنم
اگرخونده بووم زودترتموم میشد :(

اعتراف میکنم تا چن وقت پیش فکر می کردم منچ همون مار و پلّس. :-"

اعتراف میکنم وقتی بچه بودم هر بچه ای رو چ بزرگتر از خودم چ کوچک تر از خوم گازشون میزدم :))

اخی باید از پسر عمم ک ازم 5 روز بزرگ تره حلالیت بگیرم اونو بیشتر از همه کتک میزدمو و گازش میگرفتتم

هنوزم وقتی یادی از اون روزا میشه حس میکنم عمم میخاد خفم کنه :))

به نقل از h@n!eh :
اعتراف میکنم وقتی بچه بودم هر بچه ای رو چ بزرگتر از خودم چ کوچک تر از خوم گازش میزدم :))

اخی باید از پسر عمم ک ازم 5 روز بزرگ تره حلالیت بگیرم اونو بیشتر از همه میزدم

هنوزم وقتی یادی از اون روزا میشه حس میکنم عمم میخاد خفم کنه :))
منظور گازش میگرفتن ;))

اعتراف ميكنم دوسال پيش يه بازي ـاي ـرو شروع كردم
فك ميكردم حالش گرفته ميشه
اوايلش هـر روز دروغ ، هـر روز تـو دلم ميخنديدم
اما الان بعد دوسال متنفرم از كارم

اعتراف میکنم
فکر میکردم تاپیک جرئت حقیقت یک تاپیک برای ثابت کردن جرئت هست :گریه

اعتراف می کنم بچه که بودم فک می کردم دوریش توی اهویی دارم خوشگله یک کلمه مجزاست و من معنی شو نمی دونستم فک می کردم به قول معروف یک کلمه سادس و قابل تجزیه نیست
دوریش برایم مشکله.......

اعتراف میکنم تا چند سال پیش(نمیدونم دقیقا 10 سال پیش یا 8 سال پیش)فکر میکردم ، پرادو همون پرایدبی صندوق هست.....!

.

آخرین ویرایش:

اعتراف میکنم تا 5-6 سالگی فکر می کردم تهران یه جاست و ایران یه جای دیگه :D میگفتم مسافرت بریم ایران !! همون جایی که تیم ملی توشه :D

اعتراف می کنم وقتی بچه بودم و کل شهرای ایران رو گشتم ، به همه می گفتم من کل دنیا رو گشتم :)) فک می کردم کل دنیاس :-"

من بچه بودم فكر ميكردم خدا خونه و ماشين ميسازه برا آدما
بعد از مامانم پرسيدم
مامانم گفت:ديوانه كلي روشون پول داديم
از اونموقع به اين نتيجه رسيدم خدا چقدر پولداره كه اينهمه خونه ماشين فروخته ;;)

اعتراف میکنم تا پنجم دبستان، فکر میکردم وقتی میگفتند آب مایه ی حیاته، منظورشون اینه که آب مایعی است برای شست و شوی حیاط خونه /m\

اعتراف مي كنم بچه بودم فرق چپق با تپق رو نمي دونستم يه بار تو تلويزيون يه نفر رو نشون داد هي تپق مي زد و بابام گفت اين چقدر تپق مي زنه منم فكر كردم كه يارو به خاطر اين كه زياد چپق مي زنه اين طوريه

اعتراف میکنم که مودمم طبقه ی پایینه و اتاق من بالا...شبا که چت میکنم با گوشی یا تو نت میچرخم، اگه کسی مودمو خاموش کنه، دیگه نمیرم پایین روشنش کنم... :D
خب آخه 11تا پله است...

اعتراف میکنم زمانی که داداشم به دنیا اومده بود(5 سالم بود) :-" پوشک هاشو میدزدیدم :))
می بردم واسه عروسکام :D
xمصرف پوشک عروسکای من از داداشم بیشتر بود :D

اعتراف می کنم هر وقت پسر همسایمون بپر بپر می کنه تو اتاقش ک بالا سر اتاق منه منم برا انتقام گرفتن و تلافی بپر بپر می کنم تو اتاقم .... بیچاره پیر زن زیریمون!
:)) (< :-" :-[ :D خدا از سر تقصیرات هممون بگذره! B-)

به نقل از just smile :
اعتراف میکنم بچه که بودم هر کی که ازم آب یا شربت میخواست یه قلپ ازش میخورم(جوری که نفهمه)بعد می بردم با احترام بهش میدادم:‏D

اعتراف می کنم امروز هم این کارو کردم!!!
البت واسه داداشم بود!!!
خو تشنم بود دیگه!!!

اعتراف میکنم یه روز من زنگ مدرسه رو زدم بعد انداختم گردن دوستم.اونم 2نمره از نمره انضباتش کم شد.

اعتراف میکنم بچه ک بودم ی بار خواهرم گف برو اب بیار.....

منم روز قبلش باهاش دعوا کرده بودم....

برا تلافی....واییییی......منو ببخش خواهرم......برا تلافی 5 بار تو اب تف کردم.....اهههههههههه........اونم خورد.....

هنوزه ک هنوزه بش تگفتم......میترسم خب......

Back
بالا