• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
این دوتا علامت جدید کنار لایک و دیسلایک دیگه چیه؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
این دوتا علامت جدید کنار لایک و دیسلایک دیگه چیه؟
برای اینکه واکنش ها به پست ها معنادارتر بشن. لایک و خوشحال و ناراحت یک امتیاز مثبت دارند و دیسلایک یک امتیاز منفی.
خوشحال یعنی خوشحال شدید از پست
ناراحت یعنی ناراحت شدید (به نوعی همدردی و همراهی) و نه به معنای اینکه بدتون اومده باشه.
دیسلایک هم یعنی بدتون اومده.

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
برای اینکه واکنش ها به پست ها معنادارتر بشن. لایک و خوشحال و ناراحت یک امتیاز مثبت دارند و دیسلایک یک امتیاز منفی.
خوشحال یعنی خوشحال شدید از پست
ناراحت یعنی ناراحت شدید (به نوعی همدردی و همراهی) و نه به معنای اینکه بدتون اومده باشه.
دیسلایک هم یعنی بدتون اومده.
ببخشید چرا برای من علامتی کنار لایک نیومده؟
(معذرت میخوام فعلا زیاد آشنایی با سایت ندارم)

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
ببخشید چرا برای من علامتی کنار لایک نیومده؟
(معذرت میخوام فعلا زیاد آشنایی با سایت ندارم)
اگه تو گوشی هستی یه چند لحظه رو علامت لایک نگه دار و اگه با ویندوزی نشانگر رو ببر رو لایک:)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
میشه تاپیکی که خونده شده‌ست رو وقتی باز میکنیم بیاد رو پست آخرش؟ مثل چیزی که برا پ‌.خ‌ی خونده شده هست .-.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
میشه تاپیکی که خونده شده‌ست رو وقتی باز میکنیم بیاد رو پست آخرش؟ مثل چیزی که برا پ‌.خ‌ی خونده شده هست .-.
نه. تاپیک از اولش شروع میشه دیگه. منطقا وقتی باز میکنی باید صفحه اول باشه. بره آخر چیکار؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
نه. تاپیک از اولش شروع میشه دیگه. منطقا وقتی باز میکنی باید صفحه اول باشه. بره آخر چیکار؟!
تاپیکی که کلش رو خوندیم رو میگم. وقتی همه‌ش خونده شده منطقی اینه بیاد آخرش :-"

نمیدونم بقیه چجوری‌ان :-‌" ولی من مثلا میام ح.ب بنویسم، ح.ب خونده شده‌ست. حالا اگه بازش کنم میاد صفحه اول. اگه همونجا بنویسم و بفرستمش این‌شکلی نشونم میده و خوشم نمیاد واقعا :)) و برای اینکه این‌شکلی نشه اول میرم صفحه آخر بعد میفرستمش .-. واسه همین ترجیح میدم وقتی بازش میکنم مستقیم بیاد آخرین پست :-‌"
حالا شایدم مشکل از منه ._. نمیدانم.
ولی میتونم فکر کنم برای یه تاپیک بحث کردنی هم طرف میخواد جواب بده ولی یه فاصله زمانی میذاره که بره تحقیقی فکری کنه بیاد :-‌" بعد که تاپیکه رو -که قبلا خونده- باز میکنه میاد صفحه اول. اگه بره صفحه آخر براش راحت‌تره :))

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
تو تاپیک مشاوره‌ی روانشناسی ارسالهای قدیمی پایین تر از ارسالهای جدید میاد و کلا قاطی شده و فقط این تاپیک اینجوریه. چه کنم؟ یا خودش حل میشه؟

هیولا

این اکانت خاموش شد.
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
تو تاپیک مشاوره‌ی روانشناسی ارسالهای قدیمی پایین تر از ارسالهای جدید میاد و کلا قاطی شده و فقط این تاپیک اینجوریه. چه کنم؟ یا خودش حل میشه؟
گه گاهی بعضی از تاپیکا اینطوری میشن و بعدا خودشون درست میشن

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
دلیل این اتفاق عجیب کشف نکردم هنوز :|

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
آقا یه نکته‌ای . چرا چت باکس مثل داستان موبایل دکمه‌ای‌های پونزده سال پیش شده که باید تک مینداختی تا راه اس ام اسی که فرستادی رو باز کنه :))
پیام میدی نمیره ، بعد یه ایموجی‌ای چیزی میفرستی اون اولیه سند شه :)) بعضی وقتا هم از رسیدن پیامه ناامید میشی دوباره تکست رو مینویسی بعد که میفرستی پیام قبلیه هم باهاش ارسال میشه :))

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
آقا یه نکته‌ای . چرا چت باکس مثل داستان موبایل دکمه‌ای‌های پونزده سال پیش شده که باید تک مینداختی تا راه اس ام اسی که فرستادی رو باز کنه :))
پیام میدی نمیره ، بعد یه ایموجی‌ای چیزی میفرستی اون اولیه سند شه :)) بعضی وقتا هم از رسیدن پیامه ناامید میشی دوباره تکست رو مینویسی بعد که میفرستی پیام قبلیه هم باهاش ارسال میشه :))
چون گاهی سرور شلوغ میشه و ارسال کند میشه.
اون تاثیر پیام دوم رو شک دارم واقعی باشه. یعنی به نظر میاد تاثیر داره ولی نداره. شانسیه.

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
چون گاهی سرور شلوغ میشه و ارسال کند میشه.
اون تاثیر پیام دوم رو شک دارم واقعی باشه. یعنی به نظر میاد تاثیر داره ولی نداره. شانسیه.
حله برادر دمتم گرم .

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
این نوتیف‌ها که تغییر کردن حالا متن‌شون رو مشکلی ندارم من =) مشکلم اینه که وقتی نوتیف میاد، میزنی رو اون کلمهه و لینک پستت هست، ولی از بخش امتیازات اگه بخوای این‌کار رو بکنی لینک پستت نیست، لینک تاپیکه. :-‌" میشه اونجا هم لینک پستمون باشه؟
(در واقع نوتیف رو خاموش کردم و از امتیازات چک میکنم، اینجوری که کردین اذیت میشم:-")

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
این نوتیف‌ها که تغییر کردن حالا متن‌شون رو مشکلی ندارم من =) مشکلم اینه که وقتی نوتیف میاد، میزنی رو اون کلمهه و لینک پستت هست، ولی از بخش امتیازات اگه بخوای این‌کار رو بکنی لینک پستت نیست، لینک تاپیکه. :-‌" میشه اونجا هم لینک پستمون باشه؟
(در واقع نوتیف رو خاموش کردم و از امتیازات چک میکنم، اینجوری که کردین اذیت میشم:-")
درست شد. روی پست کلیک کن.

بالا